FINAŁ Peace Cup: JUVENTUS (3) 0-0 (4) Aston Villa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2009, 15:00

Czas na Anglików. Aston Villa to solidna drużyna, na innym etapie przygotowań do sezonu, ale to dobrze. Im trudniej, tym lepiej. Myślę, że w Peace Cup i tak wiele już osiągnęliśmy, coś udowodniliśmy, teraz trzeba jeszcze pokazać, że Premier League może przegrać z Serie A, że my możemy wygrać. Liczę na silny skład, z Diego, Melo i z Zebiną, chociaż jeśli o tego pierwszego chodzi, to może lepiej gdyby była maksymalna pewność, że jest wszystko w najlepszym porządku. Melo musi trenować z zespołem, bo w meczu z Realem widać było trochę niedokładności, niecelnych podań. mam nadzieję na występ Giovinco, może na drugą część, te zazwyczaj wychodzą mu znacznie lepiej, jest szybki i to jest jego atut przy zmęczonym rywalu...
Ferrara wie, co zrobić.

Forza Juve!


baron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 122
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2009, 15:33

Ferrara będzie miał okazję sprawdzić się przeciwko takiemu staremu wyjadaczowi jak Martin O'Neill.Najgroźniejszy u rywali jest Young.W ostatnich dwóch sezonach w lidze zaliczył 26 asyst.Obyśmy wygrali bo jak już napisano 2 miliony to ładny grosz i zawsze się przyda.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2009, 15:47

Ja mam tylko nadzieję, że wygramy i, że Zdenek nie zagra(wole Hasana lub Zebine)za to co zrobił w meczu z Realem, to powinien z miejsca ujrzeć czerwo i zostać zdyskwalifikowany na kilka meczy. A teraz o meczu.

Aston Villa to zespół z który w tamtym sezonie odprawił z kwitkiem Arsenal czy zremisował z MU, który był w najlepszej formie. Dlatego trzeba wystawić szybkich bocznych obrońców, gdyż AV ma bardzo dobrych skrzydłowych ( Young, Downinig ?). Środek boiska powinien zostać przez nas opanowany i o to się nie martwię. Tak jak wspominałem wcześniej, nie chcę aby w tym meczu wystąpił Grygera w roli prawego obrońcy, wiadomo z jakich powodów.


Obrazek
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2009, 15:57

mariantsw1 pisze:Ja mam tylko nadzieję, że wygramy i, że Zdenek nie zagra(wole Hasana lub Zebine)za to co zrobił w meczu z Realem, to powinien z miejsca ujrzeć czerwo i zostać zdyskwalifikowany na kilka meczy. A teraz o meczu.
Wierzysz w to, że Zebina nie zrobiłby gorszych fauli na boisku niż Zdenek? Ja mam poważne wątpliwości co do tego...
mariantsw1 pisze:Aston Villa to zespół z który w tamtym sezonie odprawił z kwitkiem Arsenal czy zremisował z MU, który był w najlepszej formie. Dlatego trzeba wystawić szybkich bocznych obrońców, gdyż AV ma bardzo dobrych skrzydłowych ( Young, Downinig ?). Środek boiska powinien zostać przez nas opanowany i o to się nie martwię. Tak jak wspominałem wcześniej, nie chcę aby w tym meczu wystąpił Grygera w roli prawego obrońcy, wiadomo z jakich powodów.
Dokładnie tak. Aston Villa to mocny, solidny zespół i to w przeddzień rozpoczęcia krajowych rozgrywek - więc na pewno duże przed nami w przygotowaniach. Z Anglikami zagramy pewnie w składzie podobnym do tego z ostatniego meczu, bo wątpię żeby Ciro ryzykował na tym etapie przygotowań jakąś głupią kontuzję, zwłaszcza jeśli boisko znów będzie wyglądało jak wczoraj. Spodziewam się wymęczonego zwycięstwa stosunkiem jednej bramki, a być może po karnych.


