Polityka

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2009, 20:27

Właśnie włączyłem TVP przed meczem, a tam pan prezenter zawiadamia, że z powodu tragedii w Kamieniu Pomorskim "Jedynka" nie nada jakiegoś rozrywkowego serialu "Faceci na topie" tylko "Sforę" :doh:.

Normalnie sam nie wiem jak to wszystko nazwać, cyrk, groteska, absurd? W taki sposób ma wyglądać "żałoba narodowa" według panów z TV? Czy oni taką wiadomością, aby nie obrażają rodzin ofiar? "Sfora" to niby nie rozrywka, tylko wysoka sztuka?


Obrazek
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2009, 20:33

Martinss pisze: Zgadzam się, jednak odpowiedz sobie na następujące pytanie:
-Czy wg Ciebie Prezydent powinien przejść obok tej sprawy obojętnie i wygłosić krótki komentarz dla prasy?
no napewno nie przeszedł obojętnie bo m.in. postanowił się dowiedzieć dlaczego Tusk jako pierwszy dowiedział się o tragedii (i przybył tam jako pierwszy) a Kaczyński dopiero po paru godzinach usłyszał o tym.
Dla mnie ta żałoba jest sztuczna i lekko naciągana no ale coś Kaczor musi robić by podnieść te słupki poparcia, które w tej chwili są dla niego bardzo nie korzystne.
@madmo - Tusk zjawił się tam ponieważ w tym czasie przebywał na pomorzu więc miał blisko by udać się na miejsce tragedii.

EDIT
ale większość jak nie wszystkie stacje zmieniły swoje programy - więc mnie to nie dziwi.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2009, 20:54

@gosciu_Muranista

Zamiana serialu komediowego na serial sensacyjny to taka wielka różnica?

Co do Kaczora, to za nim nie przepadam, bo to wstrętny socjalista :wink:, ale jest urzędującym prezydentem, więc należy się mu szacunek. Dlatego wkurza mnie jak niektóre media jeżdżą na nim jak na łysej kobyle, przy byle okazji albo urządzają cyrki z oddawaniem orderów.

Kaczyński nie miał wyboru, musiał tam pojechać, bo inaczej media pokazywałyby wrażliwego na ludzkie nieszczęście premiera i nieczułego prezydenta. Co nie zmienia faktu, że obaj byli tam całkowicie niepotrzebni.


Obrazek
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2009, 21:10

Dlatego wkurza mnie jak niektóre media jeżdżą na nim jak na łysej kobyle, przy byle okazji
Może irytować, ale wcale nie dziwić. Najbardziej poczytne/oglądane media w naszym kraju to zarazem najbardziej konformistyczne i populistyczne programy/dzienniki ;)

EDIT
A tak swoją drogą dziwne, że transmitują dzisiaj mecz :C


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2009, 21:39

no, ale mają czarne opaski :prochno:


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2009, 14:28

PO miłościwie nam rządząca wymyśliła bubel: http://fakty.interia.pl/polska/news/kom ... ii,1291859

Jako prawdziwi "liberałowie" oczywiście PODWYŻSZAJĄ podatki, nawiasem mówiąc nie po raz pierwszy: http://podatki.wp.pl/kat,8791,title,Wla ... caid=17dde

Błazen PO, który pasożytuje na pomówieniach i głupocie ludzkiej, sam okazuje się być podejrzanym: http://www.pardon.pl/artykul/8410/palik ... _czerwonym

http://wiadomosci.onet.pl/1953345,11,item.html

No i na koniec Stefan "Kogo tu jeszcze opluć" Niesiołowski nazywa Andrzeja Gwiazdę paranoikiem: http://www.pardon.pl/artykul/8404/to_ta ... szkodnikow

Edit: Słynne jedno okienko przy rejestracji firmy okazało się bublem i jest jeszcze bardziej uciążliwe dla przedsiębiorców co przyznaje nawet GW: http://wyborcza.pl/1,75478,6507580,Figa ... enka_.html

Pan Szejnfeld z PO mówi zatem o jednym okienku rozszerzonym : Dlatego pomyślimy o tzw. jednym okienku rozszerzonym, żeby przedsiębiorcy nie biegali do innych urzędów.

