Nowy zarząd?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 08:34

madmo pisze: Panie Pawełku, żeby odpowiedzieć na takie pytanie trzeba bardzo dobrze znać rynek menadżerów, wiedzieć kto jest wolny lub kto jest gotowy zmienić miejsce pracy (...)
Na stanowisku Alessio Secco w ciemno postawiłbym Pierpaolo Marino, który zdaje się nie ma w tej chwili zajęcia, a nazwiska takie jak Hamsik, czy Lavezzi jakby nie patrzeć mówią za siebie :)


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2010, 13:01

Historia pewnej znajomości, czyli jak historia zatoczyła koło...

Panowie, naszła mnie ostatnio mała dygresja. Otóż, wracamy na szczyt już 4 lata. Mieliśmy po 5 być jednym z najlepszych klubów świata. Co się okazuje? Że za rok możemy znów znaleźć się w sytuacji jak w 2007 roku, po powrocie do Serie A.

Bez niczego... :|


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2010, 15:49

LordJuve pisze:Co się okazuje? Że za rok możemy znów znaleźć się w sytuacji jak w 2007 roku, po powrocie do Serie A.
Wziąłbym to w ciemno, bo szczerze mówiąc nie wierzę, że tak łatwo się z tego wygrzebiemy. Nasi zawodnicy zapomnieli jak się gra, szukają swojej formy sprzed lat, albo tej którą uraczyli kibiców Fiorentiny i Werderu.
Poza tym sprawa z kontuzjami. Nie wiem, lekarz poszedł sobie, a to jest nadal. Ale ja sądzę, że sama kontuzja to tylko i wyłącznie wina programu treningowego, a lekarze zaświniają dopiero w sytuacji Cannavaro, Iaquinty i chyba też Giovinco trochę. No i Momo też na dobrą sprawę kontuzjowany był o wiele dłużej, i później się jeszcze odnowiła.

Nie wiem, nie wierze że tak po prostu wrócimy na szczyt. To głębokie bagno..


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2010, 13:11

Prezydent Jean-Claude Blanc bliski odejścia z Juventusu
Informacje o tym że Blanc jest bliski odejścia z Juve.Oby to była prawda


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2010, 13:20

zebol pisze:Prezydent Jean-Claude Blanc bliski odejścia z Juventusu
Informacje o tym że Blanc jest bliski odejścia z Juve.Oby to była prawda
Oby, chociaż wcześniej niż po sezonie nie odejdzie, wprowadziło by to jeszcze większy chaos niż ten jaki mamy "przyjemność" oglądać. Ale jest jaskółka nadziei na lepsze czasy..


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2010, 13:26

Ja tam bym wolał, żeby Blanc zajął się tylko i wyłącznie sprawami finansowymi, ale jednak został. Secco jest tym, który się powinien pożegnać z posadką natychmiast.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 20:20

Del Piero prezydentem Juve ?

Pewnie news wyssany z palca ale...pewnie alex lepiej by sobie radził niż blanc i nie hańbił by naszego klubu.

Oczywiście teraz o tym nie ma mowy mówi się że po zakończeniu kariert tak za 2-3 lata :think: Sam Alex przyznał że to bardzo miłe...

Ale przez ten czas jeszcze się wydarzy bardzo dużo...może w tym czasie Lippi już bęzie naszym prezydentem? :whistle:


Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 20:28

<<W@jTEk>> pisze:Del Piero prezydentem Juve ?

Pewnie news wyssany z palca ale...pewnie alex lepiej by sobie radził niż blanc i nie hańbił by naszego klubu.
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie... jestem wielkim fanem Alexa od małego, ale jakby nie było to jest obsadzanie bardzo ważnej pozycji znowu kimś niedoświadczonym. Można to porównać Ciro->>trener. Wielka niewiadoma po prostu. Niech zacznie od jakiegoś niższego szczebla, wszystko stopniowo.
<<W@jTEk>> pisze: Oczywiście teraz o tym nie ma mowy mówi się że po zakończeniu kariert tak za 2-3 lata :think: Sam Alex przyznał że to bardzo miłe...
A ja mam nadzieję, że Alex zakończy karierę po sezonie 2010/2011, no chyba, że będzie dobrze grał to oczywiście niech gra jak najdłużej. Choć szkoda by było gdyby nie zagrał na nowym stadionie.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2010, 20:35

