LE (1/8) [2]: Fulham 4-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:31

FalsoVero pisze: Juventus nie kupił żadnego meczu, kibic Juventusu jak się patrzy... Od kiedy masz dostęp do internetu ?
Od jutra, dzisiaj jeszcze na maszynie piszę. Wy tak na poważnie czy tylko udajecie? :D


banan1919

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2009
Posty: 66
Rejestracja: 22 lipca 2009

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:34

hmmm THE END


Juve !!
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:34

Jvri pisze:
FalsoVero pisze: Juventus nie kupił żadnego meczu, kibic Juventusu jak się patrzy... Od kiedy masz dostęp do internetu ?
Od jutra, dzisiaj jeszcze na maszynie piszę. Wy tak na poważnie czy tylko udajecie? :D
Tez sie zastanawiam. Mi to wogole twoj tekst troche humor poprawil :D

Najlepsze jest to ze wogole mnie ta przegrana prawie nie rusza. Bo taka LE to dla mnie nic znaczacego. Ten sezon mnie juz do tego wszystkiego przyzwyczail. Chcialbym zasnac i sie obudzic gdy ten kabaret z naszym zarzadem i wogole obecnie calym Juventusem sie skonczy.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Filip

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:36

Tyle lat już kibicuje Juve a po takim meczu krew mnie zalewa i mam ochotę rzucić już to wszystko, zacząć kibicować Barcelonie i nie bać się o wyniki.

Nie wiem co jest nie tak z naszym Juve, potrafimy szybko trafić bramki i ze zwiększoną siłą jeszcze szybciej je stracić. Nasza obrona jest tragedią. Nie słuszna kartka według mnie dla Cannavaro, ale wiadomo że tym nie można tłumaczyć naszej przegranej.


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:36

Kurde macie problemy ze zrozumieniem ironii? Mecz był beznadziejny i w związku z emocjami mogą pojawiać sie wypowiedzi ironiczne, denerwujące a nawet głupie. Troche dystansu. Jako kibice mamy prawo (i obowiązek) się denerwować. Każdy na swój sposób. Ja próbuje żartować ale w głębi mnie boli :(


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
Ya-Qb 25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2010
Posty: 251
Rejestracja: 17 marca 2010

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:38

Jedyne pocieszenie jakie mi przychodzi do głowy to takie że następny sezon musi być lepszy bo gorszego chyba już nie można :naughty:


Jedna matka
Jedno serce
Jedno życie
Jedno JUVE !!!
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:40

W zaistniałej sytuacji pojadę Dantem:
"Nie ma dotkliwszej boleści
niźli dni szczęścia wspominać w niedoli. "


non mollare mai
krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:41

Ya-Qb 25 pisze:Jedyne pocieszenie jakie mi przychodzi do głowy to takie że następny sezon musi być lepszy bo gorszego chyba już nie można :naughty:
Nie mow hop... jak dla mnie to sprawa pierwszorzedna jest zmiana zarzadu, sztabu medycznego, a pozniej zawodnikow.


Gathafi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2003
Posty: 238
Rejestracja: 26 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:43

Coraz lepsze wyniki notuje Juve najpierw z 3:0 z Siena doprowadzili do 3:3 a teraz porazka w kompromitujacym stylu 4:1 z sredniakiem z PL....

:bravo: Secco :bravo: Blanc :bravo: Elkann :bravo: Zaccheroni :bravo: Cannavaro :bravo: Diego (nasz Zidanie w wersji basic) :bravo: Melo :bravo: Grygera :bravo: Zebina :bravo: Grosso :bravo: wlasnie dzieki wam Juve siegnelo DNA :/

Jesli chcemy marzyc o jakich kolwiek sukcesach to latem musimy przewietrzyc nasza kadre + wywalic caly zarzad bez tego ani rusz :|


Obrazek
Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:43

Monte Cristo pisze: Tez sie zastanawiam. Mi to wogole twoj tekst troche humor poprawil :D
No widzicie? można? bierzcie przykład z kolegi :)

