Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 09:24

Fred_juve pisze:Donnie oj to prawda brakuje takich piłkarzy jak Maldini,Del Piero czy kiedyś Zola czy Batistuta to byli wielcy piłkarze a nie jakiś tam C.Ronaldo
Marcin_ACM tak Maldini jest wierny swoim barwom i wielki szacunek dla niego podobnie jak Del Piero,Raul czy Totti
Tak samo np. Gerrard, Giggs czy Neville. Myślę, że teraz też znajdą się tacy piłkarze. Nie chcę zapeszać, ale w Juve jest kilku piłkarzy, którzy będą z klubem na dobre i na złe. W Bayernie podobnie, prasa dużo pisała o odejściu Lahma i Schweiniego, ale przy pierwszej okazji panowie podpisali kontrakty na kolejne kilka lat. Kolesie lecący na forsę byli w piłce zawsze.

Fajną grę wczoraj Milan pokazał :rotfl: Czy to starość i dziadki nie wytrzymują kondycyjnie całego meczu czy też po prostu zlekceważyli przeciwnika? Trzymałem kciuki za Werder i cieszę się, że odpadli.


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 13:52

Dziwię się, że jeszcze nikt nie skomentował cegiełki jaką dołożył milan do wczorajszego upokorzenia włochów w europejskich pucharach... miało być kolejne trofeum do kolekcji, którego milan jeszcze nie ma i którego po tym sezonie też nie będzie miał... nie trzymałem za nich kciuków czy cokolwiek w tym klimacie, ale umówmy się, 1/16 - wstyd, że tylko na tyle stać trzecią obecnie siłę we włoszech...


Capo di tutti capi
R.A.B.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2008
Posty: 67
Rejestracja: 05 września 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 14:01

To są jeszcze młodzi piłkarze i mają prawo do błędów wynikających z niedoświadczenia. Spanikowali, prowadząc 2:0.


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 14:21

Faktycznie się nie popisali :) a może znowu mieli już pod koszulkami meczowymi koszulki " UEFA Champions 2008/2009" ? :D i myśleli, że wygrana sama przyjdzie. Dali sobie odebrać awans w podobnym stylu jak w Stambule z Liverpoolem.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 15:23

Podsumowując wszystkie włoskie drużyny w pucharze Uefa to tylko Udinese przeszło bo Fiorentina i Sampdoria też się nie popisały. Ale wracając do Milanu wydaje mi się że starzy gracze się wypalili, ich motor napędowy Kaka kontuzjowany a obronę w tej chwili też mają cienką. A to że są na 3 miejscu to raczej zasługa tego że Serie A równa w dół i jest coraz słabsza. I nie ma co się nad nimi pastwić może chociaż u nich trenera zmienią bo ja się modlę żeby Ranieriego zwolnili po sezonie.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 16:31

Nie wiem jak Milan ale akurat Viola odpadła bardzo pechowo. Bramkę Ajax zdobył chyba w 90 minucie a sytuacji dla Fiorentiny w obu meczach było mnóstwo. Wciąż nie wiem jak udało im się strzelić tylko 1 gola ... "Nasz" Almiron też się popisał ...

A co do Milanu to nie ma co udawać - olbrzymia sensacja. Powiedziałbym wręcz że kompromitacja bo Werder wcale nie gra dobrze w tym sezonie. Ancelotti i wielu starszych piłarzy ma tam chyba dożywotni etat ale ich czas powinien się już dawno skończyć. Wciąż w ich wierzą i to olbrzymi błąd. Ale to nie nasz problem ...


Ouaresma, Benzema, Van Der Vaart i Huntelaar - takie rzeczy tylko w FM-ie !

Marnotta gdzie te transfery ? Delneri gdzie ta piękna gra ?

Moggi wróć !!! Lato 2011 już niedługo !!!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 16:44

Jestem potwornie zażenowany występami włoskich drużyn w Europie. Tak na dobrą sprawę jest niemała szansa, by tylko Udinese przeszło dalej w UEFA... a i tak nie wróżę im sukcesu bo słabi przeciwnicy pokroju Lecha się skończyli.

Nie wiem kiedy obudzone Calcio wyjmie rękę z tego nocnika, bo jeżeli uważa że na samej nazwie długo jeszcze pociągnie ze swoją renomą, to grubo się myli...


goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2009, 17:41

Skoro klub który zajmuje 3 lokatę w Seire A, podobno trzeciej pod względem poziomu ligi na świecie, dostaje baty od Werderu zajmującego 11 pozycje w lidze niemieckiej to znaczy, że coś jest nie tak. Doprawdy nie wiem jak oni to zrobili, przy stanie 2:0, stracić raptem 2 bramki w przeciągu 10 min? Ale coś w tym jest, że "giganci" nie radzą sobie w Pucharze Uefa. Rok temu Bayern, teraz Milan. No cóż, jak widać tylko Udine uratowało honor Serie A, ale po ich grze nie raczej nie wypada robić sobie złudnych nadziei na osiągniecie czegoś znaczącego w tych rozgrywkach. Pozdro!


