wasza najladniejsza brama

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 17:18

Biri z deportivo, większość bramek NEDVEDA, DI VAIO z milanem :shock: , ALEX piętką


rdk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 166
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 18:16

Ti_Amo_Juventus_Dragon:


Nie no przewrotka to ot niebyła Nieprzesadzajmy to byłó w rewanżowym meczu. Del Piero dostał piękną centrę z prawej strony chyba od Torriceliego i natychmiast ze spadającej piłki uderzył w powietrza z woleya! W końcowej fazie strzału oderwał 2 nogę i przez chwilę nie miał styku z ziemią Potem aż upadł po tak doskonałym strzale. Barthez aż niedowierzał. Brama 1 klasa. Niechwaląc się częśto ją oglądam Czy to na VHS czy na kompie,hehe
Dragon, hnyp, hnyp, pięknie to opowiedziałeś :!: :!: :!:

Mi się bardzo podobały ALEXA z Realem, NEDVEDA z Brescia, BIRIEGO z Depor, DI VAIO z Milanem, NEDVEDA z Realem, no na koniec ALEX, jak uderzał z piętki :!: :!: :!: :D :D :D :D


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 18:52

Ja mysle ze bramka Del piero piętką.Strzelił ja w pieknym stylu :D


Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 19:09

nożyce Aleksa z Monaco !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bartez nawet wzrokiem za piłką nie poszedł


Juve e' mio
Io sono Juve
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 19:34

Bramka Birindelliego w meczu z Deportivo. Tą bramke oglądam przynajmniej raz dziennie i jestem pod ogromnym wrażeniem. To byl bez wątpienia strzał życia ,ktorego już napewno nie powtórzy.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
adinockm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 118
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 19:50

W tamtym sezonie Pavla Nedveda w meczu z Modena, gdzie Nedved z 30 metrów szczeli lewą nogą w samo okienko bramki bramkarza modeny, także w finale Ligi mistrzów w 96' gdzie Fabrizio ravanelli po błedzie Van der Sara strzelił ze wslizgu do póstej bramki


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 19:54

tak...najładniejsze bramki dla mnie to te trzy : 1. piętka z Dortmundem, 2.pietka nr.92 ze 100 bramek Alexa 3. oczywiście z Realem-Magia Del Piero !!! :D

kolejnosc nie jest związana z numerami ..... :D 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 21:08

no wiele goli teraz ta Neveda i na mistrzostwach świata ktoś z urugwaju strzelił... Rodrigez (nie wiem jak się pisze więc pisze tak jak się mówi heh) strzelił podobnie jak Di vaio tylko troszku lepiej.. z pierwszej piłki (ładna bramka) , co o niej sądzicie :?: :?:


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2003, 18:31

Dla mnie najlepsza bramka to ta Tachinardi'ego w zeszłej edycji Ligi Mistrzów z FC Basel. Z połowy boiska w samo okienko ! Cały czas ją pokazywali na Eurosporcje jako "picture of day" Brameczka aż się łezka w oku kręci ;)


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2003, 18:53

kouba pisze:
azuriana pisze:Polska Szwecja :D Dudek strzelił piękną bramkę :D Szkoda tylko że sobie :wink: a tak całkiem na serio to najpiękniejsza i zarazem do niedawna najszybsza bramka świata.....chyba 16 sekund i 20 setnych...Alex Del Piero nie wiem jaki to był mecz chyba Liga Mistrzów,to była pięęęęękna bramka od gwizdka sędziego 16 sekund i gol!!! :D
to chyba z MU strzelił tak szybko gola, ale w zeszłym sezonie, albo dwa sezony temu, ktoś go pobił i strzelił szybciej gola, chyba ktoś z Arsenalu, ale nie jestem pewnien :-D
Ta bramke strzelil Alex ManU (jeszcze Schmeihel gral) i byla to 12 sekunda z ulamkami a pobil go dwa lata temu Gilberto Silva z Arsenlau o pare setnych sekundy.
A co do bramek juve to: pietki Alex'a w maczach z Borussia i Torino (92gol w Serie A) oraz gol Ravanellego z finalu CL z Ajaxem


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2003, 19:41

bblackk pisze:Dla mnie najlepsza bramka to ta Tachinardi'ego w zeszłej edycji Ligi Mistrzów z FC Basel. Z połowy boiska w samo okienko ! Cały czas ją pokazywali na Eurosporcje jako "picture of day" Brameczka aż się łezka w oku kręci ;)
Tiaaaa :wink: Z połowy boiska :) Albo mam za krótki ekran albo ten gol był co najwyżej z ok. 30 metrów :) Oczywiscie beamka nie padała z połowy.
A tak wogule to o jaką bramę Ci chodzi? Z meczu u siebie czy na wyjeździe? :wink:
Ale nie ma co , przepiękne gole!!! A tak na marginesie to Tachcinardi oddał już chyba swój strzał życia. Pamiętacie sezon, 2000/01? to co zrobił Tacch to się nie da opisać! Wejdzie tu: http://www.juventuz.com/interactive/vid ... a_0001.php patzrecie na ostanią koleję i ściągnijcie bramę Alessio, ci co niewidzieli :) CUDO :!: Najpiękniejszy gol z dystansu jaki widziałem :shock:


Obrazek
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2003, 19:48

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
bblackk pisze:Dla mnie najlepsza bramka to ta Tachinardi'ego w zeszłej edycji Ligi Mistrzów z FC Basel. Z połowy boiska w samo okienko ! Cały czas ją pokazywali na Eurosporcje jako "picture of day" Brameczka aż się łezka w oku kręci ;)
Tiaaaa :wink: Z połowy boiska :) Albo mam za krótki ekran albo ten gol był co najwyżej z ok. 30 metrów :) Oczywiscie beamka nie padała z połowy.
A tak wogule to o jaką bramę Ci chodzi? Z meczu u siebie czy na wyjeździe? :wink:
Ale nie ma co , przepiękne gole!!! A tak na marginesie to Tachcinardi oddał już chyba swój strzał życia. Pamiętacie sezon, 2000/01? to co zrobił Tacch to się nie da opisać! Wejdzie tu: http://www.juventuz.com/interactive/vid ... a_0001.php patzrecie na ostanią koleję i ściągnijcie bramę Alessio, ci co niewidzieli :) CUDO :!: Najpiękniejszy gol z dystansu jaki widziałem :shock:
Faktycznie, brama pierwsza klasa. Ładniejsza niż Zidane'a z finału LM z Bayerem.


Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2003, 20:30

swiergot pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
bblackk pisze:Dla mnie najlepsza bramka to ta Tachinardi'ego w zeszłej edycji Ligi Mistrzów z FC Basel. Z połowy boiska w samo okienko ! Cały czas ją pokazywali na Eurosporcje jako "picture of day" Brameczka aż się łezka w oku kręci ;)
Tiaaaa :wink: Z połowy boiska :) Albo mam za krótki ekran albo ten gol był co najwyżej z ok. 30 metrów :) Oczywiscie beamka nie padała z połowy.
A tak wogule to o jaką bramę Ci chodzi? Z meczu u siebie czy na wyjeździe? :wink:
Ale nie ma co , przepiękne gole!!! A tak na marginesie to Tachcinardi oddał już chyba swój strzał życia. Pamiętacie sezon, 2000/01? to co zrobił Tacch to się nie da opisać! Wejdzie tu: http://www.juventuz.com/interactive/vid ... a_0001.php patzrecie na ostanią koleję i ściągnijcie bramę Alessio, ci co niewidzieli :) CUDO :!: Najpiękniejszy gol z dystansu jaki widziałem :shock:
Faktycznie, brama pierwsza klasa. Ładniejsza niż Zidane'a z finału LM z Bayerem.
No cacuszko, tyle ze przydaloby sie z innej kamery :?. Ale co by nie bylo to bramy Di Vaio nie przebije :wink:


srali muszki będzie wiosna
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2003, 22:20

Wszystkie bramki Nedveda strzelone z dystansu, piętka Dle Piero itd...
A tak przy okazji to tąnajsszybsząbramkę chyba Shearer strzelil


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2003, 22:52

Taa brama Tacchinardiego ql. Nie wiecie skąd można ściągnąć tą bramkę ALEXA nożycami ??? albo moze ktoś ma na kompie i by mi mógł przesłać mailem.


ODPOWIEDZ