Wszystko o KIBICACH w Polskich ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2011, 12:20

Obrazek

Wielce Dostojny Pan Premier Donald Franciszek Tusk - Pierwszy Kibic III Rzeczpospolitej Polskiej.


Obrazek
kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2011, 20:04

Piękny piknik na Ł3, były ręczniki, materace , piłki dmuchane i kiełbaski .
Gościem specjalnym Krzysztof Kononowicz. Radosny futbol na maksa.

"Robert Mateja, to polskich skoków nadzieja!"


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2011, 11:31

kowal1990 pisze:Piękny piknik na Ł3, były ręczniki, materace , piłki dmuchane i kiełbaski .
Gościem specjalnym Krzysztof Kononowicz. Radosny futbol na maksa.

"Robert Mateja, to polskich skoków nadzieja!"
Jak by ktos nie widziaŁ



a moglo byc tak


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
mały skała

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2004
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2011, 12:37

Bardzo mi się podoba tekst, że jak zostawiam samochód pod domem to nie znaczy, że pozwalam go ukraść. Owszem, masz rację. Dlatego, na przykład nie zostawiasz kluczyków w stacyjce, a drzwi otwartych. Legia się wysypała na murawę i tu się rodzą pytania (czego nie krytykuje, warto zauważyć, że BVB też się wysypała i nawet nikt zakazu nie wyłapał)
1. Czemu ta superochrona i kapitalnie przygotowana policja (milion złotych na obstawę meczu) ich nie powstrzymała?
2. Czemu na płycie boiska pojawiło się taka niesamowita liczba ochroniarzy, że Legia zniszczyłaby ich "pierwszym pier...."?
3. Czemu ta niesamowita ochrona (która składała się z woźnych i sprzątaczek bydgoskich szkół chyba) w momencie wysypania się Legii- zniknęła sprzed naszego sektora? Pomijam fakt, że jedna z "ochroniarek" bała się nawet jak prowadzący doping głośniej krzyknął.

Nie obwiniam za to co się działo, po naszej stronie, Legii w żaden sposób. Sam mówiłem, że to my powinniśmy być na ich miejscu. Nie popieram też demolowania stadionu ani awantur na nich. Panu wojewodzie mazowieckiemu proponuje się dowiedzieć co m.in. było przyczyną tragedii na Heysel, a organizatorom meczów polecam lekturę o Hillsborough. Wracając do tematu przecież media non-stop piały, że mecz podwyższonego ryzyka, jedni z najbardziej nienawidzących się kibiców w Polsce, że stadion beznadziejny, że negatywna opinia policji- to czemu nikt tego lepiej nie zorganizował? Poszukajcie sobie zdjęć z zeszłorocznego finału a tegorocznego- chodzi o ochronę, organizację itp. Jeśli nie zauważysz różnicy to nie wychodź z domu, bo najprawdopodobniej jesteś idiotą.

A dla narzekających najwięcej mam radę- wyjdź z domu, idź na mecz, pojedź na wyjazd i wtedy zacznij się wypowiadać. A do tego czasu, przed każdą swoją wypowiedź dodawaj- "jak wynika z artykułu w gw" albo "reportaż w tvn pokazuje, że.."

Co do Anglii- polecam mecz West Ham- Millwall z sierpnia 2010, Birmingham- Aston Villa z tego sezonu. No i "Let's all do the Poznan" jakby ktoś się zastanawiał czy wolę to co my mamy czy swój własny styl reprezentowany głównie przez Japońców czy innych turystów na stadionach.

Rząd robi pokazówkę, żeby nabić sobie parę punktów w sondażach i ukryć nieudolność swoich akcji i niedotrzymane obietnice.

Jak chcecie, żebym odpisał to piszcie dzisiaj, bo za poprzedni akapit jutro o 6 przewiduje wizytę ABW.


Nasz Kibolski Klub Sportowy Lech Poznań!
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2011, 13:16

Piknik na trybunach(specjalne zbliżenia z kamery, którego ukazywały piłki, materace, kółeczka:D), odpuszczenie meczu przez Wisłe i słaby poziom + komentarz Szpakowskiego z Koseckim. Polska liga znowu strzela sobie w stopę, a transmisja w TVP2.....
Swoja drogą Kosecki to ładny ciul, rozbrat z rzeczywistością zaliczony.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2011, 13:34

Wywiad z Krzysztofem Markowiczem, znanym jako "Litar", szefem Wiary Lecha: "Byliśmy wzorem, jesteśmy wrogiem nr 1". Facet mówi do rzeczy. Ciekawe, kiedy "Wyborcza" skrytykuję "Rzepę" za publikację wywiadu ze "stadionowym bandytą", bo jak zdają się sądzić redaktorzy z Czerskiej, niektóre głosy nie powinny być dopuszczalne do debaty publicznej.

A skoro już o "Wyborczej" mowa, to ciekawą akcję w odpowiedzi na pewnien artykuł zorganizowali kibice Pogoni: "Jak "kibole" pomogli dziennikarzowi "Gazety Wyborczej"". "Ole! To my pomocni kibole" :bravo:.


Obrazek
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 00:36

Ja powiem krótko...


I LIGA, I LIGA - ZAWISZA!

CAŁA POLSKA NIECH USŁYSZY - I LIGA DLA ZAWISZY


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 12:15

Gratulacje dla Zawiszy :bravo: dla takich klubow jak Zawisza czy Motor miejsce jest w ekstraklasie.


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 13:07

Pawełek pisze:Ja powiem krótko...


I LIGA, I LIGA - ZAWISZA!

CAŁA POLSKA NIECH USŁYSZY - I LIGA DLA ZAWISZY
brawo...choc nie obylo sie bez emocji..

teraz tylko nadzieje miec nalezy, ze obie ekipy (olimpia) utrzymaja sie na zapleczu ekstraklasy


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 13:25

Jest pięknie! :wink: Jako kibic Zawiszy zacząłem w V lidze, a teraz jestem w I! WUUUUKAAAAEEEES!

Mudzin z Afrika, który PODOBNO ma 29 lat w obliczu kontuzji Ślifirczyka zrobił nam awans! Facet, który przez pół roku grał tylko w bydgoskich szóstkach. BENEK IMEH!

Adam Topolski najlepszym trenerem Polski!

I liga w przyszłym sezonie zapowiada się ciekawie. :wink:

1. Flota Świnoujscie
2. Sandecja Nowy Sącz
3. Piast Gliwice
4. Pogoń Szczecin
5. Warta Poznań
6 . Górnik Łeczna
7 . Ruch Radzionków
8 . Górnik Polkowice
9 . GKS Katowice
10 . Kolejarz Stróże
11 . Dolcan Ząbki
12 . Termalica Bruk-Bet Nieciecza
13 . Olimpia Grudziadz
14 . ZAWISZA BYDGOSZCZ
15 . Olimpia Elblag
16 . Wisła Płock
17 . Arka Gdynia
18 . Polonia Bytom


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 13:48

Rzeczywiście będzie ciekawie. Ja trzymam kciuki za Giekse, w sumie do Zawiszy też jest jakaś sympatia.
Dużo derbów na Śląsku :twisted: Derby to zawsze piękna sprawa.
Najbardziej niebezpiecznie pozasportowo będzie pewnie na meczach Poloni z Cidrami...


probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 14:00

Nie jestem fanatykiem Wisły Płock, ale byłem na ich kilku meczach i atmosfera była super jak na II ligę. Cieszę się z awansu, jednak do Ekstraklasy jeszcze im daleko. Na kilku meczach było naprawdę sporo kibiców. Fajnie, że Zawisza powrócił do zaplecza, śledziłem ich losy w niższych ligach :wink:
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2011, 15:12 przez probeert, łącznie zmieniany 1 raz.


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 14:23

probeert_juve pisze: Fajnie, że Zawisza powróciła do zaplecza, śledziłem ich losy w niższych ligach :wink:
Zawisza powrócił.

Wczoraj był naprawdę piękny dzień. Co za emocje na stadionie, a potem wspaniałe świętowanie na Starym Rynku. Mam nadzieję, że Zawisza pójdzie za ciosem i za rok będziemy świętować awans do ekstraklasy. :)


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2011, 10:42

Wczoraj kiedy Pan Premier w pocie czoła ciężko harował na boisku na wzrost słupków swojej popularności wredni "stadionowi bandyci" zakłócili mu spokój i nie pozwolili radować się zasłużonym zwycięstwem nad drużyną 9-latków: "Ole, to my kibole!".


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2011, 12:07

Vimes pisze:Wczoraj kiedy Pan Premier w pocie czoła ciężko harował na boisku na wzrost słupków swojej popularności wredni "stadionowi bandyci" zakłócili mu spokój i nie pozwolili radować się zasłużonym zwycięstwem nad drużyną 9-latków: "Ole, to my kibole!".
Tym razem nie ma ani słowa o tym, że kogoś zamknęli więc wnioskuję, że Pan Donald poszedł po rozum do głowy i tego nie zrobił :)


ODPOWIEDZ