LM (Gr. H) [04]: Real 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
snatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2007
Posty: 37
Rejestracja: 23 września 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 21:44

Polecam lekturę realmadrid.pl :D
2008.11.05, godz. 21:38, pacio
Cicho !!!!!!! NIE BECZEC !!!!! KIBICE Juventusu się z nas śmieją
:rotfl:

Co do Szczupakowskiego to faktycznie niektore teksty wymiatają :D


Silvanoshei

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2006
Posty: 14
Rejestracja: 08 października 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 21:45

Respekt dla Starej Damy, w takim okrojonym składzie 1:0 w Madrycie to na prawdę coś nieprawdopodobnego. Ale to tylko podkreśla jakim Juventus jest zespołem...


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:01

zbyt nerwowo... więcej ataków i bardziej precyzyjnych piłek


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:41

Świetna, cudowna gra przeciwko Realowi.

Kolejna bramka po rzucie wolnym naszego Il Capitano (jak Casillas ustawił ten mur :prochno: ).

Widać, że to spotkanie wygrała cała 11-stka, włożyli w nie sporo serca i siły.

Galacticos = 0 pomysłu na grę, naprawdę gra defensywna (z małymi wyjątkami) bardzo pewna. Technicy magicy typu Drenthe nie mieli najmniejszych szans.

Forza JUVE
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2008, 23:50 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:42

Świetny mecz! Nie ma co mówić o minusach! Liczy się zwycięstwo!

GRANDE DEL PIERO!!! FORZA JUVENTUS!!!!


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:43

No i się udało. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Juve. Jest się z czego cieszyć. Pokonać Real na santiago to coś pięknego.
Co prawda Real miał swoje okazje, ale na szczęście je zepsuł. Ale nie ma co gdybać wygraliśmy i już.
Kolejny dobry mecz Molinaro. Wg. mnie bardzo dobrze zagrał w ofensywie. W obronie trochę gorzej.
Wszyscy zagrali bardzo dobrze prócz Marchionni'ego. W ogóle nie był widoczny. Słaby mecz w Jego wykonaniu.
Wielkie brawa dla wszystkich.
PS. Ciekawe jakby się rozwinęła sytuacja, gdyby Kielon nie faulował Drenthe(?) w akcji z Marchionnim.
PS2. Czekam z niecierpliwością na wypowiedź Michała "super zaczesana grzywa" Kołodziejczyka. Co Pan nam powiesz? :smile:

FORZA JUVE
cieszmy się


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
charusss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2006
Posty: 16
Rejestracja: 09 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:48

jestem DUMNY DUMNY DUMNY DUMNY DUMNY!!!
cudowny mecz, cudowny ALEX!
DZIĘKUJĘ :!:


"Juve, storia di un grande Amore..."
Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:51

Brawo Juve, brawo Ranieri. Kapitalnie taktycznie ustawił zespół przez co Real nie mógł nic zrobić. Strasznie dużo walki każdego zawodnika i poświęcenia dla drużyny. Piękne bramki DP który poraz kolejny po meczu z Romą jest naszym najlepszym zawodnikiem na boisku. Brawo Sissoko który dziś grał naprawde na najwyższym poziomie, bałem sie że z kartką przez 60 minut gry może wyleciec z boiska, ale on pokazał że to nie tylko twardy zawodnik, ale także bardzo inteligentny, wiedział kiedy podać, kiedy pójść samemu do przodu. Świetnie cała obrona najsłabiej chyba Melberg, ale tamtą str najczęściej Real atakował. Bardzo dobre zawężanie gry i ustawianie pułapek ofsajdowych. Trochę szkoda że Camor nie wszedł tak na ostatnie 5 minut. Choć i tak uważam że Ranieri dobrze zrobił nie wprowadzajac nikogo pochopnie i nie psując dabrze działającej machiny, dopiero po drugiej zmianie Realu odrazu zareagował zmiana i bardzo dobrze wyczekał.


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:52

Bezradny Real !!! Niesamowity ALex!!! Jestem dumny!! Fantastyczny mecz.. każdy zagrał wspaniale!!! Juve!!!


