FINAŁ Peace Cup: JUVENTUS (3) 0-0 (4) Aston Villa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 09:36

Zacięty mecz oglądałem spotkanie i było nieco zdziwiony że Juventus nie mógł zdobyć gola w 90minutach gry :naughty: Aston Villa grała dobrze i jeśli tak dalej pójdzie mają szansę namieszać w tym sezonie w Premiership.

Skrót i karne z meczu jeśli ktoś chce :

http://42.pl/u/1IGZ

:wink:


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 09:40

To ze Iaquinta zagra kolejne zenujace zawody bylo wielce prawdopodobne przed meczem bo to norma tego pinokio ale bardzo rozczarowal mnie Treze, ze zblizyl sie poziomem do kolegi z zespolu. Naprawde Ferrara powinien zwrocic uwage reszcie zespolu zeby pilke Iaquincie podawac w najprostszy z mozliwych sposobow bo kiedys facet sie przy probie przyjecia czy strzalu polamie, skreci jakis staw czy wybije sobie zeby.

Zebina w koncu zagral slabszy mecz, Chiellini z meczu na mecz coraz gorzej - prawie wszystkie grozne akcje byly prokurowane jego bledami. Molinaro powiedzmy, ze usprawiedliwia uraz wiec sie pastwic nie bede, Gryera jak zwykle mizernie. Melo coraz lepiej, tylko jedna nieodpowiedzialna strata, Marchisio przecietny i anonimowy wystep. Camor znowu dobrze ale widac bylo zmeczenie, mecz byl tak wolny i senny ze udalo mu sie obyc bez idiotycznego faulu.

Co do karnego Alexa to coz... chcial sie popisac i osmieszyc bramkarza a sam sie osmieszyl.
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2009, 09:42 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


calma calma
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 09:41

Jakaż szkoda, że Juventus nie poradził sobie z Aston Villą. Tak to by i morale były lepsze, i by 1. mln euro więcej wpadło. Ale to był tylko turniej towarzyski i oby się takie zagrania Alexowi już nie zdarzały.


Fidelito

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2008
Posty: 151
Rejestracja: 16 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 10:06

stahoo pisze: 1. Przeraża mnie Trezeguet.
Mnie przeraża cała linia napadu... ogólnie tragedia, nasza najlepsza dotychczas formacja zdziadziała totalnie :angry:

Trezegol - he właśnie sam dezawuuje swoją ksywkę. Nie wiem co się stało z tym napastnikiem, ale jest to dla mnie absolutnie niewytłumaczalne, wygląda jak gdyby ktoś odebrał mu jego cały talent(kosmici? :prochno: ) David nigdy nie był wybornym technikiem, jednak takie elementy piłkarskiego rzemiosła jak: strzał, przyjęcie(nawet najtrudniejszej piłki), podanie miał na najwyższym poziomie! Obecnie nie ma nic, potyka się o własne nogi... Liczę mimo wszystko,że się ocknie bo na chwile obecną z taką grą to najlepiej było by skończyć karierę. Oby nie :pray:

Iaquinta - o ile Treze stracił swoje wysokie umiejętności to Vinc tak naprawdę nigdy ich nie miał. Lubie tego zawodnika za jego waleczność(wiele tym nadrabia) jednak do pierwszego składu takiej drużyny jak Juve po prostu się nie nadaje!
Ten lob

:angry:

Amauri - na chwile obecną nasz najlepszy napastnik, niestety bardziej to konsekwencja mizerii jaką prezentują pozostali, aniżeli jego wysokiej formy. Świętnie gra głową, niestety z resztą jest znacznie gorzej...

Alex - słabo, dynamika - 0, szybkość - 0. Jeśli nie zmieni swojego sposobu gry(kiwanie się przy każdej akcji, nonszalancja, egoizm) to nie widzę go w pierwszym składzie.
Giovinco jest w stanie dać drużynie zdecydowanie więcej... brakuje mu tylko ogrania i pewności siebie(wina Ranieriego)

Żeby nie kończyć biadoleniem: mamy naprawdę dobrą obrone Giorgio, Cana, Legro prezentują się naprawdę świetnie! Zebina na prawej wymiata, na lewej licze na De Ceglie.

