LM (Gr. H) [04]: Real 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
miloszek123

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 3
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:36

Coś pięknego!!


Real na kolanach po raz drugi.

Przed własną publicznością!


Alex jest najlepszy na świecie nie ma mowy ze nie!!


Chiellini o 2 klasy za dobry dla Realu :)

Ogólnie cośpięknego!


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:38

a ja powiem tyle:

Zoabczyc minke "spec" z "Rz" po tym jak Juventus wygrał z Realem, bezcenne. ja poporstu widzialem tego gula jak mu skakał. i te jego stwierdzenia, "Juventus nie mial prawa wygrac" albo "Dziadek Del Piero" moze i dziadek, ale te gwiazdy realu sie przy nim chowaja :) i jeszcze ten argument ze hiszpanskie druzyny tak czesto graja :lol: no a Serie A tez liczy tyle samo druzyn, i tyle samo meczy maja we Wloszech do rozegrania... gostek jest poprostu smieszny :lol:

co do meczu. piekna gra taktyczna, nie wiem co Ranieri wymyslil, ale dzieki Bogu zadziałało. Szczerze, liczylem sie z porazką, ale jak Alex strzelił na 1:0 to wiedzialem ze nic sie zlego stac nie moze ;)


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:41

Cudownie! Genialnie! Fantastycznie! <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>! Brak słów dla takiej gry JUVENTUSU !!! Niezapomniana noc, pokazaliśmy, że faktycznie potrafimy grać z najlepszymi i to nie tylko we Włoszech! Real nie istniał! Wszyscy zagrali genialnie, wznosząc się na 200 % swoich umiejętności. Jedynie Del Piero wzniósł się na 300 :D Przegość, nieśmiertelny człowiek, on ma chyba jakiś pierścień nieśmiertelności ze sobą :D Więcej nie będę pisał, bo trzeba to oblać i to jak najszybciej :wink: Aaa i oczywiście Claudio... :*** niech sobie jackopy i inni piszą co chcą, ja swoje wiem, choć ocenię Cię tak jak mówiłem na koniec sezonu, to nie wyobrażam sobie w tej chwili kogoś innego na naszej ławce (może poza Lippim, ale zostawmy już tego pana w spokoju :) ). Jeżeli ktoś jeszcze napisze, że wygraliśmy TYLKO dzięki piłkarzom to krzyż na drogę :prochno:

PS. I czy mi się wydawało, czy w 88 minucie kibice zaczęli skandować "Grazie Ranieri" ?? Jeśli ktoś dokładnie to słyszał, to proszę o ewentualną korektę :wink:

GRAZIE RAGAZZI !!!


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:42

Jezu! zapomniałem o skrótach na TVP? Co konkretnego mówił nasz Kołodziejczyk? :o nagraliście to, prawda?

BTW. Już wiemy kto został najlepszym piłkarzem listopada.
Trzeba też będzie wprowadzić sondę: "Najlepsza druga bramka listopada", bo jesli mamy wybierać pomiędzy bramkami w meczu z Romą a dzisiejszymi, to prędzej sie pochlastamy 8) .


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Marley69

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2007
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:43

Świetny mecz Molinaro, nie świetny w porównaniu z tym co grał w tamtym sezonie ale świetny jako piłkarz, lewy obrońca, fakt nie grał z przodu ale z tyłu rządził jestem pełen nadzieji co do niego.

Tiago choc mniej widoczny moim zdaniem bardzo dobrze zagrał grał bardzije z tyłu niz Sissoko dlatego moze mniej widoczny ale odobał mi sie jego spokój,dostał pilke na szybko odegrał szybko, dostał wolniejszą piłke nie bał sie tak jak w tamtym roku zatrzymaj obejrzał się podał. Jeśli ma tak grać to moim zdaniem para Sissoko Tiago będzie wyjściowa.


miloszek123

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 3
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:45

Ja dodam jeszcze ze po wlosowaniu grup od kilkunastu fanatykó Realu dostawałem wiadomości tyou i tu uwaga cytuje:

"bedzie 2-cyfrówka dla Realu" "real dupnie Juve 2 razy i Juventus nie wyjdzie z grupy"

"Real dupnie Juve i wyjdzie real i Zenit"
"dzisiaj Real pokaze Juve ich miejsce w szeregu"



Po meczu:


"to była kompromitacja gry Juventusus" (nie rozumiem co miał na mysli)

"3 akcje ledwo i 2 gole"

"real cisł cały mecz a Juvenrus 3 razy na ich połowie byl"



Zal mi kibiców klubu Real Madryt


A mecz był świetny! Juventus pokazał po raz kolejny Realowi kto rządzi.

