Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 listopada 2008, 00:19

A są tu jacyś fani Californication ? Jak dla mnie ten serial to rewelacja. Szybki, krótki i intensywny ;-) I co ciekawe, co jest rzadkością teraz 2 sezon wcale nie jest słabszy. Ja bym powiedział nawet, że lepszy ;-) Duchovny rewelacyjnie gra Hanka Moody'ego.

W sumie wszystkie dotychczasowe 21 odcinków obejrzałem 1 dnia. Aż żal, że odcinek trwa tylko 25 minut, mam nadzieję że parę serii jeszcze wypuszczą ...


Ouaresma, Benzema, Van Der Vaart i Huntelaar - takie rzeczy tylko w FM-ie !

Marnotta gdzie te transfery ? Delneri gdzie ta piękna gra ?

Moggi wróć !!! Lato 2011 już niedługo !!!
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2009, 08:39

Po dłuższej przerwie w tym temacie, jest wreszcie o czym napisać. Sezon serialowy w pełni więc pojawia się masa nowych produkcji godnych ( mniej lub bardziej ) uwagi.

Więc po kolei :

- Dollhouse - według mnie serial słaby. Zbyt "kosmiczny", nawet w kontekście Losta. Ciągłe wymazywanie pamięci i wstawianie nowych wspomnień w czymś a'la "wypożyczalnia kobiet". Nie dla mnie.

- The United States of Tara - nowa produkcja stacji Showtime. Wystarczy powiedzieć, że pilot serialu obejrzało więcej osób niż piloty Dextera czy Californication. Serial opowiada o matce dwójki dzieci, która posiada osobowość mnogą i po odstawieniu swoich lekarstw, wszystkie jej osobowości dochodzą do głosu. Według mnie serial kapitalny, pełen humoru do polecenia każdemu.

- Lie to Me - serial opowiadający o kilku osobach, w prywatnej firmie, które znają się na wykrywaniu kłamstw. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że to co się czasem w tym serialu dzieje jest trochę przesadzone, ale uważam że warto na niego zwrócić uwagę. Świetnie w główną rolę wcielił się Tim Roth.

- Castle - jest dramatem opowiadającym o sławnym pisarzu powieści kryminalnych i horrorów, który pomaga nowojorskiej policji w rozwiązywaniu wielu interesujących zbrodni. Co prawda wyszły do tej pory 2 odcinki tego serialu, ale zapowiada się interesująco.

- The Mentalist - na koniec serial, który zainteresował mnie najbardziej. Opowiada o mężczyźnie, który kiedyś podszywał się pod medium, a teraz pomaga policji rozwiązywać różne sprawy, korzystając ze swoich umiejętności obserwacji. Świetna rola Simona Bakera, świetne wyniki oglądalności - zdecydowanie najlepszy debiut sezonu.

Pozostaje jeszcze czekać na parę nowych produkcji, takich jak Cupid czy Harpers Island. Szczególnie ta druga zapowiada się interesująco.

Ufff, to by było na tyle :prochno:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2009, 08:56

to LOSTa rzuciłeś ?


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2009, 08:59

Miś Coccolino pisze:to LOSTa rzuciłeś ?
W żadnym wypadku. Lost wciąż mnie kręci i pozostanę przy nim do końca. Aczkolwiek horyzonty trzeba poszerzać, stąd moje zainteresowanie innymi serialami :wink:


mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 24 marca 2009, 17:13

tylko Californication!! serial jest kozacki. fenomenalny. a dla fanów gra;]

http://www.sho.com/site/californication/hanker.do


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 24 marca 2009, 17:56

Posiadam serial Dirt.
Oglądał może ktoś już go?
Warto oglądać? O czym opowiada?

Za sugestie byłbym bardzo wdzięczny.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 marca 2009, 18:40

Też niedawno zacząłem oglądać serial Californication, nawet ściągłem parę starszych odcinków, by zacząć wszystko od początku. Wciągnęli mnie też "Zagubieni", ale wraz z kolejnymi odcinkami zaczęła się robić za bardzo "bajka".