Ale to nie koniec POmowych okienek, ponieważ w 2011 otworzy się zerowe okienko: Życie przedsiębiorcy na pewno się odmieni od roku 2011. Wtedy uruchomimy "zerowe okienko". Firmę będzie można rejestrować przez internet. Trwają pracę nad tym projektem.

Po jednym okienku, jedno okienko rozszerzone potem zerowe okienko, na końcu defenestracja :lol:

Oto rządząca partyjka - ŻENADA
:lol:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2009, 18:28

J. Palikot pije wódkę na ulicy – "straszna jest praca u prezydenta"
http://wiadomosci.onet.pl/1954966,11,item.html

I po co tyle kasy wydają państwowe Instytucje na alkohol :?:
Zamiast robić przepijają naszą kasę za podatki na alkohol :!:
Znów potrzeba było publicznej wypowiedzi Palikota o Kaczyńskich.
Janusz więcej takich akcji :!: Niech prawda wyjdzie na światło dzienne.


Obrazek
Obrazek
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2009, 20:35

Już bardziej się ten kolo nie zbłaźni. Po wibratorze i "jestem gejem" wyczerpał mu się pomysł na emploi błazna. Że też takie "nic" reprezentuje naród w sejmie.

Radzę rzucić okiem na komentarz co do afery z wpłacaniem nielegalnych pieniędzy: "W tej kwesti wydaje mi się najciekawsze i najważniejsze z punktu widzenia naszej ojczyzny to co zmajstrował Dariusz Piątek! (…) Ja jestem w szoku! Dziwię się Panu! Doprawdy to czy Łątka umie się wytłumaczyć jest niczym wobec intrygi Piątka! Niech Pan myśli o Polsce a nie tylko o tym aby mi przypiepszyć! Ludzie typu Piątek to samoobrona, to mały Andrzej Lepper, czy nie to jest głównym problemem naszej ojczyzny?” odpisał na moje pytania Palikot (pisownia oryginalna).

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /217797839

Brak znajomości zasad ortografii, gramatyki i stylu :lol:

A te pomówienia względem Kaczyńskich jako żywo przypominają metody Służby Bezpieczeństwa. Zniszczyć kogoś za wszelką cenę, pomówieniem, oszczerstwem, tylko żeby móc niszczyć. No, ale PO to w końcu POlityka miłości :lol:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2009, 09:25

figc1898 pisze:J. Palikot pije wódkę na ulicy – "straszna jest praca u prezydenta"
http://wiadomosci.onet.pl/1954966,11,item.html

I po co tyle kasy wydają państwowe Instytucje na alkohol :?:
Zamiast robić przepijają naszą kasę za podatki na alkohol :!:
Znów potrzeba było publicznej wypowiedzi Palikota o Kaczyńskich.
Janusz więcej takich akcji :!: Niech prawda wyjdzie na światło dzienne.
A tu ile nasz rząd wydaje na alkohol:
http://www.pardon.pl/artykul/8452/rzad_ ... 00_tysiecy

Kancelaria Premiera Tuska wydała 70 tysięcy złotych

MSWiA wydała prawie 100 tysięcy złotych w zeszłym roku, 104 tysiące do wydania w tym

Kaczyński wydał 3.000 złotych

O tym błazen PO zapomniał wspomnieć :lol:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2009, 23:51

To ja trochę internacjonalistycznie. Za wielką wodą w USA wybierali ostatnio swoją miss, a co to ma wspólnego z polityką? Otóż ma, okazało się, że żadna kobieta w USA nie ma szans na zostanie miss kraju, jeżeli nie reprezentuje politycznie poprawnych poglądów.
Rzeczpospolita pisze:Miss Kalifornii Carrie Prejean, murowana kandydatka do tytułu, miała odpowiedzieć na pytanie znanego homoseksualisty Pereza Hiltona. Zapytał ją, czy amerykańskie stany powinny, jej zdaniem, zalegalizować małżeństwa osób tej samej płci.

Ku zaskoczeniu Hiltona 21-letnia kandydatka na Miss Ameryka odpowiedziała, że wierzy w małżeństwo będące związkiem kobiety i mężczyzny. – Tak zostałam wychowana. Taki pogląd panuje w moim kraju i w mojej rodzinie – powiedziała, wywołując grymas niezadowolenia na twarzy rozmówcy.

