Copa Italia (1/2): Lazio 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 12:35

Obrazek

mecz półfinałowy Pucharu Włoch: Lazio - JUVENTUS

Czas:

2009-03-03 (wtorek)
godzina 20:45

Miejsce:

Stadion Olimpijski w Rzymie

O przeciwniku:

Rok założenia: 1900
Barwy: Błękitno-białe
Przydomki: Biancocelesti
Prezydent: Claudio Lotito
Trener: Delio Rossi
strona internetowa

Sukcesy:

Mistrz Włoch 1974, 2000
Puchar Włoch 1958, 1998, 2000, 2004
SuperPuchar Włoch 1998, 2000
SuperPuchar Europy 1999
Puchar Zdobywców Pucharów 1999

Lista strzelców Coppa Italia

mecz na żywo w TV:

RAI Uno
TVP Sport
7tv Russia
ART Sport 3
C+ Fútbol
Nasa TV (Mac)
NTV Spor
Sport 1 (Cze/Svk)

źródła: www.juvepoland.com , www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.stadiony.net , www.wikipedia.pl ,

Kibice we wszystkich miastach Polski spotykają się by razem by oglądać ten mecz - zrób to i Ty, wstąp do pokoju KIBICE

wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki :-D



Jako, że ten mecz czeka nas już we wtorek i nie ma za dużo czasu od poprzedniego meczu pozwoliłem sobie założyć ten temat już teraz.
Jeśli dla kogoś jest za wcześnie to niech się nie wypowiada i później napisze coś od siebie.

Dziś gramy z Napoli, mam nadzieje, że wynik będzie pozytywny a gra ładna dla oka. Wydaje mi się, że Ranieri powinien stosować większą rotację gdyż wchodzimy w taki okres gdzie jest Serie A, Puchar i LM. A wiadomo że zawodnicy muszą być wypoczęci.
W pucharze należałoby dać pograć więcej młodzieży i mam nadzieje że tak właśnie będzie. Fajnie by było wygrać i zagrać w finale bo już dawno nie zdobyliśmy Pucharu. Mam nadzieje że tak właśnie się to ułoży. Meczyk oczywiście na RaiUNO – ostatnio pucharowych nie kodowali więc teraz też raczej nie.
FORZA JUVE !
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2009, 22:45 przez tabo89, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 12:45

Mecz napewno będzię interesujący i bardzo ciężki. Przydało by się wygrać i przejść do finału. Tak jak napisał tabo89, dawno go nie zdobyliśmy.
Nie widze innego wyjścia jak troche poeksperymentować ze składem. Gramy co 3-4 dni, zawodnicy są napewno troche przemęczeni, dlatego dobrym pomysłem byłoby dać szanse pograć troche młodym: Ariaudo, Ekdal, Giovinco, Rossi.

Musimy wygrać, bardzo tego chce. Przydałoby się jakieś trofeum. Bo od dłuższego czasu nic nie wygraliśmy. Na drodze do finału stoi nam Lazio, przeciwnik dobry, ale spokojnie do ogrania. Piłkarze muszą tylko chcieć.

PS Czy rewanż jest przewidywany?


Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 12:58

a meczyk czasem nie pokazuje N'ka? Z tego co pamiętam to ITI wykupiło prawa do transmisji Coppa Italia od 1/8...
:think:


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 13:02

Ciężko coś w tym momencie napisać na temat tego meczu, ze względu na to, że przed nami jeszcze arcyważny mecz z Napoli w Serie A. Piszę arcyważny, ponieważ teraz jest ostatnia prosta sezonu i trzeba to wykorzystać. Mecz Pucharu Włoch jak zwykle obejrzę na Rai Uno, z czego się niezmiernie cieszę. Nie będzie to łatwy mecz, bo z Lazio się nigdy nie gra łatwo. Trzeba przestać myśleć już o Chelsea, a zacząć grać na naprawdę wysokim poziomie, wygrywać.


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 13:42

Mam nadzieję, że RAI nie zakoduje meczu, bo z Napoli nie było zakodowane...

Mam nadzieję, że mecz będzie ciekawy i padnie dużo bramek...Liczę na grę chłopaków taką, jak w meczu z Palermo, bo naprawdę pokazali klasę...

Liczę na wynik 0-2 ...

FORZA JUVE!!


