Coppa Italia (1/8): JUVENTUS 2-1 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 15:45

Qrczak pisze:Mam prośbę czy mógłby mi ktoś powiedziec obiektywnie co pokazał w meczu Elia ? Nie wiem ponieważ nie mogłem obejrzeć meczu .
W tym skrócie jest chyba wszystko, co było godne uwagi w jego występie.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 16:13

Filip pisze:Po tym meczu, moim zdaniem:

Elia > Krasic
Dokładnie. Elia bardzo dobrze zagrał (szczególnie w dogrywce) i powinien zdobyć bramkę. Krasic który miał być naszym najlepszy skrzydłowym jest najsłabszym z nich. Był dużo razy faulowany czasem coś mu wyszło, ale z każdą minutą coraz gorzej grał. Ciesze się że Elia wykorzystał chociaż po części swoją szanse i czekam na kolejne.


Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 16:30

Krasić zagrał fatalnie.. Myślę, że tym występem przybił przysłowiowego gwoździa to trumny.. Elia mnie pozytywnie zaskoczył, widać, że posiada odpowiednią technikę oraz umiejętności. Wydaje mi się, że gdybyśmy na niego częściej stawiali i miałby szanse się ograć odpowiednio, to że będzie z niego 3x większy pożytek niż z Krasica, którego najlepiej będzie opchnąć jak tylko pojawi się potencjalny kupiec.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 16:43

O meczu zostalo już chyba wszystko napisane, chociaż wnioski są różne.
Widać było brak zgrania, bo bologna była tak slaba,że powinno być 4-0 i do domu, a na własne życzenie zagraliśmy 30 dodatkowych minut.
Jak zwykle bramkarz mecz życia itp. koniec końców mecz zakońcozny naszym sukcesem. Brama Marchisio w stylu Cristiano 8) Elia gdyby grał więc, mogłby być z niego pożytek. Szkoda, że Alexowi nic nie siadło :/ Quaglia niestety zagubiony, chyba jakaś kontia wczoraj? Marrone dał rade, rozkręcił się, Pazienza dobrze. Najlepszy chyba Giacch, Esti może być.
Boki obrony przeciętnie. Sorensen jest niestety tak malo zwrotny i wolny, że głowa boli :/ DC wiadomo. Na koniec Krasić, który pożegnal się z Juventusem. Szkoda, że tak to się potoczyło, żałuję, ale gość już chyba zwątpił sam w siebie...

Trzeba powalczyć o to trofeum.


Obrazek
Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 17:12

Jak dla mnie to ten mecz nasi powinni wygrać 3:0. No ale cóż remis po 90 minutach i 30 minut dogrywki. Ale ważny jest awans. Widać było jednak brak zgrania u zawodników. Pokazały się mankamenty związane z tym, że zawodnicy grają sporadycznie albo nie grają wcale. Z tąd taki wynik i gra a nie inna. Ale liczę że z każdym meczem będzie coraz lepiej. Zrozumiała taktyka Conte czyli wprowadzenie rezerwowych. Wreszcie zmiany nie w samej końcówce spotkania tylko już w okolicach 60 minuty.


FORZA JUVE
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 19:31

Alex pierwszy raz dryblował skutecznie prawie za każdym razem i wyglądało to naprawdę ładnie jak ktoś w takim wieku ogrywa zawodników jak dzieci. Szkoda, że Milos nie rozumie jednego, mianowicie, że jego największym atutem jest szybkość i w jednej akcji pokazał to co powinien robic cały czas, ale to chyba była jego ostatnia szansa. teraz jest ostatnim rezerwowym do wejścia. Co wyglądało źle to każdy chciał się pokazać więc każdy chciał strzelić gola i troche egoizmu widać było w ataku. Claudio udowadnia po raz kolejny, że jest w wielkiej formie.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 20:02

Krasić miał być godny następcą Pavla Nedveda, ale chyba podobieństwo na wyglądzie się kończy... :(. Zeszły sezon miał bardzo dobry, a teraz strasznie obniżył loty... Piłkarz nie do poznania, szkoda. Miało być tak pięknie


Obrazek
Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 20:06

Zważ na jedno, że na dobrą sprawę Krasić w tym sezonie zagrał dopiero pierwszy mecz w pełnym wymiarze a tak to na ławce siedzi. Więc jak ma się pokazać z dobrej strony jak nie gra? Ja jestem zadowolony z tego co pokazał we wczorajszym meczu.


FORZA JUVE
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 20:15

Ja tam nie wiem jak grał, bo nie dałem rady wcześniej oglądać meczu. Dopiero oglądałem go od 60 minuty. Po wypowiedziach innych forumowiczów można wywnioskować, że grał kijowo...


Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2011, 02:38

Darius19 pisze:Zważ na jedno, że na dobrą sprawę Krasić w tym sezonie zagrał dopiero pierwszy mecz w pełnym wymiarze a tak to na ławce siedzi. Więc jak ma się pokazać z dobrej strony jak nie gra?
Wcale, kurna, wcale. Pelen mecz z catania, po ponad 50 minut z milanem, bologna (w lidze) i chievo.
Dla porownania, Elia, ktory wczoraj faktycznie mogl sie momentami podobac, jak narazie zagral conajwyzej 45 min z catania.
Faktycznie, Krasic nie mial okazji zeby pokazac jak gra. [/sarkazm]
Masz wydziarane jego imie/podobizne na klacie, ze tak go bronisz?
Darius19 pisze:Ja jestem zadowolony z tego co pokazał we wczorajszym meczu.
LOL. znaczy co, fapales jak mu wlosy powiewaly w biegu?

