El MŚ 2010

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 20:14

Ciekaw jestem jak zagra nasz Zdenek, pośród takich grajków jak Krzynówek, pewnie będzie wymiatał na boku :smile: . No chyba, że trafi na Błaszczykowskiego z którym może mieć pewne problemy :whistle:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 20:18

juvelook pisze:
Juventino90 pisze:Madejski to nie pilkarz na reprezentacje.
Pewnie... ty to wiesz najlepiej :lol:
Juventino90 pisze:To pilkarze, ktorzy doprowadzili do ostatniego miejsca Gornika.
No i co? tottenham tez jest ostatni.... mało tam reprezentantow? :roll:
Juventino90 pisze:MADEJSKIEMU MOWIE NIE !
Niech drybluje na skrzydle w Gorniku u Kasperczaka.
My mamy lepszych pilkarzy.
Taa.. jasne, w widzewie :lol:

Nie zamierzam z toba dyskutowac.
Tyle w temacie. Dla mnie jestes najwiekszym prymitywem. I jak widac, masz kompleksy na punkcie Widzewa.


Jak to mowia.. Nie wazne, czy o danym klubie mowia, zle czy dobrze. Wazne, ze mowia..

Dzieki takim ludziom, kazdy Polsce rozpoznaje marke Widzewa.


I nie musze byc Widzewiakiem, zeby oceniac zdolnosci Madejskiego.
Wystarczy mi Cyfra+.



A co do Tottenhamu. Nazwy klubow piszemy wielką litera.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 20:38

Juventino90 pisze:Madejski to nie pilkarz na reprezentacje. Skoro Ulatowski pracowal w Zaglebiu powinien najlepiec wiedziec, ze Szymon Pawlowski reprezentuje znacznie wyzszy poziom.
Z tą różnicą, ze Pawłowski gra w I lidze, a Madejski w Ekstraklasie.
Juventino90 pisze:Zreszta Madeski, Pazdan, Zahorski, wczesniej Danch ?

To pilkarze, ktorzy doprowadzili do ostatniego miejsca Gornika.
Dobra, przyznaje Zahorski gra dużo poniżej oczekiwań, Pozdan gra przeciętnie - raz lepiej, raz gorzej, ale co chcesz od Madejskiego? Chłopak drybluje na skrzydle, biega, podaje, strzela. Gdyby nie on Gónik pewnie nie odniósłby pierwszego zwycięstwa z Piastem, a gdyby nie jego hat-trick w Pucharowym mecz z GKS Katowice Zabrzanie mogliby ten sezon spisać na straty.
Juventino90 pisze:My mamy lepszych pilkarzy.
na przykład?


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 20:43

Chociazby Janota, Pawlowski, Jelen.
Kazdy z nich moze grac na skrzydle.. Jest jeszcze Piszczek.

A ekstraklasa?
Jestem pewny, ze Janusz Gancarczyk w obecnej formie gra lepiej niz Madejski.

Piszesz, ze Madejski gra w 1 lidze?
Tacy gracze jak Micanski, Golinski, Robak, Hernani, Edi czy wlasnie Pawlowsk nie wspominajac o Bartczaku.
Mieliby pewne miejsce w czolowych zespolach ekstraklasy.

To juz nawet mlokos Rybus z Legii przydalby sie bardziej w kadrze niz super Madejski.

Nie sugerujmy sie ranga rozgrywek.


ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 07 października 2008, 21:30

W obydwu meczach będzie ciężko myślę że ze Słowacją można zremisować ale z Czechami coś nie bardzo ale wiadomo 6 pkt mile widzianych jednak raczej to mało realne :?


Obrazek
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 października 2008, 11:31

