Tottenham zwalnia Juanded Ramosa !

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 12:45

Po najgorszym starcie w lidze angielskiej od 1912 roku, działacze Tottenham Hotspur w końcu nie wytrzymali i zdecydowali się zwolnić ze stanowiska menedżera Hiszpana Juanded Ramosa.
Na ławce "Kogutów" zasiadać teraz będzie Harry Redknapp z Portsmouth, który już zgodził się na tę propozycję. FC Portsmouth będzie teraz domagał się odszkodowania za wcześniejsze zerwanie umowy w wysokości 5 milionów funtów.


http://sport.onet.pl/0,1248702,1851021,wiadomosc.html

Można było przypuszczać, że w końcu działacie zwolnią hiszpana ze stanowiska trenera. Wiele osób może uważać, że zrobili błąd, że Juande to znakomity fachowiec. Można mówić o odejściu Berbatova i Keana jak dla mnie to nie są tłumaczenia, jeżeli byłby tak znakomitym fachocem odejśćie dwóch napastników nie stanowiło by tak poważnego problemu które możemy oglądać patrząc na tabelę... Fakt jest dobrym szkoleniowcem ponieważ zdobył 2 tytułu pod rząd ale gdy wydaje się ogólnie 72 mln funtów czy euro już nei pamiętam na transfery to tak ciężko wzmocnić skład?


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 14:09

Myślę że ta decyzja może zrujnować sytuacje Kogutów jeszcze bardziej, jak również podkopać dołek pod smakiem rozgrywek ligi Angielskiej. Która jak do tej pory stoi na wysokim poziomie, który ma teraz szanse się obniżyć :| . Szkoda że do upadku smaku ligi Angielskiej posuwają się Londyńskie Koguty które mare sezonów temu były jedną z głównych przypraw w lidze Angielskiej


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 14:35

A ja myślę, że ta decyzja była słuszna. Tottenham ma naprawdę mocny skład, i ... dwa punkty po ośmiu kolejkach. Wiem , że liga ciężka i tak dalej, ale mając takich piłkarzy jak King, Modric czy Pavluczenko po prostu nie wypada być poniżej połowy ligi, nie mówiąc już o strefie spadkowej.
Zmiany były potrzebne, myślę, że sytuacja będzie się stopniowo poprawiać.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 16:08

Typowałem Londyńczyków to zajęcia czołowego miejsca w Premier League. Podobała mi się ich polityka transferowa, Ramos sprawdził kilku naprawdę niezłych grajków. Szkoda tego trenera, bo fachowcem jest na pewno dobrym tylko ciężko mu było poskładać tyle nowych elementów w jedną całość. Myślę, że nowy trener, który spojrzy na to świeżym okiem, szybko zespoli zespół i Tottenham ponownie będzie w czubie Premier League.


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 18:55

No i chyba zwolnienie trenera pomogło, bo Tottenham pokonał Bolton 2-0 po golach Pawliuczenki i Benta. Zdobyli więc 3 punkty, więcej niż przez 8 ostatnich kolejek (2pkt) :lol:


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 19:15

Spokojnie spokojnie, bardzo często jest tak, że nowy trener wygrywa w swoim pierwszym meczu. Być może to wynik zwiększonej mobilizacji graczy, nie wiem, ale zauważyłem że jest to dosyć częste zjawisko. Prawdziwe znaczenie zmiany będzie można ocenić za pięć, sześć kolejek, choć tak jak już mówiłem, wydaje mi się że Tottenham odbije się od ligowego dna.


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 20:18

Ale nawet jakby nowemu trenerowi nie szło to będzie miał na swoją obronę to, że już zdobył więcej punktów niż Ramos. LOL

MÓJ POST NUMER 100!!!


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 21:17

Fakt, że wygrali może o czymś świadczyć . Ale Bolton nie jest za specjalnie mocną drużyną. Redknapp może nie jest tak utytułowanym trenerem jak Ramos ale pokazał w Portsmouth, że potrafi wyławiać perełki a gracze pod jego wodzą nagle pokazują na co ich stać. Przykładem może być James który znany był z "baboli" i prezentował niestabilną formę gdy przeszedł do The Pompeys wiele się zmieniło zaczoł prezentować stabilność i grał naprawdę dobrze. Wiadomo, że zawodnicy chcieli się pokazać z jak najlepszej strony nowemu trenerowi ale myślę, że zmiana na Harrego wyjdzie drużynie z WHL na dobre choć to czas pokaże.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 27 października 2008, 15:26

Można mówić o odejściu Berbatova i Keana jak dla mnie to nie są tłumaczenia,


I nie dziwie się bo Keane odszedł na wyrazne życzenie Ramosa, który postanowił zrobić czystke w zespole i to nie tylko Keane i Berbatov, ale też Robinson,Lee,Tainio i jeszcze kilku piłkarzy odeszło z WHL...Także ich początkowe wyniki wcale nie musiały tak dziwić, ale to co działo się ostatnio w Tottenhamie było dla mnie bardzo zaskakujące.


Obrazek
ODPOWIEDZ