Znienawidzony pilkarz

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ALEXY

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 77
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 13:02

:? :lol: :lol: NO wiec to jest tak beckham ma noge do wolnych i wogóle stzrałó ale szybki niejest jest pwyrzej przeciętnej a najgorszych niemozna wytypowac moza najbardziej znienawidzony tak dla mnie jst to Inzaghi


GRANDE JUVE
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 13:48

Alexxxxx pisze:
juveluck pisze:
Alexxxxx pisze:
W zadny wypadku bym nie przystał. Człwoeiku ja nie lece na kase. Do innych może bym przeszedł ale napewno do wymienionej turójki nie:

-Roma

-Real

-Milan


Najwązniejsza jest wiara, ja bym napewno nie przystał. Co tam kasa. Co tam sława. Mnie to nie obchodzi. Każdy wie, że Juve jest najwazniejsze. Wolałbym normalnie pracowac niz grac w jednym z tych trzech klubów. Jestem tego pewny w stu procentach.
Szkoda ze nie bede mial okazji sie przekonac. Bo nie wierze ze wolal bys grac w Polsce za grosze niz isc do czolowego europejskiego klubu za gruba kase. Raz ze gral bys na najwyzszym poziomie, dwa mial bys kupe kasy. Ja w to po prostu nie wierze. Teraz mozesz tak mowic bo wiesz ze nie bedziesz musial dokonywac takiego wyboru. Ale gdy bys przed nim stanol to napewno wybral bys Real, milan czy rome. jestem przekonany
Napewno nie. Wolalbym jak by mi się kontrakt skończył i przejśc d klubu jakiego chce. W tedy moze do Juve. Ale dobra zmknijmy ten teamt jak ktoś nie chce grac w jakims klubie to moze przejść do innego. Ja tych trzech bym nie wybrał. Wolalby mprzejśc do Padovy potem by mnie kupił Juventus(ach rozmażyłęm się :wink: ) normalnie drugii Alex :D . Powracając do tematu Beckhama.Beckham to juz nie jest piłkarz :!: To jest poprostu gwiazda medialna :!: Tak właśnie jest ja się ztym zgadzam tak powiedział Pele więc musi to byc prawda.



heheh a ja wam powiem tak.Jeśli ktoś by mnie chciał widzieć w manchestrze ( mój wróg numer jeden:)) , to by wynikało by z tego że naprawde jestem dobry w noge i równecześnie zapewne byłyby propozycje z innych klubów. I zapewne wybrałbym inny klub :D :D Więc po połowie zgadzam sie z każdym z Was :-D :-D


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 13:49

Wszystkich piłkarzy ktorych wymieniłiście można nie nawidzić, ale oni strzelają właśnie najwięcej bramek.Właśnie takim pilkarzem jest Pippo Inzaghi, no oczywiście zgadzam sie z Marcinem Ironkiem z tymi kolesiami z Burki Nafaso!!!!!, ale za takiego szmatławca chce uznać Tomasza Wałdocha.On przecież nic nie umie, widać to było na mistrzostwach świta na meczu Polska:Portugalia jak Pauleta jezdził go z lewej na prawą!!!!!


RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 13:57

Nienawidze Diego Simeone a fe niecierpie nie nawidze a fe a fe a fe
No i Ulfa Kirstena ale on na szczescei jzu nie gra :)


FORZA JUVE
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 15:04

wicior pisze:Wszystkich piłkarzy ktorych wymieniłiście można nie nawidzić, ale oni strzelają właśnie najwięcej bramek.Właśnie takim pilkarzem jest Pippo Inzaghi, no oczywiście zgadzam sie z Marcinem Ironkiem z tymi kolesiami z Burki Nafaso!!!!!, ale za takiego szmatławca chce uznać Tomasza Wałdocha.On przecież nic nie umie, widać to było na mistrzostwach świta na meczu Polska:Portugalia jak Pauleta jezdził go z lewej na prawą!!!!!
Coś ci się pomyliło to był Hajto. A ja nie nawidze Hajto :x . Przez to , że zrezygnował z gry w reprezentacji i powiedział, że Legia i Wisła to szmatławce i Schalke ich rozgromi. A potem powrócił do rep. To jest poprsotu szczyt wszystkiego. A ja lubie Wałdocha i basta.(przydałby sie nam w rep. :twisted: )


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2003, 15:15

Inzaghi, Ailton(nie wiem dlaczego tak go nie lubie), Ronaldo,Recoba.