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 15:49

Miś Coccolino pisze:Jestem potwornie zażenowany występami włoskich drużyn w Europie. Tak na dobrą sprawę jest niemała szansa, by tylko Udinese przeszło dalej w UEFA... a i tak nie wróżę im sukcesu bo słabi przeciwnicy pokroju Lecha się skończyli.

Nie wiem kiedy obudzone Calcio wyjmie rękę z tego nocnika, bo jeżeli uważa że na samej nazwie długo jeszcze pociągnie ze swoją renomą, to grubo się myli...
W LM włoskie zespoły nie zdobyły gola, w 1/16 UEFA odpadają wszystkie włoskie kluby z wyjątkiem Udinese które się potwornie męczyło ze słabiutkim Lechem. Nie wiem czemu SerieA tak idzie w dół, niebawem przeskoczy nas liga niemiecka czy rosyjska.
goly pisze: Ale coś w tym jest, że "giganci" nie radzą sobie w Pucharze Uefa. Rok temu Bayern, teraz Milan.
Rok temu Bayern odpadł w półfinale ze zwycięzcą całego turnieju - jak dla mnie to robi różnicę ;)


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 20:38

goly pisze:Skoro klub który zajmuje 3 lokatę w Seire A, podobno trzeciej pod względem poziomu ligi na świecie, dostaje baty od Werderu zajmującego 11 pozycje w lidze niemieckiej
1:1, 2:2 - to są baty? Zostaje wyeliminowany - OK. Ale gdzie tu sa jakies baty?
Doprawdy nie wiem jak oni to zrobili, przy stanie 2:0, stracić raptem 2 bramki w przeciągu 10 min?
Powinno byc i z 5:2 6:2 dla Werderu bo 3-4-5 sekund na wyjscie do dosrodkowania to za malo czasu dla przymurowanego do lini bramkowej Didy...
Bo poza wrzutkami na olbrzymow to niczego ciekawego Werder nie pokazal. Ale starczylo.


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 13:04

Altafini: Gattuso niech się nie wypowiada

Jose Altafini, dawna legenda Milanu, na łamach Sky Sport Italia odniósł się krytycznie do słów, jakie ostatnio Gattuso wypowiedział na temat Amauriego. Defensywny pomocnik Milanu wyraził swoją niechęć odnośnie ewentualnej gry zawodnika Juventusu w reprezentacji Włoch: „Opinia Gattuso i wszystko, co powiedział na temat Amauriego i Brazylii, nie były miłe. Gattuso powinien się zamknąć, ponieważ to Lippi jest trenerem reprezentacji i to on decyduje o składzie. Jeśli byłbym na miejscu Amauriego, to wybrałbym Włochy, ponieważ Brazylia posiada siedmiu świetnych napastników. Amauri musi się zdecydować, co chce robić i podjąć ostateczną decyzję, nawet jeśli nie otrzymał jeszcze paszportu.”

Altafini w przeszłości zanotował występy w obu kadrach narodowych - brazylijskiej i włoskiej.

źródło: acmilan.pl

I bdb powiedział Gattuso moim zdaniem, bo on jest tylko zawodnikiem Italii, a Lippi decyduje o reszcie. Moim zdaniem niech Amauri gra w Italii, bo jest solidnym graczem i walczy dla drużyny, nawet jak nie strzeli gola, nawet nie ma takie brazylijskiego stylu gry.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 13:58

Gattuso powinien się raczej skupić na swojej grze i na grze Milanu, bo nie idzie im ostatnio za dobrze. Odpadnięcie z Pucharu UEFA, w którym byli uważani za głównych faworytów to nie jest dobry prognostyk. Dzisiaj grają mecz z Sampdorią, na wyjeździe, więc Antonio Cassano może nieźle namieszać :D :prochno:


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 14:04

MajosJuventino pisze:Gattuso powinien się raczej skupić na swojej grze i na grze Milanu, bo nie idzie im ostatnio za dobrze. Odpadnięcie z Pucharu UEFA, w którym byli uważani za głównych faworytów to nie jest dobry prognostyk. Dzisiaj grają mecz z Sampdorią, na wyjeździe, więc Antonio Cassano może nieźle namieszać :D :prochno:
Gattuso to się powinien skupić na dojściu do siebie po kontuzji kolego. :roll:
Może właśnie dlatego nie idzie im za dobrze... :whistle: (Między innymi)
1. Myśleć.
2. Pisać. :)


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 14:14

Wiem, że Gattuso ma obecnie kontuzję, dlatego też tak napisałem a nie inaczej. Bo jeśli wypowiada się o Amaurim, krytykując to, że być może zagra w reprezentacji Włoch, to powinien się skupić na swojej grze (gdzie aktualnie nie gra), a dopiero potem niech ocenia innych.


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 14:31

Jak on ma sie skupic nad czyms czego nie robi? :rotfl:


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
ODPOWIEDZ