Pytania male i mniej znaczace (inne tematy)

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 marca 2009, 09:42

nic innego mi nie przychodzi do głowy jak tylko znaleźć sobie jakąś dorywczą pracę na weekend

szukaj w necie, kup jakąś gazetkę z ogłoszeniami, patrz na tablicach ogłoszeń - często zdarzają sie takie oferty dla mlodych ludzi chcących sobie dorobić

powodzenia :)


Obrazek
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2009, 14:14

Idź do urzędu gdzie masz zrobić wpłatę, weź ze sobą legitymacje dla potwierdzenia że się uczysz i weź pismo z prośbą rozłożenia mandatu na razy z tytułu braku dochodów. Nie wiem dokłądnie jak to działa, bo nigdy tak nie robiem ale słyszałem że tak się da zrobić. Poszukaj sobie o tym w google, albo idź do urzędu się po prostu dopytać.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 marca 2009, 14:57

bolec_juve pisze:No przychodzi czas że ja msuze zadac pytanie tutaj.JEst to pytanie z serii "nikogo to nie obchodzi ale może jednak?" ( :) ) CHodzi o to że dostałem mandat i musze zaplacic do 7 dni kwote ok.100 złociszy... ze wzgledu na to ze jestem jescze uczniem i nie mam dochodów ani nic w tym rodzaju,nie licząc tez pomocy rodziców chcialbym spytac szanownych państwa,braci i siosrty Juve (tutaj jescze sie troszke przypucuje :-D ), szanowanych obywateli, miłych ludzi, pomocnych bliźnich...czy znacie jakis sposob na zarobienie jakichkolwiek pieniędzy w 7 dni (i zeby bylo jasne odpowiedzi typu "zarabiaj na ulicy","ukradni z banku" czy inne tempe mnie nie zadowolą)(i jeśli chodzi o jakies ulotki to jestem ze Świdnicy i juz nieraz pytalem w różncyh miejscach i ni ma)Prosze o pomoc :pray: :pray:


Spokojnie możesz zapłacić do 5 miesięcy, nawet więcej niż 5 miechy. Do póki nie pójdzie to do skarbówki, a tam ludzie też są zamulenie, w Polsce nikomu się nie chce pracować, wiec za nim te baby się wezmą za to trochę czasu minie. 100zł pewnie za picie piwka w miejscu publicznym heh pełno miałem takich mandatów. I zawsze przychodziło coś do pół roku trza było zapłacić 5 zeta więcej. Może masz coś w domu starego nie potrzebnego to sprzedaj, trochę do zbieraj od brata siostry mamy taty babci dziadka, powiedz, że masz jakąś wycieczkę, za dwa tygodnie, że idziesz z koleżanka do pizzeri, kina itd i powinieneś spokojnie u zbierać ta 100 w 2 miechy, a do tego czasu możesz być spokojny. Chyba, że nie masz takich możliwości to trza było myśleć wcześniej i nie przyjmować mandatu.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 marca 2009, 15:28

Czy ktoś wie ile można maksymalnie wyciągnąć za roznoszenie ulotek na miesiąc, dajmy na to w Warszawie?


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2009, 16:24

Czy ktos wie na jakich zasadach będą się odbywały tegoroczne eliminacje do LM? Bo podobno się mocno zmieniają, np. tylko 4. drużyna Serie A musi brnąć przez eliminacje. Prosiłbym o więcej szczegółów.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 marca 2009, 16:49

olecki1 pisze:Czy ktoś wie ile można maksymalnie wyciągnąć za roznoszenie ulotek na miesiąc, dajmy na to w Warszawie?
to pewnie zależy od tempa, jak będzie Ci to szlo bo zazwyczaj od ilości rozniesionych ulotek płacą

http://www.infopraca.pl/praca/roznosici ... wa/1337113

tutaj np piszą ze na miesiac około 1500 i co ciekawe praca w Juwentusie :D
Miś Coccolino pisze:Czy ktos wie na jakich zasadach będą się odbywały tegoroczne eliminacje do LM? Bo podobno się mocno zmieniają, np. tylko 4. drużyna Serie A musi brnąć przez eliminacje. Prosiłbym o więcej szczegółów.
tutaj są opisane zmiany

http://www.uefa.com/uefa/keytopics/kind ... 30602.html

http://soccerlens.com/champions-league- ... nges/4379/


Obrazek
zlypasterz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2007
Posty: 40
Rejestracja: 29 maja 2007