Juventino90 pisze:Chociazby Janota, Pawlowski, Jelen.
Kazdy z nich moze grac na skrzydle.. Jest jeszcze Piszczek.
Jonta nie wiem nie widziałem nie wypowiadam się. Pawłowski średnio mnie interesuję, ale jak był przymierzany do Legii to na prawą stronę(zresztą dziwne ,żeby Leo prał z pierwszej ligi). Piszczek też grywa na prawej, a Jeleń to napastnik. Więc na lewej dalej zostaję Krzynówek i Madejski. I naprawdę nie widzę lepszych. Gdyby nie Madejski to Górnik by miał tych punkcików jeszcze mniej.
Juventino90 pisze: A ekstraklasa?
Jestem pewny, ze Janusz Gancarczyk w obecnej formie gra lepiej niz Madejski.
Jeśli ktoś ze Śląska to tylko Mila bo on tam robi grę.
Juventino90 pisze: Piszesz, ze Madejski gra w 1 lidze?
Tacy gracze jak Micanski, Golinski, Robak, Hernani, Edi czy wlasnie Pawlowsk nie wspominajac o Bartczaku.
Mieliby pewne miejsce w czolowych zespolach ekstraklasy.
Jednak mimo wszystko grają klasę niżej i trudno tu mówić , że mieli by pewnie miejsce bo jednak nie mają. Jak widać co lepsze zostało wykupione. A im zostaje się pocieszać , że może trafią do Śląska, Lechii itd. w następnym okienku transferowym lub później uda się awansować. Może Micanski trafi do Wisły, Lecha bądź Legii. A reszta zginie w tłumie polskiej ligi bądź za granicą.
Juventino90 pisze: To juz nawet mlokos Rybus z Legii przydalby sie bardziej w kadrze niz super Madejski.
Najpierw niech wywalczy miejsce w pierwszej 11 w klubie bo takich ławkowiczów to w kadrze nie brakuję.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 października 2008, 22:59

GREAT! Wrocila Polska z 11.10.06(pewnie na chwile)! Znow wszyscy swietnie, a Blaszczykowski? Nie mam pytan! To co zrobil, przy obu bramkach bylo genialne. Zaskoczyla mnie postawa M. Lewandowskiego, dzisiaj potrafil nawet przerzucic pilke czy zagrac pietka(!), ogolnie prawie bezblednie, podobnie Wasilewski. Fajnie, ze jako tako wychodzilo HSV kibiców i "odejdz stad" w strone Czechów :-D.
Bramki byly dzis kapitalne, Brozek swietnie po ziemi, pozniej Kuba podrzuca pilke. Ale obie bramki Cech moglby wyjać, a przynajmniej lepiej sie zachowac. Moze kiedys skonczy sie ciagle podniecanie tym bardzo dobrym, acz nie doskonalym bramkarzem.

BRAWO!


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 października 2008, 23:25

Byłem mile zaskoczony. Jak to w ostatnich meczach nie było kogo chwalić to teraz nie ma kogo krytykować. Fajnie wyglądała dziś gra Polocków, Nawet Krzynówek nauczył się przyjmować balle. Murawski całkiem inaczej. Brożek w końcu wystąpił i w końcu gol. Byłem zaskoczony wślizgiem Smolarka w ok 50 min. Raz , że w naszym polu karnym dwa czysto.
Jednak trzeba grać wszystkie mecze na Ślaskim, a ni tułać się po Wrocławiu.

PS. Macie wrażenie , że dwa tamaty są takie same ?


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2008, 23:32

oliver pisze:Jednak trzeba grać wszystkie mecze na Ślaskim, a ni tułać się po Wrocławiu.
Kto się tułał, ten się tułał. Przyjezdnych ładnie się kroiło :D
oliver pisze:PS. Macie wrażenie , że dwa tamaty są takie same ?
Nie, bo jeden dotyczy meczów Polaków, drugi odnosi się do wszystkich eliminacji.

EDIT: Tak właściwie, to są 3 tematy :C chyba faktycznie przesada...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 09:12

Tak dobrego meczu Polacy nie zagrali chyba od pamiętnej Portugalii... I to mnie zastanawia- jak z dnia na dzień, no może z meczu na mecz potrafią zagrac tak wysmienicie, tak świetnie a potem 5 kolejnych meczy grac piach. No ale bądźmy dobrej myśli, że pokonamy Słowacje i umocnimy sie na pozycji lidera.
To jeszcze pare słów o meczu i o formie graczy:

Mc Artur Borubar- wysoki poziom gry, pewność w rozgrywaniu wycofywanych piłek (tradycyjnie) no i w pierwszych 10 minutach 2 razy nam tyłek uratował ;) Gdyby jeszcze odstawił troche hamburgerów to by wyciągnął piłke w końcówce, a tak troche nie doleciał :prochno:

Dudka & Żewłakow- dobrze kryli z poświęceniem, blokowaniem strzałów ale brakuje im chyba troszkę zgrania.

