Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 14:34

pumex pisze:
Castiel pisze:Nie jestem na bieżąco, ale chyba ma 5 goli i 9 asyst
Według whoscored.com Miras ma 5 goli i 4 asysty
No to zwracam honor. Transfermarkt kłamie.


Hubercik19juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lipca 2008
Posty: 38
Rejestracja: 05 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 14:40

Dla mnie Mirko to jeden z lepszych skrzydłowych napastników i cieszę się że gra w Juve. Sam oczywiście nie bylem przekonany co do tego transferu Z perspektywy czasu jednak coraz bardziej mnie przekonuje jego gra

Co do dwójki Jovwtic Dzeko Bośniak nie błyszczy w MC Nam jest potrzebny bardziej kreatywny napastnik typu Jovetic Suarez Ja osobiście mam cichą nadzieję że uda się sprowadzić Urugwajczyka


"Kto ma zaszczyt nosić tę koszulkę, pozostaje jej lojalny do końca choćby nie wiem co, oraz nosi ją w sercu jako przepiękne wspomnienie."
Eugenio Canfari
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 14:55

Castiel pisze:
pumex pisze:
Castiel pisze:Nie jestem na bieżąco, ale chyba ma 5 goli i 9 asyst
Według whoscored.com Miras ma 5 goli i 4 asysty
No to zwracam honor. Transfermarkt kłamie.
Powiedzmy, że liczy troszkę inaczej. Bardziej "hokejowo". Najlepszy przykład:
druga bramka w meczu z Fiorentiną -> Vucinić wystawia Vidalowi, który strzela i dobija swój strzał. Mirko zgarnia transfermarktową asystę.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 15:31

Dwóch kozaków do ataku i statystyki Mirka będą o wiele lepsze. Po pierwsze ktoś na szpicę, kto będzie wykorzystywał podania Vucinicia. Po drugie drugi klasowy skrzydłowy jak Suarez/Dzagoev/Tevez, żeby oba skrzydła robiły różnicę.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 16:26

Powiem szczerze, że opcja wzmocnienia ataku Giovinco + Dzagoev wygląda bardzo realistycznie i atrakcyjnie ze strony finansowej. Przy takich <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> faktycznie realne staje się sprowadzenie jakiejś gwiazdy na szpicę. Musi mieć tylko odpowiednie, niewygórowane wymagania płacowe.

Moim marzeniem na skrzydło jest Eriksen. Widzę w tym chłopaku, nazwijmy to, "wizjonera futbolu". Do tego obiema nogami gra, jak Nedved.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 16:35

Dzagoev nie jest czasem środkowym pomocnikiem?


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 16:38

Castiel pisze:Dzagoev nie jest czasem środkowym pomocnikiem?
Ofensywnym albo skrzydłowym ale Dżagojew to największy talent z Rosji. O niego będą zaciekle walczyć także lepsze kluby i go nie kupimy. Mój typ to, że pójdzie do Manchesteru United.

Pytanie do fanów Lig Ę - Ederson? Niby koleś gra szczególnie ostatnio tak sobie ale jest za darmo.......


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 16:39

Castiel pisze:Dzagoev nie jest czasem środkowym pomocnikiem?
Czasem tam jest wystawiany, ale to generalnie taki ofensywny wszędziegraj. Najczęściej ustawiany jest, jako ofensywny pomocnik oraz na prawym skrzydle.


Izi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2011
Posty: 150
Rejestracja: 13 września 2011

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 16:54

Eriksen jest jak dla mnie połączeniem Nedvda z Beckhamem xD
Szkoda tylko, że zasadził się na niego SAF i pewnie do Manu powędruje.


