Wybierz najładniejszą bramkę sezonu 2009/2010

Zablokowany
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 16:30

Oto nasze propozcje :
Bramka sierpnia: Diego - AS Roma 1-3 Juventus FC
Bramka września: Claudio Marchisio - Juventus FC 2-0 AS Livorno Calcio
Bramka października: David Trezeguet - Juventus FC 2-3 Napoli SSC
Bramka listopada: Felipe Melo - Atalanta Bergamo 2-5 Juventus FC
Bramka grudnia: Claudio Marchisio - Juventus FC 2-1 Internazionale FC
Bramka stycznia: Alessandro Del Piero - Juventus FC 1-2 AS Roma
Bramka lutego: Alessandro Del Piero - Juventus 3-2 Genoa CFC
Bramka marca: Alessandro Del Piero - Juventus FC 2-1 Atalanta Bergamo
Bramka kwietnia: Vincenzo Iaquinta - Juventus FC 3-0 AS Bari
Bramka maja: Alessandro Del Piero - Juventus FC 2-3 Parma FC

Zapraszamy do komentowania swoich głosów jak również do lektury newsa i pobrania kompilacji. Kompilację można również obejrzeć na serwisie YouTube pod tym linkiem.

Komentarze odnośnie kompilacji prosimy zamieszczać w tym temacie.


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 332
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 19:34

Zdecydowanie Melo z listopada.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 20:00

Zdecydowanie Alexa z wolnego. Parabola lotu, świadczy idealnym podkręceniu piłki. Zresztą systematyczność Alexa z wolnych to potwierdzenie reguły. Reszta bramek to kwestia szczęścia a na pewno w przypadku MELO, Marchisio(inter)


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 20:19

Zdecydowanie gol grudniowy Marchisio z Derby d'Italia. Może inne gole są piękne, jednakże to trafienie powoduje u mnie łzy w oczach. Wiadomo czemu takie trafienie, której pięczetuje wygraną z najbardziej znienawidzonym wrogiem to coś bezcennego i wyjątkowego jak się jest kibicem najlepszej włoskiej i na świecie drużyny :wink: 8) .


polekNSWP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2007
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 20:20

mnie osobiscie podoba sie bramka trezegueta czy chocby bramka del piero po podaniu diego z pietki


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 20:47

Sezon był do... pupy, ale jednak kilka ładnych goli się jednak przytrafiło. Ostatecznie mój głos otrzymuje bramka Del Piero w meczu z Genuą.
1) Waleczny odbiór Alexa
2) Genialne zrozumienie i odegranie przez Diego
3) Precyzyjne i profesjonalne wykończenie Pinturicchio
4) Radość na stadionie z bramki = sentyment 8)
Ps. Zaraz na drugim miejscu trafienie Marchisio za zimną krew przy takiej stawce. Melo też ładnie przyfazolił :prochno: . I Treze z główki... I Alex z wolnego... Obyśmy więcej takich goli oglądali w przyszłym sezonie :pray:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 21:27

Mój głos na bramkę marca - jedna z wielu Jego pięknych brameczek z wolnego, ale można je oglądac bez końca, bo Alex najlepiej na świecie wykonuje stałe fragmenty gry :bravo: .
Ładny też gol Melo a i akcja Alexa z Diego niczego sobie. Co do bramki Marchisio z interem to też brzydka nie jest i zdecydowanie to bramka, która najbardziej cieszy.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 21:33

Niby gole ładne, ale żaden nie wyróżnia się jakośszczególnie, jak to miało miejsce rok temu z bramką Zanettiego :P W zasadzie też pod uwagę brałem te bramki co koledzy. Melo ładny gol, Del Piero z wolnego, ile to już razy...? :twisted:
Wahałem się jednak przy golach Alexa z Genuą, jak wspomniał Brutalo, widok na żywo podnosi rangę :wink: i bramce Marchisio. Ostatecznie wybiorę trafienie Claudio, za spokój i za wagę tego gola, oraz okoliczności w jakich go oglądałem :ok:


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 21:56

Mimo, że poprzedni sezon był jaki był i tych bramek nasi piłkarze nie strzelili tyle ile byśmy chcieli to wbrew pozorom na prawdę jest w czym wybierać.

Geniusz Diego? Stary dobry Treze strzelający w swoim stylu? Piekielnie silny strzał Melo? A może zimna krew Marchisio czy głód gry Iaquinty? Nie można zapomnieć też o pięknych strzałach niezawodnego Del Piero.

Wszystko to piękne chwile, który chociaż trochę osłodziły nam ten ostatni sezon. Ze wszystkimi związane są jakieś emocje. Wszystkie przywołują jakieś wspomnienia.

Wszystko to sprawia, że wybór jest na prawdę trudny. Trzeba jednak coś wybrać i mój głos dostaje Claudio Marchisio (vs Inter). Niezwykle ważny gol, który zapewnił nam zwycięstwo w tym meczu. Waleczność Marchisio połączona z odrobiną szczęścia, zimną krwią i świetną techniką Claudio. To wszystko złożyło się na bardzo ładnego gola, smakującego tym lepiej, że było to zwycięskie trafienie w meczu z odwiecznym rywalem. Ten gol pozostanie na pewno w naszej pamięci na długie lata. W pełni zasłużył na tytuł bramki sezonu, ale to wyjdzie już w głosowaniu :wink:


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 22:06

Dodam jeszcze, że jest to 3 edycja naszej zabawy, wlaśnie przed chwilą obejrzałem wszystkie 3 kompile pod rząd i bezapelacyjnie muszę przyznać, że najwyższy poziom miały bramki z sezonu 2008/09, ju na początek 4 cudne trafienia Del Piero, tam było w czym wybierać, nie było bramki z przypadku jak np: te Del Piero czy Iaquinty w minionym sezonie, nie czarujmy się, nie były to trafienia ,,stadiony Świata'' :)

To za 7 lat bramka 10ciolecia? :D


Obrazek
paulape

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2009
Posty: 10
Rejestracja: 29 października 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2010, 23:30

Marchisio z grudnia , chociaz bramka Alexa z wolnego też świetna :bravo:


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 02:12

W tym roku wybór wyjątkowo trudny (albo już nie pamiętam poprzednich :prochno: ) Nie bez problemów, ale w końcu zdecydowałem się wybrać jako najpiękniejszą bramkę poprzedniego sezonu trafienie Cla w meczu z Interem. Pamiętam jak dziś ładunek emocjonalny, jaki niosła za sobą ta bramka. Niezapomniane.


Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 08:15

Nie wiem co wybrać. Byłoby łatwiej, gdyby można było oddać więcej głosów...

Pod uwagę biorę wszystkie od października do kwietnia. Szczególnie dziwi mnie niska popularność bramki Davida, przy której 2 zawodników wykazało się ponadprzeciętnym talentem. Precyzyjne podanie na głowę do wychodzącego zawodnika to duża sztuka. Również silny strzał głową tuż przy słupku z piłki odchodzącej to umiejętność zarezerwowana dla najlepszych piłkarzy.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 09:56

Capitan pisze: Szczególnie dziwi mnie niska popularność bramki Davida, przy której 2 zawodników wykazało się ponadprzeciętnym talentem.
Nie pochlebiaj Grygerze, taki wyczyn w jego wykonaniu oglądamy raz na 10 spotkań 8)


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 10:22

W tak ważnym meczu Claudio tak wspaniale się zachował naprawde miał mało miejsca a tak genialnie to zrobił :bravo: Więc mój głos oddaje na bramke Claudio ;)


Zablokowany