Perez Hilton, który był jednym z jurorów, zablokował kandydaturę kalifornijskiej piękności.

Źródło
Przy okazji wyszło na jaw, że gejowi na sucho ujdzie wszystko, oto dalszy fragment:
Rzeczpospolita pisze:Kilka godzin później w swoim blogu Perez Hilton otwarcie przyznał, że pogrążyła ją „niepoprawna odpowiedź”. Przy okazji nazwał ją głupią suką i napisał, że gdyby mimo wszystko została wybrana, wskoczyłby na scenę i zerwał jej z głowy koronę. (...)

Najgorsze jest to, że chociaż Hilton powiedział o tej dziewczynie &#8222;głupia <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>&#8221;, uszło mu to na sucho. Cały dzień udziela dziś wywiadów. Ale gdyby ktoś powiedział o nim &#8222;głupia <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>&#8221;, byłby skończony. Nikt nie chciałby z nim rozmawiać.
Prosty wniosek jaki z tego wypływa jest taki, że bycie gejem daje szczególne prawa m. in. do bezkarnego obrażania kogo się podoba.

Myślę, że warto o tym pamiętać, bo u nas też już jest pełno organizacji typu "Kampania przeciw homofobii" i osobników pokroju Roberta Biedronia.

Nawiasem mówiąc, czy nie wydaje się Wam dziwne, że w konkursie na najpiękniejszą kobietę wyboru dokonuje gej? To tak jakby w konkursie na najlepsze wino, w jury zasiadał abstynent.

I na koniec wypowiedź Carrie Prejean:
Wiem, że kosztowało mnie to koronę. Powiedziałam jednak to, w co wierzę i co jest prawdziwe. Wpojono mi, żeby nigdy nie iść na kompromis z własnymi przekonaniami

Myślę, że to pytanie było testem, któremu poddał mnie Bóg. To był test mojego charakteru i mojej wiary. Czuję się jak prawdziwa zwyciężczyni.
Wielkie brawa dla Miss Kalifornii za odwagę publicznego wypowiadania swojego zdania bez względu na konsekwencje, o tym co jest normalne, a co jest dewiacją :bravo: :bravo: :bravo: .


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 13:08

Kolejny kwiatek:
Z chęcią zaprzeczyłbym, że jestem gejem, bo przecież jestem hetero jednak poprzez samo zaprzeczanie sugerowałbym, że bycie gejem to coś złego i wstydliwego, a tak nie myślę.
Hugh Jackmann :lol: .

Jakbyście pomogli mi uzbierać więcej podobnych kwiatków, jak z Jackmanem, czy wcześniej Carrie Prejean byłbym wdzięczny. Zbieram materiały, by pokazać niektorym osobom, do czego doprowadziła poprawność polityczna i wszechrozbujana tolerancja.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 14:16

Zgodnie z prośbą Misia_Coccolino, najpierw będzie śmiesznie, potem już raczej strasznie, a więc zaczynamy:

[quote=""Dziennik""]Niebawem w ręce twojego dziecka może wpaść brytyjska bajka o trzech pingwinach. Dwa z nich to tatusie-geje. Trzeci to ich syn. Kontrowersyjną książkę "And Tango Makes Three" chce wydać w Polsce gejowskie stowarzyszenie - donosi "Polska". Bajkę pilotażowo wprowadził do szkół rząd Wielkiej Brytanii. Natychmiast skrytykowali to przeciwnicy małżeństw homoseksualnych.

Autorzy bajki "And Tango Makes Three" zarzekają się, że opisali historię opartą na faktach. Książka opowiada o dwóch pingwinach - gejach z nowojorskiego zoo, które przez sześć lat tworzyły parę i wspólnie wychowały młode.

Teraz przygody Rico, Silo i Tango mają poznać również polskie dzieci, ponieważ bajkę zamierza wydać Kampania Przeciw Homofobii - pisze "Polska". "Już nawiązaliśmy kontakt z amerykańskim wydawnictwem, do którego należą prawa autorskie" - przyznaje Robert Biedroń, szef KPH.