Pomoc :dance: jestem tą formacja zachwycony. Praktycznie wszyscy zawodnicy z lini pomocy prezentują się świetnie, a przecież jeszcze prawie miesiąc czasu na doskonalenie się i zgranie, brakuje Diego i Sissoko. Potęciał tej formacji jest ogromny :bravo:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 10:09

Raziła mnie nieskutecznośc w tym meczu. Przez pewien okres czasu Juventus grał czterema napastnikami, a nie potrafił znaleźc drogi do bramki rywali. Najgorszy z nich to chyba Trezeguet, który z kilku metrów kopał w trybuny (w latach świetności słynął z doskonałych uderzeń z pierwszej piłki), poza tym kontuzje wyleczył już jakiś czas temu, a nadal jest jakiś taki nie ograny. Podobał mi się w tym meczu Cristiano Zanetti, często odbierał piłkę i miał kilka celnych dograń, a że Iaquinta nie umiał normalnie kopnąc to już nie wina tego pierwszego. Zebina mimo słabszego meczu, też był całkiem aktywny, często właczał się w akcje ofensywne. Brakowało mi Diego, który jakimś niekonwencjonalnym zagraniem mógłby otworzyc wynik meczu.

AV to silna drużyna i nie ma co się przejmowac porażką z nimi w karnych na tym etapie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
BlackShadow7412

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2009
Posty: 124
Rejestracja: 02 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 10:31

Oni maja sezon troszke szybciej chyba wiec sa lepiej przygotowani fizycznie ale Juve gralo naprawde swietnie poza skutecznoscia... Ta pilka poprostu nie mogla nie chciala sam nie wiem normalnie nie wpadala do bramkia Treze to dramat psul praktyznie wszystko co dostal....


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 10:56

Niestety w dalszym ciągu nie potrafimy pokonać angielskiej drużyny... Tak się zastanawiam czy zespół z II ligi też by nas ograł...


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 11:14

ForzaDelPiero pisze:Pojawia się pytanie, kto po dojściu do zdrowia Sissoko, będzie naszym DM? Zanetti czy Melo? :)
Chyba nie sądzisz, że nasze 25mln będzie siedziało na ławce ? ;)


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
jaro10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 196
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 11:15

[quote="Lypsky"][quote="jaro10"]
Marchiso - zdecydowanie na +[/quote]Wyjaśnij mi to :lol:[/quote]

nie bede ci tego wyjaśniał bo nie widze sensu, moge tylko powiedziec że chodzilo mi o to, ze na pozycje środkowego pomocnika mamy 3 naprawde świetnich rezerwowych a jednym z nich jest Marchisio. Ten mecz jak dla mnie zdecydowanie to potwierdzil.
Poza tym występu nie ocenia się pilkarza tylko po tym czy ktoś jest niewidoczny czy widoczny na boisku, bo wydaje mi sie, ze to bylo kryterium twojej oceny Marchisio.

odnośnie meczu: może dobrze sie stalo że przegraliśmy (a napewno nie ma co plakać, szkoda kasy ale i tak zarobilismy troche, mowi sie trudno), zagraliśmy dobry mecz, występ w calym turnieju myśle b. dobry ,moze nie bedziemy zbyt pewni siebie bo naprawde jeszcze troche nam brakuje do ścislej czolówki światowej...

acha i jeszcze jedno: DALEJ "UCZCIE" DEL PIERO JAK STRZELAĆ KARNE

... będzie się z czego pośmiać


zawsze Del Piero
Zbysio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 102
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 11:19

Fakt wykonany karny DP to lipa i to kolosalna, sam on tylko wie dlaczego tak strzelił, ale z 2 strony lepiej w takim mało znaczącym pucharze niz w jakims oficjalnym meczu np LM lub CI. Przypomnijcie sobie jak Treze w 2003r tez nie strzelił karnego tylko w meczu o wiele wiele wieksza stawke wole jak w nic nie znaczacych meczach nie strzela karnego niz jakby to byl final LM jak w przypadku Treze.

Od bardzo dawna DP zawsze strzelal karne, kiedys musial przyjsc dzien ze nie da rady, no i przyszedl. kazda seria kiedys sie konczy .


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 11:27

Zbysio pisze:Fakt wykonany karny DP to lipa i to kolosalna, sam on tylko wie dlaczego tak strzelił, ale z 2 strony lepiej w takim mało znaczącym pucharze niz w jakims oficjalnym meczu np LM lub CI. Przypomnijcie sobie jak Treze w 2003r tez nie strzelił karnego tylko w meczu o wiele wiele wieksza stawke wole jak w nic nie znaczacych meczach nie strzela karnego niz jakby to byl final LM jak w przypadku Treze.
Treze to nie Alex, Alex to spec od karnych a tak się ośmieszył. Ale to zdarza się najlepszym jak widać, milion w tą czy tamtą nie jest bardzo istotny ale zawsze to coś.


