Juventus - Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 19:34

Juventinho pisze:przed chwilą wyczytałem o osłabieniach Romy:

http://www.pilkanozna.pl/admin/news2.php?id=19790

o kurde a ja mam w ulubionych stronach www.pilkanozna.pl i coś mi nie chodzi od paru dni...hmm moze link zmienili.... :?

ps. juz wiem, poprostu strona główna nie działa :D ale newsy caly czas były...ehhhh mam zaległości.... :twisted:


Logan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2003
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 15:58

no mecz moze byc ciezki ale wierze ze na wlasnym stadionie damy im rade :D stawiam na 2-1 dla naszych :!: :!: :!: i jeszcze Nedved powiedzial ze w zwiazku z tym ze gral kiedys w Lazio ten mecz bedzie dla niego szczegolny <bedzie kosil ich rowno z trawa> :D:D:D :twisted: :twisted: :twisted:


Forza Juve
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 16:49

Ja też uważam że wygramy skromnie 2-1, mam nadzieje że davids zagra od początku...


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 16:52

Johnny777 pisze:
RAT pisze:Roma faworytem (świetny kawal), a swoja droga capello niech niebedzie tak pewny swego bo Juve i tak wygra :)
No cóż...na razie to my jesteśmy pewni siebie.. :wink: Ale mimo to liczę na raczej skromne zwycięstwo 1:0 lub 2:1
hehehehe juve wygra 3:1


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 17:52

A co do meczu, to mozna sie spodziewać ciezkiego spotkania.


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 18:13

Wracając do meczu:po spotkaniu przeciętnym zwykle następują takie które długo się pamięta.Chciałbym aby Juventus wreszcie zachował czyste konto bramkowe ba w trzech meczach straciliśmy trzy bramki.Wynik 2-0!!!!


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 18:16

BIGGI pisze:
Juventinho pisze:przed chwilą wyczytałem o osłabieniach Romy:

http://www.pilkanozna.pl/admin/news2.php?id=19790

No nie powiem zebym sie smucil dobrze ze Roma bedzie miala oslabienia w meczu z nami. Licze na wygrana a to nam ja tylko ulatwi


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Mnich87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2003
Posty: 120
Rejestracja: 10 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 18:16

Roma nie jest nie do powsstrzymania, ale to lepszy zespół niż w poprzednim sezonie.Stawiam na remis po 1.


Now known as DonMenello
Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 18:52

Buf nas będzie ratował ??????????????????????????/ Przed czym ???????????????/// Sam osobiście kupiłbym mu gazetę (ale tego nie zrobię bo do Turynu mamkawał drogi) chłop wynudzi się w bramie jak mops !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczycie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Juve e' mio
Io sono Juve
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 19:08

ta roma to może być faworytem w meczu ze swoimi rezerwami i przytym by sie też można kłócic
według mnie w tym sezonie mogą uciec ze 3 kluby i sie odłączyć od reszty
napewno nie do zatrzyania bedzie JUVE(to jest bankowe)
a kto następny

raczej MILAN NO I ROMA??
ale to są niewiadome
w tym sezonie wszyscy mówią że będzie wyeównana gra do ostatniej kolejki
ale tak po 17 kolejce ktoś już ucieknie na 5 pk tylko kto raczej juve


agata

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2003
Posty: 33
Rejestracja: 24 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 19:27

Miejmy nadzieje ze wygramy( Paolo Maldini powiedział na euronews o romie ,że gorzej niż w zeszłym sezonie już grać nie mogą ) teraz pewnie będą chcieli się pokazać, poza tym na rome zawsze trzeba uwarzać

ale dobrze bedzie.............,prawda???????!!!!??????? :wink:


Villya

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 166
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 19:57

a mnie się wydaje..., żę ostatni mecz z Galatasarayem był już trochę taki na bezdechu..grali dobrze, mieli dużo sytuacji podbramkowych....ale po tych dwóch tygodniach są już naprawdę trochę zmęczeni.....dlatego.....niedzielny mecz będzie bardzo ciężki...i sądzę , że będzie minimalne zwycięstwo naszych....(tak mi sie wydaje) optymizm :twisted: :twisted:


Con la Juve nel sangue, con la Juve nel cuore...bianconeri si nasce, bianconeri si muore.....
TomiJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 grudnia 2002
Posty: 32
Rejestracja: 04 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 19:58

Wg mnie niestety polegniemy. Na razie nie jestesmy w formie, pozatym z Roma zawsze sie nam ciezko gralo. Jak mowi Nedved: "Juventus jest jak samochód z silnikiem diesla. Rozpędzamy się powoli, ale z czasem stajemy się nie do zatrzymania." Na niedziele chyba jeszcze sie nie rozpedzimy, ale potem.... Stawiam na 2-0 dla Romy.


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 20:18

Postwiłem w profesjonalu dosyć grube pieniądze na Juventus. Nie mogą zawiść :D Juventus może dać z Siebie wszystko! Nie mają już się przed czym szczędzać, jak było to w meczu z Chevio czy Galatą. LM dopiero 30.09. więc będą mieli tydzień na odpoczynek.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 20:58

Serie A: Juve gra z Romą

W niedzielę w ramach 3. kolejki włoskiej Serie na stadionie Delle Alpi dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy Juventusem Turyn, a AS Romą. Obie drużyny razem z Milanem, Interem oraz Lazio mają na swoim koncie komplet zwycięstw w obecnym sezonie.

W poprzednim tygodniu zawodnicy Romy zdemolowali Brescię wygrywając z nią 5:0. Tym samym podopieczni Fabio Capello pokazali, że kłopoty z ostatniego sezonu mają już za sobą. Szkoleniowiec za ostatni występ chwalił bardzo rumuńskiego obrońcę Christiana Chivu, który już teraz bardzo dobrze rozumiał się z Walterem Samuelem. Największą siłą rzymskiej ekipy jest jednak napastnik Francesco Totti, który w spotkaniu z Brescią zdobył dwie bardzo ładne bramki.

Podczas gdy Roma po meczu ostatniej kolejki mogła skupić się na przygotowaniach do niedzielnej potyczki z Juventusem, podopieczni Marcelo Lippiego w środę grali jeszcze mecz Ligi Mistrzów z Galatasarayem Stambuł. Po bramach Alessandro Del Piero i Ciro Ferrary Włosi wygrali 2:1.

W meczu pomiędzy sobą obie ekipy najprawdopodbniej wystąpią w najsilniejszych zestawieniach. Capello będzie miał do dyspozycji francuskiego pomocnika Oliviera Dacourta, który wraca do gry po przerwie spowodowanej zawieszeniem, natomiast obrońca Juventusu Nicola Legrottaglie, który w meczu z Galatasarayem nie wystąpił z powodu kontuzji powinien zagrać od pierwszej minuty.


żródło www.pilkanozna.pl
hehe juve wygra 3:1 :-D :D :) :-D :D :D :-D :)


Zablokowany