Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 października 2011, 21:12

pawełek89 pisze:
Molibdenn69 pisze:Witam mam pytanie czy istnieje nadal zgoda między kibicami Juventusu i Legii ?
Nie istnieje po tym jak kibice Juve potraktowali Legionistów.

Szczerze mówiąc o tym nie słyszałem , a możesz zdradzić nam co się stało ?

http://legionisci.com/przyjaciele.php
Tutaj pisze ,że dalej trwa ,aczkolwiek mogli tego nie zaktualiuzować ...


Caravaggio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 14 lipca 2011

Nieprzeczytany post 15 października 2011, 21:18

Legioniści obrazili się, że ultras Juve nie załatwili im biletów na mecz z Lechem w Poznaniu. Ogólnie zlewka Włochów z zainteresowania meczem Legii. Dodatkowy smaczek, że fanklub JPC otrzymał te bilety.
Qrczak pisze:No troche nie fer się zachowali :/
Ale był oficjalny wpis gdzies ,że zgoda zostala zerwana ?
Baa, rozporządzenie na drzwiach wywiesili :lol: Takich rzeczy się oficjalnie nie ogłasza.
Ostatnio zmieniony 15 października 2011, 21:25 przez Caravaggio, łącznie zmieniany 1 raz.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 października 2011, 21:21

Caravaggio pisze:Legioniści obrazili się, że ultras Juve nie załatwili im biletów na mecz z Lechem w Poznaniu. Ogólnie zlewka Włochów z zainteresowania meczem Legii. Dodatkowy smaczek, że fanklub JPC otrzymał te bilety.
No troche nie fer się zachowali :/
Ale był oficjalny wpis gdzies ,że zgoda zostala zerwana ?


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 października 2011, 21:30

Caravaggio pisze:Legioniści obrazili się, że ultras Juve nie załatwili im biletów na mecz z Lechem w Poznaniu. Ogólnie zlewka Włochów z zainteresowania meczem Legii. Dodatkowy smaczek, że fanklub JPC otrzymał te bilety.

.
Bzdury gościu piszesz.
Ostatnio zmieniony 15 października 2011, 21:44 przez kowal1990, łącznie zmieniany 1 raz.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 października 2011, 21:36

Taaa widzać ,że jestes znawcą w tej dziedzinie. Bardzo dużo stron kibicoskich o klubach sportowych pisze o zawiązaniu zgody czy jej zerwaniu na stronach . Więc z całym szacunkiem ale jak się nie znasz to się nie wypowiadaj :naughty:


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 16 października 2011, 18:26

kowal1990 pisze:
Caravaggio pisze:Legioniści obrazili się, że ultras Juve nie załatwili im biletów na mecz z Lechem w Poznaniu. Ogólnie zlewka Włochów z zainteresowania meczem Legii. Dodatkowy smaczek, że fanklub JPC otrzymał te bilety.

.
Bzdury gościu piszesz.
Oczywiscie,ze bzdury pisze.

Caravaggio jak nie wiesz o co poszlo na linii Legia-Juve to zamilcz.


Obrazek
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2011, 10:57

pawełek89 pisze:
kowal1990 pisze:
Caravaggio pisze:Legioniści obrazili się, że ultras Juve nie załatwili im biletów na mecz z Lechem w Poznaniu. Ogólnie zlewka Włochów z zainteresowania meczem Legii. Dodatkowy smaczek, że fanklub JPC otrzymał te bilety.

.
Bzdury gościu piszesz.
Oczywiscie,ze bzdury pisze.

Caravaggio jak nie wiesz o co poszlo na linii Legia-Juve to zamilcz.
To może ktoś wyjaśni o ci tak naprawde poszło? Bo też nie chce mi się wierzyć że nie załatwienie wejściówek na Lech-Juve było tego przyczyna zresztą pamiętacie jakie problemy miało JP jako fan club zeby dostać odpowiednią ilość biletów


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2011, 11:03

Swider10 pisze:
pawełek89 pisze:
kowal1990 pisze:
Bzdury gościu piszesz.
Oczywiscie,ze bzdury pisze.

