Obstawianie meczów, typy- bukmacherka w sezonie 09/10

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
PETRONAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 15 lipca 2009, 14:15

Nowy sezon już ruszył, walkę z bukami czas zacząć, nic nie zapewni wygranej jak dobra analiza i każdy o tym wie, czekam na wasze propozycje.
Przypominam że rundy kwalifikacyjne ligi mistrzów już w trakcie.


DIEGOOOOOOOOO!!!!!!!
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2009, 14:49

Może i ruszyły kwalifikacje do LM jednak zbyt niskie kursy i mało pewne mecze moim zdaniem.
FC Kopenhaga - FK Mogren (1m.)
Wisla - Levadia Tallinn (1m.)
Salzburg - Bohemians D. (1m.)

te 3 mecze mogą(powinny) zakończyć się wygraną gospodarzy. Jednak kursy niskie...


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 15 lipca 2009, 15:04

Buri pisze:Może i ruszyły kwalifikacje do LM jednak zbyt niskie kursy i mało pewne mecze moim zdaniem.
FC Kopenhaga - FK Mogren (1m.)
Wisla - Levadia Tallinn (1m.)
Salzburg - Bohemians D. (1m.)

te 3 mecze mogą(powinny) zakończyć się wygraną gospodarzy. Jednak kursy niskie...
dorzucił bym jeszcze Levski Sofia - Sant Julia (1) poziom zespołów z Andory jest widoczny tylko na własnym boisku więc nie powinno być niespodzianki

Podobnie w meczu Inter turku - Fc Sheriff (1) zespół mołdawski równie cieńki jak Sant Julia

Bardziej jednak czekam na ligi. Jak sie zaczną to będzie szło coś przyrobić gotówki :) Puki co ewentualnie mozna czekać na kolejne rundy uefy bo tam mecze i drużyny równie egzotyczne co w cl


PETRONAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 15 lipca 2009, 15:35

Inter Turku vs Sheriff Tiraspol - X2 2.0 , goście zd. gola 1.6
Niby Inter Turku gra w lepszej lidze finlandzkiej ale Sheriff Tiraspol w Mołdawi wymiata, ostatnio wygrał 0:6 a Inter Turku nie wygrał w lidze od kilku meczy , remis jest możliwy tylko pytanie czy ktoś strzeli gola
Na Levski za niski kurs.


DIEGOOOOOOOOO!!!!!!!
Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 15 lipca 2009, 16:03

PETRONAS pisze:Inter Turku vs Sheriff Tiraspol - X2 2.0 , goście zd. gola 1.6
Niby Inter Turku gra w lepszej lidze finlandzkiej ale Sheriff Tiraspol w Mołdawi wymiata, ostatnio wygrał 0:6 a Inter Turku nie wygrał w lidze od kilku meczy , remis jest możliwy tylko pytanie czy ktoś strzeli gola
Na Levski za niski kurs.


:prochno:


Obrazek
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2009, 20:01

brawo za pomysł tematu jak tylko zacznę typować tj. jak rusza ligi podzielę się moimi typami i pomysłami jakby tu okraść buka :evil:
obecnie po udanym zakończeniu sezonu zbieram siły na kolejny
Powodzenia 8)
a na dziś moze Wisła Maccabi... małe kursy
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2009, 20:09 przez charles, łącznie zmieniany 1 raz.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2009, 20:04

charles pisze:brawo za pomysł tematu
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... &start=570


Locke

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2008
Posty: 151
Rejestracja: 19 listopada 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2009, 20:08

a na dziś morze Wisła Maccabi... małe kursy
Obstawianie meczy,typy- bukmacherka w sezonie 09/1
Niby Inter Turku gra w lepszej lidze finlandzkiej ale Sheriff Tiraspo

:prochno: :prochno: :prochno:


Obrazek
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 lipca 2009, 20:15

:lol:
ale tamten temat prawie umarł, nowy sezon więc może nowy temat sprawi ze więcej osób podzieli się swoimi typami..


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
PETRONAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 15 lipca 2009, 21:22

Inter turku - Fc Sheriff - 0:1
:-D :-D :-D :-D
Troche analizy i kasa wpadła na jutro oczywiście. X2 2.0 zł płacone a za 2 chyba było około 4 zł . Pozdrowienia dla znawców :lol: :lol: :lol:

PS:
Uprzejmie prosze rzeby nieobeznani w bukmaherce sie nie wypowiadali , ułatfi nam to dobre typy i zarabianie pieniendzy :-D


DIEGOOOOOOOOO!!!!!!!
blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 15 lipca 2009, 21:51

Petronas jeżeli ten tekst o obeznanych był do mnie to daruj sobie facet hahaha obeznani :D dobre :smile: To że jeden mecz ci poszedł nie oznacza że będe cie tu wielbił i nie pisał bo jesteś superbuk... Po drugie wypowiadanie na forum wymaga troszke poprawności gramatycznej więc potrenuj troszke :smile:


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2009, 09:05

Ja powiem tak, że aby nam coś weszło trzeba mieć cholerne szczęści, ale i przy tym umiejętności analizy, obstawiania, kombinacji zakładów. Mi parę kuponów weszło w zeszłym sezonie, ale w tym się jeszcze wstrzymam, bo różne cuda się dzieją w rundach wstępnych.


PETRONAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2009
Posty: 80
Rejestracja: 19 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2009, 14:14

Sorry ale nie mam czasu na poprawną gramatykę, mam czas tylko na poprawne typy a ten tekst blads nie był do Ciebie,... dobra olać to !
Co panowie proponujecie z ligi europejskiej na dziś ?? Jak coś to prosiłbym o jakieś typy albo kombinacje żeby ako 2 zł przynajmniej wyszło bo tasiemców nie uważam a kursy jak te na Levski wczoraj nie wchodzą w gre bo 2 zł nie chcę wygrać.


DIEGOOOOOOOOO!!!!!!!
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2009, 14:29

tak to jest z tymi el. do LM. Wisła u siebie X Salzburg tak samo, jedynie Kopenhaga się spisała. Poczekam na start lig europejskich:)


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2009, 14:34

PETRONAS pisze:Sorry ale nie mam czasu na poprawną gramatykę, mam czas tylko na poprawne typy a ten tekst blads nie był do Ciebie,... dobra olać to !
Ucz się, bo z samej bukmacherki nie wyżyjesz, znafco przez duże "F". Albo przynajmniej Firefox'a używaj - on podkreśli na czerwono taki "wyraz" jak "ułatfi".


Ja w poprzednim sezonie obstawiałem kilka razy. Chyba 2 razy przegrałem, 2 razy wygrałem i się wycofałem z biznesu z zerowym bilansem.. :D Może spróbuję w nowym sezonie, jak będzie czas na bukmacherskie rozkminy.. :)


ODPOWIEDZ