Źródło[/quote]

Mieliśmy już "Star Wars", nadszedł zatem czas na "Gay Wars", otóż panowie Robert Biedroń i Szymon Niemiec pokłócili się o to, który z nich jest Naczelnym Gejem Polski:

[quote=""Dziennik""]Aktywiści gejowscy Robert Biedroń i Szymon Niemiec wzięli się za łby. Niemiec oskarża Biedronia, że ten nic innego nie robi, tylko bryluje w mediach, by łatwiej wyciągać unijne pieniądze na swoją organizację. Biedroń z kolei powiedział, że Niemiec jest dziwny, bo założył sobie własny kościół. Oskarżył też zwolenników Niemca o ataki i zapowiedział proces.

Źródło[/quote]

Pan Biedroń przeszedł od słów do czynów:

[quote=""Dziennik""]To pierwsza taka sprawa na świecie. Polscy geje są tak skłóceni, że idą do sądu. Kampania Przeciw Homofobii Roberta Biedronia pozwała portal gaylife.pl. Za co? Redaktorzy portalu oskarżyli Biedronia m.in. o "bierność i arogancję", a jego organizację o wyciąganie pieniędzy z Unii.

Źródło[/quote]

Było śmiesznie, teraz będzie strasznie:

[quote=""Dziennik""]Zaledwie kilka tygodni po tym, gdy trybunał w Strasburgu uznał, że zakaz adopcji dzieci przez homoseksualistów stanowi naruszenie ich praw, po raz pierwszy mamy przykład dyskryminacji w drugą stronę. Brytyjski urząd adopcyjny odmówił przyznania praw do opieki nad dzieckiem doświadczonemu małżeństwu. Oboje - zdeklarowani chrześcijanie - zostali zdyskwalifikowani za nietolerancyjny stosunek wobec homoseksualizmu.

Eunice i Owena Johnsów zapytano o stosunek wobec mniejszości seksualnych. Odpowiedzieli, że są członkami Kościoła zielonoświątkowego i że homoseksualizm jest nie do pogodzenia z ich wiarą. "Nie jesteśmy homofobami" - przekonywali - ale nie będziemy uczyć dziecka, że to coś dobrego".

Otrzymali odmowę. Dla urzędników nie miało znaczenia, że państwo Johns zajmowali się dotychczas niemal 20 sierotami i wychowali czworo własnych dzieci.

Pracownicy socjalni powołują się na ustawodawstwo antydyskryminacyjne, tzw. Equality Act z kwietnia ub.r., który zakazuje dyskryminacji z powodu orientacji seksualnej.

Źródło[/quote]

I jeszcze straszniej:

[quote=""Dziennik""]Hiszpański sędzia został ukarany za świadomie wstrzymywanie procesu adopcyjnego dziecka przez lesbijską parę. Stracił prawo wykonywania zawodu przez dwa lata. Fernando Ferrin Calamita za "jawną homofobię", jak orzekł sąd w Murcii, musi też zapłacić kobietom 6 tysięcy euro zadośćuczynienia.

Źródło[/quote]

Przygotowania do indoktrynacji od najmłodszych lat:

[quote=""Dziennik""]Kampania Przeciw Homofobii składa wniosek o unijną dotację, by zorganizować szkolenia i warsztaty dla nauczycieli - ustalił DZIENNIK. "To szalenie istotne, żeby uczyć tolerancji, podejścia do takich zagadnień jak orientacja seksualna" - przekonuje szefowa KPH Marta Abramowicz.

Źródło[/quote]

Wiadomo, że czym skrópka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci:

[quote=""Dziennik""]Co robi książę, gdy nie podoba mu się żadna królewna? W bajce, którą opolscy studenci pokażą dzieciom z podstawówek, piękny książę wybierze... królewicza. To pomysł jednej z nauczycielek z Kędzierzyna-Koźle, która wykorzystała holenderskie opowiadanie "Król i król".

Źródło[/quote]

To jest "postęp" proszę Szanownego Państwa, europejskość i otwartość.
Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje.

Nicolas Gomez Davila
Ostatnio zmieniony 02 maja 2009, 14:23 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 14:23

...
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2010, 16:24 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 19:35

No to z pewnością wielbicieli PO ucieszy. Kiedy matka Kaczyńskich jest w szpitalu, a synowie porzucili swe obowiązki, palikot kpi sobie w swoim prostackim stylu z prezydenta. Już niżej spaść nie można było. Gratuluje rządzącej partii dozy niesmaku :ok:

http://www.pardon.pl/artykul/8539/impre ... aliglupota


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2009, 20:16

Obejrzałem sobie dzisiaj "Fakty" w tvn, a co tam, czasem trzeba podłączyć się do Matriksa :wink:. Cóż zatem było wiadomością dnia dla najobiektywniejszej z obiektywnych stacji telewizyjnych? Wizyta Lecha Wałęsy na kongresie Libertas w Rzymie.