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:53

Forza JUVE

Manninger - zagrał bardzo dobrze - raz czy dwa nie wyszedł do dośrodkowania, ale ogólnie ok

Mellberg - Drenthe kilka razy go okiwał, na plus jest to, że Szwed wybił mu piłkę w najgoroźniejszej sytuacji.

Legrottagllie-w powietrzu niesamowity podobnie jak Chiellini. No zostają te sytuacje z Raulem i przy strzale Van Nistelrooya. Dobra nasza ;D

Chiellini-kapitalne ustawianie, znakomicie w powietrzu. Jedyny poważny błąd gdy nie pokrył Diarry.

Molinaro-słabe dogrania, wielka waleczność - fatalny błąd gdy nie pokrył Sergio Ramosa

Marchionni-mecz walki z Marcelo, wspieranie Mellberga, mam nadzieję, że nawiąże do czasów gry w Parmie :D

Sissoko-na początku fatalne podania z biegiem czasu się rozkręcił, niesamowicie zawalczył, wychodził z kontrą i dokonał wielkiej ilości przechwytów.

Tiago-moim zdaniem zbyt mało agresywny i zawodził z ostatnim podaniem.

Nedved-ileż może człowiek nabiegać? :D Pavel wciąż wielki, nawet gdy przegrywa pojedynki biegowe z młodszymi rywalami.

Del Piero-cofnięty napastnik JUVE wielki. szkoda, że nie hattrick :D

Amauri-fatalne dryblingi, ostatnie podania też słabe, ale brawa za pressing, często bardzo skuteczny.

Podziękowania dla wszystkich graczy za emocjonujący i zwycięski spektakl :D :bravo:


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:54

Niczego lepszego na dzień dzisiejszy i stan kadrowy wymyślić się dziś nie dało ! Bravo Ranieri i Juve za fantastycznie wykonane założenia taktyczne..... ale jak zawsze to ALEX jest w centrum uwagi i to dzięki niemu jesteśmy dziś szczęśliwi ! AVE ALEX !!!!!!!!!! :dance: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

P.S. zastanawia mnie jedynie czemu zawsze w końcówce meczu wchodzi Iaquinta za Amauriego bez względu na to czy się bronimy czy gonimy wynik ? :think:

...ale mało ważne ----- dziś świętujemy ! FORZA JUVE :D


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:57

ALEX DEL PIERO
Mecz wygraliśmy dzięki geniuszowi naszej legendy!
Dawno czegoś takiego nie widziałem, żeby Alex w indywidualny sposób wygrał mecz! GENIUSZ!!!

Jestem dumny jak cholera, że z tak okrojonym składem ogrywamy mistrza Hiszpanii. Po prostu cud miód. :bravo:
Jestem zbyt podniecony żeby pisać o meczu, może później coś wyskrobie.

Grazie!


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:59

Po pierwsze:
Boski zaczes zaczął wykład :lol:
Po drugie:
Juventus zagrał kapitalne zawody pod względem taktycznym. [Znów mnie zdenerwował zaczes] W pierwszej połowie dla mnie najlepszym [kurde, niech mnie ktos zastrzeli, bo jak słyszę tego gościa...] zawodnikiem Juve był Molinaro. Świeteny w ofensywie, bardzo dobrze w obronie. W dugiej trochę słabiej, ale i tak najlepszy mecz w jego wykonaniu w Juve. W drugiej zaś najlpeszy był wg mnie Sissoko. Odbiory, akcje, miód. No i oczywiście ALEX DEL PIERO! kapitalny mecz, BRAWO!!!

P.S.:
To kiedy kupiliśmy "Marsinio"
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2008, 23:04 przez matekkuba, łącznie zmieniany 1 raz.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:59

Madryd jest nasz !!! Madryd Jest Biało-Czarny !!!!!
Super mecz wszyscy skazali Juve na porazke przed meczem mowiac ze pierwszy mecz to szczescie a w Madrycie Real mial nas "zjesc" i chyba sie nami udławił :D:D Super zawody calej druzyny a Alex to jest mistrz jakiego nie ma na świecie :!:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 22:59

A "ekspercik" TVP mówi, że " Juventus nie miał prawa wygrać tego meczu" ;/


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Zablokowany