LM [1/8 (2)]: JUVENTUS 2-2 [2-3] Chelsea

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:31

Dzisiaj już nic sensownego nie napiszę i na głębsze refleksje odnośnie meczu skuszę się na pewno jutro, lecz na dzień dzisiejszy ograniczę się jedynie :

Z KAŻDYM DNIEM KOCHAM TEN KLUB CORAZ BARDZIEJ


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:32

Gol dla Chelsea z wolnego prawidłowy (na moje oko)
Sędzia się gubił. I nie wiem co takiego nie pasowało zawodnikom Chelsea kiedy arbiter podyktował karnego :doh: To może ręki jeszcze nie było ? :prochno:


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:34

Bobek1991 pisze:Gol dla Chelsea z wolnego prawidłowy (na moje oko)
Sędzia się gubił. I nie co takiego nie pasowało zawodnikom Chelsea kiedy arbiter podyktował karnego :doh: To może ręki jeszcze nie było ? :prochno:
Gol dla Chelsea moze i prawidolowy, ale reki Tiago nie bylo.

Eh... juz z glebsza analiza wyskosze jutro... ale moje nerwy, radosc i nadzieja po karnym Del Piero sa nie do opisania... Gdyby nie kontuzja Nedveda, gdyby nie ta karta Chielliniego... Gdyby ta glowka Davida... Gdyby...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:34

JUVEfan_11 pisze:Molinaro, Mellberg, Grygera, Marchisio, Salihamidzic, Ranieri = kompletne DNO.

Widzę, ze nie wszyscy jeszcze ochłonęli po meczu i nie dziwię się, ale spokojnie... Można sobie niepotrzebnie krzywdę zrobić.
JUVEfan_11 pisze:NIECH SKONCZA Z TA CHOLERNA TAKTYKA GRANIA TYMI NIEUDOLNYMI SKRZYDLAMI (MOLINARO I GRYGERA NASI MISTRZOWIE FUTBOLU)
Człowieku piłeś coś? Widziałeś jaką taktyką dzisiaj zagraliśmy, czy mówisz tak, bo Ci zostało takie wrażenie z poprzednich spotkań?
KU-bra pisze:Trzeba zebrać się do kupy i walczyć z całych sił do końca w Serie A i PW...
Dokładnie. Nie można się teraz poddać. Walczymy (obyśmy tylko mieli kim walczyć)!

Wiem, że to nie poprawi nikomu humoru, ale POPATRZCIE na Real ;]
Ostatnio zmieniony 10 marca 2009, 23:35 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:34

Molek big fun juve pisze:Zamiast niego powinien Gio wejść , co z resztą pokazał ciągnął nas do przodu co chwile.
Przypominam, ze Nedved grał dziś półlewego pomocnika w 4-3-3. Przed nim grali statyczny Alex i dwaj strikerzy.
To dość istota kwestia, którą powinieneś uwzględnić wygłaszając tę tezę.
Radzę przeanalizować ponownie tę sytuację.
Bobek1991 pisze:To może ręki jeszcze nie było ? :prochno:
Ba, nawet dwie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:38

Pelson pisze:Dzisiaj już nic sensownego nie napiszę i na głębsze refleksje odnośnie meczu skuszę się na pewno jutro, lecz na dzień dzisiejszy ograniczę się jedynie :

Z KAŻDYM DNIEM KOCHAM TEN KLUB CORAZ BARDZIEJ
Pięknie powiedziane. Bo klubu nie poznaje po tym jak wygrywa, tylko po tym jak przegrywa.


Obrazek
Loremaster

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1006
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:38

sędzia też było dno , jak żaden z dwójki balletti , cech nie dostlai czerwonej ?
za co Chellini dostał druga żółtą ?
zawodnicy Chelsea często faulowali (Obi Mikel ) i nic.

2 POST:

Proszę dajcie spokój z tym chwaleniem Ranieriego

Taktyka była idiotyczna, Del Piero w roli Diego czy innego zawodnika, nie te lata niestety, tak to on grał w 1996-97 roku. Teraz nie ma szybkości do tego, nadal jest świetny ale tylko jako napastnik.

