MŚ 10' // Grupa F (Włochy, Paragwaj, N.Zelandia, Słowacja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2010, 14:01

Grupa F (Włochy, Paragwaj, N.Zelandia, Słowacja)



w przygotowaniu...
Ostatnio zmieniony 24 marca 2014, 21:47 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


Szilom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 109
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2010, 15:57

Miałem sen...


Otóż miałem sen, że w pierwszym meczy Włochów dwie bramki strzeli nasz nowy nabytek Pepe :D


Zobczymy


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2010, 16:47

Oby sen był proroczy :D A tak poważnie myślę , że Włosi wygrają ale z trudem. Obstawiam 2-1 dla Italii.


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2010, 17:32

Paragwaj to bardzo dobrze poukładana drużyna. W pierwszym meczu Italia będzie mieć kłopoty z końcowym wynikiem. I wszystko wskazuje, że będzie remis.


Obrazek
Obrazek
Makz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 stycznia 2010
Posty: 1
Rejestracja: 14 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2010, 18:08

Moim zdaniem z grupy wyjdą Włochy i Paragwaj. Drużyna z Ameryki Płd. dobrze spisywała się w sparingach no i posiadają ostatnio powołanego do kadry L. Barriosa który jest skuteczny.


Bakrlik24

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2010
Posty: 87
Rejestracja: 08 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 19:14

No to pierwszy mecz Italii zmierza się wielkimi krokami... Mam nadzieję, że zobaczymy co najmniej trzech, czterech naszych reprezentantów na boisku dzisiaj, ale co do obronienia tytułu mistrza jestem nastawiony jakoś nie zbyt optymistycznie, no ale cóż wszystko rozstrzygnie się na boisku :)

Edit:
Oficjalny skład na dzisiejszy mecz:

Buffon - Cristico, Chiellini, Cannavaro, Zambrotta - Pepe, De Rossi, Marchisio, Montolivo - Iaquinta, Gilardino


Obrazek
piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 19:36

Bakrlik24 pisze:No to pierwszy mecz Italii zmierza się wielkimi krokami... Mam nadzieję, że zobaczymy co najmniej trzech, czterech naszych reprezentantów na boisku dzisiaj, ale co do obronienia tytułu mistrza jestem nastawiony jakoś nie zbyt optymistycznie, no ale cóż wszystko rozstrzygnie się na boisku :)

Edit:
Oficjalny skład na dzisiejszy mecz:

Buffon - Cristico, Chiellini, Cannavaro, Zambrotta - Pepe, De Rossi, Marchisio, Montolivo - Iaquinta, Gilardino
A włosi czasami nie ustawią się w formacji 4-2-3-1?


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 19:39

piotrinho1234... pisze:
Bakrlik24 pisze:No to pierwszy mecz Italii zmierza się wielkimi krokami... Mam nadzieję, że zobaczymy co najmniej trzech, czterech naszych reprezentantów na boisku dzisiaj, ale co do obronienia tytułu mistrza jestem nastawiony jakoś nie zbyt optymistycznie, no ale cóż wszystko rozstrzygnie się na boisku :)

Edit:
Oficjalny skład na dzisiejszy mecz:

Buffon - Cristico, Chiellini, Cannavaro, Zambrotta - Pepe, De Rossi, Marchisio, Montolivo - Iaquinta, Gilardino
A włosi czasami nie ustawią się w formacji 4-2-3-1?
5 juventinich...spojrzeć na to z innej strony można dodać jeszcze Canne były i mam nadzieje ze przyszły Criscito..to daje 7 :smile:


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 19:43

piotrinho1234... pisze:
Bakrlik24 pisze:No to pierwszy mecz Italii zmierza się wielkimi krokami... Mam nadzieję, że zobaczymy co najmniej trzech, czterech naszych reprezentantów na boisku dzisiaj, ale co do obronienia tytułu mistrza jestem nastawiony jakoś nie zbyt optymistycznie, no ale cóż wszystko rozstrzygnie się na boisku :)

Edit:
Oficjalny skład na dzisiejszy mecz:

Buffon - Cristico, Chiellini, Cannavaro, Zambrotta - Pepe, De Rossi, Marchisio, Montolivo - Iaquinta, Gilardino
A włosi czasami nie ustawią się w formacji 4-2-3-1?
Buffon - Cristico, Chiellini, Cannavaro, Zambrotta - De Rossi, Montolivo - Pepe, Marchisio, Iaquinta - Gilardino
Proszę.


piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 19:46

Arbuzini pisze:
piotrinho1234... pisze:
Bakrlik24 pisze:No to pierwszy mecz Italii zmierza się wielkimi krokami... Mam nadzieję, że zobaczymy co najmniej trzech, czterech naszych reprezentantów na boisku dzisiaj, ale co do obronienia tytułu mistrza jestem nastawiony jakoś nie zbyt optymistycznie, no ale cóż wszystko rozstrzygnie się na boisku :)

Edit:
Oficjalny skład na dzisiejszy mecz:

Buffon - Cristico, Chiellini, Cannavaro, Zambrotta - Pepe, De Rossi, Marchisio, Montolivo - Iaquinta, Gilardino
A włosi czasami nie ustawią się w formacji 4-2-3-1?
Buffon - Cristico, Chiellini, Cannavaro, Zambrotta - De Rossi, Montolivo - Pepe, Marchisio, Iaquinta - Gilardino
Proszę.
Dzięki :) .Niby szczegół a jakże istotny.


slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 19:54

Skład Włochów wygląda dosyć mizernie. Jest bardzo prawdopodobne, że będzie to kolejny kiepski mecz na tych mistrzostwach i nie padną więcej niż dwie bramki. Włosi pewnie będą mieli problemy z wymienieniem kilku składnych podań, brakuje zawodników technicznych, Marchisio może sobie na tej pozycji nie poradzić. Czemu w jego miejsce Lippi nie wybrał Cassano albo Tottiego? :think:


piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 20:03

slay_mac pisze:Skład Włochów wygląda dosyć mizernie. Jest bardzo prawdopodobne, że będzie to kolejny kiepski mecz na tych mistrzostwach i nie padną więcej niż dwie bramki. Włosi pewnie będą mieli problemy z wymienieniem kilku składnych podań, brakuje zawodników technicznych, Marchisio może sobie na tej pozycji nie poradzić. Czemu w jego miejsce Lippi nie wybrał Cassano albo Tottiego? :think:
Czy ja wiem :think:
Wczoraj Niemcy grali podobnym ustawieniem i wszyscy wiemy jak to się skończyło,a sam uważam ogólnie rzecz biorąc,że mamy lepszy skład od nich,choć wiadomo że takie same ustawienie nie oznacza tych samych niuansy taktycznych.Liczę na zdominowanie środka boiska przez włochów oraz zgranie się wszystkich formacji.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 20:09

slay_mac pisze:Skład Włochów wygląda dosyć mizernie. Jest bardzo prawdopodobne, że będzie to kolejny kiepski mecz na tych mistrzostwach i nie padną więcej niż dwie bramki. Włosi pewnie będą mieli problemy z wymienieniem kilku składnych podań, brakuje zawodników technicznych, Marchisio może sobie na tej pozycji nie poradzić. Czemu w jego miejsce Lippi nie wybrał Cassano albo Tottiego? :think:
O Tottim nie ma co gadać, bo on zrezygnował z gry w kadrze. Dla Lippiego ważniejszy jest kolektyw niż umiejętności piłkarskie poszczególnych zawodników i dlatego nie zabrał ze sobą Cassano i Miccoliego. Brakuje też G. Rossiego, który ostatecznie nie znalazł uznania w oczach Marcelo i jedzie Camor bez formy. Zobaczymy, czy się to na nim nie zemści. Natomiast dziwi mnie brak Di Natale w pierwszym składzie. Kontuzja jakaś?


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 20:09

Włosi sa drużynową typowo nie tyle nawet turniejową co mundialową- pokazali to moim zdaniem w 2006 roku gdzie mając słabsza kadrowo ekipę od np Brazylii, Francji wygrali MŚ dzięki zmyślnej taktyce i myśleniu a nie szli na wymianę ciosów. Świetnym przykładem był mecz z Niemcami, gdzie Azzurri przyjęli rywala, zmęczyli go , a potem bezlitośnie wypunktowali, w finale zresztą podobnie, więc nie oceniałbym Włochów po składzie czy meczach przed Mundialem, oni mogą przed Mś przegrać z Polską 0-5, a wygrac cały turniej 2 tyg później. Tak samo dzisiejszy mecz niczego nie rozstrzygnie, zobaczymy po grupach- Włosi oczywiście z wyjściem większych problemów mieć nie powinni, poza Paragwajem który i tak jest słabszy, Italia nie ma z kim tam rywalizować.

edit; Siła Włochów moim zdaniem nie tkwi w indywidualnościach, a w sile drużyny i jak będą grać zespołowo to mogą powtórzyć sukces z Niemiec.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2010, 20:20

5 Juventinich :) Bardzo fajnie mam nadzieje że VI coś ustrzeli, wielu mówiło że nie powinien jechać do RPA niech odpłaci się Lippiemu :-D
Mecz będzie ciężki ale stawiam wygraną Italii


Zablokowany