Ulubiony komentator

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2009, 11:49

sisman pisze:
Okoni pisze:Dla mnie najlepszy polski duet komentatorów to Marcin Rosłoń i Rafał Nahorny bo fajnie komentują mecze Ligi Angielskiej.Jeszcze fajny jest Iwański bo się tak fajnie podnieca przy każdym meczu np. jak grał Bayern z Getafe to tak się jarał akcjami i bramkami jakby to grał Polska, abo jakaś polska drużyna w LM :lol: .Szpakowski powinien TYLKO komentować mecze Polski.Goście z Eurosportu jak ktoś wyżej napisał tez są fajni, ale gadają takim tonem, że można zasnąć przy finale ME :smile: .
Zgadzam się całkowicie. Ten duet jest naprawde świetny oni potrafią rozbawić widza, a zarazem podchodzą emocjonalnie do każdego spotkania.
Ten Nahorny mnie przeraża, ma odrzucającą barwę głosu jakby połknął jakiś syntezator mowy :shock: . Na początku uważałem, że to musi być jakiś cyborg, w jego głosie nie ma żadnych emocji, potem uznałem że to robot z przyszłości zatrudnił się w C+ i tak nudnie komentuje mecze, bo wie co się zaraz stanie.
Wyobraźcie sobie, jak ten Nahorny wchodzi do sklepu i prosi tym swoim zmutowanym głosem o pięć kajzerek i majonez.
Na dodatek ten krzywy uśmieszek w studiu, jakby miał zaraz komuś coś ukraść... nie, Nahornego się po prostu boję.

Najlepsi komentatorzy C+ to Laskowski i Dembiński. Pierwszy potrafi podgrzać mecz swoim głosem, drugi stwarza niesamowity klimat komentując ligue 1 wraz z Stefanem Białasem.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 00:04

:rotfl:
Ostatnie minuty w wykonaniu Szpakowskiego są chwałą Polski. Jestem dumny że mamy takiego komentatora :rotfl:

Zczuba.pl

KONIEC Polska piłka właśnie umarła, częściowo zagadana przez Szpakowskiego.


90. min. +2 Smolarek sam na sam! Broni bramkarz! Ach, jak niewiele bramowało! Szpakowskie nie zauważył, wciąż przemawia, ale stracił impet.


90. min. Wszystkim się zdawało, że Polacy grają jeszcze
A to Szpakowski gadał.

Andrzej ratuj! Juskowiak przerwał na cztery sekundy, ale po tym zaczęła się druga część monologu. Minutowa.


89. min. 5 MINUTA! SZPAKOWSKI OSZALAŁ!


88. min. TEN MONOLOG TRWA TRZECIĄ MINUTĘ! Nawet Szpakowski nie dałby rady tyle bez kartki. Puenta, chłopie, puenta!


86. min. Do tych, którzy wysłuchali podsumowania eliminacji w wykonaniu Szpakowskiego - czy on to czytał z kartki?


Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 00:17

paku pisze: 86. min. Do tych, którzy wysłuchali podsumowania eliminacji w wykonaniu Szpakowskiego - czy on to czytał z kartki?
Na bank :lol: W towarzystwie kumpli z którymi oglądałem ten mecz przy piwku stwierdziliśmy że chyba przygotował sobie monolog na ewentualność klapy. Gada i gada i końca nie ma...


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 00:34

pan Zambrotta pisze: Najlepsi komentatorzy C+ to Laskowski i Dembiński. Pierwszy potrafi podgrzać mecz swoim głosem, drugi stwarza niesamowity klimat komentując ligue 1 wraz z Stefanem Białasem.
Właśnie przez Białasa nie oglądam ligue 1, słuchając go czuję jakby za chwilę miał umrzeć, a od Nahornego odbij bo w ryj dać mogę dać!
Dariusz dał dziś popis.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 03:23

Lypsky pisze:
pan Zambrotta pisze: Najlepsi komentatorzy C+ to Laskowski i Dembiński. Pierwszy potrafi podgrzać mecz swoim głosem, drugi stwarza niesamowity klimat komentując ligue 1 wraz z Stefanem Białasem.
Właśnie przez Białasa nie oglądam ligue 1, słuchając go czuję jakby za chwilę miał umrzeć, a od Nahornego odbij bo w ryj dać mogę dać!
Dariusz dał dziś popis.
Ta, Nahorny jest nie do przebicia w swoich statystykach Tygodnika Kibica i pseudonazewnictwie angielskich drużyn. A z komentatorów C+ to jeszcze Wolski oraz Smokowski trzymają poziom. Lubię oglądać mecze z ich udziałem. Natomiast co do Szpaka, to tak jak nadszedł koniec ery Krzynówka, Żewłakowa, czy też Beenhakkera, tak też powinien nadejść koniec ery Dariusza. Świeża krew przyda się zarówno u sportowców (to w pierwszej kolejności), jak i u prowadzących studio (co u licha ciągle robi w nim Engel??).


