HipHopowa strona Forum.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2006, 16:05

Andrewtbg pisze:
steru pisze: Świetne dissy Tedego, które w moim mniemaniu niszczą i Nowatora i Płomień.
Ty chyba żartujesz :lol: :lol: :lol: przecież 'powiedz na osiedlu' niszczy wszystkie te 3 dissy tede... a knebel w pysk to już kopanie leżącego.. tede świętej pamięci... mało pounchy samo wyzywanie jak dzieciak, przy dobrym bicie i to jedyny plus... mowie tede nie ma argumentow na diss.. nie ma koncepcji...
steru pisze: Na diss Płomienia Tede odpowiedział w ciągu 2 dni
co z tego jak i tak pokazał się z najgorszej strony...
steru pisze: No i nowy album Tedego pt. "Esende Mylffon". Kawał świetnej roboty. Jak dla mnie płytka roku. Wyprodukowana w całości przez młodego Mateo. Świetne podkłady i teksty. Jak dla mnie bomba

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a ile płyt w tym roku z polski przesłuchałeś? :roll: :roll:
Czesc. Dawno nie przeglądałem forum stąd moja późna odpowiedź na to co napisałeś pod moim adresem. Nie będę się koncentrował na tym co napisałeś o poziomie dissów Tedego i Płomienia. Skoncentruje się na tym w jaki sposób to napisałeś.
Uważasz się za największego znawce i opiniotwórcę tego forum? Myślisz, że Twoje zdanie jest tu tak mocne, że możesz bez argumentów wyśmiewać gust muzyczny innej osoby? To że do Ciebie trafia Płomień powoduje, że jest on bez dwóch zdań lepszy od Tedego?
Robisz coś co obserwuje codziennie w polskiej polityce, tzn. to co ja mówie jest najlepsze, to co mówią inni jest głupie i z góry skazane na Twoją pogardę. No to tyle proszę pana. Pozdrawiam 8)


Trunxik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2005
Posty: 588
Rejestracja: 08 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 października 2006, 20:45

Co do beefu P81 - Tedzik (i nowawsiur) powiem tyle...
Bylem po stronie Tedzika.
Kiedy powiem na osiedlu nie podobalo mi sie i wedlog mnie przegralo z 68 TDFa. Pozniej ladnie tezzjechal nowotwora ktory kiepsko sie pokazal. Ale gdy pojawilo sie knebel w pysk P81 to mnei zacielo. Ladnie pojechali i inteligentnie. Pozniej 3 korony Tedzika podobaly mi sie ale nie az tak zeby wygrac beef wiec niestety minimalnie wygral P81. Bardzo udany beef jak dla mnie. Pezet pokazal w konu na co go stac.

co do Esende Mylfon - udana plytka ale niektore kawalki to tak jak by na sile robione... takie powtorki piosenki "Wielkie Jol"


Obrazek
Bor$uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2007
Posty: 7
Rejestracja: 30 lipca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 00:41

no a Pezet wydaje juz nie bawem kozacka plytke zapewne Fokus to samo i wyszedl juz przeciez teledysk promujacy zakonczenie Trylogii Kodeksu "Wyrok" ten klip polecam z nowosci :wink:


"...za bratem pojde w ogien bo klima mnie osloni..."
KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 11:22

potwierdzam.

fokus szykuje solo na wrzesień.

kawałki niszczą głowe. warto czekać.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 12:59

KOPEĆ pisze:fokus szykuje solo na wrzesień.
Skąd taka informacja?
Wcześniej mówił, że postara się wydać ją na początku wakacji, a później nie znalazłem już żadnej informacji dotyczącej terminu.
I mam jeszcze jedno pytanie. Fokus mówił, że wiele kawałków na tej płycie nagra z różnymi wykonawcami. Wie ktoś coś więcej na ten temat? Z tego co czytałem (ale to w czerwcu) pewni są już Rahim i Joka... Ale o pozostałych nic nie wiem, a na oficjalnej stronie Fokusa nie znalazłem, żadnych ciekawszych informacji o nowej płycie.


KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 14:51

Skąd taka informacja?
stąd ta informacja że się znam z fokusem.


co do wykonawców, to między innymi będzie kawałek "Kabina" z AESem.

AES wydał już 2 solowe płytki. poziom jest jeden z lepszych.
do ściągnięcia na stronie www.kooperacja.prv.pl
polecam te płytki ze względu na niesamowicie nowatorskie podkłady.

no i dwa kawałki z fokusem, których pewnie nie słyszeliście.
no i tyle.


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 02:11

Znakomita wiadomość. Fokus we wrześniu. Cudownie. Ten człowiek to numer jeden. Równie niecierpliwie czekam na solówkę Emila Blefa. To będą katy.
Odrodzenie polskiego rapu? oby. Ostatnio z tym bardzo słabiutko. W zimę jeszcze katowałem TWP, a w tym roku zaledwie solo Łony, Eldo i Weny. Dziwne, że nikt z Was nie wspomniał o polskim podziemiu. Tacy raperzy jak Zkibwoy, Smarki, Dinal, Pogo, Tetris, Jimson, 834 to całkiem niezły poziom.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 20:57

zamiast pierdzielić bzdury o fokusach(człowiek nr 100) i innych ostrach dowiedźcie sie najpierw kto to jest choćby Chuck D ;)

zapraszam do lektury. wklejam bo ktoś kiedyś mnie pytał gdzie to bedzie można przeczytać

http://proks.blogspot.com/2008/11/hip-h ... y-hip.html


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 listopada 2008, 08:37

@Prokson jak na razie to zdaje się, że zalogowałeś się na tej stronie, tylko po to, aby zareklamować swego bloga :)

Fokus dla jednych może być znakomity, dla innych znakomitością jest, o dziwo, Jay-Z :lol: A tzw. jak to ująłeś "p. bzdur" to teksty, że nazizm to w istocie faszyzm tylko pod inną nazwa, albo, że 2Pac był kompletnie nieznany za życia :lol: Wiedz zawsze co mówisz, a nie mów co wiesz i więcej refleksji do tego co piszesz :wink: W każdym razie pozdrawiam


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 03 listopada 2008, 10:17

Karowiew pisze:@Prokson jak na razie to zdaje się, że zalogowałeś się na tej stronie, tylko po to, aby zareklamować swego bloga :)

Fokus dla jednych może być znakomity, dla innych znakomitością jest, o dziwo, Jay-Z :lol: A tzw. jak to ująłeś "p. bzdur" to teksty, że nazizm to w istocie faszyzm tylko pod inną nazwa, albo, że 2Pac był kompletnie nieznany za życia :lol: Wiedz zawsze co mówisz, a nie mów co wiesz i więcej refleksji do tego co piszesz :wink: W każdym razie pozdrawiam
pierwszej cześci nie skomentuje bo mama mnie uczyła że niektórych sie nie kopie ;) jak bede miał cos reklamować to na pewno nie bedzie mój blog, co najwyżej felietony do Newsweeka (time is ticking)

druga część. ten fokus co to nagrywając jakieś dupne promo spowodował że z top10 spadł do 3 lig? i jego najeży zestawiać w jednym szerego z młodymi kotami (jesus christ!)
jay-z nie jest doskonałym raperem? napisz to na forum ślizgu albo jedź na hip hip kemp i tam zacznij krzyczeć
rozumiem że ze studentem nauk politycznych chcesz dyskutować o polityce i genezie faszyzmu. here you are. przy okazji dam ci kontakt do Wojtaszczyka i z nim też sobie podyskutujesz
2pac.... jeśtem jacuś i kofffam magika, pfke, tupaca a leszta to sa śłabi bo ich nie znam

zanim napiszesz jakiekolwiek zdanie pomyśl o argumentach, bo na razie to jesteś kolejnym bezimiennym forumowym fanatykiem paktofiniczki

