Puchar UEFA 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2009, 07:31

Wczoraj odbyły się pierwsze mecze 1/4 finału Pucharu UEFA. Miałem okazję obejrzeć cały mecz Manchesteru City z Hamburgiem. Muszę przyznać, że Niemcy zrobili na mnie wrażenie. Podobał mi się zwłaszcza Piotr Trochowski który miał udział we wszystkich golach dla swojej drużyny. Zawsze wykonuje rzuty różne i świetnie umie dograć piłkę. Podobno Juve było nim zainteresowane. Wydaję mi się, że nadawałby się do gry w Serie A. Ale skoro prawie mamy już Diego...
Jeśli chodzi o Brazylijczyka to we wczorajszym meczu z Udinese, znów zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Zdobył dwa gole, przy czym drugi naprawdę niczego sobie. Ten piłkarz powoli wyrasta na największą gwiazdę obecnej edycji Pucharu UEFA. Bardzo prawdopodobne, że zaprowadzi Werder do finału, bo w Bundeslidze niestety nie walczą już o najwyższe cele.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2009, 14:50

Hamburg rzeczywiście zagrał bardzo dobre spotkanie, szczególnie Piotr Trochowski. Sądzę, że gdyby nie szybko stracona bramka grali by lepiej i więcej bramek by strzelili. Ładny mecz Schahtara, wygrany 2:0, lecz Lewandowski tylko 10. minut.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 maja 2009, 11:50

Dzięki czemu można dostać się do finału europejskiego pucharu - genialnie obmyślonej taktyce? piłkarzom z najwyższej półki ? być może, ale najprostszy sposób to... rzucić na murawę kulkę papieru!
Jakby ktoś nie kojarzyl o co chodziło, proszę włączyć:
i przewinąć do 1:13
materiał do przesłania Alessio Secco. Diego - 23 mln euro, jeden zeszyt - 50 eurocentów. Jest różnica? jest.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2009, 12:09

Miś Coccolino pisze:materiał do przesłania Alessio Secco. Diego - 23 mln euro, jeden zeszyt - 50 eurocentów. Jest różnica? jest.
Yea, zakładam klub piłkarski i idę do papierniczego budować jego potęgę :twisted:


Aske

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 kwietnia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 24 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2009, 14:56

Niezły motyw :D Taka papierowa wersja "DAJ KAMIENIA"


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2009, 17:48

Rzeczywiście z tą kulką papieru ładne jaja były :D Co do samego meczu, to jestem zadowolony, obfitował w bramki, ofensywne akcje i sytuacje strzelecki. Werder zasłużenie awansował i teraz zmierzy się z ekipą Mariusza Lewandowskiego w finale Pucharu UEFA. Finał może być wbrew pozorom całkiem ciekawy.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2009, 22:38

Szczerze mówiąc wczorajszy mecz niemieckich drużyn był zdecydowanie ciekawszy niż każde z czterech spotkań półfinałowych Ligi Mistrzów. Piękne bramki i gra w piłkę. Świetny występ Diego, w pierwszy meczu nie miał wiele do powiedzenia, ale wczoraj było imponująco. Szkoda, że nie zagra w finale. Oglądałem skrót spotkania drużyn wschodnich sąsiadów i w finale typuje raczej Werder. Będzie to na pewno ciekawe spotkanie ;]


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2009, 08:21

szczypek pisze:Oglądałem skrót spotkania drużyn wschodnich sąsiadów i w finale typuje raczej Werder.
Ja w finale obstawiam Szachtar. Za kartki pauzuje Diego, a to 50% wartości niemickiej drużyny. Pizza to dobry napastnik, ale Ozil do po mocy to za mało...
W ukraińskiej ekipie zaś Srna i Jadson mogą naprawdę nieźle namieszać.
Myślę że Szachtar wygra i - mimo całej sympatii do niesfornego Pizarro - tego im życzę.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 14:57

Mam nadzieję, że na tureckim Sukru Salacoglu odbędzie się nie gorsze show niż finał Champions League w roku 2005, który rozegrany został właśnie w Stambule. Szkoda, że Diego nie będzie grał. Jest to na pewno osłabienie ekipy z Bremy, ale uważam, że ucierpi na tym również cały przebieg finału.

Stawiam na Szachtar, głównie patrzę tutaj przez pryzmat naszego reprezentanta, Mariusza Lewandowskiego, który przecież spędził już w Doniecku prawie 9 lat. Puchar UEFA byłby miłym podsumowaniem na pewno udanej eskapady Lewego na wschód.


Obrazek
MarioG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 112
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 15:15

o ile nie przesiedzi calego meczu na lawie, na co sie zanosi, osobiscie malo mnie interesuje kto wygra, grunt zeby byl poprostu dobry emocjonujacy mecz


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 16:31

Jako, że chciałbym aby puchar podniósł jakiś polak to trzymam kciuki za Szachtar. Bardzo żałuje, że nie zagra Diego. Jak ktoś słusznie wyżej zauważył to nie tylko osłabienie niemieckiej drużyny ale i strata dla całego finału.
Obyśmy zobaczyli dobre widowisko.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 18:40

Ja również z całych sił ściskam kciuki z Szachtar Mariusza Lewandowskiego. Mało prawdopodobne jest, że wyjdzie on w pierwszym składzie na ten mecz, ale może chociaż w końcówce zagra. Wszyscy dzisiaj chyba liczą na dobre widowisko, wiele bramek i podbramkowych sytuacji. Czekamy do wieczora.


quentin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2008
Posty: 80
Rejestracja: 28 lipca 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 19:52

Jestem za Werderem. Tak naprawdę tylko ich lubię z Bundesligi. Szkoda tylko, że Diego nie zagra:( Ale i tak wkopią Szachtarowi.


De Celinaro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 maja 2009
Posty: 46
Rejestracja: 07 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 20:17

Jestem za Szachtarem w myśl zasady, że trzeba bić niemca.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 21:55

Z tego całego brazylijskiego towarzystwa w Szachtarze podoba mi się tylko Jadson. Reszta gra strasznie samolubnie. Niemniej jednak Wereder ma dużo mniejszy potencjał ofensywny. Sam Pizarro nic nie zrobi.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