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 04:03

Pozwoliłem sobie przenieść tą część naszej dyskusji "o Aleksie":
Bart_DB pisze:
Azrael pisze:O nie, ja Tomaszewskiego nie trawię mimo iż ma miły, sympatyczny głos. Przy tenisie "sensacji" staram się unikać. Za to zawsze będę miło wspominał nieodżałowanej pamięci pana Ambroziaka - on co prawda częściej się siatkówką zajmował, ale tenis też czasami "komentnął"... :wink:
Ja też Tomaszewskiego nie trawię. Napisałem dla żartu. Facet dalej żyje drewnianymi rakietami, dotykiem łymledońskiej trawy, Borgiem, Lendlem i Jadzią Jędrzejowską.
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Tomaszewski to człowiek starej daty i niestety chyba lepiej by się czuł w świecie czarno-białej telewizji analogowo kodowanej. Przez niego nie lubię oglądać w polskiej TV Wimbledonu.
Bart_DB pisze:A Ambroziak... Legenda. Kapitalny głos. Chociaż przyznam szczerze, że za życia, trochę działał mi na nerwy. Aczkolwiek nie ma w siatkówce wzorowych komentatorów. Nawet Swędrowski ostatnio coraz gorzej.
Swędrowski się wyrobił, ale moim zdaniem to nie jest postać, którą można by kiedyś wspominać z rozrzewnieniem tak jak właśnie Ambroziaka.

Każdy komentator musi czasem działać na nerwy, bo tak samo jak nie ma idealnych lekarzy, prawników czy studentów ;), tak samo nie ma idealnych komentatorów. Ambroziewicz miał tendencje trochę podobną do Szpakowskiego do komponowania moralizatorskich tyrad. No ale trzeba mu uczciwie oddać, że w czasach gdy on (najczęściej) komentował siatkówkę, Polacy nie wybijali się zbytnio ponad przeciętność i byliśmy wtedy mocno "oklepywani" przez najlepszych, więc i okazji do "działania na nerwy" było więcej, bo jak zawodnikom nie idzie to kibicowi najłatwiej się zezłościć na komentatora... :smile:


Pozdrawiam!
Malval

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2007
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 08:36

A pamiętacie Tomka Zimocha i jego sławne "kończ pan panie Turek"?
Teraz z komentatorów najbardziej cenię Maćka Iwańskiego. To chyba jedyny komentator piłkarski TVP który do swojego "telewizyjnego" głosu dorzuca ogromną wiedzę i ciekawy sposób przedstawiania wydarzeń. Szkoda, że na antenie TVP pojawiał się tylko przy okazji meczów Lecha Poznań i nielicznych spotkań Pucharu Uefa.


"Perdonaci Zizou, ma I'amore e' Ceco"
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 11:26

paku pisze::rotfl:
Ostatnie minuty w wykonaniu Szpakowskiego są chwałą Polski. Jestem dumny że mamy takiego komentatora :rotfl:
Przeżyjmy to jeszcze raz

http://www.sport.pl/MS2010/1,97763,7021 ... kiego.html

Dla mnie mistrzostwo Szpaka...!!


Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 11:55

Azrael pisze:Dokładnie o tym samym pomyślałem. Tomaszewski to człowiek starej daty i niestety chyba lepiej by się czuł w świecie czarno-białej telewizji analogowo kodowanej. Przez niego nie lubię oglądać w polskiej TV Wimbledonu.
Tomaszewski ma przede wszystkim problem braku zainteresowania współczesnym tenisem. Okazje do komentowania ma tylko jak PS kupi prawa do turnieju, a przeważnie jest to Wimbledon i jakiś Masters jeden w sezonie. Przez cały rok chłop nie ma roboty więc i zainteresowanie tematem jest nikłe. Potem się to kończy tak, że jak widzi piątą rakietę (teraz szóstą) świata - Del Potro - to mówi: (parafraza)

Pierwszy raz o nim słyszę. Widzę, że jest wysoko rozstawiony, więc coś na pewno potrafi. No ciekawa postać, tak pojawił się znikąd. Pozwólcie państwo, że na początku nie będę go oceniał, bo muszę się dowiedzieć jak on gra, jaki styl prezentuje by móc go lepiej scharakteryzować.

