Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 20:12

Łukasz pisze:
Juve Master pisze:
Nie czytasz moich postów do końca Łukaszu :( :>
Wybacz
:oops:

Co do cytatu: byłem przekonany (w sumie dalej jestem) że to tekst tego pana. Nie mylić, mimo wyraźnych podobieństw, z tym

Mi też UPR wyszło niestety.
:think:
To może chodzi o dwie inne, acz zbliżone wypowiedzi :> ?
Albo może Ronnie czerpał z Marszałka?
Ja nie wiem czy stety czy niestety, aczkolwiek zawsze wiedziałem że drzemie we mnie mały Mykke :>
W każdym razie nie przejmuj się, zawsze mogło być gorzej i mógł Ci wyjść PiS albo inna Prawica RP z Lybertasem :>


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 20:18

Kurcze, świetna strona, która choć trochę nakierowała mnie gdzie mam szukać :). Wyszło mi takie coś:
Komitet Wyborczy Libertas, Zgodność poglądów: 73 %

Szczerze mówiąc, nic o tym komitecie nie słyszałem (nie interesuję się polityką aż tak), więc jutro będzie czas na doczytanie.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 20:25

Juve Master pisze:Prawica RP z Lybertasem :>
Ku mojemu szczeremu zdziwieniu były na podium.
:shock:

A to nie do końca moje klimaty. Nie wiem, czy sobie tych wyborów nie daruję.

Moim zdaniem ten "quiz" nie jest do końca ok.

P.S. Z Mikkem byłem na godzinnej pogadance i wystarczy. To dobry brydżysta (choć sam nie gram - wiem że jego fajnie napisane poradniki brydżowe to już klasyka), nagrał fajną pieśń, ale rewelacjami o polskich komunistach w "Washington Post", czy o potrzebie zwiększenia wojska skutecznie mnie do siebie zniechęcił. Nie wiem, czy to populizm, czy zwykłe oszołomstwo i szczerze mówiąc nawet mnie to nie obchodzi.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 20:28

Mati pisze:Kurcze, świetna strona, która choć trochę nakierowała mnie gdzie mam szukać :). Wyszło mi takie coś:
Komitet Wyborczy Libertas, Zgodność poglądów: 73 %

Szczerze mówiąc, nic o tym komitecie nie słyszałem (nie interesuję się polityką aż tak), więc jutro będzie czas na doczytanie.
W skrócie pisząc: banda Wierzeja i młodzieży wszechpolskiej wyhodowana na wszechpotężnej LiDce. Nic fajnego, ale również mnie zaskoczyła wysokim progiem poparcia moich poglądów.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 20:29

pan Zambrotta pisze:wyhodowana na wszechpotężnej LiDce. Nic fajnego, ale również mnie zaskoczyła wysokim progiem poparcia moich poglądów.
No właśnie. Mówię wam, ten test jest tndencyjny.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 20:32

pan Zambrotta a co w tym dziwnego ze mam już dawno skończone 18 lat? :roll: piszesz że nie będziesz głosować na lewactwo a zastanaiwasz się czy nie oddać głosu na PPP
PPP to najbardziej lewicowa partia w polsce,bardziej lewicowa od sld czy centrolewicy


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 20:33

pan Zambrotta pisze: W skrócie pisząc: banda Wierzeja i młodzieży wszechpolskiej wyhodowana na wszechpotężnej LiDce. Nic fajnego, ale również mnie zaskoczyła wysokim progiem poparcia moich poglądów.
O stary dobrze że uprzedziłeś, bo jeszcze bym na nich zagłosował :D

Swoją drogą, świetnie że "reaktywowałeś" temat tuż przed wyborami Misiu, z pewnością mi pomoże :)


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 20:37

Fred_juve pisze:pan Zambrotta a co w tym dziwnego ze mam już dawno skończone 18 lat? :roll: piszesz że nie będziesz głosować na lewactwo a zastanaiwasz się czy nie oddać głosu na PPP
PPP to najbardziej lewicowa partia w polsce,bardziej lewicowa od sld czy centrolewicy
Na pewno nie masz 18 lat :> W przeciwnym razie Ci współczuję.
Misiu Pysiu albo po prostu bezczelnie sobie zaironizował, albo co bardziej lajkli mówił o nieistniejącej, a szkoda :> PPPP - Polskiej Partii Przyjaciół Piwa i zapomniało mu się o jednym P :> :smile:


Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 20:41

Juve Master a to niby czemu nie mam według ciebie 18 lat? :roll: widzę że głosujesz na swica,hmm siwiec się smiał z JP2?
Polskiej Partii Przyjaciół Piwa uff dobrze że już tej parti nie ma :-D podobno sam ibisz do niej należał
Ostatnio zmieniony 03 czerwca 2009, 20:44 przez Fred_juve, łącznie zmieniany 2 razy.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 20:41

O 3xP pisałem wcześniej, nie chcę się powtarzać. Jak nie zrozumiecie, możecie uznać że jestem gupi :>
W ramach ciekawostki - wpiszcie w tym latarniku wyborczym wszędzie: "nie mam zdania". Wychodzi PiS.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 20:52

@Fred_juve - nie obraź się, ale Twój styl pisania jest mylący. Niewielu Cię o pełnoletniość podejrzewało, jak sądzę.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 20:55

Łukasz
no tu sie zgodzę na necie piszę poprostu byle jak :wink:


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 21:05

Fred_juve pisze:Juve Master a to niby czemu nie mam według ciebie 18 lat? :roll: widzę że głosujesz na swica,hmm siwiec się smiał z JP2?
Polskiej Partii Przyjaciół Piwa uff dobrze że już tej parti nie ma :-D podobno sam ibisz do niej należał
Nie no, jeżeli masz to najmocniej przepraszam. Po prostu Twoje posty nie sprawiają, a żebym myślał inaczej, bo rozmawiając z dużo młodszym kolegą z tego forum czuję że rozmawiam z osobą po 20-tce. Pozdro Juve Fanik. ;) Marek Siwiec klęknął przed ziemią kaliską, za prośbą prezydenta Kwaśniewskiego :). Ja sobie czasami klękam przed wejściem na parkiet koszykarski :> a niektórzy piłkarze przed wejściem na murawę. Czy klękanie jest/było zarezerwowanym gestem papieskim :>?


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 21:10

Zobacz wydatki rządu na różnego rodzaju <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w internecie znajdziesz tego sporo.
- 600 mln to przykład w jaki sposób jeden idiota szasta pieniędzmi podatnika dodaj jeszcze resztę tych ministerstw i oblicz ile pieniędzy marnują ci nieudacznicy.

-Że latali jak kretyni w lotach pasażerskich, żeby pokazać jak to oszczędzają i tylko się błaźnili. A potem samolotem rządowym Misiak i jego blondyna, Klich brał rządowy aby odwiedzić rodzinę itd. itp.

-Jest proste, tylko kto w tej zakichanej socjalistycznej i lewicującej Europie - Unii Europejskiej zdecyduje się na taki krok? Odpowiedz sobie sam! :wink:
Juve Master pisze: @Karowiew. Rozumiem, że przynależność do PZPR i klękanie na ziemii Kaliskiej to są `incydenty`, które podważają jego obecną pozycję w PE, ale cóż przeboleję.
Uwielbiam te teksty pod tytułem prawdopodobnie należał.. Nic mu nie udowodniono. Koniec kropka. Chcesz sporządzić listę osób będących dawniej w PZPR, a dzisiaj aktywnie się udzielających od lewa do prawa? Droga wolna, podziel się rezultatami, bo zapewniam że będą niebywale ciekawe :)

Radzę się zapoznać z opinią na jego temat w istotnych europejskich kręgach, a nie czytając/słuchając/oglądając jakieś za przeproszeniem pierdy :)
A tak z ciekawości kogo Ty poprzesz ? Może UPR :roll: :wink:
JUVE Master wybieramy jak mniemam naszych przedstawicieli, jeśli Twoim przedstawicielem ma być taki złom jak Siwiec, to cóż... wyżej Ciebie ceniłem :wink:.

W Europie Kaczyńscy mają złą opinię, a więc idąc Twoją drogą rozumowania są do niczego. Siwiec zaś musi być okej, bo koledzy z Brukseli wystawiają mu laurkę? Józef Beck wedle Francuzów był bebe, bo nie chciał ulec żądaniom Hitlera :wink:

Jest różnica między interesem europejskim, a interesem narodowym, choć faktycznie wedle GW tworzymy nowy lud zwany Europejczykami :lol:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2009, 21:12

Spoko:wink: no tak tylko że jemu chodziło bardziej o gest JP2 no ale nie ważne,nie każdy przecież musi uwielbiać JP2 :-D napewno nie popełnił przestępstwa :-D Pozdrawiam:)


ODPOWIEDZ