Kadra Polski na mecze z Łotwą i Szwecją. Będzie łomot!:(

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 00:17

Nie wiem co w kadrze robia Jop,Kałużny...Jeśli chodzi o Lewandowskiego to moim zdaniem jego obecność w kadrze nie jest niespodianka,regularnie gra on w Szachtarze.Powołaniem Kukiełki Janas chciał udowodnić,że nie jest z tym zawodnikiem w konflikcie...Cieszy mnie,że do kadry wrocił Saganowski,teraz czekam na Smolarka.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2003, 13:22

Ja bym sie nie zgodził z załozycielem teamtu, że nie potrzebny jest Kryszał i Baszczyński oni sa dobrzy i na rep.Polski sie nadają.A pozostali ktorych podkręsliłeś masz racje. Wreszcie Sgan(moj ulubiony napstnik z polskjej ligi.)Najlepszym ze wszystkich napsatników jest własnie Sagan. Dobrze, ze powrocił. Po co Żurawski chyba tylko nazwisko nie cierpie go :evil: :!: Mam ndzieje, że wygramy te mecze :wink: i zblizymy sie do 1 miejsca :twisted:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 15:17

Andy pisze:Muszę się wypowiedzieć .
Należy podkreśliś jeszcze - TOMASZ HAJTO ( zastąpcie "a" na "u")
Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać . Nie będę komentował formy tego zawodnika , ale swoim zachowaniem nie zasługuje na grę w kadrze . Olał kadrę i wypiął się na Bońka bo mu cytuję " nie pasowała atmosfera" . Teraz powraca WIELKA GWIAZDA prowincjonalnej drużyny i jako niezastąpiony kapitan reprezentacji twierdzi , że Oli olewa kadrę , jakby jego wyroki o czymkolwiek świadczyły , poza tym , że jes zwykłym chamem .
Mam nadzieję , że Oli powróci w wielkim stylu do kadry i nakopie w #### Hajcie .
och chopie przegiąłeś. Hajto jest dobry A przecież jak Boniek dostał tą drużyną to zmaścił co się dał bo on się nie nadaje na trenera. Wcale się Tomkowi nie dziwię zę nie chciał z nim współpracować i podoba mi sie to że nie wypiął się na drużynę narodową nie to co inni którzy nie będą grać w narodówce bo się nabawią kontuzji.......... :evil: :evil: :evil:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 21:42

będzie wielki łomot!!!!!!!!


KRISTO JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2003
Posty: 35
Rejestracja: 28 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2003, 10:08

Obojętne jaki skład by był to i tak naszym nic już nie pomoże żeby awansować do ME 2004, nie ma co ukrywać nasza reprezentacja jest cieniutka , i nie zasługuje na awans do ME , może w meczu z Łotwa jakiś punkt wywalczą ale ze Szwecją wątpie.


hajdix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2003
Posty: 98
Rejestracja: 07 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2003, 10:46

Moim zdaniem nie powinni grac Kałużny , Kukiełka , Ratajczyk


haJdiX

*****Tu Sei La Squadra del Cuore *****
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2003, 10:58

hajdix pisze:Moim zdaniem nie powinni grac Kałużny , Kukiełka , Ratajczyk
Dodalbym do tego jeszcze Jopa

Z Lotwa wygramy po slabym meczu a ze Szwecja bedzie bardzo ciezko


FORZA JUVE
daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2003, 11:21

Moim zdaniem dla Wichniarka nie ma miejsca w kadrze!! Przeciez ten gosc nie umie nic strzelic :twisted: to klaun a nie napastnik!! Kaluzny tez nie wiem po co powolany bo to tez lajza. Co do podkreslen IRONKA to wyczuwam w nich lekka nutke ANTY-WISLA :)


ODPOWIEDZ