Ale to pokazuje że Diego bym bardzo dobrze pasował :P


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:49

Witam. Rzadko sie wypowiadam, dlugo jestem na forum, jednak po dzisiejszym meczu napisze pare zdan. Pierwsza bramka dla Juve znakomita akcja Trezegola i Jakinty. Oprocz bramki niczego innego nie pokazali, a no raz strzelil Francuz w srodek bramki z baniaka, dobra obrona Cecha. Del Piero wracal, staral sie, jednak w pojedynkach 1vs1 przewaznie przegrywal, nie ta szybkosc i rywale to nie ogorki. Co do obrony, molinaro staral sie, od niego wiecej nie wymagam, Mellberg dobrze, Grygera tez niezle w porownaniu z ostatnimi swoimi wystepami. hmm Chiellini? Czerwona? Tak zgodze sie z sedzia, mimo ze trafil w pilke, to wejscie bylo brutalne, bardzo brutalne, za kazdy faul od tylu jest kartka, a to jeszcze wslizg z wyprostowana noga. Na 10 arbitrow tylko 1 by mu nie dal zoltej za to. Pomoc: Marchisio walczyl, podawal, staral sie chlopak, debiutant w CL. Tiago, zagral jak nalezy, Nedved - bez komentarza, Hasan oprocz podawania zadnej indywidualnej akcji nie zrobil, jednak tego po nim sie nie spodziewalem. Trezeguet - asysta + strzal z bani, za malo. Iaquinta - walnal bramke to sie liczy. Alex - opisany wyzej. Giovinco - najlepszy zawodnik Juve w tym meczu, gral naprawde rewelacyjnie, 4 czy 5 razy przyjeciem pilki gubil obroncow, ajj Seba pokazal ze jest geniuszem. Amauri - nic ciekawego, za krotko gral. Bramka nr 2, czyli bramka Essiena. Obwinianie Buffona to czysta glupota. Kazdy bramkarz przy strzale z dystansu podchodzi metr do przodu, to nie jego wina ze pilka poszla rykoszetem... No coz a gdzie byla asekuracja? Przypadkowa bramka... Karny dla Juve? Ewidentny. Wolny dla Chelsea? Nie bylo, Tiago dostal w klate. Czy byla bramka Drogby z wolnego? Ciezko powiedziec, czekam na powtorki dokladne. Bramka Drogby na 2-2, hmm wydaje mi sie ze w czasie podania Drogba byl krok przed Mellbergiem, beda bramki na necie dokladnie sie sprawdzi.. Ranieri? Pokazal chlop ze ma jaja, zagral odwaznie, wpuscil Sebe w 2 polowie ;) Dobrze grali chlopaki, nie ma czego sie wstydzic, na pewno nie mamy tylu Mistrzow aktualnie w druzynie zeby walczyc z tymi najlepszymi, nie ma co mydlic sobie oczu. Nie jestesmy na tyle mocni zeby walczyc z najlepszymi.. Barcelona, Manchester Utd czy Liverpool to na razie za wysokie progi.. Moze ktos powiedziec co ja pierdziele, ale takie sa fakty. W Juve jest paru Mistrzow, ale sa przecietniacy.. Molinaro, Mellberg, Grygera, Tiago, Marchisio (choc mam nadzieje ze z niego beda ludzie), Hasan... Noi troche starosci (Alex, Nedved). Jednak jestem dumny z tej druzyny...!

Storia di un grande amore...


Obrazek
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:50

Dzisiaj widziałem mecz walki z pełną wolą zwycięstwa a to było za mało na Chelsea. Hiddink i jego strategia znów wygrały i to może okazać się także w dalszych meczach anglików i zwycięstwa w całej Lidze Mistrzów. Byłem znów zadowolony z postawy kibiców i wspaniałym dopingiem na trybunach.
Pavel Nedved - On miał zdobyć Ligę Mistrzów i tak jak jego poprzednik Zinedine Zidane nie uczyni tego. To wielki smutek piłkarza a zarazem wielki nieszczęśnik grający w Champions League. Przypominam finał 2003 w którym nie mógł zagrać za żółte kartki.
Giorgio Chiellini, który nie zagrał dobrego meczu ale i nie zasłużył sobie na dwie żółte kartki. To była przesada. Sędzia się pomylił bezapelacyjnie.
Gianluigi Buffon grał do końca nawet przy tym ostatnim strzale zawodnika Chelsea jak był sam na sam. Ale także wielkie nieszczęście w końcówce pierwszej połowy. To niezdarza się często a jeszcze w Lidze Mistrzów. Ta bramka to mogła paść w 3 lidze ale nie w europejskich pucharach.
Vincenzo Iaquinta to był jego dzień zakończony wspaniałą bramką ale też może i ostatnia w barwach Juve w europejskich pucharach bo mało wierze aby zarząd trzymał go na kolejny sezon.
Alessandro Del Piero - zrobil to co do niego należało czyli strzelił karnego i na więcej stać go nie było. Ale widać że się starał ale ma już swoje lata więc już tylko czeka go ławka rezerwowych a jego miejsce może i powinien zająć:
Sebastian Giovinco jak wszedł na boisko to ożywił grę zespołu. Tym meczem udowodnił, że nie boi się składnych i indywidualnych akcji. Naprawdę wielkie słowa uznania dla niego bo zagrał lepiej niż Alex D. P.

I tylko mogę wykrzyczeć to co Tifosi na Olimpico: GRAZIE RAGAZZI.