Wawrzyniak- troszkę nie pewny (tak mi sie wydawało) i trochę panikował gdy był pod presingiem.

Wasyl- raczej wszystko ok. Nasz najlepszy prawy obrońca.

Smolarek- chyba lewa pomoc będzie zarezerwowana dla niego. Mamy 2 dobrych napastników, więc Ebi może zostac przesunięty na lewo. Dobrze schodził do środka, starał sie rozgrywać. Mógłby jednak zostac w końcówce zmieniony bo widac było, że opadł z sił.

Błaszczykowski- GRACZ MECZU> To co robił, to była magia.

M. Lewandowski- niezwykle pewny, bardzo mało strat, i inteligentne podania (nie na wyjazd). Wystep bardzo dobry.

Murawski- duzo pracował, dużo sie starał, dużo podawał, i dużo panikował ;) Jak się troszkę ogra z reprezentacją to bedzie pewnym punktem druzyny.

Pereiro R. - Raczej na plus, wszystko tak jak trzeba ale czasami za duzo dryblował, a za mało podawał. A to dzieki grze zespołowej pokonalismy Czechów i kiedyś Portugalię ;)

Brożek- strzelił gola? Strzelił. Oby strzelał dalej. Musi jeszcze więcej zgrac sie z reprą, bo były momenty, że tarcilismy piłke przez brak zrozumienia garczy (często Brozka).

R. Lewandowski- troche szarpnął w końcówce. Ale miał za mało czasu by cos wiecej pokazać. Kiedy wszedł raczej sie bronilismy niż atakowaliśmy.

Krzynówek- mam mieszane uczucia. Niby wszystko ok, ale pare strat, nie wrócił za akcja gdy stracilismy gola.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 10:00

Polacy byli szybsi od Czechów. Polacy byli szybsi od swoich przeciwników :shock: .

Gra była - jak na polskie warunki - bardzo dobra.
Pewny jak zwykle Boruc (choć ta interwencja przy bramce chluby mu nie przynosi, ale w końcu ...puścił mniej bramek niż pan vis a vis, a przecież o to chodzi). Bardzo solidnie prezentowała się para stoperów Żewłak-Dudka, zostawili po sobie naprawdę dobre wrażenie. Kuba szarpał na swoim poziomie, bardzo dobrze grał Murawski: czyścił co trzeba i ładnie podłączał się do akcji ofensywnych wprawiając Czechów w niemałe zakłopotanie. Dobrze też Brożek. Nie tylko dlatego, że strzelił bramkę (miejmy nadzieję, że odblokował się na dobre) ale po prostu robił to, co striker robić powinien: walczył o powietrzne piłki, wychodził do podań. Przede wszystkim zaś rzuca się w oczy, że jest bardzo szybki, a to na szpicy może zaprocentować. Świetny mecz Rogera, który raz po raz sypał świetnymi prostopadłymi podaniami, świetnie wywiązał się z roli playmakera.

...czyli co? Następny taki mecz za dwa lata?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 10:15

Ja powiem tak: znam kolesia który zna Kube :smile:


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 10:21



Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 10:42

Mecz mógł się podobać, ostatni taki mecz mogliśmy oglądać dwa lata temu z tym samym arbitrem. Więc teraz pewnie poczekamy kolejne 2 lata przed nami odpoczynku od dobrych meczy biało czerwonych.

Błaszczykowsi :dance: :dance:.

Parę fotek z meczu. Awantura naszych sąsiadów :lol:

http://aktualne.centrum.cz/sportplus/fo ... &id=219847

A tu tak dla rozluźnienia
http://i34.tinypic.com/a4rg46.jpg

:smile:


Obrazek

Senza di te non andremo lontano, Antonio Conte il nostro Capitano
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2008, 22:24

Ale mecz.
Polacy nawet nie grali źle. Wg. mnie jak najbardziej zasłużyli na remis, ale niestety w głupi sposób straciliśmy 3 pkt. Szkoda, naprawdę szkoda.

stahoo: wg. mnie źle nie było. Mogło być gorzej. Gra mogła być gorsza, bo wynik nie. A co do Boruca, to nie wiem czy to hamburgery zdecydowały o stracie bramki. Myślę, że to po prostu brak zrozumienia z Dudką.
Ostatnio zmieniony 15 października 2008, 22:38 przez darek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
ODPOWIEDZ