Obecność pana Lecha Wałęsy na tym kongresie została odebrana jako zdecydowana faux pas przez jego dotychczasowych apologetów, gotowych bronić go jak niepodległości przed "inkwizytorami" z IPN. Co ja zresztą mówię, to nie faux pas to herezja, bo przecież Libertas śmie twierdzić, że UE nie jest najwspanialszą, najcudowniejszą i najdoskonalszą instytucją jaką człowiek kiedykolwiek wymyślił.

Trzeba było zatem, jakoś naszego byłego prezydenta wytłumaczyć, żeby broń Boże, ktoś nie pomyślał, że Lech Wałęsa popiera tych heretyków, którzy są tak bezczelni, że domagają się referendum w sprawie uchwalenia Traktatu Lizbońskiego. Najzabawniejsze jest to, że w rolę tłumaczącego wcielił się między innymi były partyjny aparatczyk Jerzy Szmajdziński.

Ciekawe były też wypowiedzi państwa prezenterów, pani Anity Werner i pana, którego nazwiska niestety nie zapamiętałem. Otóż powiedzieli oni, że (cytat z pamięci): "Libertas to antyunijna partia, która nie chce konstytucji dla Europy". Zaiste ciekawa definicja.

Przypomnijmy, że Traktat Lizboński został odrzucony w referendach we Francji, Holandii i Irlandii. W dwóch pierwszych państwach, rządy były uprzejme przepchnąć ten bubel przez parlament wbrew woli swoich wyborców. W Irlandii natomiast UE zamierza wymuszać przeprowadzanie referendów, aż do skutku, czyli podjęcia "poprawnej" decyzji. Traktat utknął także w Niemczech, gdzie jest badana jego zgodność z konstytucją oraz w Czechach, gdzie rządzi "straszny" Wacław Klaus. Niewiele już chyba brakuje, żeby euroentuzjaści zaczęli nim straszyć swoje dzieci. W Wielkiej Brytanii lewicowy premier Gordon Brown obiecał przeprowadzić referendum, jednak jego słowo okazało się być niewiele wartym. Lider konserwatystów David Cameron obiecuje, że referendum będzie jeżeli konserwatyści wygrają wybory. Ciekawe zatem jakie wygibasy będzie musiał wykonać Gordon Brown, żeby zdążyć z ratyfikacją przed wyborami?

Ciekawe, że żądanie respektowania demokratycznie podjętej decyzji, bo co jest bardziej demokratycznego od referendum, zostało uznane przez dziennikarzy tvn za "antyunijne"? To w UE jest ta osławiona demokracja, czy nie? W podsumowaniu tego reportażu inny dziennikarz tvn stwierdził, że Libertas ma wolność tylko w nazwie. Ja się w takim razie zastanawiam, gdzie ma wolność UE? Odpowiedź można chyba znaleźć gdzieś poniżej pleców.

BTW, Norwegowie już chyba trzy razy w referendum kazali wypchać się swojemu rządowi, kiedy ten chciał wejść do UE, podobnie Szwajcarzy. Cóż za despekt, ciekawe jak długo UE będzie jeszcze tolerować te bzdurne referenda, przecież eurokraci zawsze wiedzą lepiej co najlepsze dla innych ludzi.

Na koniec rodzynek, wypowiedź szefa frakcji socjalistycznej w europarlamecnie:
Martin Schultz: Ganley bez wątpienia stanowi zagrożenie. Także dlatego, że propaguje fałszywą demokrację, czyli taką, która nie istnieje.

Źródło
Właściwie trudno się nie zgodzić, obywatele w referendum mówią Traktatowi Lizbońskiemu "nie", parlamentarzyści mówią "tak". Declan Ganley chce referendum w każdym państwie, czyli propaguje demokrację, która w Unii Europejskiej nie istnieje. Pytanie tylko czyja wizja demokracji jest tak naprawdę fałszywa?


Obrazek
ODPOWIEDZ