Mamy tutaj tez przykłąd tego ze serie a jest lepsza niz primiera Division

Jvuentus był dopiero 3 w serie A

Real- mistrz Hiszpani


3 msc Serie A vs Mistrz Primeira Division 2:0

To mówi samo za siebie...


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:45

Trochę pomyślcie zanim napiszecie. Nie ma co krytykować 'grzywki' skoro mówił prawdę. Chodziło mu o to, że z takim składem nie mieliśmy prawa wygrać. A można to uznać za pochlebstwo, że mimo okrojonego składu zdołaliśmy wykonać taką niespodziankę :wink: W końcu nie grał u nas Trezegol, Camoranesi, Zebina, Buffon, Poulsen, Marchisio i Grygera. Sam twierdziłem, że Juventus nie ma szans wygrać tego meczu (nawet jak bylibyśmy w pełnym składzie). Z resztą później pochwalił Ranieriego mówiąc, że stworzył z 'takich' zawodników 'taką' drużynę. Trochę rozsądku.
A co do meczu to nie był w naszym wykonaniu fantastyczny. Równie dobrze sędzia mógł podyktować karnego za rękę Tiago (który jeszcze nie miał jej przy ciele i był ruch ręki) albo za faul Chielliniego (głupi jak cholera). Legrotaglie też nie zagrał czysto gdy walczył o główkę z Raulem. W dodatku mimo 'świetnie' ustawionej obrony Juve, Real miał wiele sytuacji. Drenthe lepiej podałby/strzelił w dwóch na swoje, zdaje się, cztery sytuacje i zamiast zachwytów właśnie kazalibyście zwolnić Ranieriego i płakali, że odpadniemy zaraz po wyjściu z grupy, jeśli wyjdziemy. Trochę przypadku i już wierzycie w możliwości zespołu? Nie chcę wyjść na wiecznie niezadowolonego ale chodzi o to, że popadacie ze skrajności w skrajność. Bo osobiście jestem zadowolony z gry a raczej z konsekwencji taktyczniej zespołu. Z tym, że bez przesady. Nie był to wspaniały, porywający mecz w wykonaniu naszych. W wykonaniu Del Piero-oczywiście. Na pochwałę zasługuje też Molinaro, Nedved, Sissoko no i może Marchioni. Średni mecz Tiago, podobnie Chiellini z tym, że w sytuacji z Ruudem i przy tej kontrze (nie wiem czy zrobił to specjalnie) strasznie zawalił.


Andrew09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2006
Posty: 70
Rejestracja: 10 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:46

Po prostu brak mi słów :)
Wreście Juve na jakie kocha się patrzeć ;D na zwycięskie.. piekna seria zwycięstw.

Prawie brak słabych punktów ;P
Alex po prostu kocham go!!!!!!!!!!!
Sissoko czyścił że hohohoh i hoho
ogólnie cała drużyna zagrała rewelke...


Podsumowywując ..
Są chwile dla których warto żyć !!!
Totus Tuus Vecchia Signora!!
Per sempre...

Pozdrawiam i życzę miłego oblewania zwycięstwa ;P


TOTUS TUUS VECCHIA SIGNORA...PER SEMPRE...
AMOR PATRIAE NOSTRA LEX
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:48

El Mass-turbo pisze:Nie był to wspaniały, porywający mecz w wykonaniu naszych.
W Madrycie nie wygraliśmy od 46 lat...
Był wspaniały.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:50

Nie będe sie rozpisywał - wspaniały mecz Juve. Genialny Del Piero. Każdy normalny to wie i przyzna bez dyskusji.
Karnego moim zdaniem nie powinno być. Nie dlatego, że przeciwko Juve, ale dlatego że nie było ruchu do piłki. Patrzyłem 3 lub 4 razy i nie widziałem tego. Jedna ręka była faktycznie i Mellberg dostał kartke. Sytuacja z Raulem wyjaśniona, był on wcześniej na spalonym zanim Legrottaglie lekko go pchnął.
Za to była jedna akcja Juve w II połowie jak szło dwóch na jednego obrońce Realu i sędzia odgwizdał faul za bark w bark, więc ci co uważają, że karny powinien być mają teraz równowage.