Obrazek
Obrazek
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:50

Łukasz pisze:
Molek big fun juve pisze:Zamiast niego powinien Gio wejść , co z resztą pokazał ciągnął nas do przodu co chwile.
Przypominam, ze Nedved grał dziś półlewego pomocnika w 4-3-3. Przed nim grali statyczny Alex i dwaj strikerzy.
To dość istota kwestia, którą powinieneś uwzględnić wygłaszając tę tezę.
Radzę przeanalizować ponownie tę sytuację.
Analizuję i nie widziałem taktyki 4-3-3 tylko 4-3-1-2 . Nawet jeżeli to zmiany są po to , by coś poprawić a nie psuć . Co wniósł Salihamidzić swoją grą , proszę podaj mi 3 akcje salihamidzicia , które skończyły się groźną akcją. Z resztą nie chcę nic mówić , ale z Sampdorią w II połowie graliśmy 4-3-3 i Giovinco grał w tym ustawieniu i jakoś zamiast zaszkodzić, to nam pomógł (asysta) .


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:51

Zauważyliście, kto w taktyce przedmeczowej Chelsea był najb. wysuniętym pomocnikiem?
:lol:
Molek big fun juve pisze: Nawet jeżeli to zmiany są po to , by coś poprawić a nie psuć.
Słusznie, w pełni popieram. Wejście Seby do trójki w środku zaburzyłoby proporcje między ofensywą i defensywą, i w konsekwencji mogłoby nas kosztować utratę bramek.

Z Sampą graliśmy 4-4-2, Seba wszedł na lewe skrzydło.
Ostatnio zmieniony 10 marca 2009, 23:57 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:53

Loremaster pisze:sędzia też było dno , jak żaden z dwójki balletti , cech nie dostlai czerwonej ?
za co Chellini dostał druga żółtą ?
zawodnicy Chelsea często faulowali (Obi Mikel ) i nic.

2 POST:

Proszę dajcie spokój z tym chwaleniem Ranieriego

Taktyka była idiotyczna, Del Piero w roli Diego czy innego zawodnika, nie te lata niestety, tak to on grał w 1996-97 roku. Teraz nie ma szybkości do tego, nadal jest świetny ale tylko jako napastnik.

Ale to pokazuje że Diego bym bardzo dobrze pasował :P
Skończ brać, odpocznij, kup nowy numer bravo sport, skończ gimnazjum. Następnie udzielaj się na forum.
Odwołując się do Twojej poprzedniej wypowiedzi..
Co by nie powiedzieć o tym meczu.. to każdy, podkreślam każdy Bianconero dał z siebie wszystko i nie należy mieć do nikogo pretensji.
A już zwłaszcza do Ranieriego, który dzisiaj widział,myślał i wg mnie umotywował na 2 połowę.
Del Piero dzisiaj zbyt statycznie, ale dał nam nadzieję strzelając karnego i taka jest jego rola jako kapitana.
Amen. Siempre con voi. Forza Juve Ale!

Kartka prego. Grazie.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:54

Zapomniałem powiedzieć, że szkoda wielka Nedveda. Nie sądziłem, że tak pożegna się z Champions League. Szukamy dla niego następny, a ja myślę, że gdyby Giovinco dostawał więcej szans to mógłby nim być. Sebastian dzisiaj bez żadnych kompleksów do meczu podszedł.

Oglądam skróty na TVP2 i jest mecz Juventusu. Dokładnie przeanalizowałem bramkę dla nas (tą pierwszą) i muszę powiedzieć, ze to chyba najlepsza akcja naszych napastników w tym sezonie. Niby nie ma się czym podniecać, może szukam czegoś pozytywnego w tym meczu, ale to była naprawdę ciekawa akcja.


koksik197

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2008
Posty: 63
Rejestracja: 06 listopada 2008

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:56

No i niestety- koniec dla nas marzeń w europejskich pucharach na ten rok... szkoda bo naprawde mialem nadzieje ze juve utrze nosa niebieskim- ale patrząc momentami na gre obu druzyn ciesze sie ze nie przegrali bo naprawde druzyny niekiedy dzielila przepasc- od początku nam sięnie układało- najpierw w 13 minucie kontuzja nedveda, potem to zamieszanie z rzutem wolnym (po ktorym szczerze mowiac powinien byc gol), rozkojarzenie, bramka do szatni... potem bramka z rzutu karnego dala troche nadziei no i czerwona kartka a chwile potem drogba wbil gwózdz do trumny. WG mnie na wyróżnienie zasługują Del Piero i Giovinco- poza tym- niestety Juventus zagrał słabiej od Chelsea- ale i tak zal bo to jednak nasz Juventus...


zlypasterz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2007
Posty: 40
Rejestracja: 29 maja 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2009, 23:58

a ja widzac dzisiejsze spotkanie jestem pelen optymizmu i mysle ze gdybysmy grali tak do konca sezonu jak dzis to mamy realne szanse na scudetto. juve spelnilo moje poczatkowe oczekiwania na lige mistrzow w tym sezonie (wkoncu ledwo po powrocie i z takim skladem realisci nie mogli oczekiwac wiecej)


Zablokowany