Del Potro zaczyna mocnym serwisem

No, widać, że gra opiera się na znakomitym pierwszym podaniu. To jest taki gracz pokroju Roddicka, czy tego wysokiego Chorwata...

10 sekund ciszy.

... Karlovica. Tak, tu mi pan Marcin podpowiada.

Idzie w jednej akcji do siatki.

No, klasyczny serve and volley. Z pewnością trenuje go ktoś starszej daty.

W całym meczu podszedł do siatki jeszcze 3 razy, tylko przy odbiorze słabego podania przeciwnika. Itd. itp.


ti porterò all'inferno con me.
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 17:19

JuveForever10 pisze:
paku pisze: 86. min. Do tych, którzy wysłuchali podsumowania eliminacji w wykonaniu Szpakowskiego - czy on to czytał z kartki?
Na bank :lol: W towarzystwie kumpli z którymi oglądałem ten mecz przy piwku stwierdziliśmy że chyba przygotował sobie monolog na ewentualność klapy. Gada i gada i końca nie ma...
myślałem, że tylko ja to zauważyłem :D ale przerwał na chwilę, bo ~~"uwaga, szansa na czwartą bramkę" 8)

wczorajszym komentarzem Szpak pogrążył się w moich oczach na maxa. do tej pory uważałem go trochę za komentatora, który gdzieś tam kiedyś rozpoczął karierę i do tej pory komentuje, bo TVP nie stać na lepszego, pomimo, że Szpak sadził różnego rodzaju kwiatki, ale wczoraj stracił u mnie resztki jakiejkolwiek symaptii.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 17:32

szpakowski byl moim ulubionym komentatorem. do wczorajszego dnia. ja nawet nie wiedzialem co on powiedzial w 80' tylko na youtube dzis kumpel mi podrzucil.
zawsze go lubilem i cenilem za to ze potrafil fajnie napompowac atmosfere. to co on powiedzial wczoraj to to samo co te durne borki i koltonie.
nie chce mi sie rozpisywac. wg. mnie szpakowski powinien poleciec z tvp po tym co zrobil. problemem jest jednak to ze on mowil to co mu podstawila "wladza wyzsza" i oczywiscie nie poleci. takim tekstem

ten czlowiek spacza spostrzezenie wielu nastolatkow ktorzy nie rozumieja jeszcze dokladnie o co chodzi w problemie z polska pilka. szpakowski nakreslil ladnie - > leo jest problemem polskiej pilki.

nie bede rozpisywal swojego zdania na ten temat bo tutaj jest ono wspaniale ujete:
http://tygodnik.onet.pl/30,0,32948,1,artykul.html


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 17:40

Nigdy tego pajaca nie trawiłem, wczoraj tylko się to potwierdziło. Najlepiej by go skwitował Kapitan Bomba.


Obrazek
kameleon512

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2009
Posty: 59
Rejestracja: 06 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 17:45

Pan Szpakowski wczoraj mi podpadł, i to konkretnie :!: Acz dalej uważam go za najlepszego komentatora w naszym kraju. Ma odpały, ale i tak jest o pare klas lepszy od Panów Borka i Kołtonia.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2009, 11:17

Lubiłem Borka, ale dziś w Cafe Football miał krawat... INTERU :angry: Koniec sympatii... :stop:


Obrazek


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2009, 12:12

Właśnie chciałem pisać o tym krawacie :P
Co do Szpakowskiego to rzeczywiście uprościł zbytnio sprawę, zwalając całą winę na Beenhakkera. Jednocześnie mnie rozbawił, ale też nieco stracił w moich oczach.
Ktoś tu pisał o tym, że Szpaku ma iść na emeryturę, tak jak część piłkarzy, ale kto w takim razie ma komentować mecze reprezentacji? Szpaku ma to coś :whistle:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
ODPOWIEDZ