LM (gr.A) [06]: JUVENTUS 1-4 Bayern

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2009, 23:30

Czyli to wina 26\27 zawodników naszej kadry.. :think: Ahaaaaaaaaaaaa!


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 00:12

Na TV 4 leci właśnie retransmisja pożegnalnego meczu z Ligą Mistrzów. Jak by ktoś chciał sobie przypomnieć to...
A co do Diego to... uspokójcie się. Każdy wie jaki to wartościowy, kreatywny i MŁODY zawodnik. Dziwne że Ci których kole w oczy jego "holowanie" piłki to niech popatrzy co robi reszta zespołu. ONI NIE WIEDZĄ CO ROBIĆ, A TRENER POWINIEN TO WYTŁUMACZYĆ !!! Na pewno Diego nie jest za słaby na nasz obecny skład.
Jacy piłkarze Juventusu grają na poziomie Ligi Mistrzów ?
Buffon, Chiellini, Sissoko, Camor, Diego. Ewentualnie jeszcze w formie i wypoczęci Canna, Caceres, Melo, Marchisio, Trezeguet... Niby każdy,ale za rzadko się nagrzewają :/ i za rzadko są wypoczęci :/
ehh


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2009, 00:35

kropek pisze:U nas napastnicy stoja i patrza sie na pilke, chca dostac ja do nogi albo prosto na glowe a zawsze tak nie bedzie... zero checi z ich strony.
A każdy tak się cieszył z posiadania w składzie wieży...hehe.
Cóż poza Del Piero napastników mamy praktycznie takich samych.
Umiejętności wyparowały albo od początku były niewystarczające.
Z przebłyskami zdecydowanie rzadkimi.
Trudno.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 01:06

Gdy się uspokoiłem i umocniony pięknym zwycięstwie Mariusza w MMA mogę dodać iż przynajmniej każdy mecz teraz obejrzymy na żywo zapewne Juve :) polsat ma LE puszczają po kilka meczów naraz jak sie nie myle koło 8 jednocześnie


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 13:30

SAJAN pisze:Gdy się uspokoiłem i umocniony pięknym zwycięstwie Mariusza w MMA mogę dodać iż przynajmniej każdy mecz teraz obejrzymy na żywo zapewne Juve :) polsat ma LE puszczają po kilka meczów naraz jak sie nie myle koło 8 jednocześnie
Zgadza się. Ale musisz posiadać cyfrowy Polsat. Dla posiadacza zwykłej kablówki dostępne są tylko mecze na TV4.
Bobek1991 pisze:To na tv4 też dają? Na żywo?
Oczywiście. A jeśli kolejka LE jest rozbita na dwa dni to pokazywali całe dwa mecze.
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2009, 13:42 przez zoff, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 13:39

To na tv4 też dają? Na żywo?


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 13:47

zoff pisze:
SAJAN pisze:Gdy się uspokoiłem i umocniony pięknym zwycięstwie Mariusza w MMA mogę dodać iż przynajmniej każdy mecz teraz obejrzymy na żywo zapewne Juve :) polsat ma LE puszczają po kilka meczów naraz jak sie nie myle koło 8 jednocześnie
Zgadza się. Ale musisz posiadać cyfrowy Polsat. Dla posiadacza zwykłej kablówki dostępne są tylko mecze na TV4.
Zapewne więcej osób tutaj ma CP niż N szkoda że polsat nie ma praw do LM a LE enka puszcza bodajże 4 mecze tylko na żywo maksymalnie Polsat miałby wieksze pole do popisu


Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 16:46

N'ka na żywo puszcza LE ?? :doh:


Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 16:51

Darujcie sobie N.
Ja ją mam teraz i to jest tragedia.
Co z tego, że Liga Mistrzów jest do oglądania jak oprócz tego tylko z 5 kanałów można oglądać - TVP 1, TVP2, TVN, Comedy Central i TVN Turbo.
Dla mnie tam nic nie ma i rezygnuje.
Wracam z powrotem do Cyfry+ gdzie są nowe filmy (nie przerywane reklamami) i do tego ciągle jakiś mecz czy to na żywo czy retransmisja.
W dodatku taki bajer jest z N, że masz umowę na jakąś kwotę a po kilku miesiącach przychodzą rachunki coraz wyższe.
Oszustwo na każdym kroku.
Dziadostwo.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 17:38

Biadolimy, że nie udało się wyjść z grupy, ale wg magazynu Logo nie straciliśmy aż tak dużej kasy.

Kod: Zaznacz cały

Za awans do fazy grupowej&#58; 7,1 mln euro dla klubu
Wygrany mecz w fazie grupowej&#58; 800 tys. euro dla klubu
Remis w fazie grupowej&#58; 400 tys. euro dla klubu
Awans do 1/8 finału&#58; 3 mln euro dla klubu
Awans do ćwierćfinału&#58; 3,3 mln euro dla klubu
Awans do półfinału&#58; 4,2 mln euro dla klubu
Awans do finału&#58; 5,5 mln euro dla klubu
Zwycięstwo w finale&#58; 9 mln euro dla klubu
Faktycznie łojąc ostro od początku do końca można ładnie zarobić. Jednak w naszym przypadku stawiałbym maksymalnie na dojście do ćwierćfinałów, czyli jesteśmy w plecy 6,3 mln euro. Teoretycznie, bo od tej kwoty w normalnych klubach odlicza się jeszcze premie dla piłkarzy. Za taką kasę można kupić zawodnika pokroju Molinaro albo Grygery...

Niestety albo stety na całym zajściu bardziej ucierpiał prestiż klubu niż jego kasa.

EDIT: :doh: Może nie zaraz "nowy Diego", ale rzeczywiście przez to uciekło dużo kasy, nie pomyślałem o tym w pierwszej chwili na siłę szukając pozytywów. No i nie przeceniajmy zysków z gadżetów - musiałby nastać prawdziwy bum na diegomanie i to nie tylko wśród wiernych kibiców (forza sezonowcy!) żeby traktować te dochody w pełni poważnie. Choć wiadomo, że grosz do grosza...
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2009, 18:13 przez Arbuzini, łącznie zmieniany 1 raz.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 18:04

Oj nie obraź się Arbuzini, ale krótkowzroczny jesteś. A dodaj do tego pieniążki ze sprzedaży biletów, gadżetów, transmisji, reklam, od sponsorów itp. w sumie grosz do gorsza i byłby "nowy Diego". Oczywiście jeśli nie mamy długów.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2009, 19:15

oliver pisze:Oj nie obraź się Arbuzini, ale krótkowzroczny jesteś. A dodaj do tego pieniążki ze sprzedaży biletów, gadżetów, transmisji, reklam, od sponsorów itp. w sumie grosz do gorsza i byłby "nowy Diego". Oczywiście jeśli nie mamy długów.
A do tego należy dodać stratę na wizerunku klubu. Podczas negocjacji z klubami dla zawodnika nie liczy się tylko suma przy kontrakcie, a to jaki prestiż ma klub i na udział w jakich rozgrywkach zawodnik będzie mógł liczyć. My w letnim okienku (o zimowym nie wspominając) nie będziemy w stanie zagwarantować nikomu 1/8 LM biorąc pod uwagę obecne popisy. Dla wielu zawodników z wyższej półki nie jest to nic zachęcającego, przez co możemy mieć większe czy mniejsze problemy ze sprowadzeniem niektórych grajków.


Zablokowany