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 14:01

qUIET pisze:Mam nadzieję, że RAI nie zakoduje meczu, bo z Napoli nie było zakodowane...
Rai nie koduje coppa italia. Co do meczu to wiele (skład, nastawienie piłkarzy) zależy od dzisiejszego z Napoli. Chciałbym by Juventus awansował do finału (swoją drogą półfinał to chyba dwumecz :?: :think: ) ale jeśli tak się nie stanie to tragedi nie będzie... trzeba też dać pograć młodym 8)


Obrazek
MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 14:04

TVP Sport transmituje w tym roku Coppe Italię, w ten wtorek od 20:40 8)


cysiekchmiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 87
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 18:06

MarcinB pisze:TVP Sport transmituje w tym roku Coppe Italię, w ten wtorek od 20:40 8)
potwierdzam :D

liczę na dobrą grę we wtorek, dawno nie wygraliśmy tego pucharu i przydałoby się to zrobić


Chi non salta e neroazzurro
Chi non salta e rossonero ^^
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 22:58

TVP Sport oczywiście wpisalem ale co do N-ki to takiego info nigdzie nie znalazłem

a czy połfinal jest dwumeczem to nie jestem pewien, bo coś się zmieniało, pamiętam jedynie że kiedyś był

edit: z tego wynika że rewanże około 22 kwietnia
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2009, 23:00 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 23:00

tabo89 pisze:TVP Sport oczywiście wpisalem ale co do N-ki to takiego info nigdzie nie znalazłem
TVP Sport znajduje sie na platformie n.
tabo89 pisze:a czy połfinal jest dwumeczem to nie jestem pewien, bo coś się zmieniało, pamiętam jedynie że kiedyś był
Jedynie polfinal w tej edycji rozgrywany jest jako dwumecz.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 28 lutego 2009, 23:33

Skoro już jesteśmy w 1/2, mamy szeroką kadrę to myślę że naprawdę warto powalczyć o Coppa Italia, żeby się nie okazało że sezon zakończymy z pustymi rękoma. Fakt trzeba oszczędzać naszych asów dlatego jest to kolejna szansa dla Giovinco, Ariaudo itd. Problem może być taki że Lazio będzie się chciało spiąć na ten mecz, bo okaże się to jedyna droga do pucharów dla nich, ale myślę że powinniśmy ich puknąć.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 07:25

Radek_88 pisze:
tabo89 pisze:TVP Sport oczywiście wpisalem ale co do N-ki to takiego info nigdzie nie znalazłem
TVP Sport znajduje sie na platformie n.
no tak, myślałem że koledze chodziło może o jakies Nsport czy cuś bo pisał tam o ITI.. ale tak to spoko :)


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 10:34

Jestesmy juz po spotkaniu z Napoli wiec moge powiedziec tak: Licze ze pomoc bedzie podobna jak ta z wczoraj, no moze Salihamidzic zastapi MM w pomocy, nie dlatego ze uwazam MM za niewypal a po prostu trzeba go oszczedzac :) . Giovinco znow bym z lewej zobaczyl, ae tym razem na caly mecz. W ataku chetnie bym widzial duet Iaq - Treze, ale pod warunkiem ze Vincenzo nie bedzie skapic podan jak w meczu z Palermo ;) . Obrona no tu bym oszczedzil Legro bo mowi ze to mniej powazne niz mu sie wydawalo, ale i tak lepiej niech odpocznie. Na prawej mozna dac Zebine, ewentualnie niech wejdzie jako zmiana, lewa oczywiscie Molinaro, a bramka to nie wiem :)

Tyle na temat skladu, a od meczu wymagam po pierwze zwyciestwa, a po drugie choc troche polotu, graja zmiennicy i mecz jest we wtorek wiec beda mogli odpoczac przez derbami. No coz CI chcialbym wygrac, abysmy po sezonie mieli 3 gwiazdki (a moze nawet i 4 :P )


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 11:14

Puchar Włoch to jedyne w miare realne trofeum w tym sezonie. Lepsze to niż nic, zwłaszcza, że pozwoliłoby to nam naszyć na koszulki srebrną gwiazdkę.
Nie mówie, żeby odpuszczać lige, oraz Champions League, na rzecz tego pucharu, ale tez nie powinniśmy wystawiac bardzo eksperymentalnego składu (Ariaudo itp.).
Lazio jest obecnie 7 w Serie A, czuje na plecach oddech kilku innych zespołów. Na pewno szansa na UEFA jest dla nich Puchar Włoch. Tym bardziej wyjdą zdeterminowani na ten mecz. Powinniśmy zagrać rozwaznie i wykorzystać sytuacje, bo z tymi w ostatnim czasie jest toszkę problem.


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 11:32

Lazio już straciło formę z początku sezonu i jak najbardziej jest do pojechania. Mam nadzieję, że nasi zwodnicy wyjdą na ten mecz odpowiednio zmotywowani bo naprawdę to jedyne realne trofeum w tym sezonie jak napisał stahoo.
Co do składu to chętnie bym zobaczył taki
Buffon
Zebina-Melberg-Cheillini-Molinaro
MM-Marchisio-Poulsen-Salihamidzic
Giovinco-Treze

DP chyba musi odpocząć, bo gra kiepsko. Legro kiepsko nie gra ale musi uważać żeby się do końca nie połamać. Postawił bym na Trezegola paradoksalnie dla tego, że na razie moim zdaniem gra fatalnie, ale może odbija się na nim słaba forma DP (brak celnych podań). Gdy Francuz zagra w końcu dobry mecz może się przełamie i znów stanie się postarchem najlepszych bramkarzy świata.
Liczę na zwycięstwo w dobrym stylu :)


Zablokowany