Znani 'antykibice' Juventusu

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 23:02

O ile dobrze kojarzę to Borek jest kibicem Milanu. Pamiętam transmisje z finału LM kiedy to razem z Kołtoniem cieszyli pałę, że Milan nas ograł. Potwierdzenia nigdzie nie mogę znaleźć ale jeszcze poszukam.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 23:10

Borek to Madridista, z Milanem sympatyzuje Kołtoń.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 23:16

Uwaga Bomba!
Nasz ulubieniec, Darek "puziol, oszeja, lagratela" Szpakowski kibicuje Milanowi.
Obrazek


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 23:58

matijas pisze:Uwaga Bomba!
Nasz ulubieniec, Darek "puziol, oszeja, lagratela" Szpakowski kibicuje Milanowi.
Obrazek
Nie chce się czepiać ale... masz źródło :lol: Bo gooluje, googluje...
Ps. Chciałem skonsultować na gg, ale... nie masz 8)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 00:06

a podajcie linka do znanych kiicow Juve

EDIT:

thx:)
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2009, 00:42 przez FelekJUVE, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 00:15

FelekJUVE pisze:a podajcie linka do znanych kiicow Juve
http://www.juvepoland.com/text.php?id=772


morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 00:21

matijas pisze:Uwaga Bomba!
Nasz ulubieniec, Darek "puziol, oszeja, lagratela" Szpakowski kibicuje Milanowi.
Obrazek
co do tego to mialbym watpliwosci, pamietacie jak komentowal final LM z 2005 roku? wyraźnie za Dudkiem i Liverpoolem był :P


Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 00:24

byl za livepoolem bo tam był dudek xD taka polska moda, kibicowanie i ekscytowanie sie druzyna w ktorej gra polak, dzisiaj wielkie HALO bo boruc bronil z arsenalem


PaulCone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2008
Posty: 332
Rejestracja: 13 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 00:32

santiago15 pisze:
matijas pisze:Uwaga Bomba!
Nasz ulubieniec, Darek "puziol, oszeja, lagratela" Szpakowski kibicuje Milanowi.
Obrazek
co do tego to mialbym watpliwosci, pamietacie jak komentowal final LM z 2005 roku? wyraźnie za Dudkiem i Liverpoolem był :P
Ty nie byłeś?? Wszyscy byli... Osobiście tak mnie to denerwowało że wtedy byłem po stronie Milanu.
Tacy jesteśmy. Jako naród. Z powodu braku wielkich osiągnięć na arenach międzynarodowych polskich zespołów, musimy szukać polskich jednostek. Gdy taka się znajdzie, od razu jest uwielbiana przez miliony. Nagle wszyscy pokochali L'pool, bo tam grał Dudek... :/


Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 00:39

Oczywiście nie ma wywiadu w którym Szpaku jednoznacznie mówi: "kibicuję Milanowi", ale sporo osób pisze o tym na różnych forach:
http://mufc.pl/aktualnosci/11205/cuella ... hiszpanii/ (Ryjeq: "Szpaku kibicuje Milanowi ale jak należy wymawiać Seedorf to juz nie wie. Chyba wszystkich opcji już próbował - Sejdorf, Sidorf, Zejdorf, Sedorf..." dav: "szpaku kibicuje ACM :) tryle ze u niego to slychac i kiedys jak ogladalem mecz (o zgrozo) na TVP Milan United to myslalem ze mnie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> strzeli"...)

http://portal-pisarski.pl/forum/viewthr ... &pid=62943 (bury_wilk:"Nie lubię ani Barcy ani MU... ale mecz i tak obejrzę
A Darek Szpakowski ze szczęścia się chyba obsra, bo to jego faworyci, jeszcze jakby Milan mógł z nimi zagrać, to już w ogóle byłby jeden wielki, nieustający orgazm")

http://sport.onet.pl/1,16,11,54525962,1 ... forum.html

Zresztą sam zauważyłem, że Szpaku wyjątkowo przeżywał grę Milanu (swego czasu :D ) w LM. Łatwo odróżnić stosunek neutralny, "anty", czy sympatię do jakiejś drużyny :) Wiem, że podane linki to żaden niepodważalny argument (jak znajdę jeszczę jakiś to wkleję). Może Szpaku nie jest zagorzałym kibicem, ale sympatykiem jak najbardziej.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 02:47

