Kahn ślepy!?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Mnich87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2003
Posty: 120
Rejestracja: 10 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 18:32

Bramkarz Bayernu Monachium Kahn cierpi na zapalenie spojówek, a stan jego oczu pogorszył się - oświadczył w piątek trener Bayernu Ottmar Hitzfeld.Kahn od czasu do czasu widzi niewyraźnie. Ponadto jego pole widzenia jest ograniczone. "On ma duży problem. Lekarze nie znają jeszcze przyczyn tych dolegliwości" - dodał Hitzfeld.Szkoleniowiec Bayernu zapewnił jednak, że Kahn wystąpi w sobotę w Monachium w meczu na szczycie ligi niemieckiej z liderem rozgrywek Bayerem Leverkusen.
W piątek rano Kahn, który obudził się z zapuchniętymi oczami, przeszedł kolejne badania. Lekarze podejrzewają, że choroba oczu może być skutkiem zapalenia zatok przynosowych.
Problemy zdrowotne Kahna zostały nagłośnione przez media po raz pierwszy w czerwcu po spotkaniu eliminacji mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi. W przerwie meczu bramkarz Bayernu zrezygnował z dalszej gry i został zastąpiony przez Franka Rosta.

No i co wy na to? Ja go nie lubie, ale szkoda by było, żeby tak szedł ze sceny.


Now known as DonMenello
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 18:48

Ale temat dales - "Kahn ślepy". Zabrzmialo to troche...przerazajaco. :wink:
A co do jego choroby to ja rowniez choc go bardzo nielubie to nie chcialbym zeby cos mu sie stalo.


Artur

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2003
Posty: 84
Rejestracja: 28 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 18:56

Myśle że to kwestia zdrowia i nie ważne czy lubiany czy nie wszyscy powinni życzyć mu ZDROWIA


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 19:08

Napisales autorze o zapaleniu zatok przynosowych ktore sa bardzo grozne dla oczu ... nie zyczylbym Khanowi roziniecia sie takowej choroby; kuzyna mojego kumpla takze taka sytuacja spotkala w wieku 15 lat ... byl chory wlasnie na taka chorobe : zatok przynosowych ... po rozwinieciu choroby do oczu dostala sie ropa ktora spowodowala calkowita strate wzroku ... ja rowniez nie lubie Khana ale nie chcialbym aby go to samo spotkalo ...


Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 19:16

A ja do Kahna nic nie mam... Wszystkiego najlepszego, powrotu do zdrowia :!:

Agnieszka


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 20:08

haha "kahn slepy" haha


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 20:13

kouba pisze:haha "kahn slepy" haha
To nie jest smieszne. Kto by to nie byl to zyczylbym mu powrotu do zdrowia (no chyba ze bin Laden albo Husain 8) )


srali muszki będzie wiosna
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 20:28

RadeKas pisze:
kouba pisze:haha "kahn slepy" haha
To nie jest smieszne. Kto by to nie byl to zyczylbym mu powrotu do zdrowia (no chyba ze bin Laden albo Husain 8) )
Dokładnie ,jak mozna sie cieszyć z cudzego nieszczęścia. Dla mnie Kahn to świetny bramkarz i życze mu powrotu do zdrowia.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 20:34

juve20 pisze:
RadeKas pisze:
kouba pisze:haha "kahn slepy" haha
To nie jest smieszne. Kto by to nie byl to zyczylbym mu powrotu do zdrowia (no chyba ze bin Laden albo Husain 8) )
Dokładnie ,jak mozna sie cieszyć z cudzego nieszczęścia. Dla mnie Kahn to świetny bramkarz i życze mu powrotu do zdrowia.
A ja sie będe dalej śmiać, haha, haha, bo go nie lubie :!: nie przez to że jest konkurenten na tej pozycji dla Buffona, ale przez to że jest takim egoistą :!:


BianconeriFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 340
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 20:35

Ta choroba może zakończyć karierę Khana... nie chciałbym, by w ten sposób opuścił Monachium... mimo, że go nie lubię... Oli, wracaj do zdrowia! kto będzie bronił bramki Bayernu?


Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 21:28

juve20 napisał:
RadeKas napisał:
kouba napisał:
haha "kahn slepy" haha


To nie jest smieszne. Kto by to nie byl to zyczylbym mu powrotu do zdrowia (no chyba ze bin Laden albo Husain )


Dokładnie ,jak mozna sie cieszyć z cudzego nieszczęścia. Dla mnie Kahn to świetny bramkarz i życze mu powrotu do zdrowia.

A ja sie będe dalej śmiać, haha, haha, bo go nie lubie nie przez to że jest konkurenten na tej pozycji dla Buffona, ale przez to że jest takim egoistą
Może i jest egoistą, ale jak możesz tak źle mu życzyć? Przez to stajesz się jeszcze gorszy od niego... Przecież on nic Ci nie zrobił... Jak można cieszyć się z cudzego nieszczęścia? To TY jesteś egoistą! Ech, "człowiek człowiekowi wilkiem"...

Agnieszka


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 21:57

Troche mi go szkoda, ale ogólnie to go nie lubię.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 22:04

Ja go też lubie nie chciałbym żeby zszedł ze światł reflektorów wtedy kiedy jest w szczytowej formie a wieć:WRACAJ DO ZDROWIA OLIVIEZE I TO SZYBKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 23:26

A ja go nienawidze...... Niech sobie wraca, tylko niech nie mowia kiedys, ze to przez to jest gorszy od Buffona przypadkiem:) bo nigdy nie byl, nie jest i ni ebedzie lepszy!!!


Logan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2003
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 23:43

Ja tam tez za nim nie przepadam ale niech wraca do zdrowia bo zaden zawodnik nie powinien w ten sposob konczyc kariery.I jeszcze musi zdazyc wpuscic pare bramek ktore strzeli mu JUVE :D <nie no zartowalem teraz>


Forza Juve
ODPOWIEDZ