Na dobra sprawe, Krasic jest takim Amaurim prawego skrzydla. Pol roku dobre, drugie pol roku ciagnie na opinii, a pozniej zawodzi, az boli.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2011, 10:44

Darius19 pisze:Zważ na jedno, że na dobrą sprawę Krasić w tym sezonie zagrał dopiero pierwszy mecz w pełnym wymiarze a tak to na ławce siedzi. Więc jak ma się pokazać z dobrej strony jak nie gra? Ja jestem zadowolony z tego co pokazał we wczorajszym meczu.
Co z tego, że zagrał mało? W każdym meczu, w którym grał, nic nie pokazywał. Dla przykładu Elia też grał bardzo mało, ba! nawet dwa razy mniej niż Milos. Lecz między nimi jest taka różnica, że Elia coś pokazał, a Krasić nic. Skoro ty jesteś zadowolony z jego gry, to nawet nie chce wiedzieć jakie masz oczekiwania odnośnie Juve w tym sezonie. :prochno:
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2011, 00:46 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Darius19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2008
Posty: 905
Rejestracja: 10 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2011, 13:12

Tharp pisze: LOL. znaczy co, fapales jak mu wlosy powiewaly w biegu?
Powiem tak nie mierz wszystkich swoją miarą nie obchodzi mnie co ty robisz jak oglądasz mecze Juve.
Tharp pisze:Na dobra sprawe, Krasic jest takim Amaurim prawego skrzydla. Pol roku dobre, drugie pol roku ciagnie na opinii, a pozniej zawodzi, az boli.
To twoje zdanie. Ja mam odmienne zdanie na temat jego postawy w tym meczu i ogólnie w sezonie. I na pewno Krasić jest o wiele lepszy niż Amauri.
pablo1503 pisze:Co z tego, że zagrał mało? W każdym meczu, w którym, Krasić nic nie pokazywał. Dla przykładu Elia też grał bardzo mało, ba! nawet dwa razy mniej niż Milos. Lecz między nimi jest taka różnica, że Elia coś pokazał, a Krasić nic. Skoro ty jesteś zadowolony z jego gry, to nawet nie chce wiedzieć jakie masz oczekiwania odnośnie Juve w tym sezonie. :prochno:
Temu nie zaprzeczę faktycznie mało wnosi do gry ale żeby tak od razu go skreślać i jechać po nim to mimo wszystko nie wypada. Na temat Eli się nie wypowiadam. Oczekiwania mam jak wszyscy liczę na tytuł a jeśli nie wyjdzie to na jak najlepsze miejsce w tabeli.


FORZA JUVE
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2011, 00:37

Z Bologną w ostatnich latach nie gra się dobrze. Tak było w lidze i tak w meczu pucharowym. Świetny występ bramkarza gości. Zasługuje na duże słowa pochwały. Ale także Giaccherini pokazał klasę. Wspaniała indywidualna akcja. Dobrze było zobaczyć Alexa po ostatnim złym zdarzeniu. I oczywiście nasza duma tego sezonu: Claudio Marchisio. Najlepszy włoski pomocnik od czasów Andrei Pirlo.


Obrazek
Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2011, 03:42

Ja tam pozytywnie podszedłem do występu Milka. Nie mówię, broń boże, że był dobry, bo był fatalny. Ale dało się zauważyć rzeczy dobre- zaczął mecz wybornie, odbiory, dryblingi, może trochę piłka odskakiwała. "Wywalczył" żółtko. Była u niego pewna zadziorność w defensywie, której wcześniej zbytnio u tego Pana nie widziałem. No i tak piłka nie odskakiwała tak bardzo jak z świętej pamięci Genoą.
Ale jakoś tak się dziwnie działo, że im bliżej pola karnego przeciwnika tym bardziej się cofał w rozwoju. Jakby mu IQ malało i zwiększało w zależności od tego, gdzie się znajdował względem bramek. I o ile koło połowy wyglądał na dorodny przykład samca Homo Sappiens, o tyle na metr przed polem karnym Bologni już do złudzenia przypominał średnio rozwiniętetego paciorkowca. A może to po prostu temperatura bani się tak regulowała:)

Ale ogólnie, mimo okropnej postawy, zdawało mi się, że widzę pewien progres.

@Pablo toś się chłopie zdecyduj, bo raz piszesz, że Fabio sprzedać, bo na nic się nie przyda, a kiedy indziej, że jesteś fanem i jest przydatny :)


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2011, 10:14

SKAr7 pisze:toś się chłopie zdecyduj, bo raz piszesz, że Fabio sprzedać, bo na nic się nie przyda, a kiedy indziej, że jesteś fanem i jest przydatny
Jak jeszcze nie grał i siedział na rezerwie, to chciałem go zostawić, bo sądziłem, że może nam dać jeszcze wiele dobrego. Po ostatnim meczu sądzę, że jest on całkowicie bez formy, ale warto dać mu czas przynajmniej do letniego Mercato.


Obrazek
Zablokowany