Nieprzeczytany post 12 marca 2009, 17:35

oliver pisze:
bolec_juve pisze:No przychodzi czas że ja msuze zadac pytanie tutaj.JEst to pytanie z serii "nikogo to nie obchodzi ale może jednak?" ( :) ) CHodzi o to że dostałem mandat i musze zaplacic do 7 dni kwote ok.100 złociszy... ze wzgledu na to ze jestem jescze uczniem i nie mam dochodów ani nic w tym rodzaju,nie licząc tez pomocy rodziców chcialbym spytac szanownych państwa,braci i siosrty Juve (tutaj jescze sie troszke przypucuje :-D ), szanowanych obywateli, miłych ludzi, pomocnych bliźnich...czy znacie jakis sposob na zarobienie jakichkolwiek pieniędzy w 7 dni (i zeby bylo jasne odpowiedzi typu "zarabiaj na ulicy","ukradni z banku" czy inne tempe mnie nie zadowolą)(i jeśli chodzi o jakies ulotki to jestem ze Świdnicy i juz nieraz pytalem w różncyh miejscach i ni ma)Prosze o pomoc :pray: :pray:


Spokojnie możesz zapłacić do 5 miesięcy, nawet więcej niż 5 miechy. Do póki nie pójdzie to do skarbówki, a tam ludzie też są zamulenie, w Polsce nikomu się nie chce pracować, wiec za nim te baby się wezmą za to trochę czasu minie. 100zł pewnie za picie piwka w miejscu publicznym heh pełno miałem takich mandatów. I zawsze przychodziło coś do pół roku trza było zapłacić 5 zeta więcej. Może masz coś w domu starego nie potrzebnego to sprzedaj, trochę do zbieraj od brata siostry mamy taty babci dziadka, powiedz, że masz jakąś wycieczkę, za dwa tygodnie, że idziesz z koleżanka do pizzeri, kina itd i powinieneś spokojnie u zbierać ta 100 w 2 miechy, a do tego czasu możesz być spokojny. Chyba, że nie masz takich możliwości to trza było myśleć wcześniej i nie przyjmować mandatu.
ponadto dopowiem, ze mozna to sobie rozlozyc na raty pokazujac w urzedzie legitymacje szkolna. sam kiedys placilem takie mandaty. bolesny byl dzien gdy w 4 poszlismy oddac do okienka 400zl... a nikt jeszcze nie pracowal.


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 12 marca 2009, 18:58

Nom wszystko jzu załatwione,rozpisane na raty i teraz to mam spokój.Bez problemu wszystko załątwili rozpisali mi dosyć małe te raty i jestem zadowolony bo placic co miesiąc 1\4 jest duzo lepiej niz przez tydzien całą sume :-D W każdym razie dzięi za pomoc :ok:


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 marca 2009, 16:02

Zna ktoś z Was jakąś stronkę podobną do fifapolonia tylko, że o serii PESa? Bardzo prosiłbym o pomoc. Za wszystko dzięki. Pozdrawiam


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 13 marca 2009, 17:31

Ja znalazłem to i to, wszystko po minutowym googlowaniu :roll:


Obrazek
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 marca 2009, 15:52

Na sprzedaż mam laptop Compaq Presario R4000 (kupiony w 2005). Ile mogę za niego dostać?

Tu jest specyfikacja komputera http://www.shopping.com/xPF-Hewlett-Pac ... otebook-Pc


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2009, 12:34

Czy któryś z Waszych rodziców (dziadków?) uprawia Nordic Walking ? czy to jest skuteczne? Chcę namówić na to mamę, jednak ta nie jest tym specjalnie zachwycona, a same informacje z internetu ją nie przekonują.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2009, 14:17

Nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu więc napisze tutaj.

Czy zna ktoś jakiś program do edytowania filmów? Ściągnąłem ostatnio jeden film i chce umieścić na youtube. Lecz żeby to zrobić muszę go podzielić na kilka części i o to dzielenie właśnie mi chodzi. Nie chce używać Movie Maker'a, bo dużo pamięci zabiera i jest strasznie wolny. Chodzi o jakiś prosty programik, tylko żeby podzielić film na części. Ma ktoś jakieś propozycje?


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2009, 14:29

Nie znam się co prawda na obróbce, ale spróbuj HJSplit.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2009, 17:33

nie wiem czy macie tak samo ale jak wejde na www.solojuve.com to wyskakuje mi

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 6e9ac.html

o co tu w ogole chodzi, też tak macie bo nie wiem czy to u mnie czy u nich


Obrazek
ODPOWIEDZ