FORZA JUVE!!!
Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 11:42

Fidelito pisze:Alex - słabo, dynamika - 0, szybkość - 0. Jeśli nie zmieni swojego sposobu gry(kiwanie się przy każdej akcji, nonszalancja, egoizm) to nie widzę go w pierwszym składzie.
Alex słabo ???? LOL dynamika - 7 , szybkość 6

egoizm ? jaki ty mecz oglądałeś ? Alex podaje najczęściej i robi to niezwykle dobrze ( no w tym meczu to tylko Camor więcej i celniej podawał, ale on grał cały mecz)

niektórzy chyba tylko kopiują swój ulubiony text o Del Piero z Worda i wklejają na forum :angry:


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 11:47

Tom A Juve pisze: niektórzy chyba tylko kopiują swój ulubiony text o Del Piero z Worda i wklejają na forum :angry:
Ciężko się nie zgodzić.
:whistle:


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 11:53

A gdzie jest ten cwaniak co się podnieca karnymi Tottiego i wyżywa na Aleksie. Ciekawe czy pamięta zeszłoroczny Superpuchar Włoch i konkurs rzutów karnych.

Podejrzewam, że nie, więc przypomnę. To, że mecz o Superpuchar Włoch to mecz oficjalny i dość poważne trofeum, to chyba nie muszę przypominać, chociaż nie wiem na jakim poziomie intelektualnym jest tamten użytkownik. Otóż mecz skończył się wynikiem 2-2 i rozpoczął się konkurs rzutów karnych. Po 4 seriach było 4-3 dla Romy (Doni obronił strzał Stankovicia). Roma strzelała jako pierwsza karnego w serii i podszedł do niego Totti, aby ustalić wynik na 5-3 dla Romy i zapewnić sobie trofeum. Niestety Francesco posłał piłę nad bramką, co automatycznie oznaczało wygraną w karnych Interu, ponieważ niestrzelenie decydującego karnego praktycznie zawsze oznacza późniejsze przegranie karnych (Superpuchar, Chelsea z MU w finale LM, Napoli z nami w Coppa, wczoraj to tylko przykłady z ostatnich czasów).

No ale Totti na treningach strzela karne piętą (podobno strzelił kiedyś karnego z główki, ale kamery tego nie zarejestrowały).
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2009, 12:10 przez Bosiontko, łącznie zmieniany 1 raz.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2009, 12:03

Tom A Juve pisze: Alex słabo ???? LOL dynamika - 7 , szybkość 6

egoizm ? jaki ty mecz oglądałeś ? Alex podaje najczęściej i robi to niezwykle dobrze ( no w tym meczu to tylko Camor więcej i celniej podawał, ale on grał cały mecz)
Kurcze, naprawdę? Ten sam Alex który 3 razy w ciągu 30 minut ze swoimi dryblingami sam się zepchnął do linii końcowej boiska, gdzie nie miał co zrobić z piłką? Nie twierdzę, że zagrał tak źle, żeby wieszać na nim psy, jak niektórzy tutaj, ale nie róbmy z niego man of the match'a bo parę zagrań miał takich, że :angry:

ForzaDelPiero pisze: Dziesiątki razy w swojej karierze "kopał" karne w ten sposób, w meczach o stawkę i piłka wpadała. Więc nie rozumiem czemu usilnie próbujecie piętnować jego "podejście" do tej jedenastki. Też mi nigdy nie podchodził jakoś karny kopany przez Alexa płasko w środek bramki :think: , ale jakimś cudem te kilka czy kilkanaście goli w karierze w ten sposób strzelił. Tym rzazem po prostu bramkarz był sprytniejszy - tyle.
Jasne, ale nie strzela się karnego w sam środek, kiedy widać, że bramkarz przeciwnej drużyny wyraźnie wyczekuje strzelca, a nie rzuca się w wybrany róg. Wtedy wystarczy posłać piłkę obok któregoś słupka, a bramkarz tego nie wyjmie. Taki wytrawny strzelec karnych jak DP powinien to potrafić


Zablokowany