Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 22:24

Ogladam mecz Napoli - Man City. Mimo naszej dobrej formy... widzac to co sie dzieje na boisku, bardzo sie obawiam tego meczu.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 22:44

Monte Cristo pisze:Ogladam mecz Napoli - Man City. Mimo naszej dobrej formy... widzac to co sie dzieje na boisku, bardzo sie obawiam tego meczu.
Mam te same odczucia. Zadziwiająca jest ich dobra dyspozycja mimo anachronicznego ustawienia "trzema obrońcami". Maggio i Dossena robią różnicę, a Cavani...ego trzeba dobrze pokryć ;) Mecze z Lazio, Napoli i Cesena dadzą nam odpowiedź na pytania odnośnie potencjału obecnej kadry. 7 punktów wprawiło by mnie w euforie, 4 dały wiarę w miarę pewną klasyfikację do Ligi Mistrzów. Whatever happened, happened


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 22:44

Ogladalem ten mecz w fragmentach jesli chodzi o 1 polowe i od 55 minuty drugiej juz do konca. I widzialem, ze generalnie Napoli sie przez caly czas dramatycznie bronilo. Co prawda mieli kilka groznych kontra (Maggio powinien strzelic gola w sytuacji absolutnie 100%), ale to co pomarnowal Balotelli to naprawde... sztuka ; ) Ten mecz mogl sie rownie dobrze zakonczyc wynikiem 3:3.

Napoli pokazalo to, co pokazuje zawsze - walke, zgranie i ambicje. Ciesze sie, ze wygrali bo moze uda im sie wyjsc z grupy i pokaza Europie, ze wloski futbol wcale tak nisko nie upadl.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 22:44

Monte Cristo pisze:Ogladam mecz Napoli - Man City. Mimo naszej dobrej formy... widzac to co sie dzieje na boisku, bardzo sie obawiam tego meczu.
temat był wałkowany setki razy - Napoli w tym sezonie skupia się na LM. Nie można powiedzieć w prost, że olewają sobie krajowe podwórko ale LM jest dla nich najważniejsza i nie mówią o tym wprost tylko kibice. Jedyne co może troszkę niepokoić to powrót do strzelania Cavaniego.

Myślę, że już w najbliższą niedzielę Atalanta sprowadzi ich na ziemię.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 22:47

Cavani Cavanim, ale to co wyprawia Lavezzi, to jakaś masakra jest. Idealny kandytat na skrzydło ataku w 4-3-3. Szkoda, że nierealny...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 22:50

wojczech7 pisze:Cavani Cavanim, ale to co wyprawia Lavezzi, to jakaś masakra jest. Idealny kandytat na skrzydło ataku w 4-3-3. Szkoda, że nierealny...
O to to!

Dokladnie, zgadzam sie w 100%! Lavezzi jest swietny i to on bylby chyba najlepszym kandydatem na prawe skrzydlo w 433. Gdzies juz o tym pisalem, ale cholera nie moge znalezc posta :think:

Edit: Znalazlem. A ludzie mowia, ze sie nie znam :D
Poswiece jednak kilka zdan wiecej Lavezziemu, bo moim zdaniem, to jest w tej chwili najlepszy gracz Napoli i on IDEALNIE by pasowal do tego Naszego 433, w miejsce Pepe. Jest waleczny, zadziorny, biega po calym boisku, a przy tym szybki, swietny technicznie i silny. Takiego gracza Nam brakuje. Moze czasami faktycznie nie wykorzysta jakiejs sytuacji, zmarnuje typowa setke, ale druzyna bez Niego jest 50% slabsza. Tutaj trzeba przyznac - Pepe i inni Nasi zawodnicy grajacy na podobnej pozycji do Argentynczyka, moga mu tylko wiazac buty.
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2011, 23:29 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 22:51

wojczech7 pisze:Cavani Cavanim, ale to co wyprawia Lavezzi, to jakaś masakra jest. Idealny kandytat na skrzydło ataku w 4-3-3. Szkoda, że nierealny...
Podpisuję się pod tym obiema rękami. Lavezziemu brakuje skuteczności, ale jego dogrania i ta szybkość (dziś biegał chyba 2 razy szybciej od każdego innego piłkarza City), technika i zaciekłość w walce - jestem zachwycony jego dzisiejszą grą. Też chciałbym go zobaczyć w następnym sezonie w barwach Juve choć wiadomo jak mało jest to prawdopodobne.


