Wszystko o zagranicznych ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2011, 13:58

Wydaje mi się, że rozwiązaniem dla AS mogą być piłkarze bardzo doświadczeni z zbliżającym się końcem kontraktu. W rozsądne budowanie drużyny nie wierzę, ten Pan jest znany choćby z tego, że zafundował córeczce apartament w NY za 88mln$.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2011, 13:22

Juras_Senat pisze:AS Monaco ma nowego właściciela. W klub z księstwa zainwestował Dmitry Rybolovlev znany również jako "Król nawozów". :wink: Wygląda na to, że dla niedawnego finalisty LM nastały lepsze czasy. Ciekaw jestem jak szybko zacznie budować drużynę nowy właściciel, w tej chwili Monaco jest na ostatnim miejscu w Ligue 2.
Swoja drogą to smutne, że klub, który 7 lat temu grał w finale LM teraz jest na dnie drugiej ligi :cry:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2011, 17:14

Nie będzie niespodzianki. Najprawdopodobniej jeszcze dziś trenerem PSG zostanie Carlo Ancelotti.
Spodziewam się, że tandem Carlo z Leonardo jeszcze zwiększy drenaż talentów z Serie A. Nie zdziwiłbym się, jakby w najbliższym czasie do Lig Ę przeniósł się taki Benatia.


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2011, 21:09

Juras_Senat pisze:Nie będzie niespodzianki. Najprawdopodobniej jeszcze dziś trenerem PSG zostanie Carlo Ancelotti.
Spodziewam się, że tandem Carlo z Leonardo jeszcze zwiększy drenaż talentów z Serie A. Nie zdziwiłbym się, jakby w najbliższym czasie do Lig Ę przeniósł się taki Benatia.
Benatia grał w Marsylii także nie jestem pewien czy będzie taki chętny do przejścia do Peesrze. Aczkolwiek był tam chyba tylko w juniorach i się go lekką ręką pozbyli także ten fakt (kosa między tymi klubami) może być dla niego mało istotny.

Dojście Ancelottiego znacznie zwiększa szanse transferu Pato.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2012, 19:50

Glagow Rangers zostali zdegradowani z I ligi szkockiej i jeszcze nie wiadomo jak nisko polecą :shock:. Co ciekawe, o ich losie zadecydowały pozostałe kluby. Współczuję ich kibicom, sami wiemy jak to boli.


Obrazek
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 09:03

:shock: Przecież w maju ogłoszono, że klub ma nowego właściciela, myślałem, że tym samym kończą się kłopoty finansowe Rangeresów, a tu taka przykra niespodziana. Szkoda tak zasłużonego klubu.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 09:15

Vimes pisze:. Co ciekawe, o ich losie zadecydowały pozostałe kluby.
o ich losie niestety, zadecydowali sami. Jak można było zespół bez długów wrzucić w bagno i saldo -130 mln obecnie ? Pretensje tylko do siebie.

@Juras
tak, mieli nowego prezesa, powstała nowa spółka i chcieli zagrać w SPL od nowa jako nowi Rangersi, ale żeby coś takiego zrobić, musiało się zgodzić bodaj 8/12 klubów szkockich. Nie zgodziły się, no i rangersi lecą.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 09:32

pan Zambrotta pisze:
Vimes pisze:. Co ciekawe, o ich losie zadecydowały pozostałe kluby.
o ich losie niestety, zadecydowali sami. Jak można było zespół bez długów wrzucić w bagno i saldo -130 mln obecnie ? Pretensje tylko do siebie.

@Juras
tak, mieli nowego prezesa, powstała nowa spółka i chcieli zagrać w SPL od nowa jako nowi Rangersi, ale żeby coś takiego zrobić, musiało się zgodzić bodaj 8/12 klubów szkockich. Nie zgodziły się, no i rangersi lecą.
Chyba 7/12, ale nie w detalu sztuka.

Ja nie rozumiem tych płaczów. Żyli ponad stan, zadłużeni po uszy, a jak ktoś powiedział STOP to jest wielki płacz. Co to ma być?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 09:51

deszczowy pisze:
pan Zambrotta pisze:
Vimes pisze:. Co ciekawe, o ich losie zadecydowały pozostałe kluby.
o ich losie niestety, zadecydowali sami. Jak można było zespół bez długów wrzucić w bagno i saldo -130 mln obecnie ? Pretensje tylko do siebie.

