Znowu o Davidsie:(

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 18:10

Juve20, wbrew temu co myślisz Davids nie gra w Juve od kilkunastu sezonów. Nie wiem dokładnie ale gra góra 5 lat. Przeszedł do nas z Milanu.

A to gadanie Senriego. Kur..... nienawidze takich ludzi, no i to jak postępuje Edgar. Przecież to jest niegodne. Chce odejśc, ale nie chce sie dać sprzedać. Wkur...ce zachowanie :evil: :evil: :evil: :evil:


srali muszki będzie wiosna
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 18:10

Nowy pisze:. Do Romy pasowałby. Do Milanu też.
Do Milanu jakos sie nie wpasowal. Wiec pewnie i teraz by nie paswoal


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Villya

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 166
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 20:25

eeeee tam w Piłce Nożnej czsem pierdoły popychają, a skąd oni wiedzą...???? , jeśli na głownej stronie Juve pisze , że wszystko między Lippim a Davidsem jest ok.......ale z drugiej strony na pewno nie jest wszystko w porządku :evil: coś jest nie tak....myślę , że po prostu Davidsowi może Juve sie już znudziło...no nie wie pożyjemy zobaczymy.....gratuluję tupetu i pewności siebie Senriemu.. :evil:


Con la Juve nel sangue, con la Juve nel cuore...bianconeri si nasce, bianconeri si muore.....
Nowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2003
Posty: 54
Rejestracja: 19 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 20:30

juveluck
miałem na myśli to, że pasowałby do Milanu i Romy pod względem rasowym - byłby tam w towarzystwie swoich czarnych braci.


livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 20:39

ej bedziemy teraz wierzyc we wszystko co ktokolwiek powie? tak bedzie bo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sensi tak powiedzial? ma daj. Poaiwe cos takiego Davids w oficjalnym wywiadzie dla renomowanego pisma to uwierzymy, a nie w to co mowi ktos zeby sobie powiedziec i narobic sobie samemu nadziei


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 21:57

Medi pisze:Dzisiaj usłyszałam wypowiedź Sensiego w radiu i mało szlag mnie nie trafił :evil:
"Sprawa z Ajaxem jest już rozwiązana i Chivu jest nasz, mało tego, jest nasz też Davids, kiedy skończy mu sie kontrakt przejdzie do nas za darmo...(..)" :evil:

Ps. Nie będe tego komentować bo musiałabym samą siebie wpisać na liste ostrzeżeń :evil:
boshhhh...jak ja nienawidze Romy...
Lucio i Legrottagllie też wg Sensiniego "byli" w Romie...


Gofer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 64
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 22:08

Rysiek pisze:Edgar pewnie jest w słabej formie i śmieje się z tych wszystkich plotek :)
dokładnie!


.::WWW.JUVENTUSTURYN.COM::. - POLSKI SERWIS STAREJ DAMY
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 23:13

lysy33 pisze:
Medi pisze:Dzisiaj usłyszałam wypowiedź Sensiego w radiu i mało szlag mnie nie trafił :evil:
"Sprawa z Ajaxem jest już rozwiązana i Chivu jest nasz, mało tego, jest nasz też Davids, kiedy skończy mu sie kontrakt przejdzie do nas za darmo...(..)" :evil:

Ps. Nie będe tego komentować bo musiałabym samą siebie wpisać na liste ostrzeżeń :evil:
boshhhh...jak ja nienawidze Romy...
Lucio i Legrottagllie też wg Sensiniego "byli" w Romie...
Tym razem jest zupełnie inna sytuacja. To są nie tylko słowa Sensiego ale i Davidsa, który już w zeszłym roku mówił , że jeśli ma odejść z Juve to chce Romy.
A to, że Davids w zeszłym roku odmówił przejścia do Lazio nic Ci nie mówi?
Poza tym za Lucio i legrottaglie to jeszcze trzeba zapłacić a jeśli chodzi o Davidsa to wystarczy tylko jego zgoda.


Nowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2003
Posty: 54
Rejestracja: 19 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 08:20

Nie chciał przejść do Lazio bo tam publiczność nie przepada za murzynami.

Jeśli chce odejść to nie należy się tym przejmować. Mówi się trudno i dramy dalej.


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 14:08

Ale jaja!! :shock:

Moggi w replice na wczorajsze oświadczenie Sensiego powołał Davidsa i jego prokuratora i oświadczył, że Davids do Romy nie odejdzie i jeśli nie podpisze kontraktu to zostanie całkowicie wykluczony ze wszystkich kompetycji oficjalnych łącznie z Coppa Italia i będzie grał z .....Primaverą! :shock: :shock:


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 14:15

Medi pisze:Ale jaja!! :shock:

Moggi w replice na wczorajsze oświadczenie Sensiego powołał Davidsa i jego prokuratora i oświadczył, że Davids do Romy nie odejdzie i jeśli nie podpisze kontraktu to zostanie całkowicie wykluczony ze wszystkich kompetycji oficjalnych łącznie z Coppa Italia i będzie grał z .....Primaverą! :shock: :shock:
Super wreszcie jakać pozytywna wieść!!!!!
Ja cały czas gadałam że Edgaruś :D zostanie :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
laeti74

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 401
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 14:33

Maggie Del Piero pisze:
Medi pisze:Ale jaja!! :shock:

Moggi w replice na wczorajsze oświadczenie Sensiego powołał Davidsa i jego prokuratora i oświadczył, że Davids do Romy nie odejdzie i jeśli nie podpisze kontraktu to zostanie całkowicie wykluczony ze wszystkich kompetycji oficjalnych łącznie z Coppa Italia i będzie grał z .....Primaverą! :shock: :shock:
Super wreszcie jakać pozytywna wieść!!!!!
Ja cały czas gadałam że Edgaruś :D zostanie :D
To ma byc pozytywna wieść?? Co z tego, że zostanie jeśli nie będzie grał :( Cóż... zanosi się na to, że sezon spędzi na ławce, a później za friko odejdzie :(


pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 14:50

No nieźle, nieźle :D Jakkolwiek by sie to nie zakończyło, nie będę rozpaczał po ewentualnej stracie Davidsa, mamy Appiaha. Jeśli chce odejść, to niech odchodzi. Cokolwiek by się nie stało, pamiętajcie ze jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakos tam nie było. :twisted:


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 15:22

Wielkie brawa dla Moggiego. Postąpił tak jak trzeba było. A swoją drogą, to co to ma być, że ostatnio taka plaga zawodników, którzy se jaja z klubów robią. Chyba mają za dużo swobody :evil:


srali muszki będzie wiosna
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 15:27

Medi pisze:Ale jaja!! :shock:

Moggi w replice na wczorajsze oświadczenie Sensiego powołał Davidsa i jego prokuratora i oświadczył, że Davids do Romy nie odejdzie i jeśli nie podpisze kontraktu to zostanie całkowicie wykluczony ze wszystkich kompetycji oficjalnych łącznie z Coppa Italia i będzie grał z .....Primaverą! :shock: :shock:
:shock: :? Zeczywiscie jaja. Moggi nie bedzie chcial dpouscic zeby Sensi odniusl nie odniusl triumfu. Ale jak to sie mowi z niewolnika nie ma zawodnika. wiec nie wiem czy Davids na to pojdzie. Skora jest juz taki zly, to moze nawet przezyje rok gry w Primaverze zeby tylko odejsc potem do romy, czego bardzo bym nie chcial


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ODPOWIEDZ