Liga Mistrzów 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:01

Oba kluby dzisiaj nie pokazały nic ciekawego, ale Barcelona wygrała niezasłużenie, 2 jedenastki dla Chelsea były jak w morde strzelił. No ale cóż jak się gra na czas (np. drogba) i chce się bronić wyniku zamiast pójść za ciosem to tak bywa. Finał Barca - ManU... Sezonowcy są zadowoleni :P chciałbym żeby te drużyny przegrały ale któraś niestety wygrać musi.


krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:01

Mecz dobry ale sedziowanie porazka... i jeszcze ta farciarska wygrana barcy... z dwojga zlego wole chelsea ale teraz to juz za pozno. Sedzia nadaje sie do tarcia chrzanu, razem z komentarzamia szpaka "bozian krikić"


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:02

Ten dwumecz przypominał trochę ubiegłoroczny półfinał, lecz wtedy Barcelonie szczęście nie dopisało. Jeśli Guardiola nie wymyśli jakiejś genialnej taktyki, to nie ma szans na sprostanie Manchesterowi.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:03

Po modzie na MU, teraz czas na Barce? :lol:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:03

zoff pisze:
Łukasz pisze:Ale jaja...
:shock:

Już było po meczu. Piłka lubi płatać figle...
Wygrał futbol!!
Futbol przegrał. Zabił go dziś sędzia i Guardiola. Piłka nożna nie polega na grze byle do przodu, bez taktyki, może się uda. Piłka nożna to taktyka. Catenaccio to jest prawdziwy futbol. Właśnie dlatego kiedyś pokochałem serie A. Miło było patrzeć, jak te przereklamowane gwiazdy z Anglii i Hiszpanii odbijają się od włoskich obrońców jak od muru, potem włosi sprytnie wpychali piłkę do bramki i wygrywali. Catenaccio większości kojarzy się z czymś złym. A tak na prawdę, żeby wykonać dobrze ten styl gry potrzeba na prawdę artystów, na boisku i przy linii bocznej.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:04

Myslalem ze Ballack zje sedziego :rotfl:
Brawo Barca :dance: <zadowolony> :ok:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
christopher

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2008
Posty: 2
Rejestracja: 10 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:05

raaaaaaany! jak ja nienawidzę barcelony;/;( fakt że jakby to juve grało to pewnie by wygrało:D taka zasada: hiszpanie z anglikami lepiej grają, anglicy z włochami, a włosi z hiszpanami.

A barca to obok realu, milanu, interu, liverpoolu znienawidzone prze zemnie kluby. bleeeeeeeeee :x


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:05

Lypsky, racja.

Aha, jeszcze jedna uwaga. Lampard jest po prostu ... chciałbym go w Juventusie.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Aske

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 kwietnia 2009
Posty: 47
Rejestracja: 24 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:05

kamilu_87 pisze:
Aske pisze:Sędzia w ogole nie wiedzial co robi, mnóstwo bledow w obie strony.
Ale uwazam, że Barça zasłużenie awansowała dalej. Teraz pisze to na chlodno, ale emocje byly mocarne...
A mecz to oglądałeś ? hahaha :rotfl:
Z czego morde cieszysz? Nie mam prawa tak uwazac? Ktos Cie tu atakuje? NIE. To daruj sobie szczeniackie odzywki rodem z onetu.
Moim zdaniem (mozna sie z nim nie zgadzac, ale nie zycze sobie plucia mi smiechem prosto w twarz) Barcelona w tym dwumeczu oraz ogólnie w tym sezonie bardziej zasluzyla sobie na awans niz CFC.
Tak, oglądałem ten mecz.
HAHAHAHAHAHA...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:05

Lypsky pisze:Po modzie na MU, teraz czas na Barce? :lol:
mówi człowiek, ktory ściskał kciuki za Chelsea.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:07

To były jaja.
1. czerwo dla Abidala. Za co? Za musnięcie Anelki, który cudownie zanurkował?
2. żółtko dla Alvesa. Za dotknięcie gracza Chelsea? Takich sytuacji sa tysiące w meczu.
3. 4 (słownie: cztery) nie odgwizdane karne dla Chelsea. Pieknie :D

Na szczęście padły 2 piekne bramki, troche to poprawiło jakośc meczu ;)

Nie wiem komu kibicowac w finale...


bianConrado

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 110
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:08

white_wolv pisze:
bianConrado pisze:Forum Juventusu ? Ostatnio ktoś mnie poprawiał ,więc ja zrobie to także ;) Miej szacunek ..Barsie , Barcelona , Chelsea ...
Widać od razu że nie lubisz Barcy ,ale to już nie nasza wina ;) Forum jest Juventusu jak najbardziej ale zobacz w jakim temacie piszesz .. Liga Mistrzów ! A dzisiaj był właśnie rozgrywany mecz LM .. Barca : Chelsea .. Nawet jakbym nie był po odpadnięciu Juve za Katalończykami ,to i tak z ich wygranej w tym meczu cieszyłbym się ,że pozbyli się Londyńczyków ,którzy przypominam Tobie pozbyli się NAS ...
peace. bravo:dance:
Proponuje zmienic napis ten napis po ang w avatarze bo widze ze ktoś Ci nieźle nawkrecal na temat tego co on znaczy.
Zmienić ? Heh .. Może i Ty jesteś tylko za jedną drużyną .. U mnie to jest tak :

JUVENTUS - kocham !
Barcelona - bardzo lubie ..

Nie ma juz Juve kibicuje Barcie , przy okazji Chelsea (bez obrazy ;<) nie trawie ,przez połowę historii tam królowały pieniądze a nie dobra gra.. a więc chyba Twój komentarz tutaj nie pasuje ! Nie będę ukrywał tego ,że się ciesze .. Wnioskuje ,że także byłeś za Chelsea choć może się mylę ,ale chciałbym zobaczyć jak Ty się cieszysz...
peace.
christopher pisze:raaaaaaany! jak ja nienawidzę barcelony;/;( fakt że jakby to juve grało to pewnie by wygrało:D taka zasada: hiszpanie z anglikami lepiej grają, anglicy z włochami, a włosi z hiszpanami.

A barca to obok realu, milanu, interu, liverpoolu znienawidzone prze zemnie kluby. bleeeeeeeeee :x
A co do tego komentarza .. To proszę następnym razem zostaw to dla siebie ,bo z tego co widze to obrażasz kilka klubów piłkarskich .. I nie odpuszczę poprawy : Barcelony , Juve , Barca , Realu , Interu , Milanu itd. ;) Proszę pamiętać na przyszłość..
Ostatnio zmieniony 06 maja 2009, 23:12 przez bianConrado, łącznie zmieniany 1 raz.


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" - Marcello Lippi

Obrazek
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:09

...
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2010, 16:25 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:10

Gruppo Brusco pisze:Sędziowanie we Włoszech jest słabe? To popatrzcie na dzisiejszy mecz.
Katalońskie złodzieje ze swoim kolegą drukarzem z Norwegii.
Zgadzam się w 100%. Najsłabszy sędzia jakiego widziałem w tej edycji. Barca nie pokazała nic. Ręka Piqueta jak BYK. Co na to Collina :?:


Obrazek
Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 23:11

stahoo pisze:Nie wiem komu kibicowac w finale...
np. nikomu ? :roll:


ODPOWIEDZ