@Juras
tak, mieli nowego prezesa, powstała nowa spółka i chcieli zagrać w SPL od nowa jako nowi Rangersi, ale żeby coś takiego zrobić, musiało się zgodzić bodaj 8/12 klubów szkockich. Nie zgodziły się, no i rangersi lecą.
Chyba 7/12, ale nie w detalu sztuka.
7 z pozostałych 11, czyli wliczając ich samych 8/12 :wink:

Mnie tam liga szkocka koło zadka lata, szczerze mówiąc. Degradacja Rangersów znaczy dla mnie ni mniej, ni więcej, że mistrzem rok w rok będzie Celtic.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 09:58

Uważam, że wyrzucenie Rangersów z SPL to strzał w stopę dla klubów, które podjęły taką decyzję. Czy któryś z nich ma nadzieję wejść w buty po Rangersach? Coś takiego nie może się udać. Liga straci na atrakcyjności, skoro mistrz będzie znany już przed sezonem. Ciekawe, czy bukmacherzy będą w ogóle przyjmować zakłady na to, kto zdobędzie mistrzostwo?


Obrazek
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 10:03

@Vimes dokładnie, czytałem gdzieś że warunkiem transmisji przez SKY jest min 4 czy tam 5 raz Old Firm derby a że teraz ich już nie będzie to Sky najprawdopodobniej wycofa się z transmisji SPL - a to już odczują wszystkie hiberniany itp.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 10:52

rozumiem, że jak jakiś szejk stworzy drużynę i zamarzy mu się granie w Serie A od pierwszego sezonu, to też pialibyście nad tym pomysłem? rangersi spadli na własne życzenie, obecny klub to nowy twór i musi zaczynać od najniższego szczebla. To co, może wprowadzić przepis, że rangers i celtic nigdy nie spadną, bo posypią się prawa do transmisji ?
dobrze, że polecieli. jakiś powiew sprawiedliwości w tym bagienku piłkarskim.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 11:04

Sytuacja podobna do Fiorentiny kilka lat temu. Oni też musieli zaczynać od nowa (od Serie C2; został chyba tylko Di Livio)... Gdyby Rangersi zostali znaczyłoby to, że pieniądze (za derbowe transmisje) są ważniejsze niż przepisy.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 11:11

pan Zambrotta pisze:rozumiem, że jak jakiś szejk stworzy drużynę i zamarzy mu się granie w Serie A od pierwszego sezonu, to też pialibyście nad tym pomysłem? rangersi spadli na własne życzenie, obecny klub to nowy twór i musi zaczynać od najniższego szczebla. To co, może wprowadzić przepis, że rangers i celtic nigdy nie spadną, bo posypią się prawa do transmisji ?
dobrze, że polecieli. jakiś powiew sprawiedliwości w tym bagienku piłkarskim.
Nie mówię że to źle, bo im sie w 100% należy za to co robili i nie mogą zostać bezkarni, mówię tylko że teraz przez swoją głupote Rangersi zaszkodzili nei tylko sobie ale i całej SPL.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 11:15

Zambro, przejaskrawiasz sytuację. Szejk tworzący klub od zera do gry w pierwszej lidze to jednak nie to samo co klub istniejący od prawie 140 lat z ponad 50 tytułami mistrzowskimi na koncie. Nikt tutaj nie twierdzi, że Rangers i Celtic powinny mieć zagwarantowane miejsce w SPL. Chodzi o to, że na taki prawny myk pozostałe kluby mogły przymknąć oko. Wybrali rygorystyczne trzymanie się zasad. Okej, nie będę ich za to krytykować, chociaż moim zdaniem na dobre im to nie wyjdzie. Wiele razy już chyba dyskutowano o możliwych przenosinach klubów z Glasgow do angielskiej PL. Kto wie czy w końcu do tego nie dojdzie, bo występowanie w SPL bez największego rywala może stracić rację bytu nawet dla Celticu.


Obrazek
ODPOWIEDZ