PS. kompetencja i obiektywizm ludzi z TVP poraża. Szpakowski wali byki to wiadomo, ale potem powiedział, że Juve wygrało niespodziewanie. No pewnie bo to taki mały klub a Real jest bogiem futbolu. Że nie wspomne kto był faworytem meczu...

A ten koleś od skrótów - masakra. " :angry: Juventus nie miał prawa wygrać" :angry:
Ty nie powinieneś mieć prawa do wypowiadania sie znafco za 2 grosze.

Czy ktoś mi powie kiedy zacznie sie obiektywizm u KAŻDEGO dziennikarza sportowego. I jeszcze traktowanie Juve jak klubu z drugiej półki. Żal...

PS. Jak dla mnie to Amauri zagrał słabiutko. Powinien wcześniej zejść. Ale może ja się czepiam.
Mam nadzieje że Juve osiągnie wiele, nie tylko w tym sezonie.
BO MAM DOSYĆ GORSZEGO TRAKTOWANIA NASZEGO KLUBU W POLSKICH MEDIACH! Nie mam nic do Realu, ale te teksty Szpaka "Juve wygrało niespodziewanie" a kto był do cholery faworytem? A w studiu Szaranowicz "Król jest nagi" a czy Real jest obecnie królem futbolu? Naprawde można sie wnerwić.

FORZA JUVE!! JEDZIEMY DALEJ!!


Z Juve na dobre i złe!
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:52

Miś Coccolino pisze: Trzeba też będzie wprowadzić sondę: "Najlepsza druga bramka listopada", bo jesli mamy wybierać pomiędzy bramkami w meczu z Romą a dzisiejszymi, to prędzej sie pochlastamy 8) .
A to dopiero początek listopada. Kto wie co się jeszcze porobi. Jeszcze w tym miesiącu mecz z Interem i wierze , że Alex też tam strzeli równie ładnego gola. Już widzę na koniec sezonu jak będziemy wybierać bramkę roku kandydować będą wszystkie Alexa hihi.
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2008, 23:52 przez oliver, łącznie zmieniany 1 raz.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:52

naprawdę trzeba docenić prace trenera :bravo: , bo gdybyśmy zwolnili trenera to dzisiaj i 2 tygodnie temu tak sprawnego taktycznie Juve byśmy nie widzieli , i jak mało kiedy i pan Engel i Gmoch bardzo doceniali nasz zespół za bardzo mądrą grę , a że mamy geniusza w przodzie :) ....

piękny mecz :bravo:

teraz tak naprawdę naszą bronią na wiosnę może być Treze który nie będzie miał jesieni w nogach a jak wróci forma to hohoho :) może będzie wymarzony finał i zwycięstwo w LM , wiem że to takie hurra optymizm , ale czemu nie :)


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:52

http://sport.onet.pl/0,1248711,1857567,wiadomosc.html


To co napisali na ONECIE o sędziowaniu to jest istna parnoiczna prowokacja... kretyn jakis to pisał, czy jak !!??
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2008, 23:53 przez 29, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:52

El Mass-turbo pisze:Trochę pomyślcie zanim napiszecie. Nie ma co krytykować 'grzywki' skoro mówił prawdę. Chodziło mu o to, że z takim składem nie mieliśmy prawa wygrać.
I miło było patrzeć jak się w nim wszystko gotuje, a jego współtowarzysz mógł go po prostu wyśmiać i to kulturalnie uczynił xD

Mecz wygraliśmy taktycznie. Ranieri pokazał tym meczem, że naprawdę coś potrafi... Ocenę jego pracy postanowiłem po dzisiejszym dniu odstawić na dalszy plan I nie przekonują mnie głosy, że to bardziej Real zagrał słaby mecz niż my dobry, bo to my zagraliśmy mecz dobry, a Real robił co mógł z wiadomym skutkiem... Dobra gra całego zespołu od Manningera w bramkce na Amaurim (czy jak to Darek Szpakowski [*] mówił Amuarim) kończąc. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli Molinaro i Tiago. No i jeszcze dwa słowa o Del Piero. Jak on to robi, że trzy strzały na bramkę, dwa w bramkę i dwie bramki? Chyba każdy "dziadek" by chciał tak grać xD


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 23:53

Po prostu pięknie. Tuż przed wolnym wiedziałem że będzie bramka, czułem to. A jak Del Piero strzelił popłakałem się ze szczęścia i wzruszenia. Coś niesamowitego co On wyczynia. Genialny Del Piero, Genialne Juve.


Obrazek
Zablokowany