Wybierz najładniejszą bramkę sezonu 2009/2010

Zablokowany
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 11:28

Cholernie ciężki wybór... Zastanawiałem się nad bramką Melo z Atalantą i bramką Claudio z Interem. Dałem sobie czas do dziś ( :D ) i po całonocnych przemyśleniach, postawiłem na bramkę Marchisio! Strasznie ważna bramka z największym wrogiem w dodatku to co zrobił piłkarz Juventusu... ahhh paluszki lizać! I ten spokój! Jak stary wyjadacz!

:bravo:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 11:30

Głos na gol Alexa przeciwko Romie.

Dlaczego?
Bo miał cholernie ciężką piłkę, praktycznie świecę. Pięknie sie złożył do uderzenia, idealnie wręcz wycelował. No i walnął po ziemi co przy uderzeniu z woleja z tak wysokiej piłki jest naprawde trudne.

Na drugim miejscu umieściłbym bombę Melo z za szesnastki- lubię takie gole. Mocne w okienko, w stylu Ligi Angielskiej.

Trzecie miejsce to Marchisio i jego błysk techniki który zatrzymał na moment Ziemię :D Pieknie minął Interiste o podciął piłkę nad Cesarem, który mógł tylko bezradnie patrzeć jak wpada ona do siatki. Mało ogladaliśmy takich technicznych goli :)


klous17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2009
Posty: 58
Rejestracja: 17 lutego 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 12:26

Melo, lubię takie bomby.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 12:42

Gol Marchisio byl na swoj sposob piekny, ale wszystko psuje fakt ze to jednak tylko dobitka, a sam Claudio wkrecajac w ziemie Samuela wyglada jakby to wszystko mu wyszlo przez przypadek.

Myslalem nad golem Del Piero przeciwko genoi, ale ostatecznie to co jest w nim takiego pieknego to asysta, pietka, w tempo. To troszke za malo.

A gol Felipe Melo... gdyby go strzelil Del Piero, Treze, Chiellini czy Diego, nie bylo by tematu, wygralby od razu majac ponad 50% glosow. Wiec ignorujac moja cala antypatie dla szalonego brazylijczyka, glosuje na ten przecudowny strzal zza pola karnego, prosto w okienko. Palce lizac.

Wypadaloby tez dodac, ze wszystkie gole z tego sezonu byly by zjedzone na sniadanie przez gola Trezegueta przeciwko livorno (07/08, asysta DP), lub wciagniete nosem przez C.Zanettiego i jego super-bombe z zeszlego roku.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 16:32

Bramka Melo z listopada bardzo ładna, do tego strzał Del Piero z wolnego. Jednak najwięcej emocji przyniosła nam bramka Marchisio, do tego również ładna jak poprzednie przez mnie wymienione. Stawiam na bramkę Claudio i jak widzę nie mylę się - podoba się sporej części fanów.


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 18:14

oddałem głos na Felipe Melo, ale w zestawieniu zabrakło mi gola Candrevy (nie pamiętam z kim)


CIAO IL CAPITANO
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 18:20

gruzin_juve pisze:ale w zestawieniu zabrakło mi gola Candrevy (nie pamiętam z kim)
FC Bologna 1-2 Juventus FC, gol ten przegrał głosowanie o bramkę lutego z tą strzeloną przez Alexa w spotkaniu z Genoą i dlatego nie rywalizuje o miano tej najładniejszej w całym sezonie.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 20:09

Siewier pisze:
gruzin_juve pisze:ale w zestawieniu zabrakło mi gola Candrevy (nie pamiętam z kim)
FC Bologna 1-2 Juventus FC, gol ten przegrał głosowanie o bramkę lutego z tą strzeloną przez Alexa w spotkaniu z Genoą i dlatego nie rywalizuje o miano tej najładniejszej w całym sezonie.
Zalożę się, że koledze chodziło jednk o bombę Candrevy w meczu ze Sieną, bramka zdobyta w marcu, musiała jednak uznać wyższość wolnego Alexa.


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 20:24

Dragon pisze:
Siewier pisze:
gruzin_juve pisze:ale w zestawieniu zabrakło mi gola Candrevy (nie pamiętam z kim)
FC Bologna 1-2 Juventus FC, gol ten przegrał głosowanie o bramkę lutego z tą strzeloną przez Alexa w spotkaniu z Genoą i dlatego nie rywalizuje o miano tej najładniejszej w całym sezonie.
Zalożę się, że koledze chodziło jednk o bombę Candrevy w meczu ze Sieną, bramka zdobyta w marcu, musiała jednak uznać wyższość wolnego Alexa.
Ta z kolei przegrała również z bramką Alexa, tyle, że w meczu z Atalantą. Nie ma chłopak szczęścia, strzelał w złych miesiącach :wink:


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 21:03

Zdecydowanie trafienie Claudio w spotkaniu z interem. Zrobił to po prostu fantastycznie, w dodatku w tak ważnym meczu. Po tym golu wraz z 100 osób bawiących się w Tifosi w Lublinie przeżyłem chyba największy w życiu wybuch radości po strzelonej bramce przez Juventus. Coś pięknego, jedyna godna zapamiętania chwila z najgorszego w historii sezonu.


Obrazek
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 21:24

Oczywiście Marchisio w meczu z Interem. Dziękuje za kompilację, która jest wspaniała. Najsłabszy sezon od 11 lat ale jeden rodzynek w torcie się znajdzie czyli ta bramka Claudio.


Obrazek
Obrazek
paulape

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2009
Posty: 10
Rejestracja: 29 października 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 21:57

taaa racja sezon słaby .. bramka świetna .. tym bardziej ze z interem


FINO ALLA FINE....FORZA JUVENTUS!
"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości...."
Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2010, 07:13

Dragon pisze:
Capitan pisze: Szczególnie dziwi mnie niska popularność bramki Davida, przy której 2 zawodników wykazało się ponadprzeciętnym talentem.
Nie pochlebiaj Grygerze, taki wyczyn w jego wykonaniu oglądamy raz na 10 spotkań 8)
Gdyby tak podawał co spotkanie nie byłoby w tym nic niezwykłego, a tak mamy fenomenalną akcję.


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2010, 08:09

Bramka Melo jest niczego sobie, ale ja oddalem glos na gola Marchisio z Interem. Decyzje ta podjalem z dwoch powodow. Po 1 swietnie minal obroncow i "pyknal" nad Cesarem, majac praktycznie minimalna ilosc wolnego miejsca na to. Po 2 kazdy z kibicow wie jak wazne to bylo trafienie. Bramka dajaca 3 pkt. z Interem ? - BEZCENNE :P


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2010, 09:28

Dragon pisze:
Siewier pisze:
gruzin_juve pisze:ale w zestawieniu zabrakło mi gola Candrevy (nie pamiętam z kim)
FC Bologna 1-2 Juventus FC, gol ten przegrał głosowanie o bramkę lutego z tą strzeloną przez Alexa w spotkaniu z Genoą i dlatego nie rywalizuje o miano tej najładniejszej w całym sezonie.
Zalożę się, że koledze chodziło jednk o bombę Candrevy w meczu ze Sieną, bramka zdobyta w marcu, musiała jednak uznać wyższość wolnego Alexa.
:smile: dokładnie to było ze Sieną. szkoda że jej nie ma :roll:


CIAO IL CAPITANO
Zablokowany