Coppa Italia (1/2): Milan 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 18:35

ObrazekObrazekObrazek
Pierwszy Mecz 1/2 finału Coppa Italia Milan-JUVENTUS

Czas:

2012-02-08
godzina 20:45

Miejsce:

Stadio San Siro w Mediolanie

O przeciwniku:

Rok założenia: 1899
Barwy: Czerwono-Czarne
Przydomek: Rossoneri, Diavolo
Prezes: Silvio Berlusconi
Menedżer: Massimiliano Allegri
WWW

Zwycięstwa Milanu w Coppa Italia (5):

1967, 1972, 1973, 1977, 2003

Droga Milanu do 1/2 Coppa Italia:

18 stycznia 2012: 1/8 finału
Milan-Novara 2:1

26 stycznia 20112: 1/4 finału
Milan-Lazio 3:1

Sprawdź jak radzi sobie rywal w tym sezonie Serie A

Drugi półfinał Coppa Italia:

2012-08-02 Siena-Napoli

Sprawdź historię Coppa Italia 2011/12

mecz na żywo w TV:

~ Al Jazeera Sport +1
~ Al Jazeera Sport +9
~ C+Futbol (Spain)
~ Digi Sport 1 (Romania)
~ ESPN (UK/Ireland)
~ Nova Sports 4 (Hellas)
~ RAI 1 (Italy)
~ Sport 2 (Israel)
~ Sport TV3
~ SportKlub + (SE Europe)
~ Telekanal Futbol
~ TV10 (Sweden)
~ Al Jazeera Sport HD1
~ C+ Futbol HD (Spain)
~ ESPN HD (UK/Ireland)

mecz w Internecie:

http://atdhenet.tv/
http://rojadirecta.me/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://meczyki.pl
http://www.livescorehunter.com/
http://www.sportlemon.tv/

http://www.sportowadoba.pl/
źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net , www.legaseriea.it
Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.

Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE

***

Przed nami jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszych 2 meczy tego sezonu. Jesteśmy już w fazie 1/2 Coppa Italia, a naszym rywalem jest Milan. Tak więc odpadnięcie dla którejś z drużyn będzie bolesne. Dobrze, że gramy dwumecz. Do tego dobrze, że 1 mecz gramy w Mediolanie, tak więc kluczowym będzie nie przegrać na San Siro, bo to ustawi nas w dobrej sytuacji. Meczu dodaje smaczek, że to będzie jeden z dwóch meczów z Milanem w lutym. Taka sytuacja nie miała u nas dawno miejsca. I do 2 mecze w Mediolanie! Miejmy nadzieję, że uda się wywieźć dobry wynik z gorącego terenu. FORZA JUVE!!

Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.
***
Ostatnio zmieniony 05 lutego 2012, 19:35 przez Dybala 4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 18:38

remis bramkowy i bedzie dobrze !! jest tak zły po tym meczu ze Sieną !!
myśle że trzeba troche zmienić ten skład bo mamy dużą kadre a gramy prawie ciągle jedną jedenastką ! DEL PIERO MA GRAĆĆ


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 18:42

Prosto z mostu: wolałbym dzisiejszą wygraną ze Sieną, niż triumf nad Milanem w Coppa Italia. Coś jest ze mną nie tak?

Jak już pisałem, od wielu, wielu lat Puchar Włoch jest dla mnie tylko przykrym dodatkiem do całorocznego cyklu gier. Oczywiście mam nadzieję na awans do finału rozgrywek, ale ważniejsze jest dla mnie, żeby zespół był dobrze przygotowany do następnego meczu ligowego i zgarnął w nim 3pkt, to powinien być priorytet!

Dość już mam Matriego. Taka ilość betonu każdemu chyba się przejadła. Quag do pierwszego składu, ponadto ktoś za Pepe, bo ten bez formy z października/listopada jest najwyżej średniakiem. Może dobrym pomysłem byłby powrót do 3-5-2? (matko, nie wierzę, że to napisałem)


Obrazek
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 18:47

Ibra pewno dostanie zawieszenie za uderzenie, jednak czy obejmuje Ono też Puchar Włoch.

Btw. Trudno się nie zgodzić że Liga jest głównym celem , a puchar to tylko dodatek.


karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 18:47

Liczę na lepszą grę niż ze Sieną. Mam wielką nadzieje, że Matri nie wyjdzie w pierwszym składzie.Forza Juve


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 18:49

Tak. Trzeba odpuscic ten Puchar i skoncentrowac sie na lidze. Puchar Wloch nic Nam nie da jak zajmiemy 4 miejsce. Licze, ze Antonio wystawi gleboka rezerwe w tym spotkaniu. Niech zagra Caceres, niech zagra Bonucci, niech zagra Marrone.

