Gaucci kupuje napastnika - kobietę!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
macias7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 18
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 22:39

to chwyt żecz prosta ,ale i tak nowość ale jaja :D


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2003, 22:57

Juverulez! pisze:
PABLO pisze:Prezydent Perugii Luciano Gaucci przyznał, że jest bliski podpisania kontraktu z nowym napastnikiem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zawodnikiem tym jest... kobietą.

- Jest bardzo wysoka, bardzo piękna, jest blondynką i ma zielone oczy - powiedział Gaucci w programie telewizyjnym Controcampo. - Ma 22,5 roku i gra w reprezentacji jednego z wschodnich krajów. Kontraktu jeszcze nie podpisano, ale nasz kobiecy napastnik przybędzie do Perugii w przeciągu miesiąca. Będzie gwiazdą nie tylko na boisku - stwierdził Gaucci.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ULTRA LOL! Czy przepisy tego nie zabraniają?
:( . Niestety chyba nie :( . czytałem już gdieś o tym i było tam napisane, że statut Serie A nie zabrania gry kobietom. Tyle tylko, że ten status powstawał razem z Serie A ( ponad 100 lat tamu :D ) a wtedy nikomu się nawet nie śniły takie numery. Nie wiem czy z tym statusem to prawda ale jeśli tak to kicha :cry:


TomekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2003
Posty: 178
Rejestracja: 04 lutego 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 01:06

Rasi pisze:...statut Serie A nie zabrania gry kobietom. Tyle tylko, że ten status powstawał razem z Serie A ( ponad 100 lat tamu :D )
:lol: Kazde dziecko wie, ze Serie A powstala w roku 1929, czyli 74 lata temu. Skad wiec wzielo Ci sie ponad 100 lat? :lol:


Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
Vedere il grande Milan che vince il Tricolore!
3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 01:49

lysy33 pisze:A ja myśle że to zwykły chwyt marketingowy... Kontrakty reklamowe itp.

PS. Dopiero by było gdyby została królem strzelców SerieA :wink:
jak juz to królową :D

z tego co mi wiadomo to Gaucci nie dalby rade jej zarejestrowac jako zawodnika serie A - choc wiadomo - jak sie posmaruje to sie wszystko da zalatwic, zwlaszcza we Włoszech...

hehe jak ktos zdobedzie jej zdjecie to niech wklei.

ps
chyba juz byl taki temat


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
Browaks

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 46
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 02:11

Wydaje mi się, że z tą laską to żart.
A jeśli to dozwolone to mi się nie podoba - kto by chciał np.: sfaulować jakąś blondyneczkę - od tego to one nie są :)


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 08:39

TomekW pisze:
Rasi pisze:...statut Serie A nie zabrania gry kobietom. Tyle tylko, że ten status powstawał razem z Serie A ( ponad 100 lat tamu :D )
:lol: Kazde dziecko wie, ze Serie A powstala w roku 1929, czyli 74 lata temu. Skad wiec wzielo Ci sie ponad 100 lat? :lol:
No widzisz Tomuś :D a jednak nie KAŻDE dziecko wiedziało. :-D Juve interesuje się od bodaj 10 lat ale historia Serie A jakoś mnie nie ruszała do tej pory. Skoro twierdzisz, że 74 lata to pewnie tak jest. Ale w czym w takim razie wcześniej grali we Włoszech ? Jakaś inna liga ? A może (tak jak kiedyś w Niemczech ) o mistrzostwo grało się systemem pucharowym ?


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 12:14

Udało się ustalić kim jest piłkarka, którą w Perugii chce zatrudnić prezydent klubu Luciano Gaucci. Pierwszą kobietą w męskiej drużynie ma być 24-letnia Szwedka Hanna Ljungberg, która w ostatnim sezonie strzeliła 64 bramki.

Gaucci mówi o Hannie jako o "nowym Fabrizio Miccoli".

hehe Miccoli :lol:


Nowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2003
Posty: 54
Rejestracja: 19 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 12:56

Facet wygłupia się. To raczej dowcip z jego strony, wątpię by się upierał. To byłoby pożałowania godne.


TomekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2003
Posty: 178
Rejestracja: 04 lutego 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 14:43

Rasi pisze:
TomekW pisze:
Rasi pisze:...statut Serie A nie zabrania gry kobietom. Tyle tylko, że ten status powstawał razem z Serie A ( ponad 100 lat tamu :D )
:lol: Kazde dziecko wie, ze Serie A powstala w roku 1929, czyli 74 lata temu. Skad wiec wzielo Ci sie ponad 100 lat? :lol:
No widzisz Tomuś :D a jednak nie KAŻDE dziecko wiedziało. :-D Juve interesuje się od bodaj 10 lat ale historia Serie A jakoś mnie nie ruszała do tej pory. Skoro twierdzisz, że 74 lata to pewnie tak jest. Ale w czym w takim razie wcześniej grali we Włoszech ? Jakaś inna liga ? A może (tak jak kiedyś w Niemczech ) o mistrzostwo grało się systemem pucharowym ?
A czego tam nie bylo? :)
Byl system pucharowy, w ktorym mistrz gral dopiero w finale. Byly rozgrywki w grupach i potem final (badz grupa finalowa) miedzy wygranymi. Grup bylo od cholery. Rozgrywali jakies polfinaly i finaly regionalne ;) Dopiero w polowie lat 20-tych podzielili najlepsze zespoly z calej Italii na 2 duze grupy (na poczatku lat 10-tych tez byly 2 grupy, ale udzial braly tylko zespoly z polnocy i jedna z grup byla znacznie mniejsza). W 1929/30 utworzyli Serie A i B. Od tej chwili Serie A zawsze byla w jednej grupie - z wyjatkiem sezonu 45/46, ale wowczas rozgrywki mialy charakter przejsciowy i mialy na celu ustalenie składu powojennej Serie A.
No ale zeszlismy juz na off topic ;)


Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
Vedere il grande Milan che vince il Tricolore!
Sadam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2002
Posty: 43
Rejestracja: 14 października 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 15:04

tak czy siak zapewne każdy bedzie chciał ją kryć, przepychanki w polu karnym, ciągnięcie za koszulke.... ehhh ciekawe mecze mogą być :D


by SADAM
TomekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2003
Posty: 178
Rejestracja: 04 lutego 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 15:17

Sadam pisze:tak czy siak zapewne każdy bedzie chciał ją kryć
Jak sie da to jej dziecko bedzie mialo w dowodzie: "Imie ojca - Perugia 2003/04" :lol: :twisted:


Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
Vedere il grande Milan che vince il Tricolore!
lukas24

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 32
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 15:26

I tak ma być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 15:36

Sadam pisze:tak czy siak zapewne każdy bedzie chciał ją kryć, przepychanki w polu karnym, ciągnięcie za koszulke.... ehhh ciekawe mecze mogą być :D
Ja bym jej nie chcial kryc pewno brzydka jak noc bedzie :D . A tak wogole. To dla mnie jest to kretynski pomysl. do czego to dochodzi. Przeciez kobiety graja ze soba a faceci ze soba. Calkowita paranoja. Ja naprzyklad nie wiedzial bym za bardzo jak mam sie zachowac w sosunku do niej na boisku. Przepychac sie, sfaulowac :? . wyobrazacie to sobie. No i kwesta szatni ktora juz kiedys poruszylem


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 16:02

Hehehe !!! A to dobre... tylko nie wiem po co ona w Perugii. Pilka nozna to sport typowo meski a jak chce grac kobieta to niech gra w kobiecej lidze a nie w SerieA. Dostanie raz od kogos z bara albo slizg i odechce jej sie grac z facetami :D
PS. Nie to zebym byl szowinista ale kobiety w pilke grac nie umieja :D


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 16:45

BIGGI pisze:Udało się ustalić kim jest piłkarka, którą w Perugii chce zatrudnić prezydent klubu Luciano Gaucci. Pierwszą kobietą w męskiej drużynie ma być 24-letnia Szwedka Hanna Ljungberg, która w ostatnim sezonie strzeliła 64 bramki.
Hmmm...Szwedka?? To moze zobaczymy ja niedlugo podczas meczu Polska - Szwecja. Kurde taki atak Ibrahimovic - H. Ljungberg moglby wprowadzic sporo zamiesznia w szeregach obronnych bialo-czerwonych :wink:

Swoją droga ciekawe czy ma jakies powiazania z Fredrikiem Ljungbergiem. Jesli tak to nie dziwie sie ze zainteresowal ja futbol w profesjonalnym, meskim wydaniu :D :D :D


ODPOWIEDZ