Serie A (35): Milan 1-1 Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 10:21

mecz 35 kolejki Serie A: Milan - Juventus

Czas:

2009-05-10 (niedziela)
godzina 20:30


O przeciwniku:

Rok założenia: 1899
Barwy: Czerwono-czarne
Przydomek: Rossoneri, Diavoli
Prezydent: Silvio Berlusconi
Trener: Carlo Ancelotti
strona internetowa


Ostatnie mecze

3 maja 2009

Catania Milan 0 : 2

26 kwietnia 2009

Milan Palermo 3 : 0

19 kwietnia 2009

Milan Torino 5 : 1


Aktualna sytuacja w tabeli:

2. Milan 70 pkt
3. Juventus 66 pkt

Najlepsi strzelcy drużyn:

15 Kaka (Milan)
…
12 Amauri (Juventus)


Przewidywane składy

JUVENTUS
Milan

Z pewnością zobaczymy całkiem inny Juventus niż w ostatnich meczach. Takie spotkanie do czegoś zobowiązuje, mecz jest prestiżowy i na pewno będzie zacięty. Wątpię byśmy się skompromitowali.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2009, 10:50 przez leniup, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 10:41

Oooo będzie ciężko. Typuje 1:1... i wylot Ranieriego :)


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 10:49

Bardzo ważny mecz dla nas. Myślę, że się zmotywujemy i nie zagramy padaki. Nie możemy tego przegrać, bo goni nas Viola i Genoa. Również obstawiam 1:1 i wakacje naszego jeszcze trenera. FLJ!


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 10:58

Mecz o wszystko. Nie chcę za dużo mówić, bo wszystko rozstrzygnie się na bosiku, ale wiem jedno: jeśli przegramy, Claudio powinien zachować resztki honoru i podać się do dymisji.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 11:00

Serce podpowiada,że wygramy,musimy :!: Patrząc oczywiście na formy oby dwóch drużyn,faworytem bez wątpienia jest Milan.
To co gramy ostatnio to jedna wielka padaka.Pamiętam jak parę miesięcy temu naśmiewaliśmy się z Milanu,że dziadki nie dają już rady,a teraz można by przytoczyć znane przysłowie:"Ten się śmieje,kto się śmieje ostatni".
Mecz o honor,prestiż i oczywiście walkę o wicemistrzostwo kraju.
Takie mecze wiadomo,że rządzą się własnymi prawami jak derby,więc nie stoimy na straconej pozycji.
Mam nadzieje,że zawodnicy wkońcu się zmobilizują,bo 6 spotkań bez zwycięstwa to bardzo dużo i wstyd jak na taki klub jak Juventus.
Nie wiem co o tym myśleć,wszystko się komplikuje.Warto wspomnieć,że jeżeli wygramy i inter wygra,to zapewnimy im mistrzostwo :roll:

Mimo to liczę na wygraną!
Forza Juve!


Pałlo3

Milanista
Milanista
Rejestracja: 19 kwietnia 2009
Posty: 181
Rejestracja: 19 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 11:02

Nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo Milanu. Brak Nedveda bedzie widoczny (back to 2003) :wink: , nie zagra Mellberg podstawowy zawodnik i tak beznadziejnej lini obrony Juve, a także Molinaro. Pewniacy w Juve na tą chwilę to chyba Iaqunta, Amauri i Sissoko, Del Piero bez formy i dawnego błysku, a Giovinco znów zaliczy sekundy (mozliwe ze Ranieri sam sobie przybije gwozdz do trumny). Ogólnie morale Juve jest strasznie niskie (cisniecie koszulką Nedveda o ziemie, fochy Buffona i Trezeguet'a). Nie wiem czy pomoze jakas mobilizacja. Nie pamietam kiedy ostatnio Juve znajdowalo sie w takim polozeniu i panowal tam taki balagan...

Milan moze przegrac ale tylko i wyłaczni z własnej winy, na własne zyczenie... Na szczescie nie zagra Kaładze przez ktorego przegralismy w Turynie (zawalil w dziecinny sposob dwie czy nawet trzy bramki, a pierwsze skrzypce w Juve graly takie wynalazki jak De Ceglie). Flamini, Ambrosini, Inzaghi, Kaka, Dida, Maldini, Zambro to zawodnicy ktorzy przyczynili sie do 7 zwyciestw w ostatnich 8 meczach...

To juz oficjalne, Kaka i Dida bedą w 100% gotowi na Juve.

liczę na taki skład -

Dida; Flamini,Maldini,Favalli,Zambrotta;Ambrosini,Pirlo,Seedorf;Kaka;Pato,SuperPippo.

Jak sie okazalo na koniec 4 banki rocznie dla Flaminiego nie zostaly wyrzucone w błoto. Chłopak odgrywa coraz wieksza role w zespole i bedziemy mieli z niego jeszcze duzo pociechy :) warto było przebic oferte Juve ;)

2-0 dla Milanu po bramkach Pippo i Seedorfa :)


FORZA MILAN!
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 11:02

Ostatni tak ważny mecz w tym jakże dziwnym dla nas sezonie. Milan jest na fali, fantastyczna seria zwycięstw, wraz z ekipą Mediolanu odrodził się nasz dobry znajomy - Pippo Inzaghi. Znając życie, będzie niezwykle groźny.

