Kolejny hit - Groclin - Wisła

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 13:41

Po meczu Pucharu UEFA z Herthą Berlin trener grodziszczan Duszan Radolsky zwrócił uwagę na bardzo istotną rzecz: - W lidze udaje nam się oddawać po dwadzieścia i więcej strzałów w meczu. Ale ostatnio nie graliśmy z najmocniejszymi zespołami. Dopiero mecze z Wisłą Kraków, Legią i Amicą będą prawdziwymi testami naszych możliwości.

Akurat trzy wymienione przez Słowaka zespoły to najbliżsi przeciwnicy Dyskobolii w meczach wyjazdowych. - Szkoda, że do tych egzaminów przystąpimy w osłabieniu - narzeka Radolsky i ma powody, bo dotychczas jego zespół omijały problemy kadrowe. Do Krakowa na pewno nie wyjadą Igor Kozioł i kontuzjowany w Berlinie Mariusz Pawlak. Obaj będą walczyć o to, by wrócić do zdrowia na 15 października, gdy zostanie rozegrany rewanż z Herthą. - Trafia się taki mecz jak z Wisłą, na który czeka się miesiącami, a tu zdrowie nie pozwala zagrać... - smuci się Pawlak. - Mecz obejrzę z rodziną w TV. Liczę, że chłopaki potwierdzą formę z meczu w Berlinie, a wtedy będzie nas stać na bardzo dobry wynik w Krakowie - dodaje obrońca z Grodziska.

- Martwi mnie brak Mariusza, bo to bardzo ważna postać dla naszej defensywy. Okazuje się, że to lekarze klubowi mają przed niedzielnym spotkaniem więcej pracy niż ja - twierdzi Radolsky. Na drobny uraz narzeka bramkarz Mariusz Liberda, a nie w pełni sił są kontuzjowani w Berlinie Sebastian Mila (uraz kolana) i utrwalony na fotografii Ivica Kriżanac (kłopot z kostką). Dopiero w ostatniej chwili wyjaśni się, czy obaj będą mogli zagrać z Wisłą. Jeśli problemy Chorwata wykluczą go z gry, to z podstawowego składu obrony zostanie tylko Radek Mynar. Jego partnerami będą w tej sytuacji Tomasz Wieszczycki, Łukasz Gorszkow i Ronald Šiklić.

Bohater meczu z NEC Nijmegen, strzelec dwóch goli, Tomasz Frankowski w czwartek nawet nie chciał mówić o rewanżu w Holandii, bo koncentrował się na "arcytrudnym meczu z Groclinem". Na wczorajszym treningu napastnik "Białej Gwiazdy" nie narzekał na żadne dolegliwości. Tylko Mariusz Jop ma kilka siniaków po konfrontacji z rosłymi Holendrami. - Całe szczęście, że nasza obrona wyglądała w meczu z Nijmegen lepiej niż w Warszawie. Ustawienie z Jackiem Paszulewiczem na obecną chwilę jest optymalne - uważa "Dżopik".

Paszulewicz z kolei po niezłym występie przeciwko Nijmegen liczy na to, że Henryk Kasperczak znowu postawi na niego. - Ekipa z Grodziska urasta do roli... może nie faworyta, ale jednego z faworytów do mistrzostwa Polski - uważa "Paszul". - Niedzielny mecz wywołuje dreszczyk emocji wśród kibiców. Mam przeczucie, że po ciężkiej walce trzy punkty zostaną w Krakowie.

"Biała Gwiazda" w starciu z Nijmegen pokazała, że ma już za sobą oszołomienie po klęsce warszawskiej. W poczynaniach wiślaków ciągle jednak sporo denerwujących niedociągnięć, niewymuszonych strat piłki czy przestojów po stracie gola.

Groclin jest ostatnio bardzo chwalony za ofensywny styl, a także pressing i obronę w strefie. - W Berlinie chłopaki z Grodziska zagrali mądrze - komplementuje rywala Paszulewicz. - Po stracie piłki przerywali akcje Niemców za wszelką cenę, nawet faulami, byle nie dopuścić do zagrożenia pod własną bramka, i to się im udawało. Z kolei dysponując szybkimi zawodnikami w napadzie, sami groźnie kontrowali. Pamiętajmy jednak, że nikt chyba nie miałby pretensji do Liberdy, gdyby w kilku sytuacjach puścił gola. Chociażby wtedy, gdy z bliska strzelał Wichniarek.