matijas pisze:
Zresztą sam zauważyłem, że Szpaku wyjątkowo przeżywał grę Milanu (swego czasu :D ) w LM. Łatwo odróżnić stosunek neutralny, "anty", czy sympatię do jakiejś drużyny :) Wiem, że podane linki to żaden niepodważalny argument (jak znajdę jeszczę jakiś to wkleję). Może Szpaku nie jest zagorzałym kibicem, ale sympatykiem jak najbardziej.
Może ty wyczuwasz takie subtelności po głosie Szpakosia, ale ja doszukuję się tutaj innej prawidłowości. Szpakoś jara się i ożywienie komentuje zawsze tych którzy są na ustach wszystkich, typowani na zwycięstwo itd. Kiedyś był za Liverpoolem bo był Dudek, potem non stop nawijał o Teatrze Marzeń i niesamowitym Ronaldo żeby pół roku temu piać nad "boską grą Barcelony"
Takie jest moje zdanie...
Ps.
Słuchając i pamiętając emocje z jakimi krzyczał to Szpakoś (to dwaaaaa zerooo przypomina mi w jego emocjach... bramki Ebiego czy Krzynia)
Chyba się zbyt mocno doszukujesz (choć może się czepiam a Ty masz rację...)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
jimmy192

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2005
Posty: 28
Rejestracja: 24 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 06:57

Z tego co wiem we Włoszech jest najwięcej kibiców Juve, a na całym świecie chyba 3 miejsce zajmujemy:)) Chociaż z tego co wynika to we Włoskim rządzie dużo kibiców Interu (Calciopoli) :)


Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 08:28

Obrazek

Zespół Lacuna Coil,wszyscy członkowie to milaniści.
VirusT pisze:A oni sa Polakami? Czy nie? Przeciez pan Zambrotta wyraznie napisal zeby pisac o Polakach. Bo jak tak dalej pojdzie to wkleje zdjecie Berlusconiego ktory kibicuje Milanowi chyba(bo po ostatnich wyczynach z tym klubemmoze pomyslec ze przerzucil sie na Inter :lol:). :roll:
pardon,nie doczytało mi sie.. :oops:
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2009, 08:48 przez Jack, łącznie zmieniany 2 razy.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 08:44

A oni sa Polakami? Czy nie? Przeciez pan Zambrotta wyraznie napisal zeby pisac o Polakach. Bo jak tak dalej pojdzie to wkleje zdjecie Berlusconiego ktory kibicuje Milanowi chyba(niepewnosc sie bierze w tego iż wyczynach z tym klubem mozna pomyslec ze przerzucił sie na Inter :lol:). :roll:


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 09:22

Vincitore pisze:Jeżeli chodzi o innego komentatora z Canal + to można odnieść wrażenie że ex- ekspert od Serie A - Filip Surma sympatyzuje z interem.
zaprzeczam.
http://www.canalplus.pl/blogsport/artykul?330
Crpmx: Jakiemu włoskiemu klubowi Pan kibicuje?

Nie kibicuję żadnej drużynie. blebleble
prośba do interistów, milanistów, romanistów i jednego laziale (jak jeszcze tu zagląda :> ) - zrobilibyście chociaż raz pożytek ze swojej obecności na naszym forum, na pewno znacie kilka polskich sław sympatyzujących z waszymi klubami.


szczypek dzięki za Janczyka :ok:
mam dużo niepotwierdzonych doniesień, takich jak:
Majdan - romanista
Milko - romanista
Stec - milanista
Krzynówek - milanista (to sam słyszałem, nawet w PN czytałem, ale znaleźć nie mogę w archiwach...)
____________________________________________________________-
Mam kolejnych dwóch gagatków, tym razem obracamy się w kręgach radiowych:

Maciej Gaweł

Obrazek
dziennikarz sportowy AntyRadia, zapalony milanista źródło

Jan "Bajor" Bajorek

Obrazek
interista, prezenter Planety.fm, kiedyś radiostacji


ODPOWIEDZ