Znani 'antykibice' Juventusu

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 12:12

Asta#8 pisze:Właśnie trwa Cafe Fubol i Mateusz Borek siedzi w krawacie... interu. :shock:
Dokładnie, napisałem o tym w temacie "Ulubiony komentator" bo bardzo lubiłem Borka, ale dziś się miarka przebrała :angry: Koniec sympatii... :stop:


Obrazek


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Slepy_fan

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2008
Posty: 121
Rejestracja: 14 września 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 12:31

Borek jest kibicem Realu Madryt. Chyba sympatyzuje też z Interem (wspominał kiedyś o tym w wywiadzie), podkreślając to też kiedyś w komentowanym przez niego meczu Interu bodaj z Torino.

No a że Inter gra w środę z odwiecznym wrogiem jego ukochanego klubu krawat w studio raczej nie dziwi :P


Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 12:32

Przyznam szczerze, że to logo co ma na krawacie nijak mi nie przypomina herbu Interu.


ti porterò all'inferno con me.
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 13:07

Bart_DB pisze:Przyznam szczerze, że to logo co ma na krawacie nijak mi nie przypomina herbu Interu.
Obrazek

Fanatyk futbolu w swoim programie piłkarskim ma krawat w barwach Interu. Po środku widnieje znaczek, który jest łudząco podobny do ich herbu. A zazwyczaj krawaty nie mają loga firmy czy Bóg wie czego na środku do ozdoby, musiałby być tam umieszczony w konkretnym celu. Borek musiał założyć go, by coś wyeksponować.
Werdykt może być tylko jeden - szubienica.

Infiltrujmy dalej! Polski światek szołbiznesu nadal potrzebuje oczyszczenia z niepotrzebnych kanalii :ok:


Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 13:19

Przypatrz się dokładnie ilości różnic podanych przez ciebie herbów/znaczków. Logo Interu w ostatnim czasie nie przechodziło znaczącej zmiany, nie widzę tam liter FCIM, nie widzę układu charakterystycznego dla ich herbu. Przejrzałem ich sklep oficjalny i nie ma takiego krawatu, a jedyny jaki znalazłem, nie ma herbu Interu na środku.

Sens tego tematu widzę tylko wtedy, jeżeli informacje podawane będą w 100% potwierdzone, a nie jakieś sznurki, bo nie lubi Barcy, a Barca gra z Interem za parę dni, a on jest kibicem Realu... bla bla bla. Nie twierdzę, że Borek nie jest fanem Interu, nie lubię go więc może nawet być ich fanatykiem. Ale wydaje mi się, że komentowałby jakiś ich mecz w Serie A jak była okazja, a zawsze jest Lepa i ewentualnie Kołtoń.

Z innej beczki, szukając krawatu Interu jakimś cudem otworzyła mi się ta strona: http://theoriginalwinger.com/wp-content ... theron.jpg
Nie na temat, ale się załamałem. Nie wiem czy to Chelsea, czy inne pośmiewisko, ale na pewno nie jest to trykot Juve :płaczę:


ti porterò all'inferno con me.
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 13:46

Bart_DB pisze: Nie na temat, ale się załamałem. Nie wiem czy to Chelsea, czy inne pośmiewisko, ale na pewno nie jest to trykot Juve :płaczę:
Chelsea.

ps. My tez nie narzekamy na ladnych fanow ze stanow zjednoczonych ;)

Obrazek


Obrazek
piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 13:53

Luker pisze:
Bart_DB pisze: Nie na temat, ale się załamałem. Nie wiem czy to Chelsea, czy inne pośmiewisko, ale na pewno nie jest to trykot Juve :płaczę:
Chelsea.

ps. My tez nie narzekamy na ladnych fanow ze stanow zjednoczonych ;)

Obrazek
Jej nazwisko mówi samo za siebie.


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 14:40

bloktorun pisze:
Asta#8 pisze:Właśnie trwa Cafe Fubol i Mateusz Borek siedzi w krawacie... interu. :shock:
Dokładnie, napisałem o tym w temacie "Ulubiony komentator" bo bardzo lubiłem Borka, ale dziś się miarka przebrała :angry: Koniec sympatii... :stop:


Obrazek
Myślał, że się wylansuje i zrobi reklamę środowego meczu Polsatu ale jakoś mu to nie wyszło.


Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 16:02

Luker pisze:
Bart_DB pisze: Nie na temat, ale się załamałem. Nie wiem czy to Chelsea, czy inne pośmiewisko, ale na pewno nie jest to trykot Juve :płaczę:
Chelsea.

ps. My tez nie narzekamy na ladnych fanow ze stanow zjednoczonych ;)
Chcesz mnie zupełnie dobić? :) Swoją drogą Charlize Theron to Afrykanka, a nie Amerykanka, choć i to obywatelstwo niedawno dostała. Chelsea i Inter mają takie piękne gwiazdy w swoich szeregach, a my co? Daniel Craig? Dajcie żyć...

edit.

