Wszystko o Palermo

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:05

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

wygląda na to, że będziemy mieli kolejną petrodolarową potęgę :|


topboxing.pl zapraszam :)
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:10

Najwyraźniej Zampariniemu pieniądze od szejków nie śmierdzą :whistle:

Przy ich nosie do wyszukiwania talentów może powstanie z tego coś ciekawego. Jak wiadomo petlodolary są poważną zachętą do pozostania w klubie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:12

dav3d pisze:http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

wygląda na to, że będziemy mieli kolejną petrodolarową potęgę :|
A co w tym złego? Ja się cieszę jak bogaci ludzie "inwestują" w futbol. Liga zyska na atrakcyjności jeżeli kolejny zespół będzie w stanie włączyć się do walki o mistrzostwo. W newsie jest też mowa o nowym stadionie, a to we Włoszech bardzo się przyda.


Obrazek
eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:12

Mowa o 200mln, ciekawe jak to zagospodarują. Za niedługo w każdej lidze będzie jakiś szejkowy klub :roll:
Vimes pisze:
A co w tym złego? Ja się cieszę jak bogaci ludzie "inwestują" w futbol. Liga zyska na atrakcyjności jeżeli kolejny zespół będzie w stanie włączyć się do walki o mistrzostwo. W newsie jest też mowa o nowym stadionie, a to we Włoszech bardzo się przyda.
Dla ligi może i fajnie, ale dla rynku piłkarskiego już nie tak bardzo. Wystarczy tylko spojrzeć jak szaleją ceny przez Man City.
Ostatnio zmieniony 05 lutego 2012, 11:14 przez eXoN, łącznie zmieniany 2 razy.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:12

Właśnie chciałem o tym napisać :D No cóż... zobaczymy. Na razie w tym artykule podane są same ogólniki, żadnych szczegółów jak miałaby wyglądać współpraca Zampariniego z szejkami, bo wątpię, że Maurizio całkowicie pozbędzie się wszelkich udziałów.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 11:30

eXoN pisze:
Vimes pisze:A co w tym złego? Ja się cieszę jak bogaci ludzie "inwestują" w futbol. Liga zyska na atrakcyjności jeżeli kolejny zespół będzie w stanie włączyć się do walki o mistrzostwo. W newsie jest też mowa o nowym stadionie, a to we Włoszech bardzo się przyda.
Dla ligi może i fajnie, ale dla rynku piłkarskiego już nie tak bardzo. Wystarczy tylko spojrzeć jak szaleją ceny przez Man City.
Towar jest wart tyle, ile ktoś chce za niego zapłacić - wiem, że brzmi to trochę niestosownie w stosunku do "towaru" jakim są piłkarze, ale taka jest prawda. Zresztą Financial Fair Play ukrócił trochę zapędy szejków, o czym można przeczytać w tym newsie: "Mancini obawia się o tytuł dla Man City". Poza tym, pieniądze nie gwarantują sportowego sukcesu.


Obrazek
eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 12:33

Vimes masz rację, ale spójrz na to z perspektywy kibica Juve.
Gdyby nie pieniądze szejków z M.City pewnie Aguero grał by u nas. Nie chcę się zagłębiać czy dobrze byśmy wyszli na tym transferze, nie o to tu chodzi.
Juventus oferował około 35mln, ale nic nie wyszło, bo City dało 43mln. Teraz takich City robi się coraz więcej na rynku, i taki Aguero nie pójdzie za 43mln tylko za 60, bo szejkowie będą się przebijać w ofertach.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 12:39

Tak się właśnie wczoraj zastanawiałem, kiedy to we Włoszech pojawią się szejkowie. No i mam odpowiedź. Niemniej uważam, że 1 szejk w kraju to max.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 13:15

Włoskie źródło. 15 marca ma dość do oficjalnego ogłoszenia współpracy z szejkami. Zamparini daje Palermo 3 lata na pierwsze Scudetto. Powiem tak: liga na pewno na tym nie straci, będzie ciekawiej. Z naszej kibicowskiej perspektywy może tylko martwić upierdliwość Arabów w przebijaniu każdej oferty Juventusu. Znając życie, Zampa i jego ziomki w turbanach będą starały się podbierać ugadanych już zawodników, co będzie prowadziło do wzrostu cen piłkarzy.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 17:18

Ja tam się cieszę. Po latach omijania 'naszej' ligi przez szejków wreszcie coś. A jak Zamparini ma zamiar ciągle tak często zmieniać trenerów o scudetto dla nich nie ma się co martwić.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 20:35

Tak sobie przeglądam statystyki Serie A w tym sezonie i co wiedze? Palermo ma bilans u siebie 9-0-2 :shock: Drużyna własnego boiska. Z Juve szykuje się trzecia porażka w sezonie na własnym stadionie :prochno:


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 26 lutego 2012, 15:13

Ale jaja. Balzaretti dzisiaj w meczu ze Sieną dostał czerwoną kartkę w 1 minucie meczu :shock: Ciekawe co zrobił, że na nią zasłużył... :doh:


ObrazekObrazekObrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2012, 13:46

A więc potwierdziło się, do Palermo wkraczają gigantyczne pieniądze! Nowy stadion, inne - lepsze perspektywy, inne - wyższe cele. Dobrze, to może będzie kolejny impuls dla ligi włoskiej.

Jedyna obawa jest przed Zamparinim. Już teraz jest potłuczony, a co będzie jak klub zyska na znaczeniu.. :doh:


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 marca 2012, 16:22

eXoN pisze:Vimes masz rację, ale spójrz na to z perspektywy kibica Juve.
Gdyby nie pieniądze szejków z M.City pewnie Aguero grał by u nas. Nie chcę się zagłębiać czy dobrze byśmy wyszli na tym transferze, nie o to tu chodzi.
Juventus oferował około 35mln, ale nic nie wyszło, bo City dało 43mln. Teraz takich City robi się coraz więcej na rynku, i taki Aguero nie pójdzie za 43mln tylko za 60, bo szejkowie będą się przebijać w ofertach.
Bezedura. Prezes Atletico od samego początku zaznaczał że nie zależy mu na sprzedaży Aguero, nie potrzebuje pieniędzy z tego transferu, jak ktoś wyłoży na stół 45 baniek to rzecz jasna musi go puścić ale ani grosza z tej ceny nie zejdzie. To nie jest zespół taki jak Udinese, który jak już wychowa gwiazdę to sprzedaje ją szybko żeby sprowadzić młode talenty - Atletico za forsę ze sprzedaży Argentyńczyka kupiło Falcao żeby załatać lukę, a chyba nie sprzedaliby Aguero taniej niż kupili Kolumbijczyka.
pumex pisze: Jedyna obawa jest przed Zamparinim. Już teraz jest potłuczony, a co będzie jak klub zyska na znaczeniu.. :doh:
O ile zyska, bo może się skończyć tak jak u Morattiego czyli co pół roku nowy trener - bo Zamparini kupi trzy gwiazdy i będzie się spodziewał że Palermo nie przegra żadnego meczu.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2012, 16:30

Maurizio Zamparini i Claudio Lotito zostali zawieszeni. Pierwszy na rok, drugi na 10 miesięcy. Powód ten sam - nieprawidłowości przy transferach. Obaj mają też zapłacić po 800 tys. euro.

Czemu mnie to nie dziwi? :roll:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