Z tym hop to prawda, obawiam się że nigdy nie jest tak żeby nie było gorzej, więc z oczekiwaniami na przyszły sezon poczekajmy do końca tego. Dobrze że już wiele nie zostało, może jakimś cudem starczy im DNA do końca :)


szaman67

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 marca 2010
Posty: 5
Rejestracja: 18 marca 2010

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:46

CHlopaki mi zawalili kupon....... ale to nic ten mecz pokazal brak swiezosci nie bylo nic co na boisku powinno byc ok sa problemy z kontuzjami ale to nie 3 liga tylko serie A trzeba byc przygotowanym na takie przypadlosci JESTEM DALEJ ZA JUVE lecz cos musi trener z tym zrobic


Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:46

Azteck pisze: Diego (nasz Zidanie w wersji basic)

Genialne! :-D
Choć zdajesz sobie sprawę że narazisz się na lyncz diegofanów? którzy nadal uważają jego ciągłe przewracanie się za objaw mistrzowskiej kontroli nad piłka i balansu ciałem :)


ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:47

Ya-Qb 25 pisze:Jedyne pocieszenie jakie mi przychodzi do głowy to takie że następny sezon musi być lepszy bo gorszego chyba już nie można :naughty:
?

oni łamią każde twierdzenie...

np. mecz ze słabiakiem.. Goliat prowadzi 3-0... dowiezie, wiadomka

...a tu sru


zaliczka 3-1 przed rewanżem... no jak nie jak tak, wystarczy dopełnić formalności

...niech zgadnę... sru?

czekamy na jeszcze... W Juve jest koło wzajemnej adoracji i póki sam Elkann ich nie wyje.. to brnąć będziemy dalej w tą kupę

Elkann posprzątaj tą kupę!
Ostatnio zmieniony 18 marca 2010, 22:48 przez ketraB, łącznie zmieniany 1 raz.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:47

Jak już lecimy z pucharów to efektownie 4-1 w plecy :!: :doh: kibice powinni dla własnego zdrowia odpuścic oglądanie tej żenady w kolejnych meczach..i pozwlić im pograć przy pustych trybunach


koksik197

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2008
Posty: 63
Rejestracja: 06 listopada 2008

Nieprzeczytany post 18 marca 2010, 22:47

Na początek może skieruje się do wszystkich "kibiców", którzy tak odważnie wypowiedzieli się na temat gry Juventusu w dzisiejszym spotkaniu i ogólnej postawy w tym sezonie. Żal mi tego, co reprezentujecie na JP i jako zadeklarowani fani Juve- można się wku****ć owszem, ale obrażanie zawodników, wyzywanie ich od najgorszych ścierw i śmieci to już jest gruba przesada- założę się, że do matki też tak mówicie bo nie robi tego, czego od niej oczekujecie. Juventus dziś, to nie dawny Juventus każdy o tym wie, ale już nie zarząd ten sam i nie piłkarze ci sami. Co do zarządu zgadzam się- banda do odstrzału, ale czy ktoś z was dzieci zastanawiał się nad pracą piłkarza? Jest trener, ustala taktykę, piłkarze grają to co ustalił trener- o ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć to, że narzekacie na piłkarzy, którzy łamią taktykę i grają słabo, to równanie z błotem zawodników wykonujących zalecenia trenera- poniżej dna. Niestety większość "zagorzałych fanów" tak ostro wypowiadających się na temat drużyny czyta jeszcze bravo sport i jak jest dobrze- noszą koszulkę juve nawet idąc z mamą do kościoła, a jak jest gorzej, to nagle się odnajduje jakiś niebiesko czarny t-shirt w szafie i dalej kibicuje drużynie "na fali", bo przecież wtedy te plakaty są w Brawo gerl. To tyle na wasz temat- poniżej godności... I powtarzam: TE SŁOWA NIE SĄ SKIEROWANE DO KAŻDEGO!
Co do gry Juventusu- porażka boli, ale im niżej spada Juventus tym nadzieja na wielki powrót większa. Pomiędzy tymi wszystkimi postami dzieci neo doszukałem się paru postów- perełek. Takie chwile są prawdziwym sitkiem i od razu widać, kto tu jest kibicem, a komu babcia skarpety ceruje.

PS: Abi przepraszam, nie mogłem...


Zablokowany