Chmura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2003
Posty: 93
Rejestracja: 24 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 01:19

Zdecydowanie Ronaldo !!! I nie chodzi mi bynejmniej o gre, ale głownie o to co zrobił Interowi. Ten klub włozył w niego takie pieniadze, placil mu za rehabilitacje i ogrmna pensje. Ronaldo praktycznie zawdziecza mu to ze udało mu sie wrócic na swiatowe stadiony, a on nie zrobil dla interu nic
tylko od razu myknol do Realu. Az mi sie rzygac chce.


Juve Rulezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!
East Side Is The Best !!!
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 17:07

Ja njabardzej nienawidze dwoch pilkarzy. Pierwszym tak nie do konca jest Ronaldo, chociaz nie mozna powiedziec ze go lubie. Drugim jest Sylwester Czereszewski. :evil: :evil:


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 17:33

Eeeeee tam. Sylwek jest spoko. W końcu gra w Górniku Łęczna 8)

A nienawidze..... Inzaghiego, Beckhama, Zidana, Ronaldo,Schevczenko


srali muszki będzie wiosna
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 18:11

powiem krótko: beckham :evil: , ronaldo :evil: , shevczenko :evil: , hajto :evil: i dudek! :evil:


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 10:35

Sylwia pisze: hajto :evil: i dudek! :evil:
Nie no Hajte to ja bym jeszce jakos zrozumial, ale Dudka???!!! Co on takiego zrobil ze musisz go nienawidzic??? Jest spoko koles i ja go bardzo lubie!!


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 10:54

dla mnie nie ma znienawidzonego piłkarza. Przecież każdy jest wolny i może odejśc gdzie chce, to że jakiś piłkarz odchodzi z juve (np. zidane, inzaghi)to nie znaczy że musi być znienawidzony. Juventus to nie "czarna dziura" z której nie możena odejśc. Ja oczywiście chce żeby z juve odchodziło jak najmniej piłkarzy ale przecież jak ktoś chce odejśc to może to zrobić, nie??


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 11:02

Filipp inzaghi


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2003, 12:34

Alexxxxx pisze:
wicior pisze:Wszystkich piłkarzy ktorych wymieniłiście można nie nawidzić, ale oni strzelają właśnie najwięcej bramek.Właśnie takim pilkarzem jest Pippo Inzaghi, no oczywiście zgadzam sie z Marcinem Ironkiem z tymi kolesiami z Burki Nafaso!!!!!, ale za takiego szmatławca chce uznać Tomasza Wałdocha.On przecież nic nie umie, widać to było na mistrzostwach świta na meczu Polska:Portugalia jak Pauleta jezdził go z lewej na prawą!!!!!
Coś ci się pomyliło to był Hajto. A ja nie nawidze Hajto :x . Przez to , że zrezygnował z gry w reprezentacji i powiedział, że Legia i Wisła to szmatławce i Schalke ich rozgromi. A potem powrócił do rep. To jest poprsotu szczyt wszystkiego. A ja lubie Wałdocha i basta.(przydałby sie nam w rep. :twisted: )
Alex a co to za różnica, obydwóch jezdził!!!!
i obydwoje są słabi nie??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2003, 14:58

Ja to tam nie lubię Ronaldo F.Inzaghi Totti i Chyba wszystkich Realskich fuj fuj fuj fuj
Za to nie rozumiem waszej niechęcie do Hajty i Wałdocha to są właśnie jedni z moich ulubionych piłkarzy polskich
Nota bene Hajto moja pierwsza miłość :oops: Jak jeszcze w górniku grał :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
ODPOWIEDZ