Leandro Damiao

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 19:05

Kurcze, ale sie na niego napaliłem :P
Bardziej niż na Aguero. Jak już będzie LM, to Matri byłby idealnym zmiennikiem dla niego. Podsumowując: bardzo go chce :D


Forza Juve!
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 19:21

Ktoś zarzucał mi kojarzenie Vucinica ze środkiem ataku, oczyszczę się. Traktuję to jako opcję rezerwową i ostateczną. I wykorzystaną jedynie w sytuacji kryzysowej, przemawia to jednak za darowanie sobie zawodnika któremu ten temat jest poświęcony :wink: . Uważam że 30 milinów można wykorzystać znacznie lepiej!


PawSt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 152
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 20:29

Pewnie z Immobile na pewno powalczymy w LM :D

To nawet nie jest śmieszne...


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 20:32

Pewnie z dziurawą obroną na pewno powalczymy w LM :D

To nawet nie jest śmieszne...


PawSt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2010
Posty: 152
Rejestracja: 28 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 20:49

K.M. pisze:Pewnie z dziurawą obroną na pewno powalczymy w LM :D

To nawet nie jest śmieszne...
Próbujesz być zabawny? Temat dotyczy Damiao nie obrony to raz, a dwa znajdź post w którym mógłbym coś takiego sugerować a potem próbuj zabłysnąć ;)


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 21:04

Zdecydowanie temat dotyczy Damiao, ale również pieniędzy które Juventus musiałby w niego ewentualnie zainwestować. Ty zasugerowałeś że z Immobile w składzie nie mamy czego szukać w LM, moim skromnym zdaniem z Bounuccim tym bardziej! Szczególnie że młody napastnik usiadłby prawdopodobnie na ławce i wątpię aby jego postawa jako rezerwowego miała kluczowy wpływ na osiągane wyniki. Nie łudźmy się Juventus nie wyda latem 60-70 milionów, nie posiada również kilku niepotrzebnych graczy na których zostałyby wyciągnięte po kilka łatwych milionów. Aktualnie Marotta musi zdecydować co jest naszym priorytetem, budowanie ofensywy ponad konieczność czy uzupełnienie linii obrony. Mam nadzieje że zdecyduje się na tą drugą opcję.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2011, 21:44

K.M. pisze:Aktualnie Marotta musi zdecydować co jest naszym priorytetem, budowanie ofensywy ponad konieczność czy uzupełnienie linii obrony. Mam nadzieje że zdecyduje się na tą drugą opcję.
Moje zdanie jest chyba znane ;). Myślę bardzo podobnie. Chociaż nie obraziłbym się, jakby Marotta sprawił jakąś miłą niespodziankę w dobrej cenie, np. w osobie Ayewa, czy jakiegoś Isli. Jednak w ataku i tak mamy tylu zawodników, że nie wiadomo, czy uda się zrobić miejsce dla nowych.

Swoją drogą Immobile chyba nie wróci. Zapowiedział, że chce zagrać jeden sezon Serie A w barwach Pascary. Rozsądne.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2011, 12:26

Arbuzini pisze:
K.M. pisze:Aktualnie Marotta musi zdecydować co jest naszym priorytetem, budowanie ofensywy ponad konieczność czy uzupełnienie linii obrony. Mam nadzieje że zdecyduje się na tą drugą opcję.
Moje zdanie jest chyba znane ;). Myślę bardzo podobnie. Chociaż nie obraziłbym się, jakby Marotta sprawił jakąś miłą niespodziankę w dobrej cenie, np. w osobie Ayewa, czy jakiegoś Isli. Jednak w ataku i tak mamy tylu zawodników, że nie wiadomo, czy uda się zrobić miejsce dla nowych.

Swoją drogą Immobile chyba nie wróci. Zapowiedział, że chce zagrać jeden sezon Serie A w barwach Pascary. Rozsądne.
No ale co z tego że mamy "tylu" jak żadne nie jest jakis wybitny, lub wręcz w ogóle nie jest przydatny...

Amauri, Iaquinta lecą w pierwszej kolejności. Jeśli przyszedłby Damiao to i Quag nawet mógłby iść. Byłaby rotacja w ataku (Matri - Damiao) a Toni "w razie W". I tak gramy ustawieniem 4-3-3 (które coraz bardziej mi się podoba), więc 2 środkowych napastników wystarczy. Reszta to bardzo ofensywni skrzydłowi (Vucinic, Pepe, Elia - może jakiś Walcott lub Nani albo Hulk :P heh)...

PS. No i oczywiście jestem za tym żeby dali za niego te 20-25 baniek i go brali. Nie ma co czekać aż ktoś nas wyprzedzi. Uważam że jest to (razem z Dzeko) idealny dla nas napastnik na środek. Ma dobre warunki fizyczne, technikę (lepszą od Bośniaka choć i tamtemu nic nie brakuje). Poprostu nic dodać nic ująć...


ObrazekObrazekObrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2011, 13:46

Tylko ta Cena Troszke.. chociaż podobno na szczycie naszej listy jest Bale/Nani więc jestem ciekaw jak to będzie wyglądać.

Goodyear Dunlop, Hanwha Group.. Jeżeli pozyskamy tych sponsorów to naprawde możemy sie wzbogacić o sporą sumkę wiec wszystko możliwe..


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2011, 14:22

@Maras@ pisze:
Arbuzini pisze:
K.M. pisze:Aktualnie Marotta musi zdecydować co jest naszym priorytetem, budowanie ofensywy ponad konieczność czy uzupełnienie linii obrony. Mam nadzieje że zdecyduje się na tą drugą opcję.
Moje zdanie jest chyba znane ;). Myślę bardzo podobnie. Chociaż nie obraziłbym się, jakby Marotta sprawił jakąś miłą niespodziankę w dobrej cenie, np. w osobie Ayewa, czy jakiegoś Isli. Jednak w ataku i tak mamy tylu zawodników, że nie wiadomo, czy uda się zrobić miejsce dla nowych.

Swoją drogą Immobile chyba nie wróci. Zapowiedział, że chce zagrać jeden sezon Serie A w barwach Pascary. Rozsądne.
No ale co z tego że mamy "tylu" jak żadne nie jest jakis wybitny, lub wręcz w ogóle nie jest przydatny...
A jest miejsce na nowych zawodników? Nie mamy innej tak przeludnionej formacji, jak atak. Obrona krzyczy o wzmocnienia. Tam nawet porządnej podstawy nie ma. O odpowiednikach Estiego, Quaga, czy Giaccheriniego można teraz, co najwyżej pomarzyć. Wypadnięcie jednego z trójki Pirlo-Marchisio-Vidal powoduje drapanie po głowie i myśli z grupy "co to będzie". To wręcz fatalnie, bo środkowi pomocnicy powinni mieć duży komfort gry, a nie ciągłe patrzenie, czy nie wyrwie kartki przed ważnym meczem.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2011, 18:00

Arbuzini pisze:
@Maras@ pisze:
Arbuzini pisze: Moje zdanie jest chyba znane ;). Myślę bardzo podobnie. Chociaż nie obraziłbym się, jakby Marotta sprawił jakąś miłą niespodziankę w dobrej cenie, np. w osobie Ayewa, czy jakiegoś Isli. Jednak w ataku i tak mamy tylu zawodników, że nie wiadomo, czy uda się zrobić miejsce dla nowych.

Swoją drogą Immobile chyba nie wróci. Zapowiedział, że chce zagrać jeden sezon Serie A w barwach Pascary. Rozsądne.
No ale co z tego że mamy "tylu" jak żadne nie jest jakis wybitny, lub wręcz w ogóle nie jest przydatny...
A jest miejsce na nowych zawodników? Nie mamy innej tak przeludnionej formacji, jak atak. Obrona krzyczy o wzmocnienia. Tam nawet porządnej podstawy nie ma. O odpowiednikach Estiego, Quaga, czy Giaccheriniego można teraz, co najwyżej pomarzyć. Wypadnięcie jednego z trójki Pirlo-Marchisio-Vidal powoduje drapanie po głowie i myśli z grupy "co to będzie". To wręcz fatalnie, bo środkowi pomocnicy powinni mieć duży komfort gry, a nie ciągłe patrzenie, czy nie wyrwie kartki przed ważnym meczem.
Wiadomo że obrona ma duży priorytet, ale w ataku (mówię tylko o środku przy ustawieniu 4-3-3 którym ostatnio najwięcej gramy) mamy tak naprawdę niewielu graczy, bo większość do odstrzału. Godny uwagi jest tylko Matri i Quag, ale ten drugi to też nie jest rasowy zawodnik na szpicę. Bardziej już tam pasuje Toni. Dlatego pisałem że przy ewentualnym zakupie Damiao można by i Quaga pogonić (ewentualnie próbować go na skrzydle jak Pepe czy Vucinica), o Amaurim i Vicku już nawet nie wspominając (bo pozbycie się ich to priorytet)...


ObrazekObrazekObrazek
Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2011, 14:51

Dzisiaj pojawiło się info, że chcemy wyłożyć na niego 25 mln. Kurde, trochę ryzykowne zagranie, bo za mało o nim wiemy, ale z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nic nie ma. Być może byłby to dla nas drugi Trezeguet z lepszą techniką i strzelający bramki z czego się da? Sam nie wiem co o tym myśleć.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2011, 16:04

Dołożyć i kupić Guiseppe Rossiego, a nie żadnego Damiao... :naughty:.


Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2011, 16:46

Arcadio Morello pisze:Dołożyć i kupić Guiseppe Rossiego, a nie żadnego Damiao... :naughty:.
Ten cały Damiao będzie tańszy i myślę, że już teraz jest lepszy od Rossiego.
Rossi nie jest wybitny, fakt Włoch ale dawać za niego ponad 30mln Euro żeby na siłę szukać włoskiego następcę Del Piero jest głupotą. Do tego chłop połamany, ciekawe jak będzie grał jak go poskładają. Ja wolę Damiao.


FORZA JUVE!!!
Juvefanatp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2007
Posty: 213
Rejestracja: 20 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2011, 16:59

Śmiem twierdzić, że Rossi będzie kosztował latem mniej niż 25mln. Wróci do gry podobno na przełomie marca i kwietnia po ciężkiej kontuzji a klub będzie z racji wyników sportowych musiał go sprzedać( Villarreal utrzymuje się albo z transferów albo z Ligi Mistrzów, bo pieniądze od sponsorów i TV dostają marne). Jedyne co może podbić jego cenę to duże zainteresowanie innych klubów( pewnie My, jeśli nie kupimy Damiao, inter, Napoli i może Tottenham) albo dobra gra Italii na Euro. Rossi powinien być naszym priorytetem jeśli chodzi o atak. Jest to chyba po Hulku i Tevezie( grał tak w Man Utd ) najlepszy gracz na prawą stronę w systemie 4:3:3.


Zablokowany