Wypad do Babska (14 listopada)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 15:15

Belialek pisze: nie chodzi tutaj o to czy ten krzyz jest tan zgodnie z prawem czy nie... do Babska pojechalo 5 osob, fajnie i wogole - @juveluck nie wiem czy byles czlonkiem tej ekspedycji - jezeli nie to twoj post to czysta hipokryzja. do tej pory 4 osoby potepia moje wypowiedzi. ciekaw jestem ilu z was bylo w Babsku... jezeli wszyscy byliscie, to z gory przepraszam. ja nie czuje takiej potrzeby, i z tego powodu nie czuje sie jakims gorszym kibicem Juventusu (podobnie jak ilosc_kibicow_juve-5 ktorzy tam nie pojchali z takich czy innych powodow.)
Ja tez byłem w Babsku i bardzo mi z tym dobrze. Co do Twoich wypowiedzi nie wiem co chcesz tym osiągnąć? Wiedz w każdym razie, że juz nie cztery a pięć osób "potępia" Twoje wypowiedzi. Choc aż tak bardzo nie trzeba ich potępiać, bo same w sobie sa tępe :smile:


Belialek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2006
Posty: 69
Rejestracja: 14 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 15:23

w każdym razie, że juz nie cztery a pięć osób "potępia" Twoje wypowiedzi.
czyli limit potencjalnych uczestnikow wyprawy zostal osiagniety. ciekawe ilu jeszcze "pielgrzymow - gawedziarzy" sie tutaj wypowie.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 15:23

Belialek pisze:
nie chodzi tutaj o to czy ten krzyz jest tan zgodnie z prawem czy nie... do Babska pojechalo 5 osob, fajnie i wogole - @juveluck nie wiem czy byles czlonkiem tej ekspedycji - jezeli nie to twoj post to czysta hipokryzja. do tej pory 4 osoby potepia moje wypowiedzi. ciekaw jestem ilu z was bylo w Babsku... jezeli wszyscy byliscie, to z gory przepraszam. ja nie czuje takiej potrzeby, i z tego powodu nie czuje sie jakims gorszym kibicem Juventusu (podobnie jak ilosc_kibicow_juve-5 ktorzy tam nie pojchali z takich czy innych powodow.)
Twoje posty natomiast to czysta głupota i piękne ukazanie wizerunku polskiego Juventino internauty.
Ja w Babsku byłem 2 krotnie. W zeszłym roku z ekipą którą byliśmy w rocznicę śmierci odmalowaliśmy nawet ten stojący wbrew prawy krzyż.
Belialek pisze:
w każdym razie, że juz nie cztery a pięć osób "potępia" Twoje wypowiedzi.
czyli limit potencjalnych uczestnikow wyprawy zostal osiagniety. ciekawe ilu jeszcze "pielgrzymow - gawedziarzy" sie tutaj wypowie.
Do Babska jeździmy regularnie od 3 lat. Więc osób tęż przewinęło się sporo. Spodziewaj się więc jeszcze kilku które potępia twoje internetowe spojrzenie na świat.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 15:26

@Belialku

Jak już się zapiszesz na ten kurs z wop, to obiecaj uważać na zajęciach z wykładni; może się dowiesz co to takiego ratio legis albo wykładnia teleologiczna. Bo zgrywać mądralę, co to kiedyś zajrzała do "kodeksu" drogowego to byle matoł potrafi.
Belialek pisze: btw - jezeli ktos tu ma skrajne poglady, to twoje "guantanamera, GDAŃSK to jest miasto hitlera" w info mowi samo za siebie... no tak, ale najlepiej kogos myslacego inaczej lepiej zwyzywac od lewakow...
Nie "wyzywam" Cię dlatego, że myslisz inaczej(czyli nie myślisz), tylko dlatego, że powtarzasz głupoty.


Żeby było jasne - nie byłem w Babsku, ale mam wielki szacunek dla tych, którzy tam pojechali żeby uczcić pamięć wielkiego Gaetano.


Belialek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2006
Posty: 69
Rejestracja: 14 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 15:56

@Abdul_BN.pl - moze jeszcze pouczysz panie/panow z lodzkiego GDDKiA, bo cos mi sie wydaje ze ich stanowisko jest zupelnie przypadkowo tozsame z moim. druga sprawa - co ty tak z tym liceum, miales jakies problemy ze tak to wspominasz na kazdym kroku?
Nie "wyzywam" Cię dlatego, że myslisz inaczej(czyli nie myślisz)
czytales to co napisales?


@juveluck - w porzadku, chwala wam za to.

mi chodzilo o to, ze nie na miejscu jest traktowanie "z gory" wszystkich, ktorzy tam nie byli (a wiec OGROMNEJ wiekszosci spolecznosci JP).


Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 16:11

Belialek pisze: cos mi sie wydaje ze ich stanowisko jest zupelnie przypadkowo tozsame z moim.
Na pewno. Wskazuje na to zwłaszcza fakt, że ani im w głowach usuwać ten nielegalny ponoć "symbol".


