Liga Mistrzów 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 08:09

Kierując się kwestią ewentualnych wyjazdów chciałbym grupę:
Bayern Monachium (już raz wyjazd się tam odbył, myślę, że z biletami nie byłoby większego problemu)
Juventus
Dynamo Kijów (odległość z Rzeszowa do Kijowa koło 700 km, duży stadion, ale pewnie ciężko by było o bilety)
Debreczyn (Katowice-Debreczyn 520 km), stadion nieduży: http://www.dvsc.hu/helyek/eng/Lapok/stadium.aspx , ale można by spróbować.

Nie chciał bym natomiast trafić na angoli, jak na razie mam dość oglądania spotkań z nimi.


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 08:41

Mrówa pisze:Debreczyn (Katowice-Debreczyn 520 km), stadion nieduży: http://www.dvsc.hu/helyek/eng/Lapok/stadium.aspx , ale można by spróbować.
I na takim maleństwie mogliby grać mecze w facie grupowej LM ?! Orientuje się ktoś jakie są wymogi UEFA?


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 08:48

Stadionów za dużo to tam nie ma: http://stadiony.net/country.php?c=HUN
Wymogów UEFA nie znam, gdyby grali w Budapeszcie to odległość z Polski się na pewno nie zwiększy.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 09:17

No i nadszedł czas na losowanie.Jak co roku z udziałem Juventusu czekam na losowanie grup.Dla mnie są to emocje, to losowanie ma w sobie jakiś taki klimat :P
Widzę, że w pierwszym koszyku są wszystkie drużyny z Anglii.Nie wiedzie nam się zbytnio z Anglikami, ale najwyższy czas to przełamać i udowodnić im, że jesteśmy lepsi.
Jest duże prawdopodobieństwo, że natrafi nam się drużyna z Anglii, więc chciałbym Liverpool ( rewanż za sezon 2004/2005 mile byłby widziany),choć z Chelsea też wypadałoby się kiedyś zrewanżować :whistle: Z Angoli najbardziej obawiałbym się Arsenalu,niby wydaje się, że jest to drużyna teraz łatwa do ogrania, sprzedała paru kluczowych graczy, ale mają młodzików wartych uwagi.
Z trzeciego koszyka chciałbym Besiktas,a z czwartego może być Debreczyn :dance:


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 09:32

Siewier pisze:
Mrówa pisze:Debreczyn (Katowice-Debreczyn 520 km), stadion nieduży: http://www.dvsc.hu/helyek/eng/Lapok/stadium.aspx , ale można by spróbować.
I na takim maleństwie mogliby grać mecze w facie grupowej LM ?! Orientuje się ktoś jakie są wymogi UEFA?
Co do liczby miejsc raczej UEFA się nie przyczepi, najwyżej dostawią kilka ławek :P Ale gorzej może być już z resztą infrastruktury. Każda szatnia musi mieć przynajmniej 100m kw. (widzicie tam jakies szatnie?), 2 studia dla reporterów o wymiarach min. 40m. kw. (ta budka u góry ma pewnie z 30m :P ), wszystkie miejsca na trybunie prasowej mają być zadaszone.
Tak więc wątpię, żeby tam rozgrywali swoje mecze. Pewno przeniosą się na inny stadion... :think:


Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 09:33

Jak dla mnie:
Pot1: Sevilla wydaje sie najłatwiejsza, choć myśle że lepiej byłoby trafić na Anglików i przełamać sie z nim i w grupie, zawsze na nich trafialiśmy w fazie po grupach, więc może Liverpool lub Chelsea ewentualnie Bayern byłby dobry bo na pewno uniknelibyśmy Wolfsburg z ostatniego koszyka

Pot3: dobrze by było ominąć Atletico i może francuskie drużyny (Marsylia mocno sie wzmocniła) Olympiakos byłby w sam raz. Rywal niby wymagający ale spokojnie taki by zdobyć 6 pkt.

Pot4: Wiadomo najtrudniejszy rywal to Wolfsburg w porównaniu do innych. Najłatwiejszy z kolei to Zurich który miał wręcz banalna przeprawe do LM i to sie męczył. Własciwie to każdy rywal tu jest dobry do wylosowania, lekka niewiadoma to Rubin.


KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 09:33

Moj typ grupy:
Bayern Monachium
JUVENTUS FC
Atletico Madryt
FC Zurich

Grupa marzen:
Sevilla
JUVENTUS FC
Besiktas
Debreczyn

Mam nadzieje ze losowanie bedzie na Eurosporcie, bo tylko taki bajer mam bo mam :angry: taka satelite :cry:
________________________________
"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" - Pavel Nedved


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 09:47

1. Sevilla
2. Juventus
3. Bordeaux lub Olimpique
4. Debreczyn

takiej grupy sobię życzę


Chlodzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2004
Posty: 233
Rejestracja: 12 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 09:49

1. Liverpool
2. Juventus
3. Girondins Bordeaux
4. APOEL Nikozja

To mój typ.


Malval

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2007
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 09:57

Najłatwiejsza grupa:
1.Bayern Monachium
2.Juventus Turyn
3.Olympiakos Pireus
4.Unirea Urziceni

Najtrudniejsza:
1.FC Barcelona
2.Juventus Turyn
3.Girondins Bordeaux
4.VfL Wolfsburg


"Perdonaci Zizou, ma I'amore e' Ceco"
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 11:06

Nadszedł czas na losowanie grup. Ciekawa zawsze jest to sprawa, ja osobiście chciałbym trafić na mistrza Rumunii, Sevillę i Olympiakos. Jak będzie to dowiemy się dzisiaj około godziny 19. Dobrze, że znaleźliśmy się w drugim koszyku.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 11:16

Chciałbym, abyśmy uniknęli zestawienia:
1. Barcelona
2. Juventus
3. Bordeaux
4. Wolfsburg

Z kolei grupa, która według mnie sprawiłaby nam najmniejsze problemy to:
1. Sevilla
2. Juventus
3. Stuttgart
4. Unirea

Naturalnie nie mamy się co przejmować ewentualną mocną grupą, jako że to my będziemy zaliczani do grona faworytów tej edycji... Lepiej jednak oczywiście oszczędzić sobie niepotrzebnych stresów.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 11:22

Patrzyłem na program TV i na TVP Sport ani na Eurosporcie nic nie pisze, że będzie losowanie. Mam pytanie. Jesteście tego PEWNI, że losowanie będzie na Eurosporcie lub TVP sport ?

Co do grupy to nie typuję, bo i tak nie wytypuję ; ) Ale chciałbym taką:
Bayern
JUVENTUS
Olympiakos
Zurich


Obrazek
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 11:35

Baala pisze:Jak dla mnie:
Pot1: Sevilla wydaje sie najłatwiejsza, choć myśle że lepiej byłoby trafić na Anglików i przełamać sie z nim i w grupie, zawsze na nich trafialiśmy w fazie po grupach, więc może Liverpool lub Chelsea ewentualnie Bayern byłby dobry bo na pewno uniknelibyśmy Wolfsburg z ostatniego koszyka
Co do przełamania w grupie to jestem takiego samego zdania. Zazwyczaj graliśmy z Anglikami po fazie grupowej, bez uprzedniego przetarcia z jakąkolwiek angielska drużyną w grupie.
Jeżeli biorąc tą angielską wersję optymalnym rozwiązaniem byłaby taka grupa:
Manchester Untd - Juve - Dynamo - FC Zürich

Wylosujemy Bayern z pierwszego koszyka - to na pewno nie trafimy na Stuttgart i Wolfsburg z dwóch pozostałych koszyków.
Nie najgorzej byłoby też wylosować jakąś hiszpańską drużynę z 1 koszyka - Barca lub Sevilla, bo eliminowałoby wylosowanie z 3 koszyka Atletico Madryt naszpikowanej gwiazdami.

W tym sezonie wydaje się, że drużyny francuskie bardzo wzmocniły się - nie będą łatwymi przeciwnikami.
Myślę, że los może być przewrotny i możemy znowu trafić na wschód + Barca
Barca-Juve-Dynamo-Rubin.

Nawet jeśli trafimy na jakąś trudną grupę, gdzie 3 drużyny będą reprezentować wyrównany poziom, to i tak myślę, że biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie w europejskich pucharach i spryt + potencjał piłkarsko-techniczny to i tak wyjdziemy z każdej grupy.
Rok temu straszyli nas Zenithem i Realem, mieliśmy zająć 3 miejsce ale my pokazaliśmy zęby...


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 11:42

lista kanałów ejst jak zwykle tutaj:

http://liveonsat.com/tday.php

co do losowania to zależy mi najbardziej na jakimś bliskim rywalu (Bayern) żeby udać się na mecz z JPC


Obrazek
ODPOWIEDZ