Pozdrawiam!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 22:55

Lavezziemu życzymy więc zółtej kartki w następnym meczu ligowym, aby nie zaszczycił nas swoją obecnością podczas meczu z Juventusem.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 22:56

Lavezzi zagrał świetny mecz, ale Lavezzi znowu zmarnował 100% sytuację. To bardzo dobry zawodnik, jednak równie nieskuteczny co powoduje, że mimo dużego potencjału już chyba nigdy nie stanie się piłkarzem z tej najwyższej półki.
napoli natomiast nie zostanie nigdy klasową drużyna z tak mierną obroną i prawie bez ławki rezerwowych.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 22:59

Niestety meczu nie oglądałem. Ale statystyki mi mówią, że City miało ogromnego pecha. Nie chcę umniejszać tutaj Napoli, gdyż jest to rozsądnie budowana ekipa nie od jednego czy dwóch sezonów. Lavezzi faktycznie mógłby się przydać, przypomina mi trochę Pepe. Bardzo dynamiczny, ale z lepszą techniką i dużo lepszym przeglądem pola gry. Ogóle ofensywny tercet Neapolitańczyków jest w moim przekonaniu jednym z najlepszych sił ofensywnych w całej Europie.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 23:03

Napoli miało w meczu słupek + sam na sam Lavezziego. Zanim wszedł Aguero i City zaczęło naciskać, mogło być 4-1 (lub 4-2 gdyby Balotelli trafił).

City konkretnie nacisnęło w końcówce. Przy 1-1 klepali piłkę wszerz boiska, przy stracie nie robili pressingu. Za to Napoli wybiegało ten mecz.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2011, 23:42

zoff pisze:Niestety meczu nie oglądałem.
W zasadzie w tym momencie powinieneś przerwać swój wywód.

zoff pisze:Lavezzi faktycznie mógłby się przydać, przypomina mi trochę Pepe.
Jeżeli już to Pepe "przypomina trochę" Lavezziego, bo przedstawienie to w innym szyku to wielka ujma dla Argentyńczyka. W ogóle, jak można porównywać gracza którego jedną z wielu cech jest waleczność i wybieganie do takiego którego to jedyne cechy.

juveluck pisze:Lavezzi zagrał świetny mecz, ale Lavezzi znowu zmarnował 100% sytuację.
Kiedy?? W drugiej połowie setki zmarnowali Hamsik z Maggio :think: Chyba, że mówisz o sytuacji w której Cavani zgrał piłkę piętą - tyle, że to nie była setka.


ObrazekObrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 23 listopada 2011, 00:08

De Rossi pisze:
zoff pisze:Lavezzi faktycznie mógłby się przydać, przypomina mi trochę Pepe.
Jeżeli już to Pepe "przypomina trochę" Lavezziego, bo przedstawienie to w innym szyku to wielka ujma dla Argentyńczyka. W ogóle, jak można porównywać gracza którego jedną z wielu cech jest waleczność i wybieganie do takiego którego to jedyne cechy.
No i teraz żałuję, ze nie napisałem "zaraz De Rossi sie odezwie". Ech...


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 23 listopada 2011, 00:42

Miny wtorkowo-środowych kibiców: :shock: :o :|
No bo jak to obecnie 7. drużyna Serie A bije $ity.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 listopada 2011, 00:45

jakku1 pisze:
wojczech7 pisze:Cavani Cavanim, ale to co wyprawia Lavezzi, to jakaś masakra jest. Idealny kandytat na skrzydło ataku w 4-3-3. Szkoda, że nierealny...
O to to!

Dokladnie, zgadzam sie w 100%! Lavezzi jest swietny i to on bylby chyba najlepszym kandydatem na prawe skrzydlo w 433. Gdzies juz o tym pisalem, ale cholera nie moge znalezc posta :think:
[/quote]

Veto. Nie oglądam zbyt wielu meczów Napoli, ale mam w pamięci jak grał w reprze Argentyny jako prawoskłydłowy 4-3-3. I tak kaleczył tę pozycję, że aż strach.


ODPOWIEDZ