Franciszek I wydaje się być uroczo pokorny.
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 17:43

jakku1 pisze:Podobno ktos od Nas ogladal go nawet dzisiaj w meczu z Palermo (co prawda nie wiem po cholere, przeciez kazdy wie, ze on jest dobry)
Tja, to tak samo jak były informacje, że ktoś pojechał oglądać Hummelsa czy tam Goetze. Tak jakby nikt nie wiedział jak oni grają :prochno:
jakku1 pisze:5. Borriello, Quagliarella i niestety takze Del Piero, po sezonie sie z Nami zegnaja.
Z całą sympatią dla Quaga i uwielbienia dla Alexa - to bardzo dobra wiadomość bo pozbędziemy się trzech piłkarzy, z których mamy znikomy pożytek + zarobimy kilka milionów na Quagu no i zwolnimy miejsce dla nowych napadziorów.

Zastanawiające są te doniesienia o Dede. Nasi uparli się, żeby zrobić sobie własnego Thiago Silve?


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 17:51

Czy jest sens wydawać gruby hajs na stopera? Jest Chiellini i Barzagli w podstawie. Do tego ściągnąć Neste i środek obrony cudny. Można pokusić się również o ściągnięcie Astoriego/Douglasa i opchnąć Leo. Wtedy to już by było przecudnie.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 18:06

Ouh_yeah pisze:
jakku1 pisze:5. Borriello, Quagliarella i niestety takze Del Piero, po sezonie sie z Nami zegnaja.
Z całą sympatią dla Quaga i uwielbienia dla Alexa - to bardzo dobra wiadomość bo pozbędziemy się trzech piłkarzy, z których mamy znikomy pożytek + zarobimy kilka milionów na Quagu no i zwolnimy miejsce dla nowych napadziorów.
Ja bym zostawił Quagliarellę. Sam piłkarz chce zostać, nie zarabia nie wiadomo ile, poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Jeśli chcemy być konkurencyjni to takich rezerwowych nam potrzeba.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 18:19

francois pisze:Ja bym zostawił Quagliarellę. Sam piłkarz chce zostać, nie zarabia nie wiadomo ile, poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Jeśli chcemy być konkurencyjni to takich rezerwowych nam potrzeba.
Po co nam on w tej chwili? Z faceta nie ma żadnego pożytku od kilku miesięcy. Bardzo lubię Fabio i jestem mu wdzięczny za to co zrobił dla nas, ale nie ma sensu go dalej trzymać. Jak w przyszłym sezonie ściągniemy jakiegoś klasowego napastnika, to dla Q nie będzie miejsca nawet na ławce. Trzeba go sprzedać, póki jeszcze jest coś wart, a sądzę, że zarobilibyśmy na nim ~8mln.


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2519
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 19:30

Pomysl z DeDe jest odbytniczy. W dodatku trzeba bedzie za niego zabulic hajs. Douglas, pomimo, ze ktos podal, ze przedluzyl to transfermarkt wskazuje nadal jego kontrakt tylko do 06.2012, wiec bedzie za free, a do tego troche w Europie juz pogral, natomiast DeDe jest kompletnie niewiadomy na Starym Kontynencie.

Dwa: Quaga trzeba wmieszac w transfer Joveticia. I kropka.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 25 marca 2012, 20:09

Ważne, żeby rozstać się z Vincenzo! <Koniec kapitana oczywistego>

Powiedzmy, że sprzedajemy Quaga. Zostajemy z Matrim i... kim właśnie? No dobra, na 90% będzie nowy napastnik. Jednak prawie na pewno rozstajemy się z Boriello i Del Piero (smutne kiedy się o tym piszę). Jeżeli nie będzie okazji do sprzedania Fabio w transakcji łączonej, np. za Jovetica + dopłata (jak napisał Jacky) to może zostać... chyyyyba, że przyjdzie drugi napastnik (Torres). Sam zawodnik przecież chce zostać w Turynie, no i Conte w niego wierzy. Dużo w tej sytuacji komplikacji, ale miejmy nadzieje, że Marotta to ogarnie.

Właśnie! Nasz dyrektor sportowy obchodzi dziś 55 urodziny! Sto lat!

PS. Jak ktoś już napisał to nie bijcie, po prostu na głównej nie ma newsa jeszcze...

Edit: Jak już coś napisałem na forum, to chciałem powiedzieć ,że jakku rządzisz z dostarczaniem informacji z włoskich źródeł :P


Zablokowany