Czat - pytania, problemy, uwagi!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 09:25

Jaki ma byc czat podczas meczow Juve? Czy ma to byc czysty komentarz z mozliwoscia dowiadywania sie od bota jaki wynik? Czy moze wywalac ludzi za glupie pytania? A moze jeszcze cos innego? Co zrobic aby nie bylo burdelu i wszyscy byli zadowoleni (jesli nei wszyscy to przynajmniej wiekszosc).
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2007, 07:47 przez Martin, łącznie zmieniany 2 razy.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 10:43

Mi nie pasuje to, że ktoś sobie robi jaja np. GOOOL i zaraz wyskakuje kto strzelił? dla kogo?? naprawdę?? itp.. Nie pasuje mi też to, że nie można sobie spokojnie czytać tej osoby która komentuje bo wszyscy o czymś rozmawiają, jak chcą sobie rozmawiać to mogą na privie, a na głównym powinni mówić tylko moderatorzy. A poza tym to mi się wszystko podoba. Niech każdy poprostu cicho siedzi i czyta komentatora to będzie ql. :D


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 11:09

niezbyt często zaglądam na czat, ale w pełni popieram zdanie Ironka.
też nie lubie burdelu. Ostatnio sie troche zdenerwowałem bo nie wiedziałem, ze trzeba sie rejesrtować :-D ale juz mi przeszło :wink:


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 11:28

sam suchy komentaż?? Nie uważam że to jest złe bo sama jestem czasem fest wkurzona na tych wiecznych pytających. No i może to by było rozwiązanie i gadać na privach albo zrobić dwa słupki jeden na klachy drugi na komentarz wiem że mam bujną wyobraźnie :D
Ale cóż tem bajzel jest faktycznie wnerwiający. Ja się zawsze zgadzam z tym co uzgodnicie :D :D :D :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 12:36

Hmm... co zmienić. Myslę, że na czacie powinna być jednak możliwość wymienienia poglądów. Napewno wchodzimy tam z nadzieją, że porozmawiamy i wspólnie będziemy przeżywać emocje no ale ostatnio się to nieudaje jednak nadmiar ludzi powoduje bałagan. Mówię to o tych co przychodzą, żeby tylko zaśmiecać czat czy tekstami ,,JUVE ....'' czy ,,sławne 100 pyt. p Alexie'' niechodzi mi tu o pytania jak z tą kontuzją bo wiadmo każdy chciał wiedzieć ale takie jak ,,Jak gra Alex'' , ,,Czemu zszedl'' , ,,Kto podsumuję grę Alexa?''.
Co do kolorów hmm... jak kiedyś byłem na czacie 90minut na tej stronie co była slawna afera z czatem jak gralismy z Barcą, to wszyscy mieli czarne nicki i czarny tekst, muszę przyznać, że okropnie się wszysko zlewało, niedało sie odróżnić co kto napisał. W związku z tym osobiście wolałby, żeby czy nicka czy tekst pisać kolorem. Tekst może nie ,żeby się komentarz niezlewał ale nicka może jednak :wink:
Ja jakoś niemam o nic pretensji wszystko jest właściwie ok poza ostatnimi ,,wyczynami''.
Aha jeszcze 1. Uważam, że osoby, które piszą ,,gollll!'' wprowadzające w błąd powinny być jak najszybciej usuwane i to z brakiem mozliwości powrotu. to jest cholernie denerwujące! :evil: Ni to, że piep### głupoty to jeszcze robią zamieszanie i burdel :evil:

to tyle, dostosuję sie do szsytkiego co ustalą Admini i Modernatorzy.


Obrazek
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 16:08

wydaje mi się, że pozostawienie chata tylko i wyłącznie na komentarz nie jest dobrym rozwiązaniem. po to właśnie tam się spotykamy, by mieć możliwość porozmawiania w emocjonującej amtosferze (meczowej) o tym co dzieje się na boisku bądź też innych sprawach. po to ten chat jest.

najlepszym rozwiązaniem wydaje się stworzenie czegoś w rodzaju osobnego okna, tabeli, gdzie będzie znajdował się komentarz. nie wiem jednak, czy istnieje taka techniczna możliwość.

niepokorni typu: kto strzelił x 100, goolll x 100 najprawdopodobniej będą dostawali kiście bananów. w prezencie od JP.


wake up! catch the rising sun!
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 16:28

proponuje zobić cos takiego, że każdy będzie mógł napisać co chce, ale tylko jeden tekst na np. minute, albo inny okres czasu. Może to sie okarze lepszym rozwiązaniem, bo z ta rejestracja to nie był dobry pomysł, bo teraz jak o tym każdy usłyszał to zaraz sie zarejestrował i znowu będzie wchodzić na czata i pisać "byle co" :!: :lol: Napiszcie co o tym sądzicie :-D


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 16:29

No więc. Nie mam zbyt dużo do powiedzenia. Chciałbym, żeby na czacie było tak jak rok czy dwa lata temu, tylko może z lepszym komanetarzem niż wtedy. Było bardzo fajnie i sympatycznie i wszyscy byli zadowoleni.

Nie wiem czy jest to teraz możliwe, gdyż wtedy na meczach zbierało się około 30 najwierniejszych fanów. Teraz jest kibiców ponad 100, ale tych naprawdę prawdziwych...