@bramek
Zawieszenie obejmuje wszystkie rozgrywki Lega Calcio. Czyli Ibra z Nami w Pucharze nie zagra.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 19:00

Wy tak na serio z tym olewaniem Pucharu Włoch????
Przecież przed nami decydujące rozstrzygnięcia,raptem 3 mecze i jest wielka szansa na zdobycie jakiegoś trofeum po latach.
Na wygranie ligi to dalej nie wiem czy stać nas,żyje z meczu na mecz.Choć zgadzam się ta jest najważniejsza,to nie pojmuję dlaczego mamy olać Puchar Włoch przy końcu tych rozgrywek...żadnych rezerw,mamy grać najlepszymi z najlepszymi o zwycięstwo!!


yamakasi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 sierpnia 2009
Posty: 208
Rejestracja: 17 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 19:05

Zniszczymy ten Milan tak jak Rome wczesniej.. Juve gra bardzo ofensywny futbol ale cholernie ciężko gra się z drużynami które sie bronią cały mecz 10-cioma zawodnikami, wprost przeciwnie do Milanu który sie otworzy bo bedzie chciał uzyskac jakąś zaliczke przed rewanżem a to Juventus może boleśnie wykorzystac i miejmy nadzieje że tak sie stanie bo to zwycięstwo podbuduje jeszcze bardziej morale zespołu i drużyna jeszcze bardziej uwierzy w to że nikt ich nie jest w stanie pokonać na włoskich boiskach. Takze licze na zwycięstwo 2-0, 3-1 i obniżke morale zespołu AC Milan.


To My Jesteśmy JUVENTUSEM :)
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 19:08

Liczę na powtórkę sprzed roku na San Siro. Oby Ibrahimović dostał zawieszenie, bo nie oszukujmy się, Ibrahimović = Milan.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 19:11

Napiszę, to co zwykle przy okazji meczu w Pucharze Włoch - mam nadzieję, że Elia zagra od pierwszej do ostaniej minuty. Nie dlatego, że uważam go za jakiś mega talent, ale po to aby przekłuć mydlaną bańkę wyobrażeń o nim niektórych użytkowników. Uważam, że Conte nie jest sabotażystą i nie działa świadomie na szkodę klubu nie wystawiając dobrego gracza, tylko dlatego, że go nie lubi lub jest rasistą jak to ktoś zasugerował. Krasić jest białym blondynem, droższym od Elii, co więcej przez pewien okres w poprzednim sezonie był naszym najbardziej wartościowym graczem, a teraz podobnie jak Elia ogląda mecze z trybun. Antonio wystaw wreszcie tego Holendra w podstawowej jedenastce, bo ci "niewierni Tomasze" nie uwierzą póki nie zobaczą :pray:.


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 19:14

true! elie dalbym tez, ale zalezy jak zagramy, mysle, ze conte zdecyduje se zas na 3-5-2, jesli jednak bedzie to 4-3-3 to bez watpienia z przodu widzialbym elie i alexa np

ze siena nie wyszlo, a z milanem...mysle, ze sie uda, co wiecej, ze nawet bedziemy mogli wygrac..o ile sie mecz odbedzie, bo od tego trzeba zaczac


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 19:23

Trzeba dac pograc rezerwowym, bo w niedziele jedziemy do Bolonii. Mam nadzieje, ze zobaczymy debiuty nowych zawodnikow - Caceresa i Padoina. Do tego fajnie, jakby zagrali Marrone, Del Piero i Quagliarella, wiec stawialbym na 3-5-2. Moze cos w tym stylu: Buffon; Barzagli - Bonucci - Chiellini; Caceres - Pirlo - Marrone - Padoin - Estigarribia; Del Piero - Quagliarella

Jesli rzeczywiscie kartki z ligi 'dzialaja' w pucharze, to super, bo oni bez Ibry traca baaaaardzo duzo. Mysle, ze bramkowy remis to minimum.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 19:34

Dla mnie nie ma mowy o odpuszczeniu tego pucharu.Jest na wyciągniecie ręki.Milan ma kłopoty kadrowe i LM za pasem.Mamy luty a wy sie martwicie o ligę,która może się jeszcze wywrócić do góry nogami.Niech Conte postawi od początku na Alexa, FQ Elie i Caceresa.


6 lat czekamy na jakieś trofeum.To mało?


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 19:40

Oni grają na trzech frontach, my na dwóch, więc żadnego mi tu odpuszczania. Jeżeli dokonamy w lecie wzmocnień po awansie do LM to z rozpędu będziemy się liczyć w mocno średniawej lidze w walce o mistrzostwo w następnych latach. Bo każdy włoski zespół ma swoje słabe punkty.Teraz jednak skoro awansowaliśmy do półfinału to należy powalczyć z odwiecznym rywalem. Za rok o wynik w tym pucharze będzie ciężej. O wolę walki Conte się jednak nie obawiam. Dzisiejszy mecz wiosny nie czyni, mamy szansę.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
matbar21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 20:27

Sorek21 pisze:Niech Conte postawi od początku na Alexa, FQ Elie i Caceresa.
4x tak dla tych piłkarzy! Znając życie to Elia nawet na ławkę rezerwowych się nie załapie, podobnie zresztą jak Krasic. Szkoda.. Elia to nieoszlifowany diament, myślałem że rozwinie się pod okiem Conte.. Tymczasem został zepchnięty na margines, szkoda mi go. W swoich mini występach(końcówki z Romą i Bologną - P.Włoch) potrafił miło zaskoczyć. Widać to za mało dla Conte. Całkowicie zwątpiłem, że odegra jakąś rolę w Juve. Może na koniec sezonu załapie się na jakiś mecz, a w lato odejdzie :/.

W tym meczu wystąpią rezerwowi, tak jak z Romą, a wcześniej z Bologną. Bankowo wybiegnie Esigarribia, Giaccherini,Ceceres, Padoin możliwe że zadebiutuje, pomoc bez zmian - mam na myśli Pirlo i Marchisio, w ataku Del Piero może Fabio Q; Myślę, że takim składem podbijemy Mediolan. Korzystny będzie remis i rozstrzygnięcie u nas: ). Stanowczo nie chce widzieć Boriello(oj będą gwizdy :whistle: ).


Zablokowany