Według "Paszula" Groclin nawet na wyjeździe w Krakowie zagra ofensywnie: - W polskiej lidze grodziszczanie nie mają się kogo bać. To zespół budowany od kilku lat z myślą o podboju naszej ligi. Na ofensywnym usposobieniu rywala zyska widowisko, bo my też się nie cofniemy.

Radolsky zwraca jednak uwagę na jedną rzecz: - W czwartek mistrzowie Polski pokazali, że zapomnieli już o porażce 1:4 z Legią. Zagrali z Nijmegen bardzo dobrze, a brakowało im tego, czego nam w Berlinie, czyli skuteczności. Pawlak dodaje: - Widać, że odzyskują formę, a Tomek Frankowski udowodnił, że w Wiśle trzeba zwrócić uwagę nie tylko na Maćka Żurawskiego i Mirka Szymkowiaka.

żródło : Hattrick.pl

No ja też czekam na ten mecz. Ciekawe czy rozgromią Wisłe czy będzie wyrównany mecz :roll:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 13:46

ja stawiam 1-3 :-D Groclin ma więcej strzałów na bramke niż Wisła


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 13:54

nie Groclin - Wisła tylko wisla-groclin ja stawiam na wisle !!!


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 14:16

A ja myślę, że będzie 2-2. I bardzo bym chciał żeby w tym meczu był remis, bo to by było najlepsze dla LEGII. :D


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 14:38

Marcin-IRONEK pisze:A ja myślę, że będzie 2-2. I bardzo bym chciał żeby w tym meczu był remis, bo to by było najlepsze dla LEGII. :D
Najlepsze to to by bylo dla Gornika Łęczna :D :D :D :D :D. Szkoda tylko ze Amica wygrala bo by nasi na fotel lidera wrocili :twisted:.


srali muszki będzie wiosna
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 14:51

dobrze że Amica wygrała należało jej sie, a jak jest mowa o Amice to musze sie pochwalić że widziałem wczoraj, czyli w sobote, brata bliźniaka Kryszałowicza :!:


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 20:15

No i po meczu. Niestety 3:2 dla Wisły. Jak Groclin mógł przegrac.Prowadząc dwa do zera. Jeszcze miejąc tyle sytuacji :roll: Cóż Wisła wygrała.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 20:28

jeeeeeeeeeee wisla wygrala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buahahahahahahahaha wisla king !!!!!!!!!!!


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 20:58

chociaz obstawiałem na Groclin to sie ciesze że Wisła wygrała, brawo :!:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 21:09

Alexxxxx pisze:No i po meczu. Niestety 3:2 dla Wisły. Jak Groclin mógł przegrac.Prowadząc dwa do zera. Jeszcze miejąc tyle sytuacji :roll: Cóż Wisła wygrała.

,,niestety"????:). heh , dla mnie nieważne kto wygrał bo obie drużyny lubie. Dla ważne żeby dobrze zagrały w rewanżach pucharu UEFA.


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2003, 21:16

Brawo Wiślacy!!!!!!!!!! pokazaliście klasę!!!!!!!!!!!gratuluję!!!!!!!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 01:19

Yari pisze: heh , dla mnie nieważne kto wygrał bo obie drużyny lubie. Dla ważne żeby dobrze zagrały w rewanżach pucharu UEFA.
A mi obydwie "wiszą" ale też mi zależy na udanych rewanżach w pUEFA :-D


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 07:36

Brawo Wisłełka idziemy po mistrza

P.S byłym na meczu spox atmoswera


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 08:08

Wolałem w tym meczu remis,no ale cóż. Miałem przyjemnośc oglądać mecz w telewizji i powiem że to był hit tej jesieni. Tyle strzałów i sytuacji oraz zmienności losu ,to można byłoby obdarować kilka meczów. Niestety takie mecze jak te będą tylko 3 w lidze bo tylko 3 zespoły prezentują wysoki poziom: Legia,wisła i groclin.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2003, 08:48

Cóż...wolałem zeby Groclin wyszedł z tej batalii jako zwyciezca. Trzeba jednak pochwalic Wisłe ze z wyniku 0:2 potrafili wyciągną c na 3:2.


ODPOWIEDZ