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 16:54

Mnie się ten czat bardzo podoba .Pamietam jakie emocje przeżywałem na nim w poprzednim sezonie. Niestety teraz coś sie sknociło. Np. mecz juve-roma, nic nie wiedzialem co się dzieje. Żadnego komentowania, w dodatku non stop byli wywalani ci co się niezarejestrowali co powodowało straszny bałagan. Mam nadzieję że taka sytuacja jak w czasie tego spotkania już się nie powtórzy. Ci co robią na złośc i podają fałszywe dane np. że padła bramka albo zaśmiecają ekran pisząc 100Xkocham Juve powinni dostawać bana na amen. do końca sezonu.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 20:23

Juventinho pisze:No więc. Nie mam zbyt dużo do powiedzenia. Chciałbym, żeby na czacie było tak jak rok czy dwa lata temu, tylko może z lepszym komanetarzem niż wtedy. Było bardzo fajnie i sympatycznie i wszyscy byli zadowoleni.

Nie wiem czy jest to teraz możliwe, gdyż wtedy na meczach zbierało się około 30 najwierniejszych fanów. Teraz jest kibiców ponad 100, ale tych naprawdę prawdziwych...
Też bym tak chciał jak było wtedy ale to już jest nie do odtworzenia:((
Teraz jest pełno "nowych" fanów którzy według mnie poprostu nie umią się zachować.
Zawsze można użyć opcji Ignoruj na większość czatowników i będzisz miał czysty komentarz. jesli dobrze mysle jak ta opcja działa.


Obrazek
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 20:27

Marcin-IRONEK pisze:Mi nie pasuje to, że ktoś sobie robi jaja np. GOOOL i zaraz wyskakuje kto strzelił? dla kogo?? naprawdę?? itp.. Nie pasuje mi też to, że nie można sobie spokojnie czytać tej osoby która komentuje bo wszyscy o czymś rozmawiają, jak chcą sobie rozmawiać to mogą na privie, a na głównym powinni mówić tylko moderatorzy. A poza tym to mi się wszystko podoba. Niech każdy poprostu cicho siedzi i czyta komentatora to będzie ql. :D
Popieram kolege :)
Haos jest dlatego, że przyjdzie jakiś nazwijmy rzecz po imieniu: "palant",
napisze gol i zaraz każdy się pyta o to kto strzelił, jak, w której minucie.
Ja proponuje dać linka do stronki z wynikami na żywo i każdy kto chce niech sobie wejdzie i bedzie widział czy jest gol czy go niema. wtedy mozna by wyłączyć komendy "skład", "wynik", bo one też zaśmiecają ekran.


Sadam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2002
Posty: 43
Rejestracja: 14 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 21:34

Ja również ubolewam że niema już tak jak było kiedyś, jakiś rok temu, na czacie była niesamowita atmosfera, zdażały sie również podobne problemy jednak była to kwestja jednostek a nie całej masy ludzi... Kiedys byłem na czacie podczas każdego meczu, teraz wole popatrzeć na wynik na livescore, bo oglądanie tego cyrku jest żenujące.... :( Tak wiec poszłem za radą Martina, jak mi sie niepodoba być na czacie czy forum to nikt mnie do tego niezmusza :D Tak naprawde nawet na forum moja przygoda szybko sie skonczyła, nie wiem czemu ale mam odczucie żę fani JUVE którzy biją najwiecej postów niemają wiecej niż 15 lat, przez co jakość forum jest bardzo niska. Niechce nikogo krytykować ale rozśmieszyło mnie naprzykład podczas przedstawiania sie niektóre osoby miały po 12 lat a pisały że kochają JUVE od finału z Ajaksem :D wychodziło że miały wtedy po 5 czy tam 6 lat :D Dlatego wracając do tematu przewodniego, czatu tą sytuacje ciężko bedzie rozwiązać. Mam taka mała propozycje, może by tak komentarz meczu był koloru czerwonego a reszta ludzi miała czarne trzcionki?? To załatwiło by problem rozróżnaiania komentarza od reszty, oraz można by normalnie rozmawiać.... ale to tylko taka moja sugestia. Pozdrawiam :)


by SADAM
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 21:53

Ja proponuje wprowadzenie żelaznej wojskowej dyscypliny. Niech Martin będzie generałem:). Mówie serio. Martin daje hasło: można rozmawiać to rozmawiamy , hasło: tylko komentarz , to wtedy jedna osoba komentuje mecz. Ci co sie nie dostosują wypad.


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 22:50

Yari pisze:Ja proponuje wprowadzenie żelaznej wojskowej dyscypliny. Niech Martin będzie generałem:). Mówie serio. Martin daje hasło: można rozmawiać to rozmawiamy , hasło: tylko komentarz , to wtedy jedna osoba komentuje mecz. Ci co sie nie dostosują wypad.
Tak Martin daje hasło idziemy siku wszyscy idą siku bo jak nie to ban
Chłopie skąd tyś się urwał nie żyjemy w średniowieczu.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ale dzięki tobie sobie humor poprawiłam :D :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 22:58

Najlepszy pomysl to byl chyba ten zeby byly jakby dwa okienka i w jednym lecial tylko komentarz a w drugim by sobie ludzie gadali. Oczywiscie nie rozwiazuje to wszystkich problemow, ale zawsze to jakis poczatek. A kiedy tak pomyslelem sobie nad tym pomyslem z rejestracja nickow, to dochodze do wniosku ze to swiiietny pomysl. Widac ze u Martina glowka pracuje :wink:. Jak ktos by robil zamieszanie to ban na ip i papa 8)


srali muszki będzie wiosna
ODPOWIEDZ