Serie A (30): JUVENTUS 3-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:45

Tego się nie spodziewałem. Jestem pozytywnie zaskoczony, Napoli praktycznie nie było na boisku, dominowaliśmy absolutnie. De Ceglie i Lichtsteiner rozczarowali że o borriello nie wspomnę.. . Vucinić nie zagrał tak źle ale widać że pozycja mu raczej nie leżała. Vidal :bravo: :bravo: . Del Piero & Quag ładnie namieszali po wejściu.

"Takie Juve chcę oglądać."


P.S: Lipiński ciekawie się wypowiedział o Chiellinim, w stylu JP :smile: .


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:45

Miałem tutaj coś napisać przed meczem do kilku stałych płaczków, ale darowałem sobie. Powiem tyle: CONTE WIE LEPIEJ.

Na Juventus Arena we wrześniu tego roku usłyszymy hymn piłkarskiej Ligi Mistrzów.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:46

jakku1 pisze:ale Vucinic rowniez niczym nie zachwycil. Chociaz gdyby wpadl ten lobik z 50 metra, to murawany kandydat do bramki sezonu.
strzelał Quagliarella ;)


Fino Alla Fine Forza Juventus!
siemian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2012
Posty: 37
Rejestracja: 15 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:46

Pierwsza połowa bez historii. Za to druga była kapitalna. Oczywiście dzięki szybko strzelonej trochę szczęśliwej bramcę. Gra Arturo Vidala - mistrzostwo. Jest to serce tego zespołu. Szkoda nieuznanej prawidłowej bramki Vucinicia i jego fantastycznego lobu. Wejście Alexa pokazało jak dziwną decyzją było pozostawienie go na ławce kosztem Borriello. Fantastyczny mecz. Walka o Scudetto trwa :-D


Heliogabal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2010
Posty: 54
Rejestracja: 30 listopada 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:46

Niech mi ktoś tylko powie - kto pałował na bramkę przy golu Bonuca? Od kogo się odbiła, a kto strzelał, bo mam przeczucie, że był to Borielol - wyprowadźcie mnie z błędu.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:47

Od 4 spotkań gramy perfekcyjny futbol!
Totalne 0 z tyłu, nie ma zagrożenia, , do tego nutka fantazji z przodu w postaci Vucinicia i Alexa(a dziś, również- o dziwo- Vidala! Coraz bardziej pracuje sobie na porównania do Davidsa).
Del Piero odkąd wszedł chyba aż za bardzo się wszystko udawało, znów po tej asyście zaczął grać z klapkami na oczach- ale że jest w formie, to aż tak bardzo nie przeszkadza.
Cieszy też bramka Fabio w końcu w jego stylu- szalona decyzja, precyzyjny strzał, zero myśłenia- czysty instynkt, domieszka szczęscia- w końcu nic wymuszonego, na siłę. Brawo!
10:0 w ostatnich trzech ligowych meczach!
Aż nie mam siły narzekać na Boriello :smile:
Milan pewnie po wczorajszym miał nadzieję, że Juve albo zgubi punkty, albo będzie jakaś kontrowersja, którą znowu będzie można wrzucić na oficjalną stronę klubu. Nie udało się- peszek :C Sędzia pozwalał na ostrą grę, ale robił to po równo dla obu drużyn- nawet jeśli na tym fakcie bardziej straciło Napoli, niż my.

up^
Jestem niemal pewien, że to była akcja dwóch obrońców- strzelał Barzagli, a piłka odbiła się od nogi Bonuca.
Ostatnio zmieniony 01 kwietnia 2012, 22:48 przez SKAr7, łącznie zmieniany 1 raz.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:47

pablo1503 pisze: :puck: Strzał Quagliarelli z połowy boiska :shock:
To byl Vucinaldo :D
Piekny mecz. Cieszy wygrana, i bramka ukochanego Quagliarelli <3
A to co dzisiaj pokazywal Vidal, bylo nie do opisania. Strasznie mi dzisiaj przypominal pewnego czarnego czterookiego kurdupla z dredami, rodem z Surinamu, grajacego jednak dla Holandii.
Moze jednak powalczymy o to scudetto? Conte, please.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:47

Heliogabal pisze:Niech mi ktoś tylko powie - kto pałował na bramkę przy golu Bonuca? Od kogo się odbiła, a kto strzelał, bo mam przeczucie, że był to Borielol - wyprowadźcie mnie z błędu.
Tym kimś był Vucinic.

Mecz niesamowity, absolutna dominacja Juve w 2 połowie, chyba nikt się tego na dobrą sprawę nie spodziewał.


Hubercik19juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lipca 2008
Posty: 38
Rejestracja: 05 lipca 2008

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:48

no co tu pisać <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.... mecz w wykonaniu naszych perełek ( oprócz Boriello )


"Kto ma zaszczyt nosić tę koszulkę, pozostaje jej lojalny do końca choćby nie wiem co, oraz nosi ją w sercu jako przepiękne wspomnienie."
Eugenio Canfari
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:48

Miazga!!

Polski komentarz utwierdził mnie że redaktorzy przed meczem czytają sobie JP bo ten Julian łyknął nawet pirmaaprilisowego newsa o 5mln z Boriello a Lipiński przeczytał sobie arta "Drugie życie.." :P


Obrazek
siemian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2012
Posty: 37
Rejestracja: 15 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:48

Heliogabal pisze:Niech mi ktoś tylko powie - kto pałował na bramkę przy golu Bonuca? Od kogo się odbiła, a kto strzelał, bo mam przeczucie, że był to Borielol - wyprowadźcie mnie z błędu.
Wydawało mi się, że strzelał Vucinic, a potem odbiła się od Leo. Oglądałem w necie więc nie jestem do końca pewien.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:48

Heliogabal pisze:Niech mi ktoś tylko powie - kto pałował na bramkę przy golu Bonuca? Od kogo się odbiła, a kto strzelał, bo mam przeczucie, że był to Borielol - wyprowadźcie mnie z błędu.
Vucinic strzelal, odbilo sie od Bonuca.


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:48

Przy golu Bonuca strzelał Vucinić.


Remus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 52
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:48

Brawa, brawa, brawa. Mecz pod pełną kontrola Juve. Z przyjemnością oglądało się poczynania naszych zawodników w drugiej połowie. W pierwszej też dobrze, tyle że tylko do 16 metra. Ale nie ma co narzekać, juventini dali nam piękny wieczór.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2012, 22:49

mati888 pisze:
Kubba pisze:Del Piero w ciągu 10min na boisku pokazał milion razy więcej niż Boriello w ciągu wszytskich meczów w Juve. Conte ogarniaj się!!!
Brawo dla kibiców za gwizdy na Marco.
Przyjacielu - zero przemnożone przez nawet milion, nadal pozostałoby zerem :smile:
Hehe :smile: Powiedzmy, że Marco się "pokazał w pięknej fryzurze na boisku" a to już jest coś!

Oby Vucinić się ogarnął i zaczął grać jak z Milanem i Interem.
Chyba czas aby Lichy usiadł na ławie, Caceres gra wiele lepiej choć dziś dużo nie pokazał.
Ostatnio zmieniony 01 kwietnia 2012, 22:49 przez Kubba, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany