Ekstraklasa 2010/2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto bedzie mistrzem Polski

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 02:39

Rozgrywki tuż za pasem, więc wypadałoby zrobić nowy temat. Tak rozpoczynamy:

# 06.08.2010 17:45 GKS Bełchatów - Polonia Bytom
# 06.08.2010 20:00 Górnik Zabrze - Polonia Warszawa
# 07.08.2010 15:45 Widzew Łódź - Lech Poznań
# 07.08.2010 19:15 Korona Kielce - Zagłębie Lubin
# 08.08.2010 14:45 Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
# 08.08.2010 17:00 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
# 08.08.2010 19:15 Wisła Kraków - Arka Gdynia
# 16.08.2010 18:45 Legia Warszawa - Cracovia Kraków

A jak zakończymy??

Moim faworytem jest oczywiście Legia, ale mistrza nie zdobędzie. Fajnie transfery ale to nie to, nie tak szybko.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 09:44

Chlopie, a gdzie Widzew w tej ankiecie? Przeciez jak ten czop Nevermind wpadnie to zrobi zadyme o tą ankiete :lol:



A mistrz? Oczywiscie ze Legia :cool:


Obrazek
rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 11:34

Ja zagłosowałem na Lecha co nie powinno dziwić :P . Wierzę w obronę mistrzostwa. Mam nadzieję, że te rozgrywki będą wyrównane i wszyscy będziemy mogli być zadowoleni (wreszcie) z poziomu polskiej piłki. Trochę mało klubów do wyboru w tej ankiecie no ale trudno...


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2010, 19:47

Lech Poznań będzie miał bardzo ciężko obronić mistrza, bo wszyscy się wzmocnili, a sam Lech raczej kiepsko. Legia raczej też nie wygra, za szybko Maciek Skorża nie wprowadzi do składu sześciu czy siedmiu nowych zawodników. Więc czyżby Wisła? To są tylko takie moje spostrzeżenia.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2010, 16:28

ja tak z innej beczki. właśnie na TVP2 leci mecz Widzew - Lech. w zeszłym sezonie mecze Ekstarklasy były pokazywane w Canal+. w tym sezonie to grupa kanałów TVP będzie pokazywać mecze?

PS. właśnie komentator przy wolnym Peszki wspomniał o bramce Alexa z czwartkowego meczu. taki akcent związany z Juve :wink:


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2010, 16:45

białas pisze:ja tak z innej beczki. właśnie na TVP2 leci mecz Widzew - Lech. w zeszłym sezonie mecze Ekstarklasy były pokazywane w Canal+. w tym sezonie to grupa kanałów TVP będzie pokazywać mecze?
Nie. TVP ma tylko możliwość pokazania meczu otwarcia i bodajże 3-4 wybranych meczów w sezonie...
Canal+ jak co roku będzie pokazywał Ekstraklasę


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2010, 16:58

Moonk pisze:
białas pisze:ja tak z innej beczki. właśnie na TVP2 leci mecz Widzew - Lech. w zeszłym sezonie mecze Ekstarklasy były pokazywane w Canal+. w tym sezonie to grupa kanałów TVP będzie pokazywać mecze?
Nie. TVP ma tylko możliwość pokazania meczu otwarcia i bodajże 3-4 wybranych meczów w sezonie...
Canal+ jak co roku będzie pokazywał Ekstraklasę
jakiego meczu otwarcia? danej kolejki, czy sezonu? bo i w jednym i drugim przypadku coś takiego nie nastąpiło.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2010, 18:04

białas pisze:
Moonk pisze:
białas pisze:ja tak z innej beczki. właśnie na TVP2 leci mecz Widzew - Lech. w zeszłym sezonie mecze Ekstarklasy były pokazywane w Canal+. w tym sezonie to grupa kanałów TVP będzie pokazywać mecze?
Nie. TVP ma tylko możliwość pokazania meczu otwarcia i bodajże 3-4 wybranych meczów w sezonie...
Canal+ jak co roku będzie pokazywał Ekstraklasę
jakiego meczu otwarcia? danej kolejki, czy sezonu? bo i w jednym i drugim przypadku coś takiego nie nastąpiło.
danej kolejki ! rok temu też pokazali mecz otwarcia już nie pamiętam jaki to był...