Mam nadzieje, że Ranieri zdaje sobie z tego sprawę, że to jeden z ostatnich meczy w Juventusie.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 12:24

Paolo#3 pisze:nie zagra Mellberg podstawowy zawodnik i tak beznadziejnej lini obrony Juve
Aha, nie wiedziałem :smile:
Paolo#3 pisze:Pewniacy w Juve na tą chwilę to chyba (...)Sissoko
Chyba, to Ty ogarnij twarz. Sissoko jest kontuzjowany, i to nie od wczoraj.

Ja liczę, że chłopaki się zepną jak na Inter i że będą 3 punkty.


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 12:48

utrzymuje wiarę w naszych zawodników, bo nawet trener swoją "zaskakującą" taktyką nie zburzy ambicji, tak jak wielu mówi, też mam nadzieję że to już jeden z ostatnich meczy gdzie na ławce jest Ranieri, bo było jasne założenie 2 miejsce i Coppa Italia, wyników nie ma, a jak pan Lipiński mówi jak drużyna stoi w miejscu tzn. nie ma progresu to tak naprawdę się cofa
Milan - Juve - > 1:2


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 12:48

Paolo#3 pisze:Brak Nedveda bedzie widoczny (back to 2003)
Brak Nedveda był widoczny również w ostatnim meczu Juventusu z Milanem, gdzie Pavel został zmieniony w 30 minucie. Mecz wygraliśmy 4:2.
Paolo#3 pisze:nie zagra Mellberg podstawowy zawodnik i tak beznadziejnej lini obrony Juve, a także Molinaro.
Zagra Chiellini, Legrottaglie i De Ceglie. Dramat.

Nie ma co się rozpisywać. Jesteśmy w trudnej sytuacji i musimy zrobić wszystko, aby utrzymać to 3 miejsce.

Dla Ranieriego to ostatnia szansa na poprawę swojego wizerunku dlatego liczę na coś ciekawszego niż zwykle. Jak po prawej stronie widzę nazwiska Marchionni i Grygera to wiem, że ciężko będzie o korzystny rezultat, ale wierzę, że coś na San Siro ugramy.

Forza Juve!


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 13:06

Mecz dla Juve będzie cholernie trudny i istotny. Jesteśmy bez formy, ale żeby zając deugie miejsce musimy zwyiciężyc w tym meczu a dopiero potem martwic się o następne mecze.
Od szcześciu meczy nie możemy wygrac, tracimy mase goli... Mam nadzieje, że to się zmieni po tym meczu. Liczę na to, piłkarze jakoś się zmobilizują, bo ostatnio o to ciężko.

Milan jest na pewno faworytem. Ostnio grają dojrzale i pewnie zdobywają 3pkt. dlatego będzie ciężko.
Szkoda( :prochno: ), że nie ma Molinaro. De Ceglie, bo zapewno on za niego zagra, jest o wiele słabszy w obronie niż Cristian, a z takim przeciwnikiem dobra obrona to podstawa.
Mam nadzieje, że jako nie zagra Nedved, to na boisko wybiegnie Giovinco. Ale nie zdziwiłbym się gdyby Ranieri ustawił na prawej boskiego Marco...

Mecz musimy wygrac, ale jak będzie to się okaże. Licze tylko na to, że piłkarze się nie ośmieszą i zdobędą chociaż jeden punkt...


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 13:23

Wszystko kiedyś się kończy, czuję że Juve odbije się od dna a Milan zakończy swoją dobrą passe. Stawiam na 1:2 lub remis. Nie przegramy :ok:

FORZA JUVE!!!

Ja tu widzę taką wyjściową 11:
---------Amauri -- Iaquinta---------
Giovinco--Zanetti--Tiago--Camoranesi
-De Ceglie-Chiellini-Legro--Zebina-


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 13:51

Nie wiem co mam myslec o tym meczu. z jednej strony chce wygranej, bo mecz z Milanem to zawsze cos specjalnego. Z drugiej strony zycze Ranieriemu z calego serca zeby sobie poszedl do tego Wolfsburga, druzyna na jego poziomie (i mam nadzieje na Spalletiego lub Gian Piero ;) ).

Nie bede typowal wyniku, bo w takim meczu wszystko sie moze zdarzyc.

A tak wogole, dlaczego Camor na lawie? (Powolujac sie na przewidywane sklady).


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 13:57

Kuzminski pisze:A tak wogole, dlaczego Camor na lawie? (Powolujac sie na przewidywane sklady).
Bo mamy (nadal) siwego na ławce i w jego mniemaniu Marco jest lepszy?

Dobrze, że chociaż Giovinco jest w podstawowej "11"... Ale z Ranierim to kto wie, czy w ogóle zagra.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 14:39

Paolo#3 pisze:Ogólnie morale Juve jest strasznie niskie (cisniecie koszulką Nedveda o ziemie, fochy Buffona i Trezeguet'a). Nie wiem czy pomoze jakas mobilizacja. Nie pamietam kiedy ostatnio Juve znajdowalo sie w takim polozeniu i panowal tam taki balagan...
Niestety ale masz rację. Boję się, że będzie powtórka z przedsezonowego sparingu. O ile mnie pamięć nie myli dostaliśmy wtedy solidne lanie, a Milan wchodził w naszą obronę jak w masło.
Ciekawi mnie skład w jakim wybiegnie Juve. Atak, pomoc i obrona. Nic pewnego. Rzeczywiście dawno nie było tak "zdrowej rywalizacji".
Liczę na super grę Amauriego i De Ceglie.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Zablokowany