Pozdrawiam!
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2009, 16:13

Czas, by Juventus zagrał z Aston Villą. Mecz finałowy, ale jestem dziwnie spokojny, może to dlatego, że Juve dawno nie przegrało :D Czekamy na 2. mln za wgranie tegoż turnieju :D


kamiloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 245
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2009, 19:55

Aston Villa to drużyna z czołówki Premiership, dodatkowo za 2 tygodnie zaczynają rozgrywki ligowe, więc są na dalszym etapie przygotowań niż my. Mecz może byc dla nas ciężki, jednak mam nadzieję, że spokojnie wygramy.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2009, 20:00

Te dwa miliony za ewentualną wygraną proponuję przeznaczyć na premię dla Poulsena, ale pod warunkiem, że zgodzi się odejść gdziekolwiek.


Sky is the limit!
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2009, 23:11

Szykuje sie dobry mecz , szkoda jedynie ,ze bez Diego ale moze wystapi choć na chwile ale z Aston Villa powinniśmy sobie poradzić rożnica 2 bramek , a tak wogole to ma ktoś może do zapodania link do meczu ? z góry dzięki .


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2009, 23:16

Skąd wiecie, że Diego nie zagra? Miał podobno odpoczywać 2 dni i potem wrócić do gry. Ja mam nadzieję, że zagra chociaż 45 minut.


Obrazek
Private

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2009
Posty: 17
Rejestracja: 30 lipca 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2009, 23:26

mariantsw1 pisze:Skąd wiecie, że Diego nie zagra? Miał podobno odpoczywać 2 dni i potem wrócić do gry. Ja mam nadzieję, że zagra chociaż 45 minut.
http://www.solojuve.com/index.php?optio ... temid=1214


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2009, 23:30

Szkoda, że nie zagra. :( Mam nadzieję, że Giovinco pokaże się z jak najlepszej strony i nie będzie odczuwalny brak Diego w naszych szeregach.
Mimo, że Aston Villa to bardzo solidny zespół, to myślę, że wygramy różnicą 2 bramek i jedną z nich strzeli Giovinco :smile:


Obrazek
dawid51021

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 lipca 2009
Posty: 40
Rejestracja: 30 lipca 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 08:33

ja liczę na dobrą grę tiago
diego będzie nam potrzebny 7 z villarealem
chciałbym aby zagrał iaquinta bo ma szansę na króla strzelców
on ma na koncie 2 bramki
w klasyfikacji prowadzi hulk z porto z 3 trafieniami
tylko iaquinta ma szansę odebrać mu nagrodę
mecz odbędzie się o 22:30


ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 08:42

Ten mecz z łatwością powinien wygrać Juventus oczywiście ..Aston Villa zagrała dobre zawody na tym turnieju jednak nie da szans dobrze zgranej paczce z Juventusu ....

PS.Real jeszcze chyba się nie zgrał ze sobą bo wyniki jak nadal są marne a wygrane 4-2 z Quito to nie jest żaden przeciwnik na "wielki"Real :angry: :angry:


Obrazek
lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 08:46

Pokaże ten mecz jakaś stacja na cyfrowym polsacie albo cyfsze + ?
Bo z chęcią bym go obejrzał


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
BlackShadow7412

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2009
Posty: 124
Rejestracja: 02 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2009, 12:12

Hmm nie wiem czy jakaś stacja pokaże ale mam świetną stronke na necie -http://rojadirecta.com/.
Jest tam bardzo duzo kanałów na każdy mecz a jakość również dość satysfakcjonująca. :-D A tak ogólnie jestem tu nowy wiec witam wszystkich. Kibicuje Juve juz od wielu lat często bywałem na tej stronie ale dopiero teraz sie zarejestrowałem :) . Dzisiaj Juve vs Aston Villa moim skromnym zdaniem jak przeciwnik wyjdzie w mocnym składzie będzie cieżko... Oglądałem niektóre mecze ligi angielskiej i Aston Villa nie ustępowała pola nawet Wielkiej Czwórce wręcz nawet "kradła" im regularnie pkt. Gra Juventusu jest dość zadowalająca obecnie, wyniki cieszą a trzeba zauważyć, ze to okres przygotowawczy i jeszcze się on nie skończył. Diego chyba nie zagra a szkoda ... Jednak jak czytałem niektóre Wasze komentarze pod meczem z Realem to trzeba przyznać racje ze nie mozna zawsze liczyc na Diego. Wierze ze Juve sobie poradzi :-D DO BOJU FORZA JUVE!!!


Zablokowany