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2009, 19:36

mozecie mi powiedziec czy sa jakies nowe odcinki Heroes po tym jak Natan Petrelli wsiadl do tej limuzyny prezydenta? bo sie na tym odcinku zawiesilem a nie pamietam jaki to byl nr odcinka itd, bo dawno to bylo.. dzieki za pomoc


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2009, 20:33

CzarnyZkultury pisze:mozecie mi powiedziec czy sa jakies nowe odcinki Heroes po tym jak Natan Petrelli wsiadl do tej limuzyny prezydenta? bo sie na tym odcinku zawiesilem a nie pamietam jaki to byl nr odcinka itd, bo dawno to bylo.. dzieki za pomoc
Chyba 13? Bynajmniej zakończyła się cześć 3 sezonu w tamtej chwili. Obecnie wyszły 23 odcinki trzeciego sezonu.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2009, 10:45

A propos seriali: czy tylko mi Wilson z House'a przypomina Tomka Lipińskiego?
:D

@Niasty - No akurat nie o tyn Lipińskim myślałem
:wink:

O tym - po uszłyszeniu "Brygady Krzyzys" - staram się myśleć jak najmniej.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2009, 11:40 przez Łukasz, łącznie zmieniany 2 razy.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2009, 11:30

Obrazek Obrazek
Nooo, jakby się uprzeć... :prochno:

edit
Aaa... ten 'Juventusowy" Lipiński :wink:


Obrazek
Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2009, 14:40

Lost powraca do TVP!

Od wczoraj można na TVP oglądać poczynania zagubionych w trzeciej serii Lost. Jak że trzeciej serii nie widziałem zasiadłem przez telewizorem i mnie bardzo dwa pierwsze odcinki pochłonęły. I uważam że kolejne serie to strata czasu (tam te oglądałem)


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2009, 22:15

Ostatnimi czasy, zacząłem oglądać na POLSACIE "Miodowe lata" i zawsze myślałem jak kiedyś to szło w telewizji, że to beznadziejny serial, ale raz udało mi się jeden oglądnąć i uważam, że jest to zaraz po "Kiepskich" najlepszy polski serial komediowy. Dlatego polecam, jeśli chce ktoś oglądnąć stronkę : http://www.miodowelata.up.pl . Jest na niej każdy odcinek tego serialu. Jeśli ktoś nie jest przekonany to polecam na początek oglądnąć takie odcinki jak: "Rodzina patologiczna", "Nowy hymn", "Smak wolności" czy "List miłosny". Polecam od 1 do 5 serii. Ostatnie dwie serie są, całkiem inne i dużo gorsze.


Obrazek
Szad119

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 czerwca 2009
Posty: 51
Rejestracja: 30 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2009, 11:39

mariantsw1 pisze:Ostatnimi czasy, zacząłem oglądać na POLSACIE "Miodowe lata" i zawsze myślałem jak kiedyś to szło w telewizji, że to beznadziejny serial, ale raz udało mi się jeden oglądnąć i uważam, że jest to zaraz po "Kiepskich" najlepszy polski serial komediowy. Dlatego polecam, jeśli chce ktoś oglądnąć stronkę : http://www.miodowelata.up.pl . Jest na niej każdy odcinek tego serialu. Jeśli ktoś nie jest przekonany to polecam na początek oglądnąć takie odcinki jak: "Rodzina patologiczna", "Nowy hymn", "Smak wolności" czy "List miłosny". Polecam od 1 do 5 serii. Ostatnie dwie serie są, całkiem inne i dużo gorsze.
Rzeczywiście,zaraz po "Kiepskich" najlepszy polski serial komediowy :) Oglądam gol za każdym razem,gdy tylko puszczają go od nowa. Niemalże wszystkie odcinki znam na pamięć. Pierwsze serie zdecydowanie najlepsze z uwagi na "starą" Alinę :smile: Do najlepszych odcinków należałoby także dołączyć "Tadzio Krawczyk,Karol Norek",czy coś w ten deseń :think: :P Ostatnie dwie serie to "całkiem nowe lata miodowe", gdzie nie licząc nielicznych śmiesznych momentów z szambiarką zdecydowanie nie dorównują poprzednim :( Polecam wszystkim :!:
Nie mogę nie wspomnieć o serialu "Przyjaciele",który od jakiegoś czasu znów leci na TeWuEnie :prochno: Jak dla mnie najlepszy serial wszechczasów :!: :D


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2009, 17:02

"Miodowe lata" to rzeczywiście bardzo fajny serial, mnie jednak jeszcze bardziej śmieszy serial "Mamuśki". A tak się właśnie składa że Polsat rozpoczął emisje tego serialu na nowo. Dzisiaj można było zobaczyć 3 i 4 odcinek.


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
ODPOWIEDZ