Z każdą minutą jest jeszcze gorzej. Przeglądając fanowskie zdjęcia panny Milano (swoją drogą, ma więcej niż jedną koszulkę, co świadczy, że kibicuje Interowi na serio :() trafiłem na zdjęcie które mnie załamało kompletnie. Choć chcę myśleć, że jest inaczej. Oto Malcolm McDowell, jedna z moich ulubionych postaci kina, do tego jako Alex z Mechanicznej Pomarańczy jest wpisany w herb Drughi'ch (czyli w sumie historię ultrasów Juve) tuli się do kobiety w skażonych porażką barwach... Rozumiem, że kultura, że piękna dziewczyna... Ale więcej taktu by się przydało. W ogóle co on robił na meczu Interu... Gwizdał na Zlatana? Wątpię...
Ostatnio zmieniony 13 września 2009, 16:09 przez Bart_DB, łącznie zmieniany 1 raz.


ti porterò all'inferno con me.
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 16:06

Przecież to nie jest herb Interu. Nie zgadza się nawet kształt tego czegoś w środku.

Poza tym czy to ważne komu kibicuje Borek? Jest całkiem niezłym komentatorem, kogo obchodzi komu kibicuje? Lubi Real? Spoko. Ma prawo. Ja nie lubię.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 19:18

Effe pisze:Poza tym czy to ważne komu kibicuje Borek? Jest całkiem niezłym komentatorem, kogo obchodzi komu kibicuje? Lubi Real? Spoko. Ma prawo. Ja nie lubię.
A widzisz nazwe tego tematu i jego przeznaczenie?


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 19:56

Radek_88 pisze:
Effe pisze:Poza tym czy to ważne komu kibicuje Borek? Jest całkiem niezłym komentatorem, kogo obchodzi komu kibicuje? Lubi Real? Spoko. Ma prawo. Ja nie lubię.
A widzisz nazwe tego tematu i jego przeznaczenie?
Tak, ale widzę też, że ktoś kto kibicuje innemu klubowi niż Juve staje się od razu wrogiem. I co, koniec sympatii dla Charlize Theron, a kolejny film Milano zostanie pokazowo zbojkotowany? Życie musi mieć smak, nie? :lol:

Nie wspomnę nawet o tym, że sympatia dla Milanu czy Internazionale nie oznacza od razu plucia na Juve. Wielu kibiców nie będących Włochami ma te podziały w czterech literach, bo dla nich to są tylko internetowe napinki.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 20:04

Effe pisze: Nie wspomnę nawet o tym, że sympatia dla Milanu czy Internazionale nie oznacza od razu plucia na Juve. Wielu kibiców nie będących Włochami ma te podziały w czterech literach, bo dla nich to są tylko internetowe napinki.
Nie widzisz cudzysłowia w temacie?? Po prostu z ciekawości chcemy wiedzieć kto kibicuje ze znanych ludzi znanym drużynom piłkarskim. Taki jest cel tego tematu.


piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 20:12

juventinek123 pisze:
Effe pisze: Nie wspomnę nawet o tym, że sympatia dla Milanu czy Internazionale nie oznacza od razu plucia na Juve. Wielu kibiców nie będących Włochami ma te podziały w czterech literach, bo dla nich to są tylko internetowe napinki.
Nie widzisz cudzysłowia w temacie?? Po prostu z ciekawości chcemy wiedzieć kto kibicuje ze znanych ludzi znanym drużynom piłkarskim. Taki jest cel tego tematu.
Dokładnie,traktujemy nie do końca serio to czy jakaś medialna osobowośc kibicuje innym drużynom z Włoch,racja wolelibyśmy by taka osoba kibcowała JUVE.Tak jak kolega wspomniał słowo "antykibice"traktujemy z przymróżeniem oka,zobacz również co miał na myśli założyciel tego tematu.


Bart

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 86
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 20:56

Effe pisze:Przecież to nie jest herb Interu. Nie zgadza się nawet kształt tego czegoś w środku.
Oczywiście że jest. Borek kupił go przed meczem Inter-Porto w 2005, który komentował z San Siro i już kilkukrotnie się nim "chwalił" na antenie Polsatu. Nie wiem czemu to tak przeżywacie, fajna pamiątka, ale kibicem Interu to on nie jest.


inter Jest Bebe
ODPOWIEDZ