Caravaggio jak nie wiesz o co poszlo na linii Legia-Juve to zamilcz.
To może ktoś wyjaśni o ci tak naprawde poszło? Bo też nie chce mi się wierzyć że nie załatwienie wejściówek na Lech-Juve było tego przyczyna zresztą pamiętacie jakie problemy miało JP jako fan club zeby dostać odpowiednią ilość biletów
A moze wkoncu dojdzie do ciebie, i reszty szukajacych tanich sensacji, ze takie informacje nie mają musu być upubliczniane? Jasne, ze niekiedy podaje sie do publicznej wiadomosc ze jakas tam zgoda padła, ale nie jest to obowiazek. Kto ma wiedziec dlaczego, ten wie. Ja tez nic nie wiem na ten temat i jakos nie jest mi to niezbedne do zycia. Widocznie były powody i już.

PS: Zeby uprzedzić kolejne pytania. Zgody nie rozpadaja sie z powodu nie dostania biletów na jakis tam mecz :lol: :lol:


Obrazek
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2011, 16:37

No wlasnie kto ma wiedziec ten wie,ale troche dziwne,ze Legionista nie wie dlaczego rozpadla sie zgoda jego klubu.

Rzadko kiedy podaje sie powody zerwania zgod(baa Legia nawet nie podala tego publicznie,ze nie maja juz nic wspolnego z Juventusem,ale maja do tego prawo) a pozatym nie jestem osoba upowazniona do informowania o przyczynach zerwania zgody klubu,ktory nie ma nic wspolnego z moim.

Powiem tylko tyle,ze nie godnie Legionisci zostali potraktowani w Turynie przez Juventinich.Nie tak traktuje sie zgody.

To Wam powinno wystarczyc.


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2011, 16:49

Proponuję zakończyć tą bezsensowną rozkminę, kto ma znać ten zna szczegóły czemu jest tak, a nie inaczej.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2011, 17:07

pawełek89 pisze:No wlasnie kto ma wiedziec ten wie,ale troche dziwne,ze Legionista nie wie dlaczego rozpadla sie zgoda jego klubu.
Wiesz, ja nie jestem osobą decyzyjną i nie w moich kompetencjach jest to zeby takie sprawy załatwiać. Czemu zgoda padła, wiedzą osoby ktore ja zawierały i niewielkie grono osob ktore cos znaczą w swiatku kibicowskim Legii. Reszta, nie wie i nie bedzie wieidziec czemu.

Pozatym ja osobiscie troche tą zgode traktowałem z przymruzeniem oka, tzn nie ze jej nie szanowałem ale traktowałem bardziej "lajtowo". No ale trudno tez oprzeć sie wrażeniu, ze o ile Juventus jest lepszą druzyną piłkarską od Legii(tutaj dyskusji nie ma) to sprawach ultraski Legia stoi klase wyżej jak nie wiecej niż ekipa ze stolicy piemontu. 8) Jedynie czego mozna zazdroscic to wyjazdów. No ale trudno też jezdzic w pare tysiecy na polskie kurniki które tyle to maja całkowitej pojemnosci :lol:


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2011, 10:47



*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 10:57

http://www.goal.pl/208663-skandal-w-rumunii.html

O tym słyszeliście? :O Przewalone. Zastanawia mnie czy faktycznie tego zawodnika z 18tką za te kopy jakoś nie ukarzą (moim zdaniem nie powinni, ale to nie ma nic do rzeczy).


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 15:54

O kurde, niezła masakra. Ale dzwon bez orinetu :/

Co do sobotnich derb. fajny filmik, jest uchwycona radość przy obu bramkach.

Ma ktoś jakieś fajne fotki z naszego sektora?


Obrazek
*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 22:00

Topic coś zakurzony, więc zmiotę pyłu trochę :P

http://www.ffot.net/post/296-mistrzowsk ... cow-napoli

Bardzo ładne! Myślę nie można się nie zgodzić :)


Obrazek
ODPOWIEDZ