Belialek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2006
Posty: 69
Rejestracja: 14 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 16:31

z tego co mi wiadomo (zrodla JP) to GDDKiA odmowilo wydania zgody na wmurowanie tablicy pamiatkowej, z czego wynika iz jest to miejsce do tego nieodpowiednie. reakcji wladz na stojace przy drodze roznego rodzaju kapliczki, krzyze, gwiazdy dawida, pomniki buddy itd itp nie ma (chyba, ze ktos wniesie skarge), co nie zmienia faktu iz jest to niezgodne z przepisami.

jeszcze raz powtarzam, bo widze ze masz problemy z czytaniem - nie zamierzam walczyc z tego typu przydroznymi budowlami, i nie to bylo celem mojego postu.


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 16:38

Belialek pisze:z tego co mi wiadomo (zrodla JP) to GDDKiA odmowilo wydania zgody na wmurowanie tablicy pamiatkowej, z czego wynika iz jest to miejsce do tego nieodpowiednie.
Najbardziej mnie ciekawi po kiego grzyba się wypowiadasz skoro nie masz w temacie zielonego pojęcia? Nie wydali zgody, bo ta droga będzie poszerzana w ramach przygotowań na Euro...


Belialek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2006
Posty: 69
Rejestracja: 14 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 17:00

jakbym nie mial to bym sie nie wypowiadal (zrodlo podalem wczesniej)... droga ma zostac przekwalifikowana na droge ekspresowa - juz widze jak wydaja pozwolenie na tego typu przedsiewziecie w najblizszym otoczeniu drogi. powodow penwie bylo by wiele, podam najprostszy - wyobrazasz sobie zeby ludzie zatrzymywali sie na drodze ekspresowej w celu np prac porzadkowych przy tego typu obiekcie?


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 17:06

No własnie o tym mówie, że dlatego nie wydali zgody, bo będą ją przebudowwywać, a nie dlatego że nie podoba im sie idea stawiania tam pomników. Ale ok, niech będzie że prawda jest twojsza, bo nie chce mi się z tobą gadać już.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 18:04

Po co Wy sie z nim klocicie? Siewier napisal prawde i koniec tematu. Nie ma co marnowac na niego czasu. Belialek szczeka, a Matiz Siewiera jedzie dalej :D.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 18:13

Belialek pisze:bla bla bla...
wyobrazasz sobie zeby ludzie zatrzymywali sie na drodze ekspresowej w celu np prac porzadkowych przy tego typu obiekcie?
Gwoli scislosci.. Niedaleko jest zajazd, skad w kilka chwil mozna dojsc pieszo do miejsca smierci Scirei. Nie widze koniecznosci zatrzymywania sie samochodem na drodze ekspresowej. Juz ktos zreszta powiedzial, nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2008, 15:48

Nie wiem czy kolega Belialek się żali, czy chwali, jednak jak czytam pieprzenie o nielegalności owego krzyża to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać w momencie gdy słabnę.
Tak jak napisał Dionizos, nie ma co zwracać na ten bełkot uwagi.
Dionizos pisze:... a Matiz Siewiera jedzie dalej :D.
Ten Matiz już dawnooooo dawno temu został przerobiony na konserwy :P



Napisałem swoje zdanie, od którego nikt mnie nie odciągnie, a to czy Jasiu ma te czy inne sprawy w nosie, czy może stara się ale nie zawsze mu wychodzi, to już on sam wie najlepiej. Do serca i głowy nikomu się zajrzeć nie da.


Wieczorem wrzucę fotki.


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2008, 19:32

Siewier pisze:Zapomniałem dodać jeszcze jednej dosyć istotnej sprawy.

Na prawdę wstydem jest, że wśród tak wielkiej rzeszy kibiców Juve jaką mamy szczęście mieć w Polsce, praktycznie nikt nie wyraził ani chęci, ani żadnej inicjatywy ze swojej strony, żeby raz na kiedy odwiedzić miejsce, które wg mnie powinno być bardzo ważne dla każdego Juventino, a dla tych mieszkających w miarę blisko w szczególności.

W JPC mamy 280 [281] członków, a gdyby zebrać aktywnych userów z for juvepoland, solojuve czy bianconeri.pl to pewnie uzbierało by się tego z kilkanaście tysięcy.

Przy tak wielkiej grupie widać jakim [aktywnym] zainteresowaniem cieszą się takie a nie inne sprawy, przy czym z sercem na ręku mógłbym z grona społeczności tych trzech stron internetowych wypisać zaledwie z kilkadziesiąt (może podeszłoby pod setkę) osób, które mimo wszystko mają duży wkład w życie Juventinich w Polsce i do nich jako takich pretensji mieć nie można.

Reszta, cóż, możecie wszyscy serdecznie pocałować się w dupę i sobie pogratulować.
Wypowiedź nie na miejscu, sam sprowokowałeś kłótnię.

Skoro chcesz żyć prospołecznie to żyj, ale nie zmuszaj innych by robili to co Ty.

Czujesz się z racji odwiedzin krzyża lepszy od innych?

Zorganizowałeś wyjazd. Chwali się.
Brak odzewu?
Widać, celem samym w sobie, nie było dla Ciebie złożenie kwiatów, a miła zabawa i rozrywka podczas podróży... zawiodłeś sie i żale postanowileś wylać na forum?

"Pocałować w dupę?"

Panie Siewier! Widać, że "przez ostatnie 2 latka troszkę zbyt mało zmądrzałeś" i jeszcze sporo rozwoju umyslowego przed Tobą zostało.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2008, 22:37



ODPOWIEDZ