Lech dzieli się punktami oj bardzo słabo Lech gra muszą to poprawić. Przy bramce dla Widzewa była ręka jednego z Widzewiaków :whistle:
I dlaczego Zieliński woli Burica na bramce ??

Aż mi ciary przeszły jak uwidzialem nieprzytomnego Bosackiego dobrze że się otsknął i do tego rozbita głowa.
Aż 8 minut doliczone jeszcze nie widziałem żeby tyle sędzia doliczył

PS.Legia do przerwy goli Arsenal 3-1


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2010, 18:47

białas pisze:
Moonk pisze:
białas pisze:ja tak z innej beczki. właśnie na TVP2 leci mecz Widzew - Lech. w zeszłym sezonie mecze Ekstarklasy były pokazywane w Canal+. w tym sezonie to grupa kanałów TVP będzie pokazywać mecze?
Nie. TVP ma tylko możliwość pokazania meczu otwarcia i bodajże 3-4 wybranych meczów w sezonie...
Canal+ jak co roku będzie pokazywał Ekstraklasę
jakiego meczu otwarcia? danej kolejki, czy sezonu? bo i w jednym i drugim przypadku coś takiego nie nastąpiło.
z tym meczem otwarcia to się chyba pośpieszyłem tak czy inaczej.

Telewizja Polska posiada prawa umożliwiające transmisje meczów Ekstraklasy na antenach otwartych. Stacja pokaże na żywo cztery spotkania.
http://media2.pl/media/67382-ekstraklas ... h-tvp.html


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2010, 18:13

O. Nawet nie wiedziałem że jest nowy temat :D
Mistrzem będzie... niestety Legia. Ale wolę Wojskowych od Kuchenek.

Moderatorzy, zamknijcie stary temat, ten przyklejcie i heja.


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2010, 18:20

paku pisze:O. Nawet nie wiedziałem że jest nowy temat :D
Mistrzem będzie... niestety Legia. Ale wolę Wojskowych od Kuchenek.

Moderatorzy, zamknijcie stary temat, ten przyklejcie i heja.
I znowu nieuzasadnione nazywanie Lecha od "Kuchenek". Zapamiętajcie sobie: Kolejorz. To jest różnica...

Lech ma problemy, ale z Rudnevsem powinni z tego wyjść. Zobaczymy jak to będzie się dalej rozwijało i co zrobią w lidze.

TVP ma prawo do pokazania chyba czterech meczów w sezonie. Zazwyczaj wybierają te najciekawsze, które powinny cieszyć się największym zainteresowaniem.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2010, 20:29

it doesn't matter pisze:Chlopie, a gdzie Widzew w tej ankiecie? Przeciez jak ten czop Nevermind wpadnie to zrobi zadyme o tą ankiete :lol:

A mistrz? Oczywiscie ze Legia :cool:
Widzew mistrzem nie zostanie. Co nie zmienia faktu, że Legie ogra dwa razy. A skoro już zacząłeś dyskusję to oświadczam wszem i wobec, że jesteś "impotentem intelektualnym".
rafal-1897 pisze: I znowu nieuzasadnione nazywanie Lecha od "Kuchenek". Zapamiętajcie sobie: Kolejorz. To jest różnica....
Ja tam się nie znam... ale Lech gra na licencji Amiki :wink: .


Ryszkins

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 116
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 11:20

Przed sezonem typowałem na mistrza Legię albo Polonię. Ale po wczorajszym meczu o mistrzostwo wygląda, że będzie to Polonia ;]


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 11:34

Ryszkins pisze:Przed sezonem typowałem na mistrza Legię albo Polonię. Ale po wczorajszym meczu o mistrzostwo wygląda, że będzie to Polonia ;]
Gratuluję, jesteś w stanie po dwóch kolejkach stwierdzić kto zostanie mistrzem? Chylę czoła i biegnę do bukmachera postawić na Polonie.
Oczywiście jest szansa ,że to klub z Warszawy wygra, jednak sądzę, że jest o wiele za wcześnie by cokolwiek wnioskować, a na pewno nie ma sensu teraz pisać kto zostanie mistrzem kraju.

Co do meczu to zdziwił mnie wynik, a raczej jego rozmiar. Liga będzie w tym roku ciekawa :).


mat01

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2010
Posty: 519
Rejestracja: 04 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2010, 13:34

A nasz ukochany Zac podobno zostanie trenerem Wisly :D


ODPOWIEDZ