Michal87 pisze: Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie... jestem wielkim fanem Alexa od małego, ale jakby nie było to jest obsadzanie bardzo ważnej pozycji znowu kimś niedoświadczonym. Można to porównać Ciro->>trener. Wielka niewiadoma po prostu. Niech zacznie od jakiegoś niższego szczebla, wszystko stopniowo.
Dobrze powiedziane...Ludzie go kochają a mogą go znienawidzić :| a tego nikt by nie chciał...Takie od bohatera do zera...
To samo było z Ciro tak jak już wspomniałeś , przykład Maradony też jest dobry...


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 15:36

Oprócz tego prasa przewiduje ogromne zmiany w zarządzie Bianconerich, powołując się na źródła zbliżone do Fiata, Andrea Agnelli ma namawiać Johna Elkanna do przejęcia klubu, a także całkowitej wymiany działaczy i trenerów. Podobno Agnelli z Roberto Bettega już nawiązali kontakt z Fabio Capello.
Tak jest.


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2010, 17:56

eslk pisze:
Oprócz tego prasa przewiduje ogromne zmiany w zarządzie Bianconerich, powołując się na źródła zbliżone do Fiata, Andrea Agnelli ma namawiać Johna Elkanna do przejęcia klubu, a także całkowitej wymiany działaczy i trenerów. Podobno Agnelli z Roberto Bettega już nawiązali kontakt z Fabio Capello.
Tak jest.
Ehhh to by bylo cos... chyba bym zwariowal ze szczescia, i nasz kibic z Białegostoku tez :smile:


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 16:17

Kim aktualnie jest Andrea Agnelli a kim John Elkann?
Ale tak dokładnie, nie chodzi mi o stanowisko. Chodzi mi bardziej o kompetencje.

W kontekście Juve rzecz jasna


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 16:49

pewne jest, że Blanc nie zostanie w juve po sezonie. Gigliego jeszcze jakoś lubiłem, ale po ostatniej wypowiedzi zmieniłem na jego temat zdanie. Jeżeli Calciopoli będzie "owocna" to dostaniemy pieniądze, oczyścimy swoje imię, wróci Triada + pewnie dobry trener i ciekawe transfery. Wtedy słowa "odbudowa juventusu" nie będzie tak bezowocna. + Może Lippi?
Jeżeli prawdą jest, że Andrea Agnelli chce przejąć juventus to może ma tyle wiary w ten klub i miłości co jego dziadek? :pray: :pray: oby! ten rok się kończy! wytrzymałem nie jedno, liczę, że w końcu juventus zacznie przynosić nam wszystkim więcej powodu do dumy i radości! Jeszcze wrócimy na swój tron!


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 16:54

No tak triada to jest popraostu marzenie! a szczególnie lucek on potrafi Ściągnąć bardzo dobrego piłkarza za marne grosze ;)

Też ma dar do sprowadzania młodych, nieznajomych piłkarzy np.Camor do juve (nie był znany) i do napoli śćiągnął Maradone (też nie był znany)

Jeszcze na dodatek mielibyśmy kase którą lucek napewno dobrze by zainwestował... :whistle:

On trenera by nam załatwił :smile: :smile: :smile:

A i przede wszystkim SEBA został by w juve na 100%!!!


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2010, 17:27

<<W@jTEk>> pisze:
Też ma dar do sprowadzania młodych, nieznajomych piłkarzy np.Camor do juve (nie był znany) i do napoli śćiągnął Maradone (też nie był znany)
Pomijając to czy to zasługa Lucka czy nie, gdy Maradona przychodził do Neapolu witał go cały stadion, więc z tym że nie był znany nie zgadzam się z resztą chyba przychodził z Barcy to też o czymś świadczy.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
ODPOWIEDZ