rozumiem ze jako wielki znawca gatunku będziesz na wbw albo na rootsach - tam sobie podyskutujemy bez supportu wikipedii z twojej strony

troche mnie ponosiło ale już mam powoli dość czytania bzdur znaffcuw


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 16:41

Nie wiem ilu z Was słuchało nowej płyty
DJ Decks-Mixtape vol.4
18 kawałek na mixie gra PTP , a dokładniej Północny Toruń Projekt. Chłopaki grają tak zwany crunk . Nawijają naprawdę ciekawą muzyke ejst to kompletnie nowy styl na Polskiej scenie HH. Nie jest to Tedem Pezet w ogóle nie jest to nikt jest to coś nowego co powinno się spodobać

link myspace http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... =207008035

a tutaj PTP- "W Błędzie" http://pl.youtube.com/watch?v=lP5suSPXAzo


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
luks_wgs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2006
Posty: 194
Rejestracja: 22 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 19:13

FalsoVero pisze:Nie wiem ilu z Was słuchało nowej płyty
DJ Decks-Mixtape vol.4
18 kawałek na mixie gra PTP , a dokładniej Północny Toruń Projekt. Chłopaki grają tak zwany crunk . Nawijają naprawdę ciekawą muzyke ejst to kompletnie nowy styl na Polskiej scenie HH. Nie jest to Tedem Pezet w ogóle nie jest to nikt jest to coś nowego co powinno się spodobać

link myspace http://profile.myspace.com/index.cfm?fu ... =207008035

a tutaj PTP- "W Błędzie" http://pl.youtube.com/watch?v=lP5suSPXAzo
ja pier**le....masakra...
będąc człowiekiem uważającym, że jedynymi na aktualnej polskiej scenie wartymi uwagi są Fisz i Eldo, oraz będąc fanem takich artystów jak Mos Def czy Common nie mogę na to patrzeć ani tego słuchać, podobnie jak innych płomieni czy tedzików, którzy są tu tak namiętnie obdyskutowywani..

myślę, że bardziej warty wspomnienia tutaj jest wypuszczony wczoraj kawałek promocyjny nowej płyty Eldoki a nie takie coś co w poście wyżej... :think:


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2008, 19:29

Właśnie chciałem to wrzucić do tego tematu. Eldo trzyma poziom, dla mnie zdecydowanie nr. 1 na polskiej rap scenie. Nie mogę doczekać się płyty, której wydanie zaplanowane jest na 5 grudnia... Po Leszku można się spodziewać kolejnej świetnej produkcji. Wszystko się trochę opóźnia, trochę się pozmieniało m.in tytuł płyty, jednak warto czekać...


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 listopada 2008, 11:36

LUKS WGS pisze:
ja pier**le....masakra...
będąc człowiekiem uważającym, że jedynymi na aktualnej polskiej scenie wartymi uwagi są Fisz i Eldo, oraz będąc fanem takich artystów jak Mos Def czy Common nie mogę na to patrzeć ani tego słuchać, podobnie jak innych płomieni czy tedzików, którzy są tu tak namiętnie obdyskutowywani..

myślę, że bardziej warty wspomnienia tutaj jest wypuszczony wczoraj kawałek promocyjny nowej płyty Eldoki a nie takie coś co w poście wyżej... :think:
LUKS spokojnie chciałem tylko przedstawić nową ekipe ;] A co do Eldoki jest najlepszy nikt do niego nie pasuje . Eldo ma najciekawsze teksty które naprawdę trafiają w człowieka. Teraz Eldo będzie w Szczecinie i napewno pójdę raz już byłem pójdę kolejny raz. Ten kawałek co dałeś Kocur . Pozdro


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2008, 20:08

Pytanie do obeznanych w temacie. Ostatnio zagłębiam się w twórczość Naughty By Nature i jestem pod dużym wrażeniem. Możecie mi polecić podobne grupy hh bądź pojedynczych wykonawców?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