Coppa Italia (1/8): JUVENTUS 2-1 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 17:40

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 1/8 finału Coppa Italia JUVENTUS-Bologna

Czas:
2011-12-08
godzina 21:00

Miejsce:
Juventus Arena w Turynie

O przeciwniku:
Rok założenia: 1909
Barwy: Czerwono-Niebieskie
Przydomek: Rossoblu
Prezes: Sergio Porcedda
Menedżer: Stefano Pioli
WWW

Zwycięstwa Bologni w Coppa Italia (2):
1970,1974

Droga Bologni do 1/8 Coppa Italia:

21 sierpnia 2011: III runda eliminacji
Bologna-Padova 2:1

23 listopada 2011: IV runda eliminacji
Bologna-Crotone 4:2

Sprawdź jak radzi sobie rywal w tym sezonie Serie A

Pozostałe mecze 1/8 Coppa Italia:

2011-12-13 (wtorek) godzina 21:00 Palermo-Siena
2012-01-10 (wtorek) godzina 21:00 Lazio-Hellas Verona
2012-01-11 (środa) godzina 17:30 Udinese-Chievo
2012-01-11 (środa) godzina 20:45 Roma-Fiorentina
2012-01-12 (czwartek) godzina 21:00 Napoli-Cesena
2012-01-18 (środa) godzina 21:00 Milan-Novara
2012-01-19 (czwartek) godzina 21:00 Inter-Genoa

Sprawdź historię Coppa Italia 2011/12

mecz na żywo w TV:
~C+ Fútbol (spain)
~RAI 2 (pewnie zakodują)

mecz w Internecie:
http://atdhenet.tv/
http://rojadirecta.me/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://meczyki.pl
http://www.livescorehunter.com/
http://www.sportlemon.tv/
http://www.sportowadoba.pl/

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net , www.legaseriea.it

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE
***
Wszelkie błędy proszę kierować na PW lub gg - na pewno wprowadzę poprawki.

***

W końcu przyszedł czas na debiut w rozgrywkach Coppa Italia anno domini 2011/2012. Więc możemy mieć szansę na zdobycie 2 trofeów. Ten triumf byłby wyjątkowy, bo możemy zostać 1 drużyną we Włoszech ze srebrną gwiazdką na piersi. Przypomnę, że Juventus 9 razy wygrywał ten puchar. A teraz co do meczu. Conte może dać odpocząć kilku swoim piłkarzom, bo grają bardzo intensywnie w Serie A. Bardzo ciężko powiedzieć co pokażą i jak zagrają nasi pupile. Puchary krajowe to specyficzne rozgrywki tu decyduje dyspozycja dnia i także sporo szczęścia. Miejmy nadzieję, że wygramy przed swoją publiką nawet grając innym składem niż dotychczas. Jeśli przejdziemy Bolognę w 1/4 czeka nas mecz ze zwyciężcą pary Roma-Fiorentina. Także FORZA JUVE!!
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2011, 22:22 przez Dybala 4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 17:45

No i przyszedł czas na Coppa Italia i szansa dla zawodników typu FQ,Elia,Krasic czy ADP(nie wiadomo czy wydobrze do czwartu) gry od pierwszej minuty.
Będzie łatwo,szybko i przyjemnie a w 1/4 pewnie zagramy z Violą. Półfinał to minimum w tych rozgrywkach.

Chciałbym takiego składu:
Storari - Lichtsteiner,Sorensen,Barzagli,De Ceglie - Pazienza,Vidal,Marchisio - Elia,Quagliarella,Krasic

Niech sobie Pirlo jeszcze troche odpocznie a w razie potrzeby wejdzie na boisko.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 17:47

Może moja wypowiedź będzie trochę kontrowersyjna, ale ten mecz nic dla mnie nie znaczy, mogłoby go nie być, jest tak naprawdę przykrym dodatkiem do sezonu. Ja osobiście nigdy nie przepadałem za Coppa Italia. Mimo, iż faktycznie perspektywa srebrnej gwiazdki jest kusząca, to tak naprawdę liczę, że Conte wystawi całkiem rezerwowy skład z młodzikami w rol głównej a wynik będzie miał drugorzędne znaczenie, byleby tylko pierwszy skład był wypoczęty i przygotowany do meczu z Rzymianami.
Wojtek pisze:Chciałbym takiego składu:
Storari - Lichtsteiner,Sorensen,Barzagli,De Ceglie - Pazienza,Vidal,Marchisio - Elia,Quagliarella,Krasic
Rysio jest pierwszą postacią, która bezwzględnie musi sobie odpocząć w tym meczu, bo widać u niego lekką zadyszkę. W jego miejsce Sorensen a środek Bonucci-Barzagli. Na lewej, tak jak piszesz, Cegła, niech ma świąteczny prezent. Natomiast Claudio i Arturo niech odpoczywają, szczególnie ten drugi. Ten mecz będzie dla Elii, Krasica, Giaccheriniego i Iaquinty o ile będzie w stanie kopać piłkę
Ostatnio zmieniony 04 grudnia 2011, 17:52 przez pumex, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 17:49

pumex pisze:Może moja wypowiedź będzie trochę kontrowersyjna, ale ten mecz nic dla mnie nie znaczy, mogłoby go nie być, jest tak naprawdę przykrym dodatkiem do sezonu. Ja osobiście nigdy nie przepadałem za Coppa Italia. Mimo, iż faktycznie perspektywa srebrnej gwiazdki jest kusząca, to tak naprawdę liczę, że Conte wystawi całkiem rezerwowy skład z młodzikami w rol głównej a wynik będzie miał drugorzędne znaczenie, byleby tylko pierwszy skład był wypoczęty i przygotowany do meczu z Rzymianami.
W 100% się z Tobą zgadzam. Jak dla mnie mecz bez znaczenia - po prostu szansa dla tych, którzy mają mało okazji do gry.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 17:49

No to pewnie zobaczymy od pierwszych minut Storariego, Sorensena, De Ceglie i Quagliarelle. Pirlo być może wskoczy do składu kosztem Vidala, któremu należy się odpoczynek, podobnie jak i Pepe. Pytanie tylko czy Conte postawi na całkowicie zmieniony atak czy jednak Vucinić wybiegnie na boisko. To przede wszystkim okazja dla Pazienzy i Quaga, by złapać minuty i czucie piłki, a może i Sorensen (o ile zagra) realnie zacznie zagrażać naszemu Leosiowi.


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 17:54

Krasic - Elia -> mecz idealny, aby takie właśnie skrzydła wypróbować


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 17:54

Nie jestem taki pewien, czy zobaczymy taką roszadę w składzie na PW. Antonio to walczak, nie będzie raczej ryzykował drugim garniturem, gdyż pewnie w jego planach jest walka do końca o każde trofeum.

Ważne, że znowu gramy u siebie, będzie dobrze. ;)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 17:56

Ciekawi mnie na jakich piłkarzy postawi Conte przed ważnym meczem z Romą.. Myślę, że powinien dać pograć rezerwowym takim jak De Ceglie, Elia, Krasić, Quagliarella i Del Piero (mam nadzieję, że wyzdrowieje).

Nie orientujecie się, która z polskich TV ma w tym roku wykupione prawa do Pucharu Włoch?


Obrazek
karosznurek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2009
Posty: 371
Rejestracja: 19 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 18:14

Mam nadzieje, że wygramy. Chciałam by, żeby Conte dał pograć rezerwowym po to by niektórzy odpoczęli na bardzo ważny mecz w Rzymie. Forza Juve


"Vincere non importante l'unica cosa che conta."
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 18:19

Trzeba koniecznie dać odpocząć kilku naszym podstawowym zawodnikom. Dla mnie CI nie ma większego znaczenia, liczą się występy ligowe i to z nich zespół będzie rozliczany pod koniec sezonu. Warto dać pograć w takim pojedynku Elii, Krasiciowi, Quagliarelli, Alexowi (ponoć wszystko z nim w porządku), Pazienzy, Storariemu, Sorensenowi... Głodni gry, mogliby spokojnie rozprawić się z rywalem. Conte powinien dać odpocząć co poniektórym zawodnikom przez kolejnym weekendem, kiedy to gramy w Rzymie z Romą.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 18:24

tabo89 pisze:Ciekawi mnie na jakich piłkarzy postawi Conte przed ważnym meczem z Romą.. Myślę, że powinien dać pograć rezerwowym takim jak De Ceglie, Elia, Krasić, Quagliarella i Del Piero (mam nadzieję, że wyzdrowieje).

Nie orientujecie się, która z polskich TV ma w tym roku wykupione prawa do Pucharu Włoch?
Ja też jestem ciekaw, przejrzałem program tv wszystkich sportowych stacji i nie ma transmisji. Ostatnio prawa miał Polsat wcześniej TVP, w tym roku albo nikt ich nie wykupił albo mecze zaczną puszczać od późniejszych rund gdy zrobi się ciekawiej. Co do samego meczu kilku piłkarzom przyda się odpoczynek i będziemy mogli ocenić niektórych zmienników.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 18:25

Storari - Motta,Sorensen,Bonucci,De Ceglie - Pazienza,Marrone,Marchisio/Vidal - Krasic,Quagliarella,Elia


taki najchętniej bym zobaczył skład w tym meczu ;)


Fino Alla Fine Forza Juventus!
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 18:28

Ja to widzę tak:
Sotrari - Motta, Sorensen, Bonucci, De Ceglie - Krasic, Marrone, Pazienza, Elia - DP, Quag

Walić ten puchar, liczy się miejsce w LM, dlatego pierwszy skład powinien odpoczywać. Zresztą na papierze to podana wyżej jedenastka jest i tak silniejsza od Bologny.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Abruzzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2011
Posty: 24
Rejestracja: 01 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 18:32

Idealny mecz, by zobaczyć w jakiej formie są rezerwowi. Najlepiej by było gdyby na boisko wyszli tylko oni :D
I tak powinniśmy wygrać, jeśli nie - trudno, wygranie pucharu i tak nam nic nie da.


Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2011, 18:35

Dobrze by było, żeby w końcu chociaż te 45 min. od początku dostał Krasic i Elia, bo jeśli mamy dostać ofertę za Krasica, to warto by było sprawdzić czy faktycznie już nic z niego pożytku nie będzie, czy może jednak się jeszcze wstrzymać z jego ewentualną sprzedażą.
Miło by było zobaczyć też Q (któremu wg. mnie potrzeba trochę ogrania meczowego) i tu uwaga - Iaquinte. Vincenzo gdyby nie łapał tak tych kontuzji to myślę, że byłby